FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Kronika policyjna... fakty i plotki

Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 25.07.2006, 12:08:45 Odpowiedz z cytatem
Kooociak
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 76

Register IP:


Witam wszystkich chciałem napisać, że zeszły weekend nad Zelowem krążyło jakieś fatum tzn.:

-Utopił się jeden mężczyzna na patykach, drugi jakiś półgłówek skakał z mola na szczupaka i uderzył głową w dno, ledwie, co go uratowali, ale już chyba nie będzie nigdy chodził(ludzka głupota).

-Na ulicy Sienkiewicza przy czeskim kościele był wypadek samochód potrącił dziewczynkę. Crying or Very sad

-Na ulicy poznańskiej u Pana Sochy chyba większości znana postać w Zelowie gdyż każdy, kto ma prawo jazdy najczęściej był przez niego szkolony, spalił się doszczętnie samochód na podwórku, marki Opel CORSA (podobno zwarcie na akumulatorze)

-W sobotę około godziny 2 w nocy policja zelowska Suszę zęby brała udział w pościgu policyjnym gonili HONDE ACCORD prowadzoną przez mieszkańca Zelowa Łukasza W. oraz dwóch pasażerów, który uciekał z ulicy Żeromskiego w kierunku Bocianichy, następnie za Zelówkiem skręcił w polną drogę gdzie wpadł do rowu, pasażerowie zostali zatrzymani niestety kierowcy nie udało się złapać gdyż uciekł w pola (okoliczni mieszkańcy mówią, że POLICJA ZELOWSKA WoooW oddawała strzały z pistoletu w opony uciekającego samochodu, ale coś nie chce mi się w to wierzyć, w samochodzie znaleziono pistolet i amunicję).

Ciekawe, co zgotuje na przyszły weekend?PytajnikPytajnik Twisted Evil
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
PostWysłany: 25.07.2006, 15:08:59 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


O kurde, ja tylko wiedziałem o Patykach. Szok! :O

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      AvantBrowserWinXP1280x1024
PostWysłany: 25.07.2006, 15:41:21 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


Kooociak napisał:

-Na ulicy Sienkiewicza przy czeskim kościele był wypadek samochód potrącił dziewczynkę. Crying or Very sad


wiem o tym, bo wtedy byłam w namiocie na ewangelizacji, ale Kooociak, tyle błędów, to ja jeszcze nie widziałam w sprawozdaniach, ale jeśli to nazwałeś plotka to ok..
po pierwsze to chyba chodziło ci o kościół ewangelicko-reformowany, prawda?
po drugie to było na przejściu na ul. sienkiewicza obok poznańskiej, czyli jednak nie tak blisko kościoła
po trzecie to był chłopczyk a nie dziewczynka. odwiozła go karetka do szpitala

i jeśli chcecie wiedzieć coś bliżej, to to nie była wyjątkowo wina kierowcy.. chłopiec nagle wybiegł na jezdnię, a jego rodzice mieli ponad 2 promile.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 25.07.2006, 16:38:26 Odpowiedz z cytatem
Smerffi24
Miętki
Miętki
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 5
Skąd: raczej Zelów...
Register IP:


A ja dzisiaj słyszałam, że na Patykach znowu potopiły sie jakieś małe dzieciaki. wiecie cos?Pytajnik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 25.07.2006, 20:17:01 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Też słyszałem tylko o utonięciu na patykach. I co najciekawsze to coś obiło mi się o uszy o tym a za chwilę koleżanka będąca obecnie w Angli pyta się na gg kto się utopił na patykach. Confused
To informacja zdążyła już wyjść poza granice kraju a człowiek na miejscu jest niedoinformowany.

O reszcie zdarzeń nic nie słyszałem, szok!
A z tą Hondą to prawda?

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 25.07.2006, 21:13:26 Odpowiedz z cytatem
Puaro
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 160
Skąd: Miasto CUDÓW :)
Register IP:


To wam troche poprostuje te plotki Suszę zęby Informacje zaczerpnięte z biuletynu policji Bełchatów.


Zelowscy policjanci, w dochodzeniu ustalają winnych wypadku drogowego, do którego doszło w Zelowie, na ulicy Sienkiewicza, 23 lipca o godzinie 17.40. Czteroletni chłopiec, przebiegający jezdnię po wyznaczonym przejściu dla pieszych, został potrącony przez Daewoo Tico, kierowane przez 65-letniego zelowianina. Chłopiec doznał ogólnych obrażeń ciała i przebywa w bełchatowskim szpitalu. Detektywi badają, czy towarzyszący dziecku, pijani, 36-letni rodzice (ojciec - 0,92 miligrama alkoholu w każdym litrze wydychanego powietrza; matka - 1,23 mg/l), dopełnili obowiązku opieki nad małoletnim.
-------------------------------------------------------------------------------------


Wydarzeniem, zajmującym zelowskich policjantów, jest również tragiczna śmierć 43-letniego mieszkańca gm. Widawa. Wczoraj (23 lipca) około godziny 16.30, w Patykach, wskoczył on do zbiornika wodnego, z mostku - "na główkę". Natychmiast po feralnym skoku stracił przytomność i choć ciało wydobyto natychmiast, a akcję reanimacyjną podjęto niezwłocznie - mężczyzna zmarł. Policjanci ustalili, że przed ostatnim w swym życiu skokiem, 43-latek spożywał alkohol.
-------------------------------------------------------------------------------------


Największą szkodę materialną wyrządził natomiast sobie, 25-letni zelowianin, który 23 lipca o 1.35, w Zelowie, nie zatrzymał się do kontroli i kierowaną przez siebie Hondą Accord, zaczął uciekać przed policyjnym radiowozem. Ucieczka zakończyła się w rowie. Rozbity samochód trafił na parking, zaś uciekinier do policyjnego aresztu. W badaniu alkotestem okazało się, że w każdym litrze powietrza wydychał 0,31 miligrama alkoholu.


Tu chyba trzeba dodac że mamy najszybszego poloneza policyjnego w polsce bo dogonił Honde Accord 2.0 157 KM Mr. Green a co do broni to znaleźli taką ale policjanci w swoich kaburach
Suszę zęby

_________________
Pozdrawiam,
Puaro
_________________________________________
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 25.07.2006, 21:22:10 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


I zepsułeś całą zabawę.......

_________________
Rzeczy niemożliwe wykonuje od ręki, na cuda potrzebuje więcej czasu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 25.07.2006, 21:26:16 Odpowiedz z cytatem
Kooociak
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 76

Register IP:


Cieszę się, że na mój post odpowiedziało tyle przyjaciół, błędy pojawiły się, ale ja pisałem tylko to, co usłyszałem, bardzo dobrze, że znaleźli się ludzie, którzy sprostowali niektóre wydarzenia, o to chodziło Uśmiech...

_________________
"Każdy ma prawo do wypowiedzi,wiec zbędne pouczenia i sugestie daruj sobie” Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
PostWysłany: 26.07.2006, 06:46:17 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


maystero napisał:
I zepsułeś całą zabawę.......


Nooo niezła zabawa, jeden topielec, jeden ranny, jeden w areszcie i dwóch zatrzymanych Shocked

Kooociak napisał:
Cieszę się, że na mój post odpowiedziało tyle przyjaciół, błędy pojawiły się, ale ja pisałem tylko to, co usłyszałem, bardzo dobrze, że znaleźli się ludzie, którzy sprostowali niektóre wydarzenia, o to chodziło Uśmiech...


I ja się cieszę za przepływ informacji Uśmiech...
Jeśli znalazłoby się więcej chętnych na podawanie podobnych informacji (choć oby jak najmniej), możnaby założyć dział kroniki policyjnej.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 26.07.2006, 07:12:57 Odpowiedz z cytatem
Kooociak
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 76

Register IP:


jak tylko bede coś wiedział na pewno natychmiast o tym napiszę

Danon napisał:
możnaby założyć dział kroniki policyjnej


nie głupi pomysł Twisted Evil

_________________
"Każdy ma prawo do wypowiedzi,wiec zbędne pouczenia i sugestie daruj sobie” Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
PostWysłany: 26.07.2006, 09:18:53 Odpowiedz z cytatem
ANVA
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 225
Skąd: 2km od Tadeusza K.
Register IP:


Po przeczytaniu tych postów nasówa się tylko jeden wniosek "ludzka głupota i bezmyślność niezna granic" WoooW Boję się! Wykrzyknik Wykrzyknik Wykrzyknik Wykrzyknik Wykrzyknik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin2000800x600
PostWysłany: 26.07.2006, 09:35:46 Odpowiedz z cytatem
Kooociak
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 76

Register IP:


Cytat:
tragiczna śmierć 43-letniego mieszkańca gm. Widawa. Wczoraj (23 lipca) około godziny 16.30, w Patykach, wskoczył on do zbiornika wodnego, z mostku - "na główkę"


to był jakiś kamikaze w tym miejscu gdzie on skoczył woda nie ma chyba nawet 1,5metra głebokosci!!

Wiem, na 100% że tego samego dnia znalazł się kolejny kretyn, który skoczył na główkę, ale z mola tylko, że jego zdążyli uratować, ale czeka go wózek inwalidzki

ANVA napisał:
ludzka głupota i bezmyślność niezna granic

to mało powiedziane!! Twisted Evil

_________________
"Każdy ma prawo do wypowiedzi,wiec zbędne pouczenia i sugestie daruj sobie” Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
PostWysłany: 26.07.2006, 09:45:06 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Upały dają się najwidoczniej mocno we znaki, grzeje w pałe i widać rezultaty.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 26.07.2006, 14:19:31 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Koootek napisał:
Wiem, na 100% że tego samego dnia znalazł się kolejny kretyn, który skoczył na główkę, ale z mola tylko, że jego zdążyli uratować, ale czeka go wózek inwalidzki

Ja wczoraj słyszałem, że ten koleś już zmarł...

Danon napisał:
Upały dają się najwidoczniej mocno we znaki, grzeje w pałe i widać rezultaty.

Niech jeszcze wypije sobie taki to już w ogóle... :\

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      AvantBrowserWinXP1280x1024
 Kronika policyjna... fakty i plotki 
PostWysłany: 26.07.2006, 15:18:38 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
Chłopiec doznał ogólnych obrażeń ciała i przebywa w bełchatowskim szpitalu.


wczoraj nam powiedziano, że ma tylko złamaną nóżkę, dzięki Bogu, że nic więcej

tak, to naprawdę dziwny tydzień w Zelowie Confused
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 16  
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon