FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> ...:::ZLW Parkour Team:::...

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

 ...:::ZLW Parkour Team:::... 
PostWysłany: 02.11.2006, 06:46:39 Odpowiedz z cytatem
Swallow
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Paź 2005
Posty: 20
Skąd: Zelów
Register IP:


Witam ponownie!

Dawno nie pisałem w tym temacie, więc kiedyś trzeba aktualizować informacje. Dokładnie bo na naszej stronie również one się pojawiły...!Uśmiech...
Po 4miesięcznej przerwie serwis wraca do łask:D
Czasy się zmieniają ZLW Parkour Team też jest poddany próbie. Wszyscy członkowie grupy kierują się drogami wybranymi przez siebie jednak tą obraną już od dawna podążają dalej... Myśle, że wszystko idzie w dobrym kierunku a szczegóły oczywiście na www.3run.za.pl

Zapraszam serdecznie. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć "mój zlepek" zapraszam na:

http://rapidshare.com/files/659986/Crazy_first_months.wmv

Postępowanie: 1. Nacisnąć przycisk `free` w prawym dolnym rogu ekranu, 2. Odczekać aż upływający czas minie..., 3. Spisać kod z obrazka w ramke obok, 4. DOWNLOAD!!Uśmiech...

Informuję, że ten materiał ma charakter archiwalny i strworzyłem go na pamiątke, prosze nie odbierać tego jako filmu Parkour.
Życze dobrych transferów i do nastepnego razu Shocked

_________________
o wszystkim wiem nic
o niczym wiem wszystko!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1152x864
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 2  
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon