FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Mieszkać w Zelowie...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 14.07.2004, 18:46:04 Odpowiedz z cytatem
teosik
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 19 Mar 2004
Posty: 76
Skąd: Zyluf
Register IP:


dobra już spokuj bo zaraz każdy se będzie wyliczał ile postów nabił i będą sie obrażać na każdego

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 19.05.2005, 05:13:41 Odpowiedz z cytatem
star-aga
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 21
Skąd: Zelów
Register IP:


Zelów - małe miasteczko, mieszkam w nim od urodzenia, i mam z nim wiele pięknych wspomien, ale w przyszłości nie chce tu zostać na stałe, bo tu nie ma żadnej przyszłości aby sie rozwinąć np. zawodowo. Moze kiedy jak sie czegos dorobie to wruce tu, ale narazie marze tylko o tym aby wyjechać
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 19.05.2005, 17:23:01 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


A ja właśnie dziś po raz kolejny zatęskniłam za mieszkaniem w Zelowie, byłam tam tylko chwilę, ucieszyłam się ze zmian, odwiedziłam stare kąty, zachaczyłam o lody u p.Papugi, iiiiiiiiiiii chce tam mieszkaćWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik! już natychmiast, od zaraz!WykrzyknikWykrzyknik ludzie dajcie mi prace, będę płaciła podatki, dam na kościół, nawet abonamet telewizyjny opłacę, tylko dajcie mi możliwość mieszkać tam gdzie chcę WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik

PS. jeśli ktoś może spełnić moją prośbę to proszę o PW Uśmiech...

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWin981024x768
PostWysłany: 22.05.2005, 22:53:03 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


mieszkać w Zelowie.. jak ktoś ma "nóz na gardle", np. że wie, że za jakiś czas dłuuuugo go nie będzie w zlw, to tęskni. i to bardzo. jak się żyje bez planów na dalszą przyszłość, to czasem mieszkanie tu się może znudzić. ja tam miałam. ale teraz, czując mój nóż na gardle, pragnę jak najdłużej żyć chwilą i być TU.
może jestem przewrażliwiona. ale tu naprawdę jest fajnie Uśmiech... pryzjadę z warszawy, z przystanku mam dosłownie z 5 minutek drogi do domu, a zdążę obojętnie o której godzinie dnia spotkać kilku, czasem nawet kilkunastu znajomych Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 23.05.2005, 08:03:55 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Hmmm, nie wiem jak to jest mieszkać tyle czasu po za Zelowem. Być może jak wyjadę na studia, to się przekonam. A w Zelowie mamy tylu znajomych, bo Zelów jest mały. Praktycznie w każdej części Zelowa ma się jakiegoś kumpla albo kogoś z rodziny. Przypomina mi to trochę Pożdżenice (tam mieszkają moje babcie) - zna się tam każdy z każdym.

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 23.05.2005, 12:45:29 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


ale znajomość każdy z każdym czasem denerwująca - krytykowanie, wytykanie palcami, plotkowanie albo donoszenie. A w dużym mieście każdy pilnuje swojego nosa. Każdy kij ma dwa końce Confused
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 06.07.2005, 13:21:56 Odpowiedz z cytatem
girljusta
Miętki
Miętki
Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 12
Skąd: Tarnów
Register IP:


hej wszystkim, właśnie się zarejestrowałam Uśmiech... często jeździłam do Zelowa, zwłaszcza w wakacje, mam tam znajomych Uśmiech... dlatego jestem tu Wykrzyknik

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1280x960
PostWysłany: 11.07.2005, 22:40:00 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


girljusta napisał:
hej wszystkim, właśnie się zarejestrowałam Uśmiech... często jeździłam do Zelowa, zwłaszcza w wakacje, mam tam znajomych Uśmiech... dlatego jestem tu Wykrzyknik

Ładne usta...a to procek w zebach?hihi
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 12.07.2005, 08:30:42 Odpowiedz z cytatem
girljusta
Miętki
Miętki
Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 12
Skąd: Tarnów
Register IP:


a ja myślę, że Zelów stanął w miejscu, co rok tam jestem i nic nigdy się nie zmienia, zawsze jest to samo. I pozdro dla Nightcrawlera Uśmiech... a i jeszcze jedno dotyczące tego Forum!! Moje posty są wykasowywane, nie wiem jaki sens mają w tym moderatorzy, bo jeśli chcecie, żeby forum się rozwijało jako tako musi ktoś w nim coś pisaćWykrzyknik! Jestem na wielu forach i nikt nigdy tak drastycznie się nie obchodzi z użytkownikami, na wejściu moje dwa posty zostały wykasowane, nie wiem czemu. Nagród za pisanie postów nikt nie dostaje (na moim forum, w którym jestem, dotyczącym paznokci, można skorzystać z lekcji malowania, jeśli się uzbiera ilość pkt pozwalająca na wejście do nich, ale to tak na marginesie). I nie wiem czemu się osób czepiacie,że nabijają posty, bo chyba forum po to jest, żeby w nim pisać. Chyba lepiej jest, jak ktoś cokolwiek pisze, a nie jest cisza na forum.

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1280x960
PostWysłany: 12.07.2005, 13:57:20 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Dzięki za pozdrowienia Uśmiech... No cóż, w Zelowie można zauważyć pewne zmiany (chociażby pizzeria). Żeby Zelów się rozwijał potrzebne są pieniądze a jak narazie tych pieniędzy nie widać... a szkoda bo potencjał jest moim zdaniem duży Uśmiech...

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MaxthonWinXP1024x768
PostWysłany: 12.07.2005, 14:39:22 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Zelów się nie zmienia, bo to dziura jakich wiele w Polsce. A na każdym forum są jakieś zasady, regulaminy. Danon już pisał, że nie ma się przedstawiania w dowolnych tematach, więc się nie dziw, że ci wywalił posty. Pisać można wszystko, pewnie że tak, ale nabijać posty to co innego. Niektórzy zamiast jakiejś sensownej odpowiedzi, piszą jedno zdanie nie wnoszące nic do tematu. To jest właśnie nabijanie, a tego chyba nikt nie lubi na żadnym forum (wiem, bo jestem na kilku).

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 12.07.2005, 14:50:34 Odpowiedz z cytatem
girljusta
Miętki
Miętki
Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 12
Skąd: Tarnów
Register IP:


[mwl], ok ale nabijanie postów byłoby nie w porządku, gdyby było coś za pisanie: wejścia w działy za określoną ilość pkt itd. A tu nie ma nic w zamian pisania postów, dlatego nie rozumiem tego!Wykrzyknik!

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1280x960
PostWysłany: 29.08.2005, 18:57:21 Odpowiedz z cytatem
star-aga
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 21
Skąd: Zelów
Register IP:


chwilami mam dosc Zelowa, jak zwykle nudno, po za tym ciagle gdzie sie bija policja przyjeżdza i co robi/// NIC! Zelow to miasto pijakow i meneli ale coz, moze kiedys sie to zmieni
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 31.08.2005, 00:12:45 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


star-aga napisał:
chwilami mam dosc Zelowa, jak zwykle nudno, po za tym ciagle gdzie sie bija policja przyjeżdza i co robi/// NIC! Zelow to miasto pijakow i meneli ale coz, moze kiedys sie to zmieni


Nudno to moze i jest... ale nie narzekaj...połozenie Zelowa jest bardzo jak dla mne dobre, wszedzie nie daleko... nad morze czy w góry... pozatym jesli chodzi o bijatyki... i meneli... to gdzie tego nie ma...ale jak sama pewnie zauwazylas mozna przejsc bez zadnych zaczepki przez miasto o kazdej porze dnia i nocy... zreszta tutaj nikt po koszach nie grzebie... oczywiscie zdarzy sie przypadek, ale nie to co w wiekszych miastach, byłem w Poznaniu ostatnio... siedzialem w parku i widzialem ile ludzi grzebie po koszach... i jak to wyglada...w zelowie tego nie ma... Zreszta zobaczysz, zaczniesz studia w Łodzi to zaczniesz doceniac rodzinne miasto...

Napisalbym wiecej o tym bo jest tu wiele niedopowiedzien, ale jest 2 w nocy... Język

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1024x768
 Mieszkać w Zelowie... 
PostWysłany: 31.08.2005, 14:35:52 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Zelowiak napisał:
Cytat:
Zobaczysz, zaczniesz studia w Łodzi to zaczniesz doceniac rodzinne miasto...

Zastanawiam się nad tym fragmentem... Czy wszyscy ludzie z Zelowa studiują w Łodzi?? Czy to konieczne??
Nie róbcie tego moi drodzy, są inne piękne miasta: Wrocław, Warszawa, Poznań, Lublin, Kraków...
Tylko nie ŁódźWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      SafariMacOSX1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 4 z 4  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon