FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Media kłamią: Czyli mało oficjalne fakty prog

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 16.11.2004, 16:37:46 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Witam !
O wyniku mojego podejścia już sie rozspisałem gdzie indziej. teraz trochę faktów takich mniej oficjalnych.
1. Jeśli nie wiecie podejście numer 1 w Katowicach miałem w plecy i tylko telefon z Warszawy dał mi "dziką kartę". Miałem jednak kilka nakazów. Miałem wyglądac tak samo jak w Katowicach i miałem śpiewac to samo.
2. Fakt śpiewania tego samego numeru bardzo mnie zmartwił. W wywiadach przed wejściem tłumacze redaktórom jak wszedłem kuchennymi drzwiami, jak obawiam sie śpiewu tego numeru, gdyż raz go zawaliłem..
3. Dalej tylko dziwię.otóż pani redaktor mówi że oni tu kręcą niby Katowice a tamtego castingu w Katowicach jakby nie było. czyli nie moge mówic o dzikiej karcie, o tym że musze spiewać numer którego się boje, bo dla widzów to będzie pierwszy casting. Paranoja , nie?
4. Media kłamią. tu macie taki mały przykład.
5. Po wyjściu od Komisji, pani redaktor zapytała:" Czemu w takim razie wybrałeś numer , którego się obawiałeś?" I co takiej odpowiedzieć? Przeciez nie można....ehhhh
To wszystko czekam na Wasze komentarze.
P.S.
Redrum I will back Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 16.11.2004, 23:17:56 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


Telewizja kłamie Exclamation Exclamation Exclamation - tyle na ten temat Uśmiech...

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 18.11.2004, 10:15:46 Odpowiedz z cytatem
Krawędź
Miętki
Miętki
Dołączył: 17 Lis 2004
Posty: 4

Register IP:


media to czwarta wladza- one mowia nam jak myslec i przede wszystkim o czym myslec. nasze wyobrazenia o np Iraku sa takie jakie serwuja nam media - kto wie czy nie jest to jednak teoria spisku - mozliwe ze w Iraku nie ma juz wojny, jest tylko dominacja nazistowskich okupantow, a moze tak naprawde amerykanow juz tam nie ma bo przegrali.. nikt z nas w iraku nie byl i nie zaswiadzczy o tym... A Idol to kolejny przyklad babrania sie w gownie- jest to cos gdzie niby mlodzi maja szanse sie wykazac, ale tak jak krysztalek zauwazyl - jedna wielka rezyserwoana sciema
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 13.02.2005, 23:11:36 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


Hmmm.... Kryształ może wystartujesz w IV edycji Idola Uśmiech...

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 16.02.2005, 12:06:55 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Witam!
Postępując zgodnie z przysłowiem, że "Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki", podziękuję i odpuszczam zabawę młodszym:) Co mialem zobaczyć , zobaczyłem, co miałem się nauczyć - nauczyłem. kogo miałem spotkac - spotkałem. Teraz skupiam się na zespole...resztę..p...ę.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 17.02.2005, 10:47:24 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


No cóż, Idol to Idol, nikt nie powiedział, że będzie tam pięknie i cudownie. Tylko szkoda mi tych wszyskich osób, które naprawdę mają fajny głos a zostają odrzucone. Troche nie fer jest to, że są takie przekręty w Idolu Smuteczek Gdyby nie ty Kryształ to nigdy bym nie pomyślał, że może to wszystko być tak ukartowane Smuteczek

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 18.02.2005, 13:27:41 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Z tego całego zamieszania mam tylko te jedna dobra rzecz, ze jak teraz patrze w telewizor to poznaje twarze ludzi. juz gdzies ich widziałem... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 18.02.2005, 14:51:21 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Czyli jak to się mówi: nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło Uśmiech... he he he Uśmiech... Kryształ a może spróbuj szansy w jakimś innym programie muzycznym??

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 10.04.2005, 22:13:24 Odpowiedz z cytatem
Jurij
Miętki
Miętki
Dołączył: 22 Kwi 2004
Posty: 5
Skąd: Zelów
Register IP:


Historie pisza zwyciezcy,Czesto mozna zwyciezyc zanim sie rozpocznie batalie :-)Telewizja to robi :-)Wydaje mi sie ze jedyny sposob to taki jaki mi kiedys zobrazowal kolega.Kupowal on prase z roznych "biegunow"czytal ja,a potem wyposrodkowywal.To samo z telewizja.No tylko trzeba troche kasy miec :-)Pozdrawiaam wszystkich Smile
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 11.04.2005, 12:51:45 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


To że media kłamią i zmieniają rzeczywistość to rzecz wiadoma. Lecz wiecie co by było jeśli by nie kłamały? W Polsce i tak są telewizje "niepaństwowe", przez co możemy oglądać dany problem czy wydarzenie z twóch stron. A co mają powiedzieć ludzie mieszkajacy w Północej Korei czy w Wietnamie gdzie telewizja jest całkowiecie podporządkowana władzy? Oni wiedzą tylko to co chce aby wiedzieli ich władza! Najgorsze w Polsce jest to, że musimy płacić abonament a telewizja nas kłamie i przerywa reklamy filmem;)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 11.04.2005, 13:58:31 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Problem w tym, że nasze spoleczeństwo nie jest kompletnie przygotowane na model agresywny mediów, który funkcjonuje w Polsce. Nawet mlodzi Polacy (moja koleżanka przyznala pewnego dnia, że będąc na wycieczce w Warszawie, wsiadla w autobus 131 na Sadybę i próbowala szukać domu państwa Lubiczów z Klanu. To trochę trudne, bo Sadyba to glównie wysokie bloki Mruga 2).
Pracowalem dla mediów i wiem jedno, bycie dziennikarzem w Polsce i nie tylko nie polega na opisywaniu rzeczywistości, ale na jej tworzeniu.
Dlatego czytając gazetę czy oglądając tv traktujmy wszystko z pewnym dystansem. Inaczej obraz naszego kraju może nam się jawić tylko w czarnych barwach, wszak zle informacje lepiej się sprzedają...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 11.04.2005, 14:14:29 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Jak to ktoś kiedyś ładnie ujął:
"Piękne słowa nie zawsze są prawdziwe, a prawdziwe nie zawsze piękne".

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 11.04.2005, 16:30:41 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Proponuje nie oglądać telewizji. Suszę zębySuszę zębySuszę zęby
Kłamią to nie słuchać ich.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Media kłamią: Czyli mało oficjalne fakty prog 
PostWysłany: 04.03.2006, 01:38:06 Odpowiedz z cytatem
moderator
Ostry
Ostry
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 223
Skąd: poprostu - Zelów
Register IP:


Telewizja to zaje...ta kasa, szczególnie ta komercyjna, ale nie ma telewizji bez oglądalności. Dlatego telewizja nie pokazuje to co jest tylko to co się będzie oglądać nie zważając na to, czy zaszkodzi komuś czy pomoże. Najważniejsza jest kasa. Każdą sytuację można pokazać tak by szokowała, bulwersowała i MIAŁA OGLĄDALNOŚĆ. Nie jest istotne czy to prawda, półprawda czy totalne kłamstwo, musi przyciągnąć widzów. To dotyczy też radia i prasy. (Coś o tym wiem - możecie mi wierzyć.)

Iskra nadzieji tli się w takich rozgłośniach jak Radio Przekręt Kryształa i to tylko do momentu gdy znajdzie się ktoś taki, kto zapłaci odpowiednio dużo by poleciała pierwsza reklama. (A może już leciała? Ja nie słyszałem.)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      MSIEWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon