FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Forum & Strona -> Chwilowy popęd na Forum

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 09.04.2004, 06:03:16 Odpowiedz z cytatem
gośka
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 28 Mar 2004
Posty: 55
Skąd: Zelów
Register IP:


Zauwazyliście może, bo ja tak, ze na początku ile osób wchodziło na Forum...a teraz.(CORAZ MNIEJ)..takie chwilowe chyba to było....wchodzenie, ściganie itp..Niewiem moze mi sie tylko tak wydaje,ale akurat w to wątpie...Już tak często moderatorów nie widze. Smuteczek Smuteczek .GDZIE SIĘ PODZIALI WSZYSCY!WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikPytajnikPytajnikPytajnik...cekam na wasze odpowiedzii Suszę zęby pozdro
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 09.04.2004, 06:20:01 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


no my cały czas jesteśmy tylko tak jagby niewidoczni Uśmiech... poprostu jak patrze na niektóre posty nie mam chęci sie wypowiadac na ten temat bo takie tematy co niektórzy w postach poruszja forumowicze powini sobie wyjasnić na gg lub wiadomością prywatną ==> to tyle na ten temat

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 09.04.2004, 16:47:47 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Gosiu, chwilowy jak chwilowy, to normalne że jak się pojawia coś nowego to jest przez pewien czas bum na to... i tak się stało również z naszym forum.
Ale nie przejmuje się tym zbytnio Uśmiech...
Forum toczy się własnym życiem, dochodzą nowe posty, nowe tematy oraz z czego najbardziej się cieszę nowi użytkownicy. I mam nadzieję, że będzie ich coraz to więcej (myśle o tych aktywnych, bo są i tacy z zerowym kontem Smuteczek), zważywszy na to że w końcu doczekaliśmy się neostrady i dsl w naszym mieście i tym samym więcej ludzi będzie miało dostęp do internetu. Więc miejmy nadzieję, że to dopiero początek rozkwitu Uśmiech...
Druga sprawa to taka, że im więcej ciekawszych rzeczy będzie się działo w Zelowie tym będzie więcej tematów do rozmów... to normalne. A przecież wszystko to zależy od nas, mieszkańców.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 11.04.2004, 19:08:16 Odpowiedz z cytatem
Sassa
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 28 Mar 2004
Posty: 50
Skąd: No z .... Zelowa
Register IP:


Ja przynajmnie raz na 2 dni to jest na forum... Sprawdzam nowe tematy i posty... Wedlug mnie na poczatku jeszcze nie bylo tematow to ludzie wchodzili i patrzyli... A teraz raz na 3-4 dni doda sie jeden temat to na wchile czlowiek wejdze i zaraz bah.. Juz go nie ma Twisted Evil

_________________
Sasek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 12.04.2004, 07:44:47 Odpowiedz z cytatem
gośka
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 28 Mar 2004
Posty: 55
Skąd: Zelów
Register IP:


do admin:moze mi sie wydaje,ale ja tak to widze przynajmniej... Uśmiech... .A jesli chodzi o moderatorów: NIE SIEDZCIE NA NIEWIDOCZNYM!!
w mojej pierwszej wypowiedzi napisalam tak, ponieważ sama widze na swoim przykładzie...coraz mniej wchodze Smuteczek (ciężko sie przyznać)
ale staram sie jak moge.....
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 27.05.2005, 09:16:23 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Na forum jest 129 użytkowników zarejestrowanych jak na dzień dzisiejszy. Niedługo wakacje a niektórzy już je mają, co za tym idzie coraz mniej użytkowników jest na forum (nic się nie dzieje) czyżby znowu powtórzyła się sytuacja z poprzedniego roku? Sorki ze posta dałem tutaj ale ten temat został zamknięty.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
 Chwilowy popęd na Forum 
PostWysłany: 28.05.2005, 21:32:12 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


Kornik, to się nazywa marazm czy też przesilenie wiosenne. i najlepiej uznać sprawę za niebyłą i w ogóle nie poruszać więcej tego tematu, bo to i tak nic nie zmieni.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Forum & Strona
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon