FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Zagadka

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 23.09.2006, 19:34:48 Odpowiedz z cytatem
ANVA
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 225
Skąd: 2km od Tadeusza K.
Register IP:


Ciekawe czy ktoś z was zgadnie gdzie znajduje się ten budynek,a właściwie jego resztki,podpowiem tylko tyle że znajduje się on na terenie miasta

http://anva.wrzuta.pl/obraz/524ATiMUsT/
http://anva.wrzuta.pl/obraz/faNf8iws5u/
http://anva.wrzuta.pl/obraz/o2ANBHrQQ6/

Życzę wesołej zabawy ANVA Mruga 2 [/url]
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin2000800x600
PostWysłany: 23.09.2006, 21:33:54 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Były Hangar, gdzie były sobie kiedyś pociagi.

Jeśli sie nie myle jest on przy odgałezieniu ulicy herbertowskiej, za zakładami Bella
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 24.09.2006, 08:12:18 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Heh, jest w ogóle ktoś z Zelowa, kto nie wie co to za budynek? Pamiętam jak byłem młodszy, to biegało się tam nie raz :) A chodził ktoś tamtymi tunelami? <:

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      AvantBrowserWinXP1280x1024
PostWysłany: 24.09.2006, 11:47:15 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Szczerze powiedziawszy to rok temu byłem tam pierwszy raz razem z miranda LOL

A tak apropo jeśli juź jesteśmy przy temacie hangarów i pociągów to całkiem niedaleko od Zelowa jest hangar z IIWŚ gdzie mieścił się cały pociąg. Moźe ktoś z was był tam, ja muszę się wybrać. Miejscowość Konewka za Tomaszowem.



http://www.anlagemitte.bunkrowiec.com/kolej.php

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxMacOSX1280x800
PostWysłany: 24.09.2006, 15:50:52 Odpowiedz z cytatem
ANVA
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 225
Skąd: 2km od Tadeusza K.
Register IP:


Myślałem że to będzie trudna zagadka ale się myliłem,widze że jesteście obeznani z terenem.Tak to były garaż dla parowozów (tz.parowozownia)w Herbertowie.
Gratulacje dla [mwl] i C4rtm4n'a.

Ps To niedaleko Konewki jest jeszcze jeden taki bunkier w Jeleniu oba niedaleko Tomaszowa Maz.


Pozdro ANVA Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin2000800x600
PostWysłany: 24.09.2006, 18:27:31 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Hangar jest tak blisko mnie że to było kiedyś kultowe miejsce naszej paczki, chodziliśmy tam niemal codzienie , spędzaliśmy całe wakcje paląc ogniska w srodku i robiąc imprezy z muzyką, w VIII klasie podstawowki to miejsce było najbradziej trendy , jak to by sie dzis powiedziało w całej szkole do spotkań, mury były powypisywane w wyznania miłosne i metale pluli na raperów a oni wypisywali odpowiedzi. Wyrózniał sie wielki napis Helvetius na scianie głównej(którego resztki widac do dziś), niestniejeącej juz kapeli z Bachorzyna. A gdy byłem jeszce młodszy a przytym mniejszy to łaziłem jak MWL wspomniał kanałami w srodku,łaczyły one dwa kanały naprawcze, pamiętam ze podczas kolejnych wakacji mieliśmy zajawkę gdyż wierzylismy ze to hangar poniemiecki a pod koniec tunelu po suknieciu w w ścianę było głucho.Wybilismy dziurę i wywieźliśmy z 15 wiader piachu, może nie liczyliśmy na bursztynowa komnatę, ale na cokowliek z ubiegłej wojny.
Tylko to było inne miejsce.gdy przybyłęm tam pierwszy raz budynek mial dach i nawet drzwi.Potem złomiarze obrobili go z czegokowliek co miał stalowe, a najwiekszym ich łupem była kilkutonowa pompa do mycia pociągów która stała opodal, a torach nie wspominając.
Hangar w latach swojej świetnosci pod naszą piecza wygaldął jak tylko mógł najładniej, w srodku nie było ani kamyszka wszystko zamiataliśmy prowizorycznuymi miotłami robionymi z krzaków naprędce, było gładko jak pupka niemowaęcia, jeździlismy tam rowerami i obawialiśmy sie kapcia. Poza tym ogniska z pobliskich wyschnietych chwastów, stos miał z pótora metra a jęzory ognia rozbijały sie o sufit który podgrzewajac sie spadał na dół, znaczy sie tynk nie ufit, hehe..., oj Anva pobudziełs moje wspomnienia..hehe..ostatnim etapem Hangaru była zabawa w tzw. MANEWRY. Wymyśliliśmy to wspolnie z kilkoma innymi znajmomymi.Druzna A i drużyna B Miałą za zadanie wejsc do bazy i gwizdąć puszki , które stały posrodoku baz, pierwsżą bazą była polana koło mnie na Zeromskiego, drugą własnie hangar.manewry odbywały sie w nocy i o danej godzinie dwie drużyny podzielona na ekipy broniące i atakujące szły naprzeciw siebie z latarkami w dłoniach,mijajac sie najczęsciej w lesie wzdłuż Cegielnianej..strach był jak cholera... eliminacj apzeciwnika następowała porzez oświetlenie go i poprawnym wymówieniu jego ksywy. Pamietam ze atakujac hangar podeszlismy go kiedys od strony Bachorzyna czołgajac sie 200 metrów po polu, a chłoapki broniacy stali na dachu i penetrowali tern wokół latarkmi , na które wydali ostatnie piiądze, bo każdy chciał miec lepszą.Nijeden z nas uciekł z domu by brac w tym udział, i chyba hehehe, kojarzy mi sie nOx,że uciekł...albo jego brat,ale chyba nOx, chyba ze sie mylę....Ale sie rozpisałem.
Także Hangar to kiedyś mojej paczki drugi dom...potem przeszło na Patyki..ale to już inna historia....
Nie byłem tam kilka lat, w zeszłym roku biegałem tam rezem z psem,rozebrali wszystko, łacznie z dachem i ramami okien.Nie zapomnę gdy pierwszy raz stanalem sie na dachu, po wspinaczce po murze...Ehh...
Może znnajdę jakies foty..to wrzucę...
Wspomnienia...

_________________
www.myspace.com/redrumpoland - szarpidruty z "Pekinu"Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 25.09.2006, 14:57:35 Odpowiedz z cytatem
ANVA
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 225
Skąd: 2km od Tadeusza K.
Register IP:


Ja niebęde sie tu rozpisywał co tam robiliś w raz z moją paką,ponieważ ja mieszkałem zaledwie jakieś 300m od hangaru ale ja pamiętam jak ten hangar był jeszcze w całości i był urzywany jako magazyn-warsztat.
A co do pompy to ona służyła nie do mycia pociągów(parowozów) tylko do napełniania ich(tych parowozów)wodą .A chyba wiecie na jakiej zasadzie działała lokomotywa.
Pozdrawiam ANVA.
Ps1.poza tym kanałem ktory był w hangarz to jest jeszcze jeden który przechodził pod torami,hangarem i prowadził aż za mur fabryki. Wink
Ps2.Kryształ jak byś znalazł te foty to je wrzuć chętnie przypomne sobie stare czasy.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin2000800x600
PostWysłany: 26.09.2006, 09:14:55 Odpowiedz z cytatem
n0x
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 108
Skąd: Zelów
Register IP:


to byly pamietne czasy krysztal. byla zabawa i byla adrenalina. teraz juz tego nie ma. kazdy ma kompa i siedzi przy kompie Smuteczek. gdzie ta aktywnosc fizyczna dla ktorej wyrwac sie z domu trzeba bylo okolo 22 tak by nikt nie widzial Suszę zęby

moze kiedys uda sie to powtorzyc. moze naszym dziecia Suszę zęby

_________________
nie nawidze przekupstwa w zelowie i korupcji a także CIEBIE Władziu bo to my mamy dbać o bezpieczeństwo na drogach Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 27.10.2006, 20:04:29 Odpowiedz z cytatem
miranda.pl
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 63
Skąd: Zelów
Register IP:


wlasnie danon sotanio bylam tam z toba, fajne miejsce zabaw wielu dzieciakow kiedys
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      AvantBrowserWinXP1024x768
PostWysłany: 28.10.2006, 16:34:32 Odpowiedz z cytatem
ANVA
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 225
Skąd: 2km od Tadeusza K.
Register IP:


Ciekawe co wy tam robiliście Pytajnik Pytajnik Pytajnik Pytajnik Mr. Green Mr. Green :mrgren:
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin2000800x600
PostWysłany: 28.10.2006, 17:01:19 Odpowiedz z cytatem
miranda.pl
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 63
Skąd: Zelów
Register IP:


odpowiadam: ZDJECIA jesli myslicie ze cos innego to.... macie bujna wyobraznie heheheheheh LOL
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      AvantBrowserWinXP1024x768
PostWysłany: 28.10.2006, 17:19:33 Odpowiedz z cytatem
ANVA
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 225
Skąd: 2km od Tadeusza K.
Register IP:


Bujna wyobraźnia bujną wyobraźnią, ale może to był artystyczny akt, jeżeli tak to może wrzucić na forum to plukamy i ocenimy.

Pozdro ANVA

ps.to tylko moja bujna wyobraźnia
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin2000800x600
PostWysłany: 28.10.2006, 17:23:03 Odpowiedz z cytatem
ANVA
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 225
Skąd: 2km od Tadeusza K.
Register IP:


O qurcze znów odbiegliśmy od tematu
Pewno znowu będzie ostrzeżeni od kturegoś moda Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby

Ups Ups ANVA
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin2000800x600
PostWysłany: 28.10.2006, 19:25:28 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


ANVA napisał:
Bujna wyobraźnia bujną wyobraźnią, ale może to był artystyczny akt, jeżeli tak to może wrzucić na forum to plukamy i ocenimy.

przyłączam się do prośby ANVA Suszę zęby

_________________
Rzeczy niemożliwe wykonuje od ręki, na cuda potrzebuje więcej czasu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1152x864
 Zagadka 
PostWysłany: 28.10.2006, 19:34:42 Odpowiedz z cytatem
miranda.pl
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 63
Skąd: Zelów
Register IP:


powiem tak , nie wiem co damian zrobil z tymi zdjeciami ale jak co to poproscie zeby wam pokazal zdjecia ze strozy , tam sa "akty" hehehehe no i nie jestem tam sama:)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      AvantBrowserWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 2  
Idź do strony 1, 2  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon