FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Równouprawnienie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

Czy jesteś za równouprawnieniem kobiet i mężczyzn?
Tak
50%
 50%  [ 4 ]
Nie
50%
 50%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 8


PostWysłany: 19.05.2005, 16:42:06 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


bkb napisał:

Tu nie ma się czym obrażać, chyba, że ty masz kompleks.


Jaki kompleks?Pytajnik? O czym On mówi?Pytajnik?

bkb napisał:

Mylisz pojęcia! Kto wspominał o gotowaniu w restauracji?Pytajnik Sam to sobie dodałeśPytajnik? Więc nie chwal się swoimi przyjaciółmi i co oni robią. Pisz to co ty uważasz. Ciekawe czy wolałbyś opiekować się dziećmi czy posprzątać w pokoju. Wiadomo, takie czynności są dla mężczyzn trudniejsze i lepiej je wykonują kobiety więc nie one to robią nadal jak robiły a mężczyźni nie sprzątają czy zajmują się majsterkowaniem.


Moja logika wysiadła, nie wiem o co tu chodzi!!
Gotowanie to gotowanie, nieważne w domu, czy w pracy, wszędzie faceci się sprawdzają.
WSZSYTKIE MOJE POSTY ZAWIERAJĄ MOJE POGLĄDY!Wykrzyknik!
Co to za pytanie, co bym wolał, jak to fajny dzieciak, to pewnie, że opieka. A jeśli mój, to nawet nie ma pytania. Uwielbiam dzieciaki, opiekowałem się nimi wielokrotnie, nie widzę w tym nic dziwnego!!
Co tu jest WIADOMO??
Dlaczego odmawiasz mężczyznom sprawdzenia się w każdej sytuacji. Dlaczego majsterkowanie ma być łatwiejsze od opieki nad dziećmi?? Są na to badania??
Faceci są jakoś upośledzeni w kontaktach z osobami poniżej 3 lat??
Wybaczcie, ale się pogubiłem...
Jeszcze jedno, byłoby miło, gdyby nikt tutaj forumowiczów od "głupków" nie wyzywał. Proszę o poszanowanie pewnych zasad dobrego wychowania i kultury języka.
Dziękuję.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      OperaWinXP1024x768
 Równouprawnienie 
PostWysłany: 19.05.2005, 17:09:45 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


Wyapada mi się tylko podpisać pod obiema ostatnimy wypowiedziami. Dorzuce jeszcze nadzieję, że zaistniała różnica zdań nie przeniesie się na inne tematy w kształcie zagorzałej wojny

Na zakończenie odp do "mwl"
Cytat:
A czy to nie były przypadkiem najpierw wrzuty w jego kierunku? Ja też bym się bronił...

Po przeanalizowaniu na zimno uważam, że jedynie kwestia "majt" była bezpośrednim atakiem, w innych to On atakował.

Houk

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWin981024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 3 z 3  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon