FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Kronika policyjna... fakty i plotki

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 21.09.2010, 20:39:41 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/580810,zelow-rzucili-sie-w-czterech-na-jednego,id,t.html

Cytat:
Czterech mężczyzn w wieku od 18 do 20 lat zatrzymali zelowscy policjanci. Podejrzani są oni o pobicie trzech swoich rówieśników. Według ustaleń policji do zdarzenia doszło w barze przy ulicy Kościuszki w Zelowie. Zatrzymani napastnicy bez żadnego powodu rzucili się na chłopaka stojącego w pobliżu baru. Zaczęli go szarpać, okładać pięściami i kopniakami. Wybili mu dwa zęby i rozcięli wargę. Kiedy towarzyszący zelowianinowi koledzy stanęli w jego obronie również zostali pobici przez agresywnych napastników. Odnosząc liczne obrażenia twarzy. 
Funkcjonariusze policji po zatrzymaniu napastników osadzili w areszcie. Sprawcy napadu znajdowali się pod znacznym wpływem alkoholu. Wszystkim grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x600
PostWysłany: 07.10.2010, 07:32:37 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie: 2010.10.03 napisał:
Wpadka amatorów "malucha"

Dwaj młodzi mieszkańcy powiatu bełchatowskiego „połakomili się” na fiata 126p przeznaczonego do złomowania. Skradli auto i ukryli je na terenie posesji należącej do babci jednego z nich. Policjanci dotarli do złodziei po śladach, jakie pozostawił holowany maluch. Młodzieńcy zostali już przesłuchani, a śledczy przedstawili im zarzuty dokonania kradzieży. Obaj amatorzy malucha wyrazili skruchę i skorzystali z możliwości dobrowolnego poddania się karze.

1 października 28-letni mieszkaniec powiatu bełchatowskiego chciał oddać do punktu skupu złomu przy ul. Poznańskiej w Zelowie fiata 126p wartości 300 złotych. Ponieważ mężczyzna nie posiadł wymaganych dokumentów pojazdu właściciel złomnicy nie przyjął auta. 28-latek pozostawił samochód na ulicy, a sam poszedł po dokumenty. Gdy wrócił stwierdził, że maluch „zniknął”, zatem powiadomił policję. Przybyli na miejsce policjanci z Bełchatowa zauważyli ślady holowania auta. Po śladach dotarli do niewielkiej miejscowości w gminie Zelów, gdzie na terenie jednej z posesji odnaleźli fiacika. Okazało się, że samochód padł łupem dwóch młodzieńców – mieszkańców gminy Zelów. 17 i 18-latek wracali ze szkoły i na ulicy Poznańskiej zauważyli otwarte auto z linką holowniczą. Przy pomocy ciągnika „przeciągnęli” samochód na posesję należącą do babci jednego z nich i tam ukryli. Policjanci przewieźli obu złodziejaszków do komisariatu. Śledczy przesłuchali ich i przedstawili podejrzanym zarzuty dokonania kradzieży. Obaj mieszkańcy gminy Zelów przyznali się do kradzieży i wyrazili chęć dobrowolnego poddania się karze.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1680x1050
PostWysłany: 07.12.2010, 14:38:10 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Niezłe kwiatki... właśnie usłyszałem w RMF

Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie: 2010.12.07 napisał:
Złodziejski kwintet rozbity

Uczniowie zelowskiej szkoły średniej równolegle doskonalili się w złodziejskim fachu – okradali samochody na terenie powiatu bełchatowskiego i powiatów ościennych. Ich przestępczą edukację przerwali policjanci z Bełchatowa.

Stróże prawa zatrzymali pięciu 18-latków, którzy stworzyli grupę okradającą samochody. Mieszkający na terenie Szczercowa, Zelowa oraz okolicznych wsi uczniowie tej samej klasy w jednej z zelowskich szkół, przestępczą działalność rozpoczęli we wrześniu tego od kradzieży paliwa z fiata seicento oraz kół z zaparkowanego na bełchatowskim osiedlu Binków opla astry. Z czasem ich łupem zaczęły padać anteny i radia CB, markowe radioodtwarzacze samochodowe, głośniki i akcesoria, a nawet cały samochód – skradziony w nocy z 10 na 11 listopada tego roku Piotrkowie Trybunalskim opel vectra. Porzucone nadwozie auta, bez silnika, odzyskali zelowscy policjanci 17 listopada br. w lesie w okolicy Zelowa. W toku jednego z wielu przeszukań przeprowadzonych w tej sprawie bełchatowscy stróże prawa odebrali wymontowany i ukradziony silnik, który jeden z podejrzanych zamierzał zamontować w swoim lanosie.
Łącznie, w toku tego rozwojowego postępowania, ustalono dotychczas pięciu członków grupy, kilku paserów oraz kilkunastu pokrzywdzonych, którym policjanci zwracają skradzione przedmioty. Pięciu głównych podejrzanych zostało objętych dozorem policyjnym. Za kradzieże i kradzieże z włamaniem 18-latkom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Prowadzący dochodzenie asp. Marcin Pęciak z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KPP w Bełchatowie apeluje do właścicieli okradzionych z paliwa fiatów seicento, którzy o czynach tych nie zawiadomili Policji, o kontakt osobisty (ul. 1-go Maja 7 pokój 116) lub telefoniczny - nr 446355240.








_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1680x1050
PostWysłany: 07.12.2010, 17:02:01 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
zelowskiej szkoły średniej


Chodzi o uczniów z ZSP czy z ZSO ?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 07.12.2010, 20:33:40 Odpowiedz z cytatem
Jakub512
Miętki
Miętki
Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 14

Register IP:


Ukasy napisał:
Cytat:
zelowskiej szkoły średniej


Chodzi o uczniów z ZSP czy z ZSO ?


ZSP, chyba z III klasy technikum, ale reki nie dam sobie uciąć
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinNT1440x900
PostWysłany: 07.12.2010, 20:43:28 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


ciekawe czy w Zelowie na Komendzie też info udzielają w tej sprawie , bo jestem zainteresowana (poszkodowana)

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 08.12.2010, 11:36:45 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


chyba nie oglądali Kryminalnych Zagadek.. że dali się złapać.. i nie wsadzałbym ich do więzienia.. jest tyle pracy tej zimy na ulicach!Wykrzyknik

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1680x1050
PostWysłany: 08.12.2010, 11:48:46 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


deesis napisał:
ciekawe czy w Zelowie na Komendzie też info udzielają w tej sprawie , bo jestem zainteresowana (poszkodowana)



Policja zelowska jest bardzo profesjonalna, wiec nie udzielą Pani informacji w sprawie, ktora jest w toku postepowania Uśmiech...
Skoro jest Pani poszkodowana to polecam tam sie zgłosic im predzej tym lepiej, dla Pani oczywiscie Suszę zęby

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 08.12.2010, 12:18:06 Odpowiedz z cytatem
kapusta
Miętki
Miętki
Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 1

Register IP:


1. http://www.epiotrkow.pl/news/Belchatow-Tragiczny-wypadek-w-Lubcu,6015

2. http://www.epiotrkow.pl/news/Region-Rozbity-zlodziejski-kwintet-samochodowy,6008

3. http://www.epiotrkow.pl/news/Nietrzezwy-kierowca-autobusu-pomagal-koledze,6007


TEMAT POŁĄCZONY Z OSOBNEGO TEMATU
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 08.12.2010, 15:25:57 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Meier napisał:
deesis napisał:
ciekawe czy w Zelowie na Komendzie też info udzielają w tej sprawie , bo jestem zainteresowana (poszkodowana)



Policja zelowska jest bardzo profesjonalna, wiec nie udzielą Pani informacji w sprawie, ktora jest w toku postepowania Uśmiech...
Skoro jest Pani poszkodowana to polecam tam sie zgłosic im predzej tym lepiej, dla Pani oczywiscie Suszę zęby


Uśmiech...
rozumiem że bełchatowska policja jest mniej profesjonalna skoro informacji mi udzieliła Pytajnik ;P
kradzież zgłaszałam już następnego dnia po tym jak zostałam okradziona

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 08.12.2010, 16:35:56 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
ZSP, chyba z III klasy technikum, ale reki nie dam sobie uciąć


No to się nie dziwię.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 08.12.2010, 21:42:16 Odpowiedz z cytatem
Jakub512
Miętki
Miętki
Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 14

Register IP:


Ukasy napisał:
Cytat:
ZSP, chyba z III klasy technikum, ale reki nie dam sobie uciąć


No to się nie dziwię.


nie psuj renomy szkoły, ja skończyłem całkiem niedawno technikum w zsp i jakoś nie narzekałem że chodzą tam sami przestępcy, w dużych miastach jest o wiele gorzej, w zso też takich znajdziesz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinNT1440x900
PostWysłany: 09.12.2010, 13:45:13 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
w zso też takich znajdziesz


Podaj przykład sytuacji.
Nie chcę psuć renomy szkoły, ale że do ZSP uczęszczają przestępcy wiedziałem od kilku lat. O przestępcach z ZSO jeszcze nie słyszałem, a jeśli tacy byli to chętnie przeczytam o nich w tym temacie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 09.12.2010, 15:19:35 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Ukasy napisał:
Cytat:
w zso też takich znajdziesz


Podaj przykład sytuacji.
Nie chcę psuć renomy szkoły, ale że do ZSP uczęszczają przestępcy wiedziałem od kilku lat. O przestępcach z ZSO jeszcze nie słyszałem, a jeśli tacy byli to chętnie przeczytam o nich w tym temacie.


ja znam również ale chyba nie sądzisz że ktoś na publicznym forum poda nazwiska takich ludzi Uśmiech...

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
 Kronika policyjna... fakty i plotki 
PostWysłany: 09.12.2010, 15:47:09 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Nie chodzi mi o nazwiska, ale o przestępstwo (kradzież, pobicie itp.).
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 13 z 16  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon