FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> instalacja LPG

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 28.01.2009, 09:29:55 Odpowiedz z cytatem
kolanko
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 88
Skąd: zelów
Register IP:


czy mogli by się wypowiedzieć mieszkańcy Zelowa o swoich wrażeniach po zamontowaniu instalacji gazowej w miejscowości Bachorzyn.Sam tam zakładałem instalacje gazową ze 3 lata temu i stwierdziłem z biegem czasu odwiedzając inne warsztaty że ci co mi zakładają nie mają zielonego pojęcia jak to zrobić.w jednym warsztacie się nawet zapytali czy sam to zakładałem.odnosze wrażenie że tam pracują ludzie z wiedzą na poziomie przedszkola.czekam na wasze opinie i pozdrawiam Język Język

_________________
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 28.01.2009, 17:01:58 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


Jedni narzekaja drudzy chwala cieżko trafic za ludzmi. Osobiscie nie chciałem tam zakładać instalacji wolałem zapłacic 400zł wiecej w łasku u łyżwy i mieć to na dobrych podzespołach załozone (instalacja BRC) jedze juz 2 lata i nie miałem wiekrzych problemow z sama instalacja tylko raz z komputerem.

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 29.01.2009, 09:43:43 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


To zależy tez od samochodu. Kumpel ma poloneza i na gazie śmiga mu lepiej niż na benzynie ja mam skode fabie i powiem szczerze że odpalanie zimą z gazu jest praktycznie nie możliwe muszę z benzyny ale później po 1-2 km jest git na gazie. Ale to wszystko zależy od róznych czynników.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1024x768
 instalacja LPG 
PostWysłany: 26.06.2009, 15:22:05 Odpowiedz z cytatem
Hiv
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 71
Skąd: Łódź - Zelów
Register IP:


Odkąd kupiłem pierwszego diesla kilka lat temu powiedziałem sobie - nigdy więcej gazu! Mruga 2

A tak serio to swego czasu miałem jakiegoś opla, potem BMW(które jeździ w rodzinie po Zelowie do dzisiaj) gdzie gaz zakładał Łyżwa w Łasku i nigdy nie było z tym większego problemu!
BMW ma już jakieś 300tys zrobione w tym połowa na gazie i nie ma żadnego problemu!

_________________
www.demografik.pl
www.blog.demografik.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinNT1440x900
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon