FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Sposób na kasę!

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 28.05.2005, 17:08:40 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Poszperałem troche w sieci i natknąłem się na stronę, która płaci EURO za granie w gry FLASHowe (on-line).Firma jest pewna.

Jak zacząć?

Jest to bardzo proste:

Wchodzimy na stronę - z góry dziękuję za skorzystanie mojego linku referencyjnego - Ty na tym nie tracisz a ja otrzymam dodatkowe centy. Możesz potraktować to jako podziękowanie za czas jaki poświęciłem, by poinformować Cię o tej możliwości zarobku.

Jeśli znajdziemy się już na stronie klikamy w lewym górnym rogu na flagę Wielkiej Brytani, by zmienić domyślny język na angielski. Przechodzimy teraz do rejestracji klikając na "Register Now". Oto schemat jak wypełnić pola rejestracji:

Your User Name - Twój nick jaki będziesz wykorzystywać do logowania.
Your Password - hasło do Twojego konta.
Confirm your Password - powtórzenie hasła do konta.
E-mail - Twój e-mail - nie wysyłane są żadne reklamy!
Country - kraj, w którym mieszkasz.
If you discovered Prizee through a friend, indicate his/her User Name - tutaj proszę o wpisanie mojego Nicku czyli Broow - Ty nic nie tracisz a ja otrzymam kilka centów.

Po zweryfikowaniu poprawności klikamy OK - możemy zacząć grać. System jest naprawdę opłacalny. Na dodatek, co 5 dni dostajesz MaxPacka, dzięki któremu możesz powiększyć swoje dorobki. Dzięki temu wybierasz sobie gierki, gdzie możesz mieć więcej kredytów. Co więcej, będziesz miał dostęp do jednej z zakazanych gierek . A tam z łatwością można nabić od groma centów.

Poniżej przedstawiam listę gier jakie oferuje portal Prizee.com za darmo - w nawiasie jest przedstawiona dzienna liczba żetonów do danej gry jakie otrzymujemy za darmo. Można w nie zagrać bez inwestowania pieniędzy w prosty sposób:
1) Klikamy na nazwę interesującej nas gry.
2) Klikamy przycisk "Jouer" potwierdzający chęć zagrania w daną grę.
3) Gramy i w wypadku zdrapki klikamy "Valider", by sprawdzić wygraną.
4) Jeśli zostały nam żetony klikamy na "Rejouer".
5) Jeśli nie mamy już gier, klikamy na "Sommaire" i przechodzimy do kolejnych gier.

Sinkyfrog's Ark (1) - ratujemy zwierzęta przed zagładą - musimy doskakać sympatyczną żabką w określonej ilości skoków - jeśli przekroczymy tę ilość nie otrzymamy bonusowej loterii, na której możemy wygrać np. dodatkowe pieniądze czy miksturę potrzebną do zdobycia Jackpota. Po drodze warto zwracać uwagę na kwiatki - za ich zebranie otrzymujemy od 1 do 5 eurocentów.

WaterBubbles (3) (nowa!) - tu liczy się co wypłynie w bąbelkach - trzy takie same przedmioty = wygrana według listy. Dla szczęśliwców Jackpot.

Cocktail (3) - zdrapka, w której za dwa takie same owoce otrzymamy określoną ilość centów. Wygrana od 1 centa do 1 euro.

Buccaneer (1) - gra przygodowa podczas której wcielamy się w rolę dzielnego zajączka. Na początku należy zdobyć szablę znajdująca się w podziemiach (od pierwszego domku w dół i w lewo), która posłuży nam do niszczenia krzaczków i zabijania przeszkadzajek. W domkach możemy kupować misje - za zebrane owoce i kły. Najlepiej brać te wysoko płatne. Najniższe są warte 1 cent.

Ricochets (1) - w tej grze należy wybrać postać, która puści na wodzie tzw. "kaczki". Im więcej razy kamień odbije się od tafli wody tym więcej zarobimy. Wygrana nawet 1 euro.

Guardian Angel (1) - gra polega na zebraniu przez króliczka wszystkich marchewek z planszy. Ustwiaj tak strzałki, by króliczkowi udało się zebrać wszystkie marchewki w wyznaczonym czasie. Za zebranie dodatkowych warzyw możemy wygrać Jackpot. Dodatkowo możemy zebrać zozrzucone pieniądze.

Intruder (1) - gra w tzw. "bombermana" czy "dynablaster". Musimy wysadzać kwadratowe "pudełka" naszymi minami. Na raz można postawić tylko jedną minę. Pod "pudełkami" ukryte są miksturki. Za uzbieranie całego pojemnika jednego koloru otrzymujemy dodatkowe pieniądze. Dodatkowo można trafić na "bonus room", w którym znajdziemy dodatkowe miksturki - odrazu napełnią cały dany kolor. Ale możemy postawić tam tylko jedną minę więc lepiej to przemyśleć.

Sarcophagus (3) (nowa!) - zdrapka, w której musimy mieć jak najwięcej kolorowych żuczków. Niestety za granatowe żuczki nie dostajemy pieniędzy.

Prism (1) - gra polega na dopasowywaniu koloru kulek do siebie. Minimalnie 3 takiego samego koloru. Dodatkowo podczas gry możemy trafić na bonusowe pieniążki.

Snuggy Ticket (3) - tak samo jak reszta zdrapek. Gra nie zależy od naszych ruchów.

Diabolo Ticket (3) - kolejna zdrapka. Maksymalnie możemy wygrać 1 euro.

Sinkyfrog Ticket (3) - również zdrapka gdzie do wygrania mamy kwoty do 1 euro.

Jak widać gierki są banalnie proste. Ale jest jedna uwaga. Najlepiej jest grać w to codziennie. Każdego dnia odnawiają Ci się kredyty. W przypadku opuszczenia jakiegoś dnia z przyczyn losowych tracimy te, które mieliśmy dnia poprzedniego. Pieniądze są wysyłane przy najniższej stawce - 10€. Można także wypłacić sobie pieniążki przy 20€, 100€ czy 150€.

Miłego grania..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 28.05.2005, 18:27:38 Odpowiedz z cytatem
yomas
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 21
Skąd: Z Zelowa
Register IP:


zarobiłes juz cos ze jestes taki pewien :/

_________________
Avatar by punkroker
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 28.05.2005, 18:35:23 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Jak zarobie to dam znać ale jestem pewnien, a wiesz czemu bo na forum jakims czytalem ze kase wyplacają.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 28.05.2005, 18:53:50 Odpowiedz z cytatem
yomas
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 21
Skąd: Z Zelowa
Register IP:


nie rozumiem tego
nie wiem o co chodzi wytłumacz dokładniej troch albo powiedz gdzie to pisze daj linka mam 0,20 e i co dalej

_________________
Avatar by punkroker
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 28.05.2005, 19:55:34 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


To znaczy ze na dzien dzisiejszy masz 20 centów jutro bedziesz mugl zagrac jeszcze raz tam po boku obok gry massz taka zieloną kropkę oznacza ona ze w ta gre mozesz zagac a czerwona ze jutro bedziesz mogł zagrac masz 3 próby w kazdej grze w ciagu tyh trzech prób zbieraj jak najwiecej kasy jak bedziesz mial 10 euro to bedziesz mógł je wypłacić w konto bankowe 10 euro to na złotówki ok. 40 zł moze byc powyżej 40 co mam ci obiasnic dokładnej pisz na pw Jak pewnie zalwarzyles sa gry w których mozesz wygrac najwiecej 87 euro tylko trzeba miec szczescie aby taka kase zdobyc Uśmiech krzywy Ale ja tego szczescia nie mam Uśmiech kwaśny


Ostatnio zmieniony przez kornik dnia 29.05.2005, 09:41:10, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 29.05.2005, 09:28:23 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Próbowałeś przeczytać to, co napisałeś? Bo ja na przykład nie bardzo zrozumiałem, o co ci chodzi... :/

I piszcie tutaj, a nie na pm, może wtedy to kogoś zaciekawi i zacznie grać... ;)

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 29.05.2005, 16:36:45 Odpowiedz z cytatem
yomas
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 21
Skąd: Z Zelowa
Register IP:


przeczytałem post o tym na stronie o tych samych grach i co sie okazało łebek uzbierał 10 euro gdy chciał wypłacic okazało sie ze pieniedzy nie przesyłaja na polskie konta. MENELSTWO WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik1

_________________
Avatar by punkroker
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Sposób na kasę! 
PostWysłany: 29.05.2005, 17:04:33 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Zobaczymy ja narazie gram jak bede mial 10 € dam wam znać. Troszke to potrwa moze pare miesiecy przy moim szczesciu zarabiania.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon