FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Fala złodziejstwa-Zelów i okolice

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 09.03.2009, 12:10:36 Odpowiedz z cytatem
motomaniak
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 16 Lis 2005
Posty: 40
Skąd: Zelów i Mazowieckie
Register IP:


Witam wszystkich forumowiczów,rozpoczałem ten temat aby ustrzec wszystkich uczciwych,przed falą złodziejstwa jaka,takie mam wrażenie,przetacza sie przez Zelów i okolice,mnie osobiście wczoraj ukradziono rower "ARCTIC" kolor niebieski (marketowy,ale zawsze) i odtwarzacz samochodowy CD JVS (podobny do tego http://www.audiophile.pl/p/1505_jvc_kd-sh55r) mojemu koledze skradziono motocykl CROSS Kawasaki KDX 125 kolor niebieski sprzed nosa, wszystkich uczciwych forumowiczów przestrzegam przed podobnymi "przygodami",pilnujcie swoich rzeczy,a jednocześnie proszę o pomoc,jesli komukolwiek rzuci sie coś z tych rzeczy w oczy to proszę dzwonić na policje lub bezpośrednio do mnie 608836384, za pomoc w odzyskaniu tych przedmiotów lub wskazaniu sprawców możliwa nagroda,pozdrawiam

_________________
Nie ważne co masz pod dupą,ważne co masz nad nią.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 04.05.2009, 10:54:57 Odpowiedz z cytatem
motomaniak
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 16 Lis 2005
Posty: 40
Skąd: Zelów i Mazowieckie
Register IP:


chciałem tylko napisać ze złodziej sie znalazł,głupota ludzka nie zna granic,a Zelowskiej młodzieży zdecydowanie brakuje zajecia,pozdrawiam

_________________
Nie ważne co masz pod dupą,ważne co masz nad nią.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 26.06.2009, 15:12:44 Odpowiedz z cytatem
Hiv
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 71
Skąd: Łódź - Zelów
Register IP:


Nie zapomnę jak z 10 lat temu a może 12 ukradziono mi prawie nowy rower spod kumpla bloku na os. Płocka.
Pamiętam, ze kilka lat potem, nie mieszkając już w Zelowie, widziałem w swój rower pod UM ale człowiek młody był i głupi bo mógł poczekać i przyskrzynić gościa.
To jakiś mieszkaniec tego osiedla podobno. Jakiś czas później wpadł przy innej kradzieży.
Zelów to "miasto rowerów" więc czego się spodziewać...

_________________
www.demografik.pl
www.blog.demografik.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinNT1440x900
 Fala złodziejstwa-Zelów i okolice 
PostWysłany: 19.08.2009, 11:56:00 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


jak chodzilem do podstawowki to zakosili mi ze szkoly BMX, po jakims miesiacu zauwazylem bardzo podobny tylko przemalowany na stadionie, rozpoznalem ze to moj po kilku charakterystycznych uszkodzeniach. Poszedlem po starszych kolegow i zabralismy to co moje Suszę zęby

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1280x800
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon