FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Meeting of Games

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 30.04.2005, 11:43:37 Odpowiedz z cytatem
jordi.com
Miętki
Miętki
Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 9
Skąd: zelów
Register IP:


Licencja gry z reguły obejmuje instalację tylko na jednym komputerze, więc jak ktoś ma oryginalny egzemplarz i zainstaluje grę na dwóch kompach, bo załóżmy, że ma dwa w domu, to już łamie prawo.

Poza tym uważam, że instalacja wersji trial Windowsa nie jest dobrym pomysłem.... Natomiast co do BSA, policji i innych organizacji uprawnionych do kontroli legalności oprogramowania, to przy sprawdzaniu badają cały nośnik (hdd), więc wystarczy, że wykryją ślady nielegalnych programów, które np. były kiedyś zainstalowane i już można mieć problemy. Tak czy inaczej mało prawdopodobny wydaje mi się nalot policji na graczy, chyba że ktoś podkapuje lub gdyby policjanci czytali posty na tym forum... (może czytają?Język)

Pozdrawiam,

_________________
think different...Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX1024x768
PostWysłany: 30.04.2005, 18:13:11 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Jeśli nie da się załatwić oryginalnego oprogramowania i gier to proponuję zrobić "meeting of games" u kogoś w prywatnej salce. Gdyż Policja i żadne inne służby nie będą mogły wejść bez nakazu Suszę zęby Więc by był z tym spokój i każdy miałby piraty Twisted Evil Na dzień dzisiejszy nie znam nikogo kto miałby jakieś duże, puste pomieszczenie. Ale jeśli ktoś ma albo wie kto takie ma to niech da znać. Takie pomieszczenia musiało by mieć przynajmniej 100m2.

Szukajcie takiego miejsca Exclamation Exclamation Exclamation
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 01.05.2005, 09:46:19 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Wydaje mi się, że to przesada z tymi oryginałami... Wątpie, żeby ktoś przyszedł nas sprawdzić. Nawet jeśli już, to na pewno nie sprawdzaliby tylko oryginalnych cd... Przeszukaliby całe dyski. A na 100% każdy ma na dysku mp3, które jak wiadomo są nielegalne... ;)

Nie ma się czego bać, jakoś do tej pory nikt nie przychodził. Do nikogo też policja nie zapukała w domu... Zatem nie ma najmniejszej obawy... Straszycie ludzi tylko nie potrzebnie, potem nikt nie będzie chciał przyjść na Meeting z komputerem... :P

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 01.05.2005, 11:44:37 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Jeżeli piraty mają nam przeszkodzić no to naprawde szkoda Smuteczek Może na Allegro są jakieś tane orginały, to sie zakupi albo na www.ebay.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 01.05.2005, 16:37:41 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Nikogo nie stać na to, żeby sobie kupił po kilka oryginalnych gier na jedno spotkanie... Niestety, ale ja na przykład nie mam tyle kasy, żeby kupować oryginalne gry. Tym bardziej, że zabawę z grami już dawno zakończyłem.

I skończcie już pisać o tych legalnych grach i windowsach, bo nie o to chodzi. Jak zorganizujemy taką impreze, to będzie w niej chodziło o to, aby się dobrze bawić, a nie żeby się martwić, że może przyjść policja... Na 100% nikt nie przyjdzie! Popatrz na przykład na nasze szkoły. Przecież nawet tam nie ma wszystkiego w pełni legalnego...

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 01.05.2005, 19:03:10 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


A tam gramy na piratach i koniec!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 02.05.2005, 13:03:25 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


A no właśnie, zgadzam się z tym w 100%... I nie ma, że boli. Nie chcesz, nie musisz przychodzić. Chcesz zagrać? Prosze bardzo, będą zapisy i nie będzie wymagany żaden oryginalny windows czy oryginalne cd z grami. Pozdro. ;)

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 05.05.2005, 18:40:41 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


_____________________________________________________________
UWAGA Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Można już zgłaszać chęć udziału w meeting of game, u organizatorówWykrzyknik
_____________________________________________________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 05.05.2005, 19:34:55 Odpowiedz z cytatem
Felek
Miętki
Miętki
Dołączył: 27 Mar 2004
Posty: 7
Skąd: zelów
Register IP:


Siema tak w ogóle, bo bardzo dawno albo jeszcze dawniej byłem tu ostatni raz Język Pomysł z Meeting of Games jak najbardziej mi się podoba Uśmiech... Uśmiech... Według mnie dobre miejsce na imprezkę... to mała salka OSP w Zelowie albo np. któraś z sal gimnastycznych naszych szkół. Postaram się o jakieś info... Oczywiście zapytam też kumpli czy zechcieli by wziąść udział, bo czym więcej player'ów tym lepiej Uśmiech... Cya all

Pozdro

_________________
"I live my life from one quarter mile to two quarter mile, for the 10 second or less I am free, besides nothing matter..."
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 05.05.2005, 19:40:44 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


E jak narazie to nie wiem do kogo się zgłosić bo nikt nie powiedział heh wiem tylko ze do MWL można ale o innych osobach nie mam pojecia powieccie do kogo sie mozna zglaszać a nie tylko ze mozna....
Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 05.05.2005, 19:43:15 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Można się zgłaszać do mnie, albo do bkb. Dla pewności podam numery gg:
mwl: 3686353
bkb: 7786499


Zwracam się z prośbą do wszystkich, którzy mieliby ochotę wziąść udział w Meeting of Games. Zgłaszajcie swój udział, ponieważ chcemy was zapisać na listę i przede wszystkim policzyć! Jest to nam potrzebne, ponieważ nie znając liczby chętnych nie możemy zorganizować żadnej sali... Bo jeśli nas pytają, ile będzie komputerów, to nie potrafimy odpowiedzieć. Oczywiście będzie można się później także dopisać, na co niewątpliwie liczymy, ale im wcześniej, tym lepiej! Zarówno dla nas, jak i dla was. Bo jeżeli wynajęta sala będzie niestety małych rozmiarów, to możemy się nie pomieścić... :( Ale jak narazie nie dopuszczamy tego do myśli. Zatem zgłaszajcie się do nas! Pytajcie się też kolegów, czy by nie chcieli! Nawet, jeżeli na 100% nie weźmiesz udziału w Meeting of Games, to zapytaj się znajomych, może akurat któryś z nich by chciał, a o tym nie wie. ZAPISUJCIE SIĘ!!!

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 11.05.2005, 09:29:28 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


UWAGA jest już strona internetowa.

www.meetingofgames.prv.pl

Znajdziecie tam wszystko co jest związane z meetingiem.
Karta zgłoszeniowa jest już na stronie więc możecie wypełniać i przynosić do organizatorów.

Kto pierwszy ten lepszy, liczba miejsc ograniczona Exclamation Exclamation Exclamation
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 16.06.2005, 16:57:36 Odpowiedz z cytatem
yomas
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 21
Skąd: Z Zelowa
Register IP:


Bedą tam jacyś młodsi ludzie np. 13, 14 lat bo sam bede z takich młodych to nie za bardzo??

_________________
Avatar by punkroker
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 16.06.2005, 18:15:05 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Pewnie, że ktoś będzie. Mój brat będzie czasem mnie zastępował, jak nie wyrobie psychicznie/fizycznie... ;) Jak się zdecydowałeś, to daj znać na gg, zapiszemy cię na liste chętnych. :)

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
 Meeting of Games 
PostWysłany: 21.06.2005, 02:29:01 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Noo chłopaki macie tu instrukcje jak postępować z cheater'ami Suszę zęby gdyby się tacy znaleźli na waszym meetingu heh
http://x1.putfile.com/videos/d4-33519005357.wmv

Mam nadzieję, że po obejrzeniu tego filmu instruktażowego takowych nie znajdziecie Twisted Evil

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 3 z 4  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon