FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Kolejna edycja koncertu charytatywnego

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 01.11.2007, 19:17:43 Odpowiedz z cytatem
indyk
Miętki
Miętki
Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 10
Skąd: Zelów U.S.
Register IP:


Już po raz drugi wystąpiliśmy z propozycja zorganizowania w naszym mieście koncertu charytatywnego. Impreza odbędzie się 24 listopada tego roku. Wystąpią takie zespoły jak Redrum, Backflip i UV Squad. W organizacji pomaga nam Dom Kultury i Urząd Miejski. O konkretach mozna mówić za pare dni. Mam nadzieje, ze i tym razem impreza się uda. Pozdrawiam.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      Operaunknown800x5000
PostWysłany: 05.11.2007, 15:15:37 Odpowiedz z cytatem
indyk
Miętki
Miętki
Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 10
Skąd: Zelów U.S.
Register IP:


Znane są już konkretniejsze fakty odnośnie II Edycji Koncertu Charytatywnego. Pieniądze zebrane w czasie imprezy przeznaczone będą na szczytny cel; leczenia i rechabilitacji Kacpra Pająka (3 latka) chorego na rdzeniowy zanik mięśni SMA typu II. Prosilibyśmy o jakieś ciekawe propozycje odnośnie sponsorów, aby w jak największym stopniu pomóc chłopcu. Niedługo podamy numer konta na które będzie można słać pieniądze.
Druga wiadomość odnośnie tej imprezy dotyczy atrakcji, otóż w czasie całego koncertu oprócz wspomnianych zespołów muzycznych wystąpią również zespoły taneczne, takie jak: JUST B-BOYS, RATERS i DANCE FRIENDS.
Czekam na propozycje i inne uwagi.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 15.11.2007, 18:08:15 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


Informacje uzupełniające kolegę..

KONCERT odbędzie się 24.XI. 2007 o godzinie 18.00

Nazwa i numer konta na które można wpłacać pieniądze dla chorego Kacperka:

PKO BP XV O/Warszawa 50 1020 1156 0000 7902 0007 7248
Tytułem: na leczenie i rehabilitację Kacpra Pająka

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 20.11.2007, 09:07:55 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Myślę, że dla każdego znajdzie sie coś dobrego, gdyż przekrój muzycznych gatunków jest sporawy a i cel całej imprezy - szczytny. Zatem zapraszam wszystkich forumowiczów (w miarę możłiwości logistycznych naturalnie, hehe). Pomóżmy Kacperkowi! Mruga 2

_________________
www.myspace.com/redrumpoland - szarpidruty z "Pekinu"Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 25.11.2007, 16:36:28 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


I jak tam po koncercie, ktoś wie ile udało sie zebrać. Chciałbym sie też dowiedzieć również było na samym koncercie gdyż z powodu pracy nie mogłem przybyć an niego. Mile widziane jakies filmiki na youtube.
Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1024x768
 Kolejna edycja koncertu charytatywnego 
PostWysłany: 26.11.2007, 08:38:42 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Osobiście, uważam ten koncert jako jeden z lepszych, jak nie najlepszy , które zagraliśmy w Zelowie i to począwszy od podsumowania spraw technicznych(na scenie było nas słychac naprawdę dobrze) a kończąc na tym co działo się pod sceną. Widać, że czas płynie i że nasza publika oscyluje w jakimś rejestrze wiekowym, ale to bardzo dobrze, bo fanów się po prostu wychowuje, a najlepiej od najmłodszych lat. Mam także nadzieję, że dostaliście to czego oczekiwaliście, bo w sumie zagraliśmy naszego najdłuższego seta, bowiem skorzystaliśmy z czasu jaki był przeznaczony na kapelę przyjezdną, która niestety nie dojechała. Pamiętajcie też, że od strony techniczno-oświetleniowej, można jeszcze wiele zrobić i może kiedys doczekamy sie u nas w mieście koncertu na poziomie, choćby łódzkim. Dodam tylko, że podczas ostatniego numeru,lekko zaniepokoiłem się animuszem z jakim płeć męska wpadła pod scenę, ale płeć piękna szybko wycofała sie sie do strefy bezpiecznej i tam do końca się bawiła. Brawo! Naprawdę jestem bardzo miło zaskoczony. A sam szczyt imprezy ...naprawdę, aż miło się grało, bo zawsze dobrze jest pomóc temu, który tej pomocy potrzebuje. Zdrowiej Kacperku!Wykrzyknik
Pozdrawiam
P.S. Wielkie dzięki dla zespołów , które z nami wystąpiły, tych tanecznych, hip hopowych, na rockowych skończywszy. Warto było!
P.S 2 Co do kwoty to jeszcze nie wiem , ale pewnie za niedługo coś napisze.Co do filmików to mam początek koncertu i bobasa latającego po sali...postaram sie wrzucić choć jakoś pewnie fatalna. Rolling Eyes
Z ostatniej chwli:
udało mi się ustalić , że zebrano 980 pln, czyli prawie 1000 zl dla Kacperka. Brawo zelowianie!Wykrzyknik

_________________
www.myspace.com/redrumpoland - szarpidruty z "Pekinu"Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1152x864
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon