FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Telefony na kartę (prepaid)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

Też byś zbił ludzi opisanych niżej?
Tak, bardzo mnie to wkurza!
33%
 33%  [ 3 ]
Troche to denerwuje, ale jakoś wytrzymuje.
22%
 22%  [ 2 ]
Też czasem nie mam kasy, ale wiem, że to wkurza.
33%
 33%  [ 3 ]
Człowieku, nie wiem gdzie ty tu widzisz jakiś problem?!
11%
 11%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 9


PostWysłany: 14.07.2005, 12:47:36 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Zawsze myślałem, że telefon jest po to, żeby z niego dzwonić/wysyłać smsy i na odwrót - odbierać rozmowy/smsy. Chyba jednak się myliłem. Już mówię, o co mi chodzi.

Ile razy było tak, że do kogoś wysłałem wiadomość. Niestety nie otrzymałem odpowiedzi. Jak się później okazało, odbiorca mojej wiadomości tłumaczył się tym, że nie miał pieniędzy na koncie. Dlatego się pytam, po co komu taka komórka, z której nie można nigdzie zadzwonić ani wysłać smsa?!

Rozumiem, że to 50 złotych może się dla niektórych wydawać sporą sumą. Też przez prawie 3 lata miałem telefon na kartę. Ale ja, zawsze, jak pieniądze na koncie się powoli kończyły, to starałem się oszczędzać. Wtedy nie wysyłałem tyle smsów, rozmawiałem bardzo krótko (na początku nie miałem sekundowego naliczania, więc w ogóle nie dzwoniłem). Zawsze sobie zostawiałem 10 złotych na czarną godzinę.

Niestety byłem chyba jedyny... :( Problem z brakiem funduszy na koncie nie jest jedynym, który mnie bardzo denerwuje. Chodzi o to, że telefon komórkowy został stworzony z myślą o tym, żeby go można było wszędzie zabrać, żeby można było dzwonić w każdym miejscu i o każdej porze. Rozumiem, jak ktoś na przykład bierze prysznic, kosi trawę czy naprawia rower w garażu - wtedy telefon mógłby się zniszczyć, wiadomo. Ale jak ktoś gdzieś idzie i zostawia telefon w domu, to można się naprawdę mocno wkurzyć. Ile razy tak było, że wysłałem smsa, chwile poczekałem na odpowiedź, i myśląc, że człowiek nie ma pieniędzy, zacząłem do niego dzwonić. Niestety bez skutku.

Was też tacy denerwują? Bo według mnie, lepiej żeby sprzedali te komórki, może komuś innemu się lepiej przydadzą. :(

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 14.07.2005, 14:45:37 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


Powiem Ci krótko- masz zajebistych znajomych z komórkami. LOL
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 14.07.2005, 16:52:51 Odpowiedz z cytatem
Puaro
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 160
Skąd: Miasto CUDÓW :)
Register IP:


A gdzie w instrukcji obsługi jest napisane że tefon komórkowy trzeba mieć zawsze przy dupie Suszę zęby Rotfl2 Rotfl2 Rotfl2 Rotfl2 Rotfl2 Rotfl2 Rotfl2 Rotfl2 Rotfl2 Rotfl2

_________________
Pozdrawiam,
Puaro
_________________________________________
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 14.07.2005, 17:28:19 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


A gdzie w instrukcji od telewizora masz napisane, że musi on stać na stoliku przed ławą albo fotelem? Równie dobrze można zapytać, gdzie w instrukcji od samochodu masz napisane, że musisz nim jeździć po ulicy?

A znajomych z takimi telefonami mam wielu, całe szczęście że duża liczba ma komórki na abonament... ;)

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
 Telefony na kartę (prepaid) 
PostWysłany: 16.07.2005, 10:07:57 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Myślę, że problem takich zachowań nie wynika wcale z faktu posiadania prepaid-a. To kwestia raczej podejścia do pieniędzy i tego co jest ważniejsze, zaoszczędzić 1PLN czy odpisać na sms. Ja też miałem w Polsce prepaid-a, teraz także korzystam z tego typu komórki. Jednak zawsze staram się być "on-line" i odpowiadać bądź oddzwaniać, jeśli komuś nie udało się ze mną skontaktować.
Rozumiem, że koszty połączeń w Polsce są dość wysokie nadal, zwłaszcza dla młodych ludzi, którzy nie dysponują własnymi pieniędzmi, ale tak jak napisałeś, na kilka sms-ów zawsze można zostawić parę groszy na karcie. Jeśli ktoś nie raczy odpowiedzieć i ta sytuacja nie jest byanjmniej okazjonalna, to znaczy, że najzwyczajniej Cię lekceważy.
Ja osobiście miałem podobne doświadczenia, ale najbardziej wkurzały mnie tzw. "dzwonki, sygnały, etc". Mianowicie wysyłałem komuś sms z pytaniem, a ów puszczał mi sygnał, który absolutnie niczego nie wyjaśniał, co zmuszało mnie do wysłania kolejnego sms-a. Ale to nie jest rozwiązanie, nie warto dawać się wykorzystywać, bo ludzie szybko się do tego przyzwyczajają...
Więc mówmy NIE komórkowej ignorancji... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      SafariMacOSX1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon