FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Wybory burmistrza ? :)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 11.11.2010, 17:20:47 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


No ja też bym się nie afiszował gdybym miał zamiar pchać się do korytka, abstrahując jednak od tego wszystkiego trochę mi Cię żal, bronisz kogoś kto zbija bąki od paru lat, nic nie zrobił dla młodzieży (patrz : kupa dresów i bezrobocie), Zelów = Zero perspektyw lub praca 12 godzin w Kostbruku, Masz jakieś profity za bycie adwokatem diabła Uśmiech... ?!

Życzę ci jak najlepiej ale nie sztuką jest kompromitacja...
Odnośnie tej próby ubliżenia mi "jesteś nikim" , Nie robiąc czegoś na czym się nie znam, pokazuje iż jestem kimś Uśmiech..., Nie jesteś w stanie mi ubliżyć.

"Byłem tutaj na forum od samego początku" - A ja kończyłem liceum kiedy ty jadłeś gile w I Gimnazjum i co z tego ? Mam prawo wypowiadać się o osobach publicznych, a na taką osobę aspirujesz młodszy kolego
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
PostWysłany: 12.11.2010, 19:18:50 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


Witam wszystkich dziś w Dzienniku Łódzkim wyszedł artykuł "LIGA GMIN"
w której nasza gmina zajeła zaszczytne OSTATNIE miejsce w tym Rankingu w woj. Łódzkim czy ktoś jest mi w stanie wyjaśnić jak burmistrz roku 2010 woj. łódzkiego Suszę zęby może doprowadzić do takiego DNA ?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 12.11.2010, 22:15:25 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


no to niezle jaja:D

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 12.11.2010, 23:42:58 Odpowiedz z cytatem
eujot
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 120
Skąd: Zelów
Register IP:


Po takiej publikacji, dziś rano na taczce powinni wywieźć burmistrza z urzędu. Jednym słowem - kompromitacja.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX1440x900
PostWysłany: 13.11.2010, 12:09:50 Odpowiedz z cytatem
Diiderot
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 66

Register IP:


Po przeczytaniu artykułu w Dzienniku Łódzkim na temat naszj gminy jednoznacznie stwierdzam , że gazeta ta jest tendencyjna i należy zakazać jej kolportażu na terenie naszej gminy. Gazeta nie dosyć, iż stawia w złym świetle Burmistrza Zelowa to jeszcze w jednym z wcześniejszych wydań podaje, że niejaka Świerczyńska jest w 20-stce najbardzej wpływowych ludzi woj. łódzkiego. Uważam, że takie informacje w Informatorze Zelowskim, mającym jedynie słuszną linie ideologiczną, nie niemiałyby miejsca i nie mąciłyby świetlanego wizerunku obecnie sprawującego urząd burmistrza.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
PostWysłany: 13.11.2010, 14:02:43 Odpowiedz z cytatem
wiaterek
Miętki
Miętki
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 9

Register IP:


Ale ostra jazda szkoda że w dół z 18 na 25 miejsce w województwie przez cztery lata. Jak możecie nazywać się szumnie zwlennikami, czy przeciwnikami kandydatów. Przeciż jaka kolwiek, ale zmiana nie może być gorsza od tego co jest. Niżej nie spadniemy bo już się nieda.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x640
PostWysłany: 13.11.2010, 15:36:41 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


No miejmy nadzieję że w końcu rozpadnie się ta FAMILIADA z pożal się Boże Urzędu...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
PostWysłany: 13.11.2010, 18:00:31 Odpowiedz z cytatem
Diiderot
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 66

Register IP:


Byłem na spotkaniu kandydatów na Burmistrza Zelowa w sali OSP w dniu dzisiejszym . Moim zdaniem debata fajna i ciekawa, oceniam ją remisowo, ale ja osobiście dam szansę pani Świerczyńskiej gdyż chciałbym obejrzeć jej bilans otwarcia i rozliczenie poprzedniej władzy.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
PostWysłany: 13.11.2010, 18:30:24 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


ja miałem ochotę przyjść ale nie moglem być o tej godzinie...
Może ktoś przybliżyć mniej więcej co było na tej debacie?

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 13.11.2010, 22:10:56 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


Witam byłem na debacie i jestem zdumiony poziomem debaty w tego co wywnioskowałem z wypowiedzi pani dziennikarki z faktów bełchatowskich która prowadziła debatę pierwsze 3 pytania zostały wymyślone przez sztaby wyborcze i tu nie było tak źle burmistrz się przygotował albo go przygotowali dość przyzwoicie podobnie było z kontrkandydatką ale to co było później to już szał ciał trochę konkretów ze strony Świerczyńskiej (bilans otwarcia itp.)obietnice wyborcze ,kilka aluzji do burmistrza …
Ale bardzo mi się podobały odpowiedzi naszego władcy na pytania Świerczyńskiej np.

Ile zostało wybudowanych mieszkań socjalnych w naszej gminie przez 14 lat pana rządów ?
Odp. Nie budowaliśmy bo dla patologii się nie buduje . (BRAWO ZA ODWAGĘ)

Za jakie osiągnięcia i na jakich warunkach zostaje się burmistrzem roku i jednocześnie zajmuje ostatnie miejsce w rankingu Liga Gmin ?
Odp. Nie wiem (krótko i treściwie )

Poza tym burmistrz był bardzo dumny z tego że mamy w gminie tak wspaniałą firmę jak stivex że wygrywa przetargi w gminie i niema w tym nic złego .
Podobała mi się też wypowiedź że problem bezrobocia w naszej gminie powinien rozwiązać najlepiej powiat bo przecież nie on.
Nie winem czemu tak szybko burmistrz uciekł z Sali kiedy mieszkańcy mieli do niego tyle pytań i ciepłych słów .
W mojej ocenie ma szczęście że ludzie na taczce go nie wywieźli .
Jak by dla kogoś było za mało obiektywnie to wszystko było nagrywane na dwie kamery i z tego co usłyszałem to ma być film na www.ziemiazelowska.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 13.11.2010, 23:14:39 Odpowiedz z cytatem
kibic30
Miętki
Miętki
Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 4

Register IP:


poszedłem na debatę z wielkim zainteresowaniem , tak naprawdę nie jestem super zadowolony z obecnego burmistrza ale też nie uważam że u nas w Zelowie jest tragicznie, pomyślałem że po debacie podejmę decyzję na kogo głosować i powiem szczerze, że pani Świerczyńska mnie rozczarowała ataki na burmistrza, że duże bezrobocie, że zadłużenie gminy, czy artykuł w DŁ a sama nie podała żadnych konkretów, do tego jest upolityczniona i startuje na dwa stanowiska . Cieszę się że burmistrz ma prawdziwą konkurencję, pani Urszula zebrała ciekawych kandydatów na radnych, strona internetowa ziemi zelowskiej, czy ta debata to jej dzieło , burmistrz jeśli wygra będzie wiedział, że jest obserwowany ale na wszystkie pytania odpowiedział rzeczowo, jeśli chcemy wykorzystywać środki z UE trzeba jakąś część przeznaczyć swoich pieniędzy a skąd je brać skoro gmina jest biedna trzeba wziąć kredyt który notabene z czasem jest w części umarzany (podobnie robią duże miasta typu Poznań, Kraków, Wrocław), bezrobocie elko padło to raz ale nikt nie mówi o szarej strefie , gdzie na bezrobociu jest wiele z naszych znajomych ale pracują na swoim tylko szkoda na ZUS a jak już mamy swoje firmy, stivex, kosbruk to każdy doszukuje się drugiego dna a one dają zatrudnienie, którego tak brakuje i płacą podatki i wydają pieniądze w naszej gminie, swoją drogą to nie wygrywają nawet 1/10 przetargów w gminie, zresztą to jest normalna ekonomia że rodzime firmy mają mniejsze koszty realizując inwestycje na swoim podwórku i dlatego są najtańsze i wygrywają przetargi, podobnie jest w Bełchatowie czy Łasku, ale Polak zawistny jest, panie Malinowski żeby nie było tak kolorowo przez te 14 lat uważam że mało jest odnowione bazy sportowej, szkoła 2 nie ma sali, 4 i liceum mają nie wymiarowe, nie ma boiska dla zwykłych mieszkańców którzy chcieliby zagrać w cokolwiek, orlik może się buduje ale kiedy wszystkie gminy mają już po 2 , pozatym trzeba by było odmłodzić kadrę w UM na stanowiskach kierowniczych i będzie dobrze....
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1366x768
PostWysłany: 13.11.2010, 23:53:56 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Bardzo dobrze to ująłeś, mam podobne zdanie do Ciebie - odnośnie drugiej części Twojego postu.

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 14.11.2010, 07:16:59 Odpowiedz z cytatem
wiaterek
Miętki
Miętki
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 9

Register IP:


Wczorajsza debata ,zgadzam się remis z przewagą na Panią Świerczyńską zna istotę samorządności. Ale od burmistrza nie dowiedziałem się jak chce skutecznie likwidować bezrobocie. To,że się pochwalił dwoma lokalnymi firmami ok na lewo na prawo ileś osób zatrudniają.Chciałem usłyszeć ile powstało nowych małych firemek,,którym pomogła (formalnie-wypełnianie wniosków,dokumentów)GMINA, uważam,że to zmniejszałoby bezrobocia.Usłyszałem,że przez 14 lat nie udało się sciągnąć żadnego skutecznego iwestora zewnętrznego,a za dwa lata ustawi się kolejka.NIEWIERZĘ
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x640
PostWysłany: 14.11.2010, 09:16:29 Odpowiedz z cytatem
b@dek
Miętki
Miętki
Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 7
Skąd: z Zelowa
Register IP:


Też byłem na tym spotkaniu. Szkoda że część pozostawiona na pytania od mieszkańców była taka krótka i pytania zadawały osoby chyba z KGW. Nie jestem zwolennikiem ani Malinowskiego ani Świerczyńskiej jednakże chciałbym spytać p.Świerczyńską ile czasu zajmie jej robienie bilansu.rozliczanie,porównywanie itp. itd........jak sama stwierdziła gmina niema pieniędzy. Czy wystarczy jej czasu w tej kadencji PytajnikPytajnik? Kiedy zdobędzie taką skuteczność w pozyskiwaniu środków z UE PytajnikPytajnik? Burmistrz jest już 14 lat i to co miał ukraść to już ukradł a przyjdzie nowy i przetargi będzie wygrywać nie Stivex tylko np. Kostex. To tyle z mojej strony.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1920x1080
 Wybory burmistrza ? :) 
PostWysłany: 14.11.2010, 09:47:53 Odpowiedz z cytatem
wiaterek
Miętki
Miętki
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 9

Register IP:


Drogi przedmówco zaciekawiłeś mnie swoim stwierceniem widzę,że znasz temat dorzuć może ile i kiedy w jakich okolicznościach nakradł burmistrz. Potrzebuję waszej pomocy.Czy mogę zadać pytanie panu burmistrzowi,przekazać swoje spostrzeżenia.Nie mogę znaleść ani forum,ani żadnego portalu pana burmistrza.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x640
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 7 z 24  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 22, 23, 24  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon