FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Z obozu REDRUM

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 21.02.2006, 09:42:07 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


WITAM!
Tutaj bedziecie mogli sie dowiedziec, co sie dzieje na bieżaco u nas w zespole.Będą to podstawy, gdyż po więcej szcegółów zapraszam na naszą główną stronę www.redrum.band.pl Mruga 2 Więc tak zacznijmy:
KONCERTY:
6 marzec Wrocław , jednostka z Łasku (jako że mamy próbę w Muzie, czyli budynku garnizonowym) wysyła nas na festiwal żołnierski, ale nie taki jak w Kołobrzegu był za Gierka haha, tylko tam też bedzie kategoria "Zespoły Rockowe" więc trzymajcie kciuki, a jak macie znajomych we Wrocku to dajcie im znac.Na razie nei wiem nawet jak sie ta impreza nazywa ale to sie zmieni. Uśmiech...
13 marzec Sieradz nie wiem czy wiecie , ale to własnie w Sieradzu mamy chyba największą publikę, młodą jeszcze ale już szaloną. Zagramy tam podczas koncertu z cyklu "Rockowe 13-stki", który to odbywa sie 13 każdego miesiąca.To chyba 4 koncert Redrum w tym miesice w 3 miesiące
MEDIA
Jak już DANON zauważył w poniedziałkowych "WD" była o nas mała wzmianka i foto nawet, gdzie długo musiałem sie przekonywac że ja to ja LOL
22.02.2006 w Dolsacie o godz.20.00 bedzie wywiad z nami , parę słow, trochę smiechu, wszystkich mieszkjających w Bełku zapraszam, a całą resztę pocieszam że od czwartku na stronie Dolsatu bedzie caly program do sciągniecia, takze luz.
Niedługo także z oficjalnej strony bedzie można sciągnąc wywiad jaki udzieliśmy studenckiej rozgłośni Żak z Łodzi (ma ktos może dostep by zkonwertować dzwięk z kasety na mp3 lub wave?)
NEWS
Zespół obecnie szlifuje nowe numery , które mają sie znaleźć na naszej debiutenckiej płycie, na której wydanie szukamy sponsorów. Zaangażowaliśmy nawet samogo pana Burmistrza i bardzo mu sie nasza muzyka spodobała, obiecał pomóc.
Na koniec dodam, że wyszła płyta z Rockowych Ogródków z Płocka gdzie wywieźliśmy Grad Prix więc jestesmy po raz pierwszy w historii do kupienia na legalnej płycie( pytajcie w dobrych sklepach muzycznych hehe, a jak nie to wejdzice na www.rockoweogrodki.com.pl tam szczegóły).
Nieoficjalnie moge dodać , że trwają rozmowy by Redrum supportował 2 marca w łodzkiej Dekompresji zespół COMA. Sie zobaczy,czas pokaże...
No to tyle...niech Koziołek będzie z Wami..beeeeee Uśmiech...

_________________
www.myspace.com/redrumpoland - szarpidruty z "Pekinu"Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 22.02.2006, 22:28:17 Odpowiedz z cytatem
Neverwinter
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 30
Skąd: Zelów
Register IP:


No chłopaki walczcie bo 2 marca się zbliża, a na Come z chęcią bym się przejechał.

_________________
"I morze przyniesie nadzieje, jak sen, co przynosi marzenia o domu."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 24.02.2006, 01:06:26 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


kryształ napisał:
22.02.2006 w Dolsacie o godz.20.00 bedzie wywiad z nami , parę słow, trochę smiechu, wszystkich mieszkjających w Bełku zapraszam, a całą resztę pocieszam że od czwartku na stronie Dolsatu bedzie caly program do sciągniecia, takze luz.


Ściągneliśmy z Maysterem ten program, ale nic nie było Confused
---> http://www.dolsat.pl/filmy/2006/02_Luty/20060222.wmv

Całe 130 MB i tylko obejrzeliśmy sobie wiadomości i jakiś program kurturarny

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 26.02.2006, 17:58:13 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


odpowiadam, co do Comy lipa Crying or Very sad Wałkowałem temat z menago zespołu od 2 tygf a on biedaczyna nie mógł sie przez ten czas ich jakoś spotkac i ciągle sie łudziełm że sie uda, niestety, telefon do szefa Deko rozwiązał wszelkie zagadki.Coma narzuciła warunekk , że bedzie tylko jeden support i bedzie nim zespoł Zgiełk z Pabianic, poza tym szef Deko wyjasnił mi że musi też"...dać szanse innym". Znaczy sie chyba często tam gramy.
Co do Dolsatu, to pani obiecałą że to poleci w tym tygodniu,dobrze że napisaliście,bo mam 130 mb mniej do sciągniecia hehe.. zapraszam zatem z atydzień, wtedy juz musi być LOL Pozdrawiam...
Moderowanko:
Teraz wiem troszke wiecej bo własnie pani z Dolsatu zadzwoniła, że ona po nagraniu 3 dni urlopu miała i kasete z nagraniem w TV zostawiła, a że oni mają mało kaset i jakiś pan uznał że to juz leciało..to trza bedzie nagrać REPLAY bo skasowali przez "przypadek" Rolling Eyes profesjonalizm aż miło..ehh...

_________________
www.myspace.com/redrumpoland - szarpidruty z "Pekinu"Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 04.03.2006, 21:35:37 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


WITAM!
Jutro tj. 5 marca będziemy reprezentować łaską jednostke wojskową w przeglądzie we Wrocławiu, Trzymajcie kciuki może sie dostaniemy do finału 22 marca w Dęblinie. Pozat tym ważna wiadomość swoje podboje otworzyło nowe FORUM grupy. Zapraszam do odwiedzin i rejestracji oto namiar http://www.redrum.fora.pl
Pozdrawiam

_________________
www.myspace.com/redrumpoland - szarpidruty z "Pekinu"Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 06.03.2006, 20:27:25 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Miło mi poinformowac Państwa, ze zespół został laureatem głownej nagrody w IX Wrocławskim Przeglądzie Amatorskiej Twórczosci Artystycznej 3.Korpusu Obrony Powietrznej ATA 2006. Jestesmy z tego wyróznienia niezmiernie zadowoleni i już nei mozemy sie doczekać imprezy finałowej w Dęblinie pod koniec marca. Podobno jak tam zajelibyśmyy wysokie miejsce to wracamy do Łasku...samolotem Very Happy W nagrodę. Very Happy

_________________
www.myspace.com/redrumpoland - szarpidruty z "Pekinu"Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 06.03.2006, 20:38:33 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Nooo kolejne zasłużone gratki Brawo!
Jedziecie ostro z koksem i oby tak dalej!
No i oczywiście życzę Wam tego lotu z Dęblina (niedługo tam Fago, nasz moderator zawita w kamasze :d )

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 07.03.2006, 09:03:04 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


Panowie się spisują baaaaardzo dobże, oby tak dalej Spooooczko

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWin981024x768
PostWysłany: 02.04.2006, 13:18:49 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


To ja może króciutko... Jury festiwalu postanowiło , ze Grand Pirx festiwlau zdobędzie grupa reprezentująca KG ŁASK... czyli REDRUM Uśmiech... Micha sie jarzy serce sie cieszy..jedziemy dalej:)
P.S.
Wracaliśmy busem, ale salę prób mamy juz dożywotnio LOL
P.S. 2 Major z pucharem skakał na scenie...dostosowlem sie i trzymałem dyplom...później puchar sie napełnij i opróżnił...była sesja zdjęciowa, jak coś zdobęde to podeśle link bedziecie mogli zobaczyć...
Pozdrawiam...
Let`s rock`n`rolll Wykrzyknik![/img] LOL

_________________
www.myspace.com/redrumpoland - szarpidruty z "Pekinu"Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 03.04.2006, 13:00:18 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


No i ponownie sukcesss WoooW
Jedziecie równo... golicie głowy wszystkim Suszę zęby Nie zatrzymujcie sięWykrzyknik

POWODZENIA ! NEXT TIME !

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 04.04.2006, 14:03:49 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


ja bym chciała się znowu pojawić na Waszym koncercie. byłam tylko raz kiedyś wieki temu w Domu Kultury, ale nie za bardzo wtedy się interesowałam ostrzejszą muzą więc szybko stamtąd wyszłam. ale teraz to co innego i ja poproszę o jakiś koncert w ZLW Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 16.04.2006, 13:54:09 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Więc tak. przybyło nam 6 nowozarejestrowanych utworów, w wersji poslkojęzycznej, będa one sie pojawiac na stronie zespołu skąd mżna bedzie sobie je pobrać. Wszystkich chętnych zapraszam na www.redrum.band.pl Pozdrawiam

_________________
www.myspace.com/redrumpoland - szarpidruty z "Pekinu"Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 25.04.2006, 11:29:05 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Witam!
Wszystkich zainteresownych zawiadamiam, że zespół będzie gościł w Radiu Łódź 27.04 2006, ok godz. 14.15. Będzie to około 30 mintowa audycja poświecona naszej grupie i obejmowac będzie, dokonania , historie oraz premierę antenową nowych polskojęzycznych utworów.
Tego samego dnia, ale znacznie później ok. godz. 23, w audycji A. Kołacińskiego "Rockowa Łódź Podwodna", bedziecie mogli posłuchać także naszą tworczość choć w większym wymiarze czasowym. Uśmiech...
Pozdrawiam
Stay Rummer`s!

_________________
www.myspace.com/redrumpoland - szarpidruty z "Pekinu"Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 26.04.2006, 07:43:05 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Daj jakieś namiary na Radio Łódź, z chęcią posłucham :)

EDIT: Ok, znalazłem... :D http://www.radiolodz.pl/

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
 Z obozu REDRUM 
PostWysłany: 26.04.2006, 23:28:36 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


No prosze Uśmiech... ... aż 30 minutek LOL
Nie wiem czy będę miał okazję Was posłuchać, gdyby to nie było możliwe mam nadzieję że będzie można to gdzieś później odsłuchać.

POWODZENIA chłopaki! Dajcie czadu w tym eterze Suszę zęby

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 6  
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon