FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Dziecięciem będąc...

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 28.10.2005, 19:43:36 Odpowiedz z cytatem
katrynka
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 09 Lip 2004
Posty: 60
Skąd: ze wsząd
Register IP:


No właśnie, mając te pare latek i centymetrów mieliście zapewne ciekawe pomysły i postrzeganie świata.

Dla przykładu:
- ja bardzo długo wierzyłam, że mój tata jest czarodziejem - a wszystko przez to, że nieświadoma istnienia piwnicy, w której ojciec skrzętnie ukrywał wszelkie szpargały jak spod ziemi wyrastały narty albo prezenty gwiazdkowe. Oczywiście kochany tato dlugo utwierdzał mnie w tym przekonaniu. Do czasu jak zaczęłam opowiadać dzieciom jakiego mam wspaniałego ojca i znosić do domu listy życzeń. Kiedyś nawet przysłuchując się ubolewaniom "cioci" nad brakiem pociech oświadczyłam na forum, że mój tata może jej wyczarować dziecko. Ciekawe dlaczego kilka herbatek wylądowało na stole.... Mruga 2

- oczywiście baaaardzo długo w moim mniemaniu Opole znajdowało się nad morzem (no skoro Sopot jest nad morzem a festiwale są dwa to nie ma bata Opole musi być gdzieś po sąsiedzku)

Było tego sporo ale teraz wasza kolej.

A kim chcieliście zostać w dzieciństwie?Pytajnik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1280x800
PostWysłany: 28.10.2005, 20:30:24 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


No to nie śmiać się teraz!!
Jak byłem mały chciałem zostać księdzem!!
Naoglądałem się bajek Disneya i koniecznie chciałem być w życiu tym dobrym (noi się nie udało Mruga 2), a ksiądz wydawał mi się właśnie takim super pozytywnym bohaterem (jaki ja naiwny byłem...).
A z moich zabawnych wierzeń w dzieciństwie, to długo byłem przekonany, że zabawki mają swoje sekretne utajnione życie. Starałem się je na tym przyłapać, kiedy ożywają. Jak dotąd bez powodzenia...[/list]
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      SafariMacOSX1024x768
 Dziecięciem będąc... 
PostWysłany: 31.10.2005, 20:37:48 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


Odkąd pamiętam jak chciałem zostać "sajsionurkiem" sam nie wiem skad mi sie to wzięło ale nadal sie z tego smieje Mruga 2 pozniej był ksiądz Mruga 2 babcia bardzo sie cieszyla ze mam takie pociagi do tego :]

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon