FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Neostrada problemy

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 15.04.2004, 20:20:25 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


Luuuuuuuuuuuuuudzie już dziła, A jaki wiart too łłooooo aż w oczy wieje. Taki transfer to rozumiem.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 16.04.2004, 02:33:56 Odpowiedz z cytatem
Puaro
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 160
Skąd: Miasto CUDÓW :)
Register IP:


maystero napisał:
Luuuuuuuuuuuuuudzie już dziła, A jaki wiart too łłooooo aż w oczy wieje. Taki transfer to rozumiem.


Ty to sie podnieciłeś Shocked Po co Ci kobieta Suszę zęby Masz NEO LOL

_________________
Pozdrawiam,
Puaro
_________________________________________
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 16.04.2004, 04:24:13 Odpowiedz z cytatem
gośka
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 28 Mar 2004
Posty: 55
Skąd: Zelów
Register IP:


A ja nie mam i nie bede miećWykrzyknikWykrzyknik Smuteczek Smuteczek ,ale dobrze,ze przynajmiej mam stałe LOL
Szerze mówiąc to niewiem jaka to różnica miec to albo to. Moze ktos mi wytłumaczy? Po za tym wiem,ze neo jest szybsza i nic więcej.......
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 16.04.2004, 15:08:22 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


CO ZA POJ****A TA TPSA!WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik! DZISIAJ DZWONIE NA 0801321123 A TAM BARDZO MIŁA PANI (żeby tak ona po wodzie chodziła i pić wołała) MI MÓWI ŻE:
- BARDZO MI PRZYKRO ALE NIE MA U PAN MOŻLIWOSCI TECHNICZNYCH.
JUŻ MYŚLAŁEM ŻE SIĘ PRZEKRECE!Wykrzyknik! (bo jak zamawiełem to nic mi o tym nie mówili) ALE DOPYTAŁEM SIĘ CO STOI NA PRZESZKODZIE I POWIEDZIANO MI ŻE MAM NA LINI (jakiegoś) "PCM-a"WykrzyknikWykrzyknik WIĘC POJECHAŁEM ZARAZ Z RANA DO TEPSY (do bełchatowa) NA PISALEM PODANIE ZEBY MNIE PRZEŁĄCZYLI NA ZWYKLY PORT. (co zkoleji może potrwać 7-14 dni)
Smuteczek Smuteczek Smuteczek Smuteczek Smuteczek Smuteczek Smuteczek Smuteczek Smuteczek Smuteczek Smuteczek Smuteczek Smuteczek Smuteczek Smuteczek



ps.
Danon dostaniesz po jajkach bo wykrakałeśWykrzyknikWykrzyknik
Biednemu zawsze wiatr w oczy............
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 16.04.2004, 17:51:32 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


No niestety Przemo, jak ktoś ma pecha.......... to ma przez całe życie.
Ale popatrz na to z tej dobrej strony he he he Uśmiech...
Będziesz miał więcej czasu na zebranie kasy, zamówienie sprzętu, poczytanie na temat rozwiazań technicznych co do sieci itp. Uśmiech...
Nie przejmuj się ja też narazie czekam na neo do chaty...

A apropo tego PCM-a

Cytat:
PCM (Pulse Code Modulation) Sposób modulacji impulsowo-kodowej służącej konwersji analogowego sygnału mowy do postaci cyfrowej. Standardowo, PCM koduje głos, tak aby mógł on zostać przesłany liniami telefonicznymi o przepustowości 64 kb/s (próbkowanie co 125 ms, próbki 8-bitowe).

Tyle się dowiedziałem ale dlaczego inni to maja a inni nie? Tego to już nie wiem.

Z akt TEPSY:
Cytat:
Jeżeli Klient posiada urządzenie zwielokrotniające PCM, nie ma możliwości zainstalowania mu usługi Neostrada Plus. Należy sprawdzić, czy Klient nie posiada innej linii, na której mógłby użytkować Neostradę. Innym rozwiązaniem jest zamówienie nowego łącza abonenckiego.

A więc pozostaje tylko czekać Smuteczek

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 16.04.2004, 21:07:59 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


Cuż Danon, jak pech to pech!WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik Ale żyje nadzieją że może jednak się uda i pozytywnie rozpatrzą moją prośbę..........
Chociasz nadzieja to ponoć matka głupich!Wykrzyknik! Crying or Very sad
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 04.05.2004, 17:56:42 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Mam jedno zapytano do tych co mają neostrade( nieważne jaką). Czy między 1-wszym a 3-cim maja też nie mogliście otwierać stron dłużej niż 60 sekund. A póżniej nie mogło otwierać żadnej strony,i pisało że nie może znaleźć, a połączenie z netem było, bo w gierki można było sobie normalnie grać. I teraz nie wiem myślałem że to przez tego vira sassera, ale nie spytałem sie jednego kumpla co też ma neuke i mówił, że miał to samo. Chciałbym się dowiedzieć czy to tylko u nas tak było czy może u wszystkich.
Od wczoraj już wszystko zaczeło chodzić dobrze bez żadnych problemów nie wiem co to było.

Jak ktoś cos o tym wie to niech napisze.

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 04.05.2004, 18:19:03 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Ja na swoich dwóch neo 512 nie miałem żadnych problemów.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 05.05.2004, 12:36:37 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Ja też nie miałem żadnych problemów z neo 512 ( a ponoć jest zwiększony transfer od 1 maja na 640 zaś 128 już śmiga z prędkością 320 Mruga 2 Ale nie wiem, czy te dane sa wiążące dla Ciebie, bo neo z Zelowa i z warszawskiego Żoliborza mogą nie mieć wiele wspólnego...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 05.05.2004, 13:15:48 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Z tego co sie dowiedziałem to transfer maja zwiększać od 1 maja do 1 lipca, więc napewno Zelów nie będzie tym miastem, który będzie miał zwiększony transfer na samym początku. A szkoda.

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 26.05.2004, 10:31:59 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


LOL LOL LOL LOL LOL
Ludzie!! Ludzie!! Ludzie!! Ludzie!! Ludzie!! Ludzie!! Ludzie!! Ludzie!!
W końcu się doprosiłem!Wykrzyknik! Załatwiłem przełączenie z PCM na zwykły port. I jeszcze w tym tygodniu powinienem dostać modem, podpisać umowe i Cieszyć się NEO-stradąWykrzyknikWykrzyknik!
Dla ciekawości napiszę że przełączenie z PCM-a na zwykły port zajeło Telekomunie 1,5 miesiąca!Wykrzyknik! (podanie napisałem 16 kwietnia) Więc sądząc po okresie oczekiwania, to jeszcze nie "powiedzieli ostatniego słowa" i pewneie w tym tygodniu nie będę miał NEO.
Ale poczakam i sam się przekonam........
Żyje nadzieją, że jednak odpokutowałem już swoje............
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 29.09.2004, 13:55:22 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


Witam.
Cóż cieszyłem się, ale przedwcześnie.....
jak wspomniałem miałem wcześniej PCM na linii. I jak mnie "fachowcy z TPSA" przełączyli z PCM na zwykły port to moja "para" zostala w kablu 10 parowym. A do pozostalych 9 "par" były podłączone PCM-ki. I jak te PCM-ki zaczeły pracować to zrywało mi połączene na modemie - zrywało bo PCM generował za duże zakłucenia w kablu. Dodatkową uciażliwością było to że długo sie modem synchronizował.
Po dugiej i krawawej wojnie z TPSA, w końcu mam już nowy kabel - wolny od PCM i teraz synchronizacje łapie w kilka sekund i nie zrywam mi już połaczenia Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby

W sumie Internet mam od 31 maja, sprawność łacza od 27 września.....
ale co to jest te kilka miesiecy w porównaniu z wiecznościąWykrzyknik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 26.10.2004, 19:14:18 Odpowiedz z cytatem
Mariusz
Morderator
Morderator
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 178
Skąd: NATO :)
Register IP:


Dresiarzem być... Dresiarzem być... Dresiarzem być... Dresiarzem być...
Ludziska o czym wy wogule mówicie?
Ja w tej chwili przebywam w Belgii, podstawowa szybkość tutaj to 3300
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 27.10.2004, 14:43:17 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Mariusz napisał:

Ja w tej chwili przebywam w Belgii, podstawowa szybkość tutaj to 3300

A ja cie az mnie kusiło zeby cie skomentowac normalnie
1.Nie porównój Polski do Belgi bo my to jestesmy 100 lat za murzynami.
2.Te żyły z TPSA i tak nie podwyższa transferu ani ceny nie opuszcza cen poniewaz oni na nas poprostu zarabiaja ile moga Wykrzyknik A puki co to mozemy liczyc na 1 mega no moze kiedys na 2 mb z TPSA jezeli chodzi to o Neostrade.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Neostrada problemy 
PostWysłany: 02.11.2004, 19:33:32 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


Ja napisze tylko tyle.........
OOOjjj Mariusz........ (tu pomijam brzydkie wyrazy).......... mówisz.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 2  
Idź do strony 1, 2  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon