FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Stara fabryka - ciekawe miejsca

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 02.04.2004, 04:59:20 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


A może użyjcie łatwiej dostępnej broni np.... nie powiem, sami pokombinujcie to nie trudne Mruga 2

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 02.04.2004, 12:12:34 Odpowiedz z cytatem
Koefe
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 22 Mar 2004
Posty: 75
Skąd: Zelów
Register IP:


wiem... wiem... jak byłem mały to biegałem tam (w tej fabryce) ze zwykłym kijem co miałbyć karabinem i urządzaliśmy sobie z kumplami capture the flag, wojowało się trochę z procami i innymi wynalazkami...
Teraz mamy też różne perspektywy do wyboru... Twisted Evil Język Twisted Evil ...w końcu istnieje nawet dyscyplina, która polega na tym iż dwaj kolesie strzelają do siebie nawzajem z łuku... Oczywiście łuki zakończone są kulkami a kolesie mają kaski i inne cuda nie widy co mają ich ochraniać ... nie mówię też, że u ruskich w bełku to naprawdę dużo rzeczy można kupić ... ale oczywiście nikogo do tego nie namawiam Twisted Evil Twisted Evil
A co do fajnych miejsc: św. Ługi - kawałek to jest od Zelowa, ale zawsze można pojechać na rowerach
Napewno jest to dużo lepszym pomysłem niż oglądanie któryś raz z rzędu Rambo 15 w polsacie...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 08.04.2004, 18:02:49 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Na cegielni jest fajnie mozna takze jechac na Bunkry można tam wejść chodziaz to troszke daleko !


(Niemam polskich usawien klawiatury wybaczcie ze nie pisze polskich liter)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 09.04.2004, 08:15:38 Odpowiedz z cytatem
maksimus
Miętki
Miętki
Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 6
Skąd: Zelów
Register IP:


CZESC . SLUCHAJ CHYBA WIEM GDZIE JEST TAKIE MIEJSCE KTORE BY CIE USATYSFAKCJONOWALO I NADAWAŁO BY SIE NA SESJE FOTOGRAFICZNA.SLUCHAJ W ODLEGLOSCI 2 KM OD KOCISZEWA NA TRASIE W STRONE DRUZBIC ZNAJDUJE SIE STARY OPUSZCZONY WIATRAKA Z XIX WIEKU.JEST TO BARDZO STARA I PIEKNA BUDOWLA.STOJI OPUSZCZONA W MALUTKIM LASKU PO WEJSC DO SRODKA TEGO WIATRAKA ROZLEGA SIE PIEKNY WIDOK NA OKOLOCE.NAPRAWDE TA BUDOWLA BUDZI WE MNIE RESPEKT.POLECAM NAPRAWDE WARTO ZOBACZYC TO MIEJSC A NUZ BEDZI CI ODPOWIADAC.POZDROWIONKA WoooW Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Stara fabryka - ciekawe miejsca 
PostWysłany: 09.04.2004, 14:56:01 Odpowiedz z cytatem
Darius
Miętki
Miętki
Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 4

Register IP:


Uśmiech... Uśmiech... Uśmiech... Zelów sam w sobie już tworzy scenerię-chwilami nie z tej planety-więc może nie należy szukać gdzieś w oddali i wypytywać wszystkich o miejsca ciekawe z punktu widzenia fotoreportera,który pragnie zgłębić arkana sekretnej sztuki.Niemniej,Danon,jeśli poszukujesz miejsc ciekawych,które pobudziłyby Twoją wyobrażnię,bierz aparat i wyruszaj na poszukiwanie "skarbów"kultury zelowskiej.Prawdą jest,że w obecnej chwili nie znajdziesz zbyt wiele ciekawych miejsc,które widać gołym okiem,aczkolwiek gdy rozejrzysz się baczniej i wyostrzysz zmysły,wtedy dojrzysz rzeczy niebywałe.Mam tu na myśli choćby stare piwnice,strychy,ziemianki w których z nawyku przechowujemy najróżniejsze eksponaty.Gdy to wszystko zbierzesz do "kupy" i wiele innych rzeczy,wówczas nie tylko Ty się zdiwisz,ale i innych zadziwisz!
P.S.Tak na zakończenie,jeśli naprawdę jesteś zainteresowany tego typu miejscami,mógłbym Ci jedno udostępnić.Mam tu na myśli piwnicę,jest wydaje Mi się dość stara,co prawda, miejscami już trochę unowocześniona,można ją jednak w tym celu nieco postarzeć.Liczy się głównie lokal,nieprawdaż?!W związku z konserwacją tegoż zabytku pobieram niewielką opłatę w wysokości 5pln(pięć złoty nowych) za 1 godzinę.Sam przyznasz,że to nie wiele.Mam też do dyspozycji stare komórki.Są naprawdę niezwykłe,będziesz zachwycony.A jeśliby tego było Ci mało,no cóż,wtedy ofiaruję się Ci służyć jako przewodnik po prastarych i bardzo ciekawych miejscach w Zelowie.Oczywiście za niewielką opłatą.
Cennik może ulec zmianie w związku z szalejącą inflacją.Za co serdecznie przepraszamy wszystkich zainteresowanych.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 2  
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon