FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Sny ;)

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 04.05.2005, 22:06:23 Odpowiedz z cytatem
katrynka
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 09 Lip 2004
Posty: 60
Skąd: ze wsząd
Register IP:


Przyznam się szczerze, że od jakiegoś czasu miewam "poronione" sny i zapewne "kolega" Zygmund miał by wiele do powiedzenia na ten temat Mruga 2
Mam nadzieję, że nie tylko ja mam taką pooraną psychę i dlatego zachęcam Was do pisania w tym miejscu o Swoich najdziwniejszych, najgłupszych, najśmieszniejszych i w ogóle naj.... snach. Może potem stworzymy swoisty, zelowski sennik.

A tym czasem idę spać; może tym razem różowy słoń dogoni małego, papierowego króliczka i pójdą w końcu na urodziny do wełnianej kaczuszki Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWin2000800x600
PostWysłany: 05.05.2005, 01:38:50 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


.... a tymczasem my z Mariuszem też idziemy spać po flaszcze Tequlii Uśmiech... mam nadzieję że coś się nam przyśni he he he... (jutro ciężki dzień Uśmiech

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 05.05.2005, 01:41:22 Odpowiedz z cytatem
Mariusz
Morderator
Morderator
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 178
Skąd: NATO :)
Register IP:


... mam nadzieję Danon że nie bedę żałował Język (już żałuję)

_________________
To by było na dziś tyle w tym temacie
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 05.05.2005, 12:28:20 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


A ja mam zawsze dziwne sny i każdy kolejny jest dziwniejszy od poprzedniego he he Suszę zęby Czasem nawet te same sny śnią mi sie po kolka razy he he Uśmiech...

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWin98800x600
PostWysłany: 05.05.2005, 13:34:24 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Najdziwniejszy to jak biegałem po dachach domów w jakimś dużym mieście. Miałem olbrzymi wyskok, dzięki który przeskakiwałam z dachu na dach Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby

Drugi to na przykład jak prowadziłem sekcje zwłok zabitego Husajna. Miał okropne rany szarpane bo dostał z rakiety, ohyda Smuteczek Smuteczek Smuteczek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 05.05.2005, 15:26:41 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


A ja jakoś tych snów nigdy nie mogłem zapamiętać. Jak tylko się obudziłem, to pamiętałem, że miałem świetny sen. Ale po paru minutach kompletnie zapominałem, o czym był. W tewizji słyszałem, że jak ktoś ma problemy z zapamiętywaniem snów, to zaraz po obudzeniu nie może nic robić, tylko musi go sobie dokładnie opowiedzieć. Tylko nie może nic robić, bo zaraz o wszystkim zapomni! A to naprawdę działa, bo ja miałem taki problem, i mi pomogło... :)

A co do tego snu: Tata kupił mi krosa (taki motorek), jak byliśmy w galerii łódzkiej (nie mam pojęcia, czemu akurat w galerii, również nie mam pojęcia, czemu kros). Jeździłem sobie po tym całym sklepie, wjeżdżałem po schodach, było fajnie. Aż soptkałem bkb, który przyjechał z tatą do galerii. Jak mnie zobaczył, to też chciał krosa, dlatego ja swój motorek dałem tacie, a ten poszedł go zaprowadzić na parking. Ja razem z bkb i jego tatą poszliśmy kupić motor. Kupił on sobie taki sam jak mój, ale ja już nie mogłem znaleźć swojego... Tata zaparkował go gdzieś na parkingu, a ja z bkb jeździliśmy jego krosem i szukaliśmy go. Niestety jak wiadomo, parking w galerii jest piętrowy, więc nie znaleźliśmy mojej zguby.

Nie mam pojęcia, czemu akrurat przyśniła mi się galeria, czemu przyśnił mi się kros. Może to jakaś wróżba? :> Ma ktoś sennik? I co w nim oznacza kross w galerii łódzkiej? :P

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 05.05.2005, 15:45:20 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


A może mieliście takie uczucie jak déjà vu (czytaj Derza wi) No to takie uczucie jakby coś juz się zdarzyło , coś miało miejsce. Ja mniewiam to zjawisko (jeżeli można to tak nazwać) przynajmniej raz w miesiącu nieraz nawet 3 razy. Ech chyba temat dotyczy snów ale jak i snów to i to można wrzucić do tego tematu...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 06.05.2005, 14:26:23 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Ja miewam Deja vu dość często, i ukułem sobie nawet na własny użytek teorię, że deja vu, to nic innego jak przypominanie sobie snów, bo te z kolei są prorocze. Dowodem na to jest choćby fakt, że nie pamiętami nigdy moich snów, oprócz jednego, który śnił mi się wiele lat temu i pamiętam go ze szczegółami (dlaczego??)
Ostatnio znowu miałem deja vu, byłem pewien, że już kiedyś znalazłem się w tej samej sytuacji, to samo miejsce, Ci sami ludzie...
Pewnie kiedyś mi się to śniło.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      OperaWinXP1024x768
PostWysłany: 06.05.2005, 14:48:18 Odpowiedz z cytatem
katrynka
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 09 Lip 2004
Posty: 60
Skąd: ze wsząd
Register IP:


Ja osobiście uwielbiam to uczucie, które towarzyszy deja vue. Niestety muszę Was (i siebie) sprowadzić na ziemię bo deja vue to nic innego jak zaburzenia w przekazie neurologicznym. Jedna półkula odbiera przekaz o nanosekundę szybciej niż druga. Różnica sygnałów jest tak mała, że nie dochodzi do zapamiętania danego zjawiska, sytuacji stąd uczucie "już to kiedyś było ale gdzie?" wywołane przez "spóźnialski" sygnał docierający do drugiej półkuli. Hmmm, strasznie to naukowe, więc chyba jednak pozostanę przy "metafizycznej" lub freudowskiej interpretacji tego zjawiska.

Sennik dla [mwl]:
jeździć po galerii na motorynce - na targu kupisz pięć pomidorków w ogromnej skrzynce Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWin2000800x600
PostWysłany: 09.05.2005, 09:20:16 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Do Katrynki:
Mi się nic nie spóźnia!WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      OperaWinXP1024x768
PostWysłany: 09.05.2005, 17:16:56 Odpowiedz z cytatem
katrynka
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 09 Lip 2004
Posty: 60
Skąd: ze wsząd
Register IP:


Do Romka: a mnie cały czas... Ale się tym nie przejmuję Język
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWin2000800x600
PostWysłany: 09.05.2005, 17:23:54 Odpowiedz z cytatem
Dnn
Miętki
Miętki
Dołączył: 21 Kwi 2005
Posty: 15
Skąd: Zelów
Register IP:


Mój najdziwniejszy sen to hmmmm było ich kilka ale ostatnio miałem naprawdę dziwny sen... Toczyła się ogromna bitwa ja oczywiście brałem w niej udział byłem rycerzem w lśniącej zbroi który walczył z przeciwnikami w sumie nic dziwnego ... jednak bitwa ta toczyła się na moim podwórku a co dziwniejsze była to bitwa o zezwolenia na posadzenie gruszki na mojej działce. A na dodatek prowadziłem ją z sąsiadem... jak dla mnie to trochę dziwne a na pewno porąbane czasami sam nie wiem skąd się biorą takie sny....
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWin20001024x768
PostWysłany: 09.05.2005, 20:31:16 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


Ja czesto miewam sny zwiazane z lataniem a raczej spadaniem (ostanio sniło mi sie ze spadalem z jakiegos budynku w Rio de Janeiro )Uśmiech... bedac jeszcze w młodym wieku raczej dla mnie były to koszmary niz jakies przyjemne sny ,ale od ładnych paru lat nawet mi sie to podoba Cooli chciałbym kiedys skoczyc z spadochronu albo z "bandżi". Hah. Narazie posostaja tylko sny i marzenia.

Mam nadzieje ze dzis tez cos mi sie przysni... Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 09.05.2005, 22:07:21 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Ej a czy mieliście tak, że śniło wam się to samo co waszym bliskim Question
Ja parę razy tak miałem Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
 Sny ;) 
PostWysłany: 10.05.2005, 07:40:50 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Nie, ale też czasem miałem sny, że gdzieś spadam. Wtedy odruchowo tak jakby próbowałem się czegoś złapać, zarówno we śnie jak i w łóżku. Więc jak z całej siły uderzałem ręką w ścianę, to zazwyczaj się budziłem... :/ Nigdy nie lubiłem tych snów, bo to jest takie strasznie głupie uczucia... Człowiek ze strachu aż podskakuje na łóżku. Wrrrr... :(

A właśnie, przydażyło wam się kiedyś lunatykować? Bo mi raz... Wziąłem swoje prześcieradło i wyszedłem na korytarz. Jak mi później powiedzieli, to ponoć szukałem łóżka... :)

Mój brat na przykład lunatykował kilka razy. Raz pomylił WC ze strychem, jak zaczął wchodzić po schodach, to go złapaliśmy. Mówił, że idzie do kibla... :)

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 2  
Idź do strony 1, 2  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon