FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Czy nasz burmistrz dba o młodzież?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 04.05.2005, 12:44:52 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Czekam na wasze wypowiedzi, tylko szczerze.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 04.05.2005, 16:41:11 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
2. Komisja Oświaty, Kultury, Sportu i Bezpieczeństwa
Lp. Imię i nazwisko Funkcja w komisji
1. Jerzy Staśkowski - przewodniczący Komisji
2. Jan Konieczny - zastępca przewodniczącego Komisji
3. Włodzimierz Paczuszka - członek Komisji
4. Danuta Pospiszył - członek Komisji
5. Jerzy Tokarczyk - członek Komisji



tyle nasz burmistrz może dbać o młodzież

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWin981024x768
PostWysłany: 04.05.2005, 18:00:35 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Dba, a kto tu mówi o dbaniu, nawet nie zaspokaja ludzkich potrzeb pierwszego rzędu!Wykrzyknik

Jeśli nie zrobisz sobie coś samemu to Ci nikt nie pomoże, a na pewno nie burmistrz!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 05.05.2005, 12:18:50 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Może nie mieszkam w Zelowie, ale widze, co się tam dzieje. Burmistrz raczej nie dba o młodzież a jak już dba to powierzchownie. Może to się wkońcu zmieni??

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWin98800x600
PostWysłany: 05.05.2005, 14:36:45 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Może kiedyś... napewo jak przeczyta te posty to odrazu sie wszystko poprawi Język kryształ a czego byś oczekiwał od Burmistrza Pytajnik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 05.05.2005, 15:10:31 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Dba? Hehe, śmieszne... Niby w którym miejscu? Bo ja na przykład nie moge wymyślić żadnego przykładu. Chociaż zaraz... A nie, Meeting of Games sami zorganizujemy... :) Co najwyżej burmistrz mógłby nam tą imprezę zasponsorować, no ostatecznie wynająć pomieszczenie... ;)

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 05.05.2005, 15:38:15 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Zgodze się z MWL jak coś organizujemy to sami burmistrz raczej nic nie organizuje wszystko co w klubie się odbywa to organizuje to klub a nie burmistrz. Uśmiech krzywy a zresta sam nie wiem ale tak mi sie wydaje ze to klub organizuje wszyskie imprezy.

Klub = Dom Kultury w Zelowie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 05.05.2005, 17:27:29 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


kornik napisał:
a zresta sam nie wiem ale tak mi sie wydaje ze to klub organizuje wszyskie imprezy.


Jakie imprezy? Czy chodzi Ci tu o to że zawiozą i podłączą sprzęt na placu OSP (od niedawna dowiedziałem się że to amfiteatr jest Uśmiech... ), czy chodzi Ci może o te dyskoteki dla dzieci co są czasami w klubie albo o spotkania dla dzieci w czasie ferii. To są dla Ciebie imprezy? Jedyną imprezą, która była to koncert muzyków z Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina, gdzie orkiestrą dyrygował Krzysztof Penderecki.

Jeśli znasz jakieś inne IMPREZY które organizuje Dom Kultury to napisz jaki??
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 05.05.2005, 17:47:14 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Dobrze, że napisałeś, że klub to to samo co dom kultury... Tylko szkoda, że nie wytłumaczyłeś jeszcze, w jakim mieście... :P

A co do tych twoich imprez klubowych... Niestety, ale bkb ma tu rację. Dyskoteki to chyba nie impreza, przynajmniej mi się tak wydaje. Bo wystawić kolumny i puścić muzykę, to nawet ja potrafię...

Co do ferii czy wakacji, to tu też nawet nie ma o czym pisać. No bo o czym? Raz czy dwa w roku jest przedstawienie. I lecą na nie wszystkie szkoły po kolei... Ale czy to można nazwać interesowanie się młodzieżą? Wątpię...

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 05.05.2005, 18:17:53 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Imprezy = Wszystko to co organizuje klub nie rozum tego dosłownie bo wtedy widzisz samo słowo imprezy czyli, zabawy, dyskoteki a ja to rozumiem w sposób taki że nawet taki Brek ( nie wiem jak sie pisze to magincze słowo a wiec sie nie denerwowac ) to dla mnie impreza (:::
Wiesz wtedy mialem to na myśli Suszę zęby

E nie pytaj sie tylko co ja teraz tu napisałem (((::::: Bo jak nie zrozumiales to nie zrozumiesz Uśmiech krzywy Pisze po filozofemu Suszę zęby A MWL mialem napisać ze Dom Kultury w Zelowie przy ulicy Kościuszki...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 05.05.2005, 18:37:02 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Pisz jak chcesz, ale Break Dance nie jest organizowany przez Dom Kultury, on jest tylko w tym budynku a osoby które tam tańczą musza samemu płacić za naukę tańca.
Co najwyżej Dom Kultury to organizuje wesela na których zarabia kasę. Reszta to jak ty to nazwałeś "imprezy" robione są mus aby nie było że Dom Kultury nic nie robi. Oczywiście wiem że to wszystko wiąże się z kosztami i pracownicy Domu Kultury nie mają nakładów finansowych na organizowanie jakiś imprez wielkich, ale zorganizowanie np: takich to zawsze mogą być pieniądze:

- wystawy fotograficzne młody twórców ( ludzie sami by wystawiali swoje zdjęcia dla zdobycia popularności, a takich ludzi jest naprawdę dużo)

- festiwal piosenki własnej czy jakiś przegląd zespołów muzycznych

Tu dałem tylko dwa przykłady takich impreza na które nie trzeba by dużych środków finansowych a na pewno byłyby ciekawe. Niestety pracownikom Domu Kultury takich pomysłów brakuje, wolą wesela które przynoszą zysk. I jak zwykle chodzi o pieniądze.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 06.05.2005, 10:52:26 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


No, no... Widzę że temat się rozpędził, ale zobaczcie jaki jest temat ogólny a na jaki zboczył w Waszym przypadku. DOm Kultury to osobna sprawa... . Ale ciekawe wypowiedzi, nie powiem. Czekam na dalsze.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      MSIEWin2000800x600
PostWysłany: 06.05.2005, 13:08:02 Odpowiedz z cytatem
katrynka
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 09 Lip 2004
Posty: 60
Skąd: ze wsząd
Register IP:


To, że młodzież (notabene zwana przyszłością narodu) jest traktowana w naszym kraju (i pewnie nie tylko) jak piąte koło u wozu to rzecz oczywista i nie wymaga moim zdaniem szerokich dyskusji. Ja natomiast zastanowiła bym się co zrobić, żeby to zmienić. Nie mamy/macie po 5 lat i nie zadowoli nas/was przedstawienie osiedlowego teatru amatorskiego w sztuce "królewna śnieżka" czy dyskoteka. A niestety na tym kończa się pomysły władz. Jak sama Jagda zauważyła w strukturach gminnych nie ma ludzi młodych, którzy znają nasze/wasze potrzeby i trudno żeby pani Gienia, lat 50 wiedziała czego chce młodzież. I tu moja propozycja (może trochę zbyt idealistyczna, ale kto nie walczy o swoje ten ma nic Mruga 2)
Może tak by się zebrało kilku mądrych, wygadanych i kreatywnych i sporządziło plan imprez. Chcemy zorganizować wystawę fotografii, mamy tylu twórców, którzy zaprezentują swoje prace; potrzebujemy na ten cel salę, oświetlenie, gwózdki czy co tam jeszcze wam jest potrzebne i XXX pieniędzy na plakaty i inne wydatki. Konkretnie!! Następnie w lipcu/sierpniu/czy kiedy tam, chcemy zorganizować przegląd młodych talentów. I tu znowu ta sama sytuacja: mamy tylu wykonawców, potrzebujemy to i tamto. I podobnie z każdym innym pomysłem. Następnie z takim planem uderzamy do pana burmistrza, który zapewne wykopie nas drzwiami to my wtedy oknem. Nie mówie, że będzie łatwo i wszystko wypali od razu. Być może na początek będziecie musieli poszukać kasy, pomocy gdzie indziej. Ale gwarantuję, że z czasem będzie łatwiej. A jak władze zobaczą, że są w Zelowie młodzi, aktywni, którzy chcą coś zmienić to zapewniam was, że będą chcieli podpisać się pod waszym sukcesem. Od tego już tylko krok do wydzielenia konretnego budżetu na młodzież. Zdaję sobie sprawę, że to trudne ale wierzcie mi że możliwe (prawda zgrzewa?? nam się swojego czasu udało coś zmienić, choć nie nazwała bym tego spektakularnym sukcesem Mruga 2)

Tak więc drodzy panowie i panie, zamiast narzekać, że nic się nie dzieje zróbmy coś by zaczęło się dziać. Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWin2000800x600
PostWysłany: 06.05.2005, 14:13:15 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Tak i tu się zgodzę z katrynką. Jeśli sami nie zaczniemy coś robić to nie będziemy mieli nic. Taka brutalna prawda. Kto ma mieć dobre pomysły jak nie my, młodzież. Wiadomo, że większość nie będzie mogła być zrealizowana bez pewnego nakładu pieniędzy... więc trzeba się zwrócić do kogoś o pomoc...
Czasami wystarczy tylko odpowiednie lokum i tu np. wystawa fotografii. Pomysł bardzo ciekawy. Sam interesuję się fotografią i byłbym chętny dołączyć do osób chcących coś takiego zorganizować. Sprawa otwarta. Róbmy coś co lubimy, coś co może spodobać się innym...
Chłopaki w temacie "Meeting of games" też mają swoje zinteresowania i chcieli by robić to co lubią i wciągnąć też innych zapaleńców, ale i tu pomysł zorganizowania meetengu wiąże się z pewnymi wydatkami i problemami. Głównym jest znowu lokum. Tego nie zorganizuje się na wolnym powietrzu, to nie ognisko które można rozpalić na patykach. Czy nasze władze mogły by zrobić coś w tym kierunku? Myślę że tak. Dużo przecież nie oczekujemy.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
 Czy nasz burmistrz dba o młodzież? 
PostWysłany: 06.05.2005, 14:15:42 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Podpisuje się obiema rękoma i nogami pod tekstem Katrynki. Czekanie na jakiejolwiek zainteresowanie sprawami młodych ze strony p. Sławomira to jak czekanie na ulewę na Sacharze.
Czas wziąć się do roborty, możecie zrobić kino np. Ktoś tam pewnie ma laptopa, a można nawet przytargać normalnego kompa albo DVD, jakby był jeszcze projektor multimedialny (może ktoś ma, jakaś firma np.) i już można Divix-y fajne puszczać, przecież macie tego mnóstwo. Tylko nikomu się nie chwalcie, bo to nielegalne, acz ściąganie filmów przez p2p też jest niby piractwem.
I nawet nie potrzebujecie żadnej kasy, ogłoszenie dać w necie, dziś pokaz:....
Każdy przychodzi z własnym popcornem i kolką.
Do dzieła, a po filmie dyskusja, może się z tego jakiś DKF zrobi...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      OperaWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 2  
Idź do strony 1, 2  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon