FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Koncert charytatywny dla dzieci niepełnosprawnych

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 20.02.2006, 18:37:26 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Dzięki BnY, widze szał ciał i Redrum na czele Uśmiech...

A dziś można było przeczytać o Was chłopaki w Wiadomościach Dnia, po udanym koncercie w Piwnicy.

KryształWykrzyknik Gadzie jeden... miałeś dać infooo! Ja plakacik powiesiłem a Ty....! Język

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 21.02.2006, 09:10:57 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


I prosze, już krzyczą na bezbronnych obywateli. Rolling Eyes Wiec tak, plakacik bedziesz miał na pamiątkę(jak komuś nie wydałeś) dokleisz jeszcze notkę z "WD" i bedzie wypas Mruga 2 A tak na powaznie to za chwile stworze osobny temat i tam bedziecie moi drodzy mogli dowiedzieć sie na bieżąco co sie dzieje w obozie REDRUM. Uprzedzam że link do forum pojawi sie wtedy na naszym website więc moze tu wpaśc kilku nowych gości. Pozdrawiam.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 28.02.2006, 07:32:01 Odpowiedz z cytatem
PATORA_UV_REPREZENT_
Miętki
Miętki
Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 5
Skąd: MIEJSCOWY
Register IP:


ELO .WITAM WSZYSTKICH.LEPIEJ POZNO.NIZ WCALE.CHCIAŁBYM PODZIEKOWAĆ WSZYSTKIM ZA PRZYBYCIE NA KONCERTAWE , TAKZE WSZYSTKIM SPONSOROM KTÓRZY NAM POMOGLI.UDAŁO SIE ZEBRAĆ OK 1400 ZŁ.JAK NA ZELOW TO NIEZLE.KONCERT UWAZAM ZA UDANY CHOCIAZ PARE MOMENTOW MOZNA WYCIAĆ.NIESTETY.WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik!PODOBAŁO SIE CHŁOPAKOM Z ŁASKU I TO JEST NAJWAZNIEJSZE.KTOŚ TA, NAPISAŁ CAŁY PARAGRAF CZY JAK TAM TO SIE NAZYWA,ODNOSNIE IMPREZ MASOWYCH.WIEM O CO Z TYM CHODZI, ALE INNA UMOWE MIELISMY Z POLICJA TAKZE NA MARNE ZDAJA SIE SŁOWA MÓGŁBYM DOKŁADNIE WYJASNIC ALE SZKODA MI STUKAC W TEN PROSTOKAT. TAK WIEC.CZY WIECEJ IMPREZ?PytajnikPytajnik?OCZYWISCIE ZE TAK.PODOBAŁO MI SIE NA TYM KONCERCIE TO ZE CHŁOPAKI Z REDRUM MAJA TYLU ZWOLENNIKÓW.FAJNA SPRAWA.DZIEKI WOJTASOWI Z FORUM ZA ZAJEBISTE PIZZE KÓRE NAM ZAFUNDOWAŁ.BYM ZAPOMNIAŁ.POZDRO SPECJALNE DLA CHŁOPAKÓW OD TANCA.OBY TAK DALEJ.SZACUNEK DLA WAS.DANON DZIEKI ZA POWIESZENIE PLAKATU.I ROZGŁOSZENIE TEGO NA FORUM ZELOWA (KAWAŁ DOBREJ ROBOTY), OCZYWISCIE DLA PANI DYREKTOR D.K.DLA DITHERA I WSZYSTKICH KTÓRZY PRZYCZYNILI SIE DO REALIZACJI POMYSŁU.Z TEGO CO WIEM DZIECIAKI MAJA JUZ PLANY GDZIE WYJADĄ.NIEPOZOSTAJE MI NIC INNEGO JAK ZYCZYC IM UDANEGO POBYTU.POZDRO.SORRY ZA ORTOGRAFIE.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 28.02.2006, 10:03:27 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


PATORA_UV_REPREZENT_ napisał:
KTOŚ TA, NAPISAŁ CAŁY PARAGRAF CZY JAK TAM TO SIE NAZYWA,ODNOSNIE IMPREZ MASOWYCH.WIEM O CO Z TYM CHODZI, ALE INNA UMOWE MIELISMY Z POLICJA TAKZE NA MARNE ZDAJA SIE SŁOWA MÓGŁBYM DOKŁADNIE WYJASNIC ALE SZKODA MI STUKAC W TEN PROSTOKAT.
Paragraf wrzuciłam , bo nie wiem, czy wszyscy wiedzą, że za porządek na imprezach jest odpowiedzialna nie tylko policja, która w Zelowie nie cieszy się zbyt dużym powodzeniem. Nie miałam zamiaru urazić organizatorów, nie było mnie tam, nie wiem co się stało, nie wypowiadam się. Poza tym myślę, że dobrze jet wiedzieć na przyszłość że jest potrzeba zwiększonej ochrony takich imprez, może dzieki temu ktoś sam się zgłosi do ochrony w przyszłości. To tyle wyjaśnień.
A teraz GRATULACJE bo naprawde trzeba mieć duuuuużo samozaparcia żeby w Zelowie coś zorganizować - oby tak dalej Uśmiech...

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWin981024x768
PostWysłany: 01.03.2006, 06:49:57 Odpowiedz z cytatem
PATORA_UV_REPREZENT_
Miętki
Miętki
Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 5
Skąd: MIEJSCOWY
Register IP:


SPOKO SPOKO.UCZYMY SIE NA WŁSNYCH BŁEDACH.JESZCZE TRZEBA SIE DUZO NAUCZYĆ.POZDROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWin98800x600
PostWysłany: 01.03.2006, 08:58:18 Odpowiedz z cytatem
Puaro
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 160
Skąd: Miasto CUDÓW :)
Register IP:


@PATORA_UV_REPREZENT_

Jest taki magiczny przycisk Caps Lock Exclamation Nieładnie jest krzyczeć dużymi literami Mruga 2

_________________
Pozdrawiam,
Puaro
_________________________________________
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 11.03.2006, 09:36:55 Odpowiedz z cytatem
PATORA_UV_REPREZENT_
Miętki
Miętki
Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 5
Skąd: MIEJSCOWY
Register IP:


heh.mozesz mi wyjasnić to oznacza ta @ przed patora?Pytajnik??pauro,.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1152x864
PostWysłany: 11.03.2006, 10:18:43 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


Ja tam dokładnie nie wiem ,ale to @ oznacza - małpa LOL

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 11.03.2006, 13:44:57 Odpowiedz z cytatem
Puaro
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 160
Skąd: Miasto CUDÓW :)
Register IP:


@ = ( wiadomość adresowana do) PATORA_UV_REPREZENT_

_________________
Pozdrawiam,
Puaro
_________________________________________
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 12.03.2006, 14:19:15 Odpowiedz z cytatem
PATORA_UV_REPREZENT_
Miętki
Miętki
Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 5
Skąd: MIEJSCOWY
Register IP:


te fago a ........ to znaczy ......... trzymaj kontrole.na tym co piszesz bo to forum zmieni sie jeszcze w dissssssssssy.@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@fago.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1152x864
PostWysłany: 12.03.2006, 14:30:31 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Właśnie właśnie to Ty trzymaj kontrole nad tym co piszesz! Coś tak jakoś szydercą teraz mi zaleciało, czy ty czasem nie masz z nim nic wspolnego, bo tak jakoś mi się zdaje...
Pozatym, czy fago coś źle napisał? Coś co Cię bardzo obraziło, że od razu wysyłasz k....y do niego? Powstrzymaj swoje wodze!

PATORA_UV_REPREZENT_ napisał:
... bo to forum zmieni sie jeszcze w dissssssssssy...


W co się zmieni forum?

A poza tym Twoje pytanie do puaro co do @ powinno być napiasane na PW!

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
 Koncert charytatywny dla dzieci niepełnosprawnych 
PostWysłany: 13.03.2006, 12:48:00 Odpowiedz z cytatem
PATORA_UV_REPREZENT_
Miętki
Miętki
Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 5
Skąd: MIEJSCOWY
Register IP:


sory po prostu nie zalapalem zwracam honor.szydera pozdrowie go.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1280x800
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 4 z 4  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon