FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Wybory burmistrza ? :)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 20.10.2010, 08:45:10 Odpowiedz z cytatem
Kooociak
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 76

Register IP:


Cytat:
Odnośnie gminy Kleszczów: ma ona w rzeczy samej zupełnie inny potencjał niż Zelów, jednak w sprawowaniu stanowiska kierownika urzędu chodzi o to by ten potencjał odpowiednio wykorzystać. Przykład Pani Tarkowskiej tutaj jak najbardziej się sprawdził, pozyskiwała ona inwestorów z zewnątrz a i nadal pozyskuje i stale z nimi współpracuje usamodzielniając tym samym gminę. Przy tak dużych nakładach finansowych dużo trudniej jest sprawować władzę, niejeden na ręce jej patrzy i oczywiście znajdzie się wielu, którzy będą jej kłody pod nogi rzucać byleby tylko wskoczyć na jej stołek.


Może zaproponujmy Pani Tarkowskiej kandydaturę na burmistrza gminy Zelów Uśmiech... zobaczymy co kobitka zdziała Suszę zęby

_________________
"Każdy ma prawo do wypowiedzi,wiec zbędne pouczenia i sugestie daruj sobie” Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
PostWysłany: 20.10.2010, 10:55:59 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Czytam sobie Wasze komentarze i nieco mnie one martwią.
1. Popadanie w skrajności. Nie chcę bronić burmistrza Malinowskiego, ale pisanie że NIC nie zrobił dla Zelowa jest nadużyciem. Nie mieszkam w Zelowie na stałe, ale regularnie wpadam 2 razy w roku do rodziny i na przestrzeni kilku ostatnich lat sporo się w Zelowie zmieniło. Wiem, że trudniej jest dostrzec te zmiany, kiedy chodzi się po Zelowskich ulicach codziennie, ale wierzcie mi że sporo ulic wypiękniało.
2. Zadłużenie gminy. To zawsze jest poważny problem i trzeba uważać żeby nie przesadzić z zadłużeniem. Niestety obecnie powinniśmy starać się wykorzystać jak najwięcej funduszy z UE bo taka wolna kasa na inwestycje może się już nie powtórzyć. Niestety najpierw trzeba wyłożyć własne pieniądze na projekt a potem się z nich właściwie rozliczyć a UE zwróci tyle ile obiecała. I dlatego wszyscy się teraz na ten wkład własny zadłużają (państwo, gminy, województwa, prywatne firmy).
3. Stivex uprzywilejowany. Trudno mi komentować tę sytuację, bo nie znam sprawy zbyt dobrze. Ale może to nie najgorzej że większość inwestycji prowadzi lokalna firma zatrudniająca mieszkańców gminy. Gdyby to był ktoś z zewnątrz, też by się to mieszkańcom nie podobało.
Poza tym ile jest w gminie Zelów firm budowlanych będących w stanie poradzić sobie z budową szkoły czy urzędu.
Zerknąłem też na wykaz inwestycji na stronie Zelowa i Stivex wcale nie jest jedyną firmą zatrudnianą przez Zelów. I ostatecznie czyż nie przemawia przez nas zwykła ludzka zazdrość. Wiem doskonale jak się w Polsce traktuje przedsiębiorców (prywaciarz, dorobkiewicz, złodziej to niemal synonimy w naszym języku).
Może moje argumenty nie są trafione w tym przypadku, ale myślę że warte wzięcia pod uwagę.
4. Zmiana jest zawsze dobra. Zmiana na stanowisku burmistrza być może jest potrzebna w Zelowie, ale nie liczyłbym na szybkie zmiany na lepsze. Samorządowcy często powtarzają, że pierwsza kadencja jest często "stracona" bo polega głównie na wdrażaniu się nowej osoby w stanowisko.

A tak wogóle to czy ktoś wie kim jest konkurencyjny kandydat na stanowisko burmistrza Zelowa? Bo póki co z postów wynika że to kobieta i ma syna.
Jakieś inne kwalifikacje? Wykształcenie, doświadczenie w samorządzie etc?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      SafariMacOSX1440x900
PostWysłany: 20.10.2010, 12:00:32 Odpowiedz z cytatem
dziara
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Paź 2010
Posty: 21
Skąd: Zelów
Register IP:


Oto co mi się udało znależć na temat kandydatki na urząd burmistrza Zelowa - p. Urszuli Świerczyńskiej i innych kandydatów na radnych!WykrzyknikWykrzyknik

To jest stronka komitetu wyborczego Ziemia Zelowska:

www.ziemiazelowska.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1229x768
PostWysłany: 22.10.2010, 06:49:41 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Strona prosta ale zdjęcia i grafika pozostawiają wiele do życzenia.

Jest też jakiś filmik przypominający o pójściu na wybory ale dobrze ze trwa minutę bo dłużej już nie mogłem oglądać tego przybliżenia i oddalania i też jest motyw zaginającej się rzeczywistości po dopalaczach Uśmiech...Uśmiech...Uśmiech...


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      SafariWinXP1280x1024
PostWysłany: 24.10.2010, 11:59:29 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Rozmawiałem wczoraj z kumplem, który pracuje obecnie z p. Świerczyńska i wypowiadał się o niej w samych superlatywach: cyt. Inteligentna, pracowita, zaradna, bystra, ale nie wiem czy by się sprawdziła na stanowisku burmistrza.
Ja niestety nie jestem w stanie wziać udziału w wyborach w tym roku, więc pozostawiam Wam ocenę oraz wybór. Oby był dobry!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      SafariMacOSX768x1024
PostWysłany: 24.10.2010, 12:42:17 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


Nie wiem czy wszyscy czytali ale kto nie to w "7 dniach" opublikowano listę najbardziej wpływowych ludzi w powiecie bełchatowskim i ku mojemu zaskoczeniu nie ma tam naszego burmistrza a przecież teoretycznie jest najlepszym burmistrzem woj. łódzkiego Język .
Nieoczekiwanie dla mnie jedyną osobą z naszej gminy jest Urszula Świerczyńska która usytuowała się na bardzo przyzwoitej pozycji wśród takich nazwisk jak Np. Prezydent Chrzanowski ,pani Wójt Tarkowska .poseł Kula ,wicestarosta Chrzęst
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 27.10.2010, 09:54:58 Odpowiedz z cytatem
dziara
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Paź 2010
Posty: 21
Skąd: Zelów
Register IP:


No zauważyłem że się już zaczęłoWykrzyknik

jade rano do Zelowa, a tu na Saskiej Tęczy wielki baner wyborczy z p.Świerczyńską na pierwszym planie!!

Narazie widziałem tylko jeden, ale pewnie się dopiero rozstawiająWykrzyknik
No to czekamy na więcej z obydwu stron!Wykrzyknik

Bo wiem, że wybór będzie tylko pomiędzy p. obecnie nam panującym i p. Urszulą.

Co Wy na to??
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1350x844
PostWysłany: 27.10.2010, 11:07:55 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Baner Banerem ale zastanawia mnie to dlaczego p. Świerczyńska nie widnieje jako kandydatka na burmistrza na stronie PKW mimo iż cała jej "drużyna" jest już zarejestrowana.

http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/100000/100108.html

Jak na razie oficjalnym kandydatem według PKW jest p. Malinowski
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      OperaWinXP1024x768
PostWysłany: 27.10.2010, 12:25:43 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


Jak to pan Badziak słusznie zauważył banery to nie wszystko ale na tej stronie pani Urszula Świerczyńska widnieje więc chyba coś się zaczyna dziać a na efekty musimy poczekać .
Lecz samo czekanie nic nie da trzeba jeszcze iść zagłosować
Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 27.10.2010, 12:32:16 Odpowiedz z cytatem
dziara
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Paź 2010
Posty: 21
Skąd: Zelów
Register IP:


Panie badziak.m o ile mi wiadomo (a trochę interesuję się wyborami samorządowymi), to rejestracja kandydatów na burmistrza kończy się dziś o godz. 24.00, tak więc jest jeszcze troszkę czasu!

Więc jeśli się Pan tak niepokoi o p.Świerczyńską, to proszę sobie zajrzeć na stronkę PKW jutro z rana, a wtedy się pewnie Pan już uspokoi!!Pan Malinowski poprostu zrobił to wcześniej, wkońcu nie miał daleko żeby to załatwić (rejestracja odbywa się w Urzędzie Miasta w Zelowie) Język

A po drugie, to kto by się tak głowił, zgłaszał radnych, wydawał kase na banery i się w ostateczności nie zarejestrował Rolling Eyes
To chyba nielogiczne........
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1350x844
PostWysłany: 27.10.2010, 16:17:54 Odpowiedz z cytatem
Benicho
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 13 Maj 2006
Posty: 37
Skąd: Zelów
Register IP:


mala poprawka... to nie jest urzad miasta tylko urzad miejski... Uśmiech... dziekuje za uwage... Uśmiech...

_________________
Inter Mediolan królem Ligi Włoskiej.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 27.10.2010, 19:58:59 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Być może...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      SafariWinXP1280x1024
PostWysłany: 29.10.2010, 20:43:09 Odpowiedz z cytatem
eko
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 53
Skąd: Zelów
Register IP:


Chciałbym Wam wyjaśnić pewne kwestie. Wypowiedzi Pana Badziaka są jednostronne i pozbawione obiektywizmu i samokrytyki. Dlaczego? Odpowiedź bardzo prosta, ponieważ startuje w wyborach samorządowych jak kandydat Malinowskiego.
Pomogły mu w tym dopalacze, których jak pisze zna działanie, czy też coś innego?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 30.10.2010, 08:03:23 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Ha ha. Kolejni którzy pod przykrywką internetu udają anonimowym bohaterów, znawców tematu itp itd.

Szkoda że zarejestrowaliście się a tym forum tylko po to aby robić wrzuty na osoby związane z wyborami w naszej gminie. Wystarczy tylko spojrzeć na datę rejestracji. 17, 20, 29 Paź 2010 Twisted Evil

Gdyby nie to, że pod każdym moim postem jest gif z danymi namiarowymi na moją osobę to wątpię aby któryś z Was "Sherlocki". Wiedział kim jestem.
A jak widać nazwisko to już można wrzuty robićPytajnikWykrzyknik Brawo Brawo

Poza tym atakując mnie schodzicie z głównego tematu tego wątku.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      SafariWinXP1280x1024
 Wybory burmistrza ? :) 
PostWysłany: 30.10.2010, 12:44:04 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


sam fakt ze stertujesz w tych wyborach jest już dla mnie szokiem ale po dłuższym zastanowieniu już nie to nie dziwi zapomniałem jaki z ciebie aktywista zapał do wszystkiego tancerz ,łucznik ,haker ,ministrant ,znawca muzyki ,harcerz itd. itp. to czemu jeszcze nie radny Mruga 2 słomiany zapał jednym słowem ...
A poza tym fakt ze wdajesz się w takie dyskusje "jawnie" świadczy tylko o twojej nie dojrzałości , chyba jeszcze nie dorosłeś do rady gminy . Ale za to jak byś startował do sejmu to masz moje pełne poparcie (przynajmniej było by wesoło)
powodzenia Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1366x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 3 z 24  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon