FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Przepowiednia?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 22.04.2005, 22:08:36 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


kornik napisał:
Noi Nostradamus sie pomylił {: Jaka ulga hehe...



A skąd wiesz, że się pomylił. Przepowiednie Nostradamusa były tyle razy tłumaczone i przed tylu ludzi że trudno powiedzieć czy się pomyli czy nie. Jak byś sam nawet przetłumaczył orginalne przepowiedni, które napisał Nostradamu to i tak by nie było wiadomo czy się pomylił czy nie. Bo każdy człowiek rozumie je inaczej i dla jednego by się sprawdziły a dla drugiego nie.

Zgdodzę się z Danonem ,że to ludzie się pomylili. Uśmiech...

Przepowiednie są jak legendy, trochę w nich prawdy a reszta to kłamstwo, więc nie ma czym się przejmować.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 22.04.2005, 22:25:45 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


A no też właśńie, bkb ma rację. Nie możesz mówić, że Nostradamus popełnił błąd. Może to jeszcze nie pora na jego przepowiednie? Ale może wszystko, co przepowiedział, to bzdury... Bo każde zdanie można zinterpretować na tysiąc różnych sposobów. Każdy człowiek może inaczej je przyjąć. Tak na przykład (słyszałem to w telewizji, po północy, więc nie pamiętam w 100%) dojżały w słońcu, to wcale nie musi oznaczać, że chodzi o człowieka pochodzącego z ciepłych krajów. Mam tu na myśli Murzyna, bo dojżały w słońcu może też być na przykład owoc winorośli, z którego robi się wino. A wino kojaży nam się na przykład z Hiszpanią. Jak widać, to są tylko domysły ludzi, o co w takiej przepowiedni może chodzić. Kto wie, może przepowiednie tak naprawdę wogóle się nie sprawdziły - zamiast przypsiać fakty do przepowiedni, przypisano przepowiednie do faktów...

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 29.04.2005, 17:37:34 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


A teraz coś od Naukowców:

Wg wielu ludzi, badaczy, uczonych, księży i wielkich jasnowidzów rok 2012 będzie początkiem końca naszej cywilizacji. Wiedza ta opiera się na
złamanych starożytnych szyfrach gwiezdnych sprzed 10 000 lat, poznaniu
tajemniczego zodiaku z Dendery (zapisem przepowiedni superkatastrofy, jaka czeka Ziemię w roku 2012), przepowiedniach Majów i Egipcjan, a także obliczeń matematycznych Patricka Geryla i "Kodzie Biblii". Mówiąc w
skrócie językiem naukowym chodzi o to, że ma nastąpić hiperaktywność
słońca. Ma to być dokłanie 21 grudnia 2012 r. Pole magnetyczne wokół ziemi zmieni sie drastycznie, a nasza planeta na chwile przestanie się obracać, by po chwili zacząć obracac sie w drugą strone - nastąpi przesuniecie biegunów. Takim naglym zaminom towarzyszyć będą strasznie kataklizmy na olbrzymia skale - powodzie, trzęsienia ziemii itd,a w Polsce bedzie lodowiec. Najbezpieczniejszym miejscem ma być ponoć Afryka. Taki wlaśnie cykl aktywności slońca powtarza się mniej więcej co 11,5 tyś lat.

Dla zainteresowanych podaje linka do audycji z P. Gerylem, z której
dowiecie się więcej szczegółów na wyżej wymieniony temat:
http://www.nautilus.org.pl/mp3/pgeryl.wma , a takze kilka linków:
http://www.ejsi.com.pl/tajne/forum/read.php?f=1&i=8241&t=8241
http://members.lycos.co.uk/bedy/viewtopic.php?t=627
http://members.lycos.co.uk/bedy/viewtopic.php?t=742
http://members.lycos.co.uk/bedy/viewtopic.php?t=1152

Warto sciągnąc audycję Wykrzyknik i posłuchać audycja trwa 34 minuty.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 29.04.2005, 17:42:15 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Heh, ja w to i tak nie wierzę.

I nie wiem, czy to dobrze zrozumiałem, ale według tego tekstu co 11,5 tysiąca lat Ziemia zmienia kierunek obrotu? Hehe, pierwsze słysze... :D Jakoś mi się to troche mało prawdopodobne wydaje. A jeżeli by Ziemia zmieniała co jakiś czas kierunek obrotu, to na pewno o tym by mówiono, chociażby na geografii... Takie jest moje zdanie. Jak będzie w rzeczywistości, to 'pożyjemy, zobaczymy'.

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 29.04.2005, 17:47:30 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Sciągnij audycję i posłuchaj... To sie dowiesz zreszta nie usisz wierzyc ja wierze pól na pół.... Jak sciagniesz przesluchasz dokladnie to pogadamy..

Dodam ze kalenarz Majów konczy sie w ten dzień!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 29.04.2005, 19:59:20 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Nie chce mi się tego wszystkiego czytać (968 postów), reszta linków do forum nie działa.

Może i to jest prawda. Ale ja w to jakoś nie mogę uwierzyć i tyle. No nie wiem, co byś zrobił, to jakoś mnie nie przekonasz.

Może uda się komuś mi to wytłumaczyć, bo mam co do tej przepowiedni kilka pytań:
- Jak ktoś może się odwoływać do cywilizacji majów? Przecież to było wieki temu, więc jak to możliwe, że już wtedy mieli taką wiedzę? No na przykład skąd wiedzieli, że Ziemia jest okrągła? I że ma dwa bieguny? Że się obraca wokół własnej osi? (bo coś tam było wspomniane, że Ziemia zmieni kierunek obrotu)
- Skąd ludzie wiedzą, że w Ameryce ludzie z Pentagonu składują różnego rodzaju informacje o naszej cywilizacji, o technice itp.? Przecież to jest na pewno ściśle tajne.
- Najbardziej dziwi mnie to, że naukowcy odkryli to '11,5 tysiąca lat'. Niby skąd? Przecież pierwszymi cywilizacjami na Ziemi były: cywilizacje Mezopotamii i Egiptu z IV tys. p.n.e., Chin i Harappy (Indusu) z III tys. p.n.e. Jak wiadomo, pierwszy kalendarz wynaleźli Egipcjanie. Więc jeżeli Egipt powstał IV tysiące lat przed naszą erą, a teraz mamy 2005 rok, to kalendarz najwcześniej mógł powstać 6 tysięcy lat temu. Tak więc skąd ludzie mogli obliczyć, że takie 'przemagnesowanie' następuje co 11,5 tysiąca lat?
- Jeszcze dziwi mnie trochę, czemu ci ludzie odwołują się do Biblii. Przecież w niej jest napisane, że: 'nikt nie zna dnia ani godziny. Nawet aniołowie w niebie tego nie wiedzą'.

Oczywiście to jest taka moja 'filozofia'. Jak ktoś potrafi, to niech odpowie na moje pytania. Może wtedy uwierzę... ;)

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 30.04.2005, 09:39:00 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Mówisz może czyli już coś wiecej niż nie... No to zaczynam pisać (Strasznie długie bedzie Język)

Benedykt XVI urodził się 16 kwietnia 1927 dziś jest rok 2005 czyli 2005-1927= 78 lat Benedykt XVI ma 78 lat teraz dodajmy liczbę 7 ponieważ tyle lat zostalo niby do końca dodajmy po dodaniu mamy 85 lat jak na mnie to on spokojnie tyle dożyje! Ale gdyby uramł w tym roku czyli majac 85 lat i po nim wybrali by jak to Nostradamus napisał : "Pietro Romano" czyli "Piotr rzymski" - ostatni papież w historii Kościoła katolickiego - tym razem czarnoskóry, podobnie jak pierwszy Piotr, stanie oko w oko z prześladowaniem chrześcijan. Zostanie papieżem apokalipsy - czasu gwałtownych wojen chrześcijańsko-muzułmańskich i krwawych konfliktów maoistyczno-buddyjskich. Ostatni papież przeżyje to wszystko, by odejść wraz z Wiecznym Miastem. Nie wypisalem tutaj wszystkiego co Nostradamus przepowiedzial bo by to zabrao bardzo dużo strony a tłumaczenie tego tez...
A teraz zobacz:
Proces powolnego zanikania władzy Watykanu i duchowego przywództwa papieży miał się zacząć od tajemniczej śmierci "księżycowego papieża", którego pontyfikat potrwa zaledwie kilka tygodni, a jego światłość nie rozbłyśnie, hamowana przez zakulisowe cienie. Papież ten zdąży jedynie zaświecić światłem odbitym - jak księżyc. Następnym papieżem będzie "papież słońca", co wędrując nieustannie po ziemi - jak słońce po nieboskłonie - poczyni starania o zjednoczenie dawnych schizmatyków i pojednanie z judaizmem. Jego wysiłki nie przyniosą jednak spodziewanych efektów. Przyjdzie kolej na "gałązkę oliwną" -
papieża, który całą swoją działalność poświęci na połączenie wiary
chrześcijańskiej z "nową wiarą - nowego wieku". Te starania też nie
przyniosą rezultatów. Na koniec przyjdzie papież obcej rasy, który stanie się - wbrew swojej woli - papieżem apokalipsy. Zginie wraz z całym Rzymem, w ogniu oczyszczenia.
Ci czterej ostatni papieże nazwani zostali w księgach odpowiednio:
De mediae lunae - mediator księżyca,
De labore solis - trud słońca,
De gloria olivae - chwała drzewa oliwnego,
Pietro Romano - Piotr rzymski.

Według komentatorów "mediator księżyca" to Jan Paweł I, którego
trzydziestorzydniowy pontyfikat przypominał pojawiający się i znikający
meteor. Jego kilkutygodniowe panowanie przypominało zaledwie kilka faz
księżyca, a próby mediacji z dostojnikami Watykanu o zmianę oblicza
Kościoła zaplanowaną już przez Pawła VI (odbite światło) zakończyły się
tajemniczą śmiercią papieża.

"Trud słońca" to Jan Paweł II - papież pielgrzym. Ze swojego pontyfikatu
uczynił ciągłą wędrówkę (jak słońce po nieboskłonie) i zrobił pierwszy
ogromny krok w stronę pojednania z judaizmem - 16 marca 1998 roku Watykan ogłosił dokument, w którym przeprosił Żydów za wszelkie prześladowania jakich doznali od chrześcijan na przestrzeni wieków. Kardynał Edward Cassidy określił to jako największy akt skruchy w dziejach Stolicy Piotrowej.

Następnym będzie "chwała drzewa oliwnego" - papież, którego pontyfikat
przypadnie na czas ogromnego rozwoju wiary w zjawiska paranormalne - epokę New Age. Z jednej strony rozpocznie się ogromny, masowy odwrót wiernych od Kościoła, a z drugiej wszelkie zjawiska paranormalne opanują ludzkie umysły i staną się samodzielną religią z milionami wyznawców. Osiągnie to tak niebywałe rozmiary, że papież będzie zmuszony szukać porozumienia z wyznawcami nowej wiary. Przeniesie się też czasowo do Mediolanu. Do Rzymu już nie zdąży powrócić.

"Piotr rzymski" - napisałem wcześniej...

A teraz naukowcy mówią ze to ma sie stać 2012 roku zobacz to jest bardzo możliwe ze wtedy stanie sie Koniec Wykrzyknik Nawet jeżeli Benedykt XVI umże wcześniej to po nim ma być "Pietro Romano" czyli ostatni papież!

Wszystko sie zgadza wedlug mnie, i to nie Egipcjanie pierwsi wyaleźli kalendarz a może to własnie Majowie... Geolodzy mówią ze kiedyś był potop, mówia ze byl w Bibli pisze ze też byl potop, wielkie religie mówią ze też potop, a jak by bylo przebiegunowanie ziemi wystąpiły by kataklizmy np. w Eurpopie fale które uderzały by o ląd byly by wielkości 2-3 km tak mówią w Audycji... w audycji tez wspominają o Antlandydzie przecierz podobno została zatopoiona... i bardzo zbierzne sa daty nie wieżysz jeszcze to czytaj W Apokalipsie św.Jana piszą że gdy zacznie się apokalipsa "a cały księzyc stał się jak krew." a w audycji Patryk Geryl mówi ze Merkury stanie się czerwony bo bedzie się palił bo słonce bedzie tak silnie emitowało promieniowanie... Strasznei dziwne nie ? Cytuję
" I ujrzałem:
gdy otworzył pieczęć szóstą,
nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi
i słońce stało się czarne jak włosienny wór,
a cały księzyc stał się jak krew.
I gwiazdy spadły z nieba na ziemię,
podobnie jak figowiec wstrząsany silnuym wiatrem zrzuca na ziemie niedojrzałe owoce."
A teraz moze o potopie moze bo nie wiem co to moze być
"I ujrzałem Bestię wychodzącą z morza,"
Pytajnik dziwne?? bardzo.

Wiecie ja to juz nie wiem co tu pisać ale wiem ze uznacie mnie za głupka lub idote a może już mnie uznajecie ? Ale cóż pożyjemy zobaczymy...
Zresztą niedługo ma się pokazać film który bedzie pokazuywał takie zdarzenie...


[mwl] napisał:
Może uda się komuś mi to wytłumaczyć, bo mam co do tej przepowiedni kilka pytań:
- Jak ktoś może się odwoływać do cywilizacji majów? Przecież to było wieki temu, więc jak to możliwe, że już wtedy mieli taką wiedzę? No na przykład skąd wiedzieli, że Ziemia jest okrągła? I że ma dwa bieguny? Że się obraca wokół własnej osi? (bo coś tam było wspomniane, że Ziemia zmieni kierunek obrotu)


Wiesz podobno to wszytko jest zapisane niedługo powini to ujawnić w TV moze bedą o ty mówić.
[mwl] napisał:

- Skąd ludzie wiedzą, że w Ameryce ludzie z Pentagonu składują różnego rodzaju informacje o naszej cywilizacji, o technice itp.? Przecież to jest na pewno ściśle tajne.


Skąd wiesz ? Moze informacje się uwolniły. Moze ktoś wyjawił te informacje..

[mwl] napisał:
- Najbardziej dziwi mnie to, że naukowcy odkryli to '11,5 tysiąca lat'. Niby skąd? Przecież pierwszymi cywilizacjami na Ziemi były: cywilizacje Mezopotamii i Egiptu z IV tys. p.n.e., Chin i Harappy (Indusu) z III tys. p.n.e. Jak wiadomo, pierwszy kalendarz wynaleźli Egipcjanie. Więc jeżeli Egipt powstał IV tysiące lat przed naszą erą, a teraz mamy 2005 rok, to kalendarz najwcześniej mógł powstać 6 tysięcy lat temu. Tak więc skąd ludzie mogli obliczyć, że takie 'przemagnesowanie' następuje co 11,5 tysiąca lat?


Co do egipcjan napisałem, o tych pierwszysch ludzach nie napisze bo nie wiem niedługo w TV lub w jakimś czasopiśmie powinno być to wyjaśnione..

[mwl] napisał:

- Jeszcze dziwi mnie trochę, czemu ci ludzie odwołują się do Biblii. Przecież w niej jest napisane, że: 'nikt nie zna dnia ani godziny. Nawet aniołowie w niebie tego nie wiedzą'.


Ale przeciez domyślać się można? Nie. A tak toja czekam na jakieś nowinki z strony Patryka Geryla...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 30.04.2005, 11:16:23 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Nie obraź się, ale tak prawde mówiąc, to nie odpowiedziałeś mi na żadne pytanie... :P I ten tekst nie jest twój... :P

A co do tego tekstu, a bliżej: do Jana Pawła 2, który 'niby' jest nazwany trudem słońca. Już pisałem o tym, że to można interpretować w bardzo różny sposób.

I jeszcze jedno. Nie powinno się takich rzeczy mówić ludziom. Jeżeli zaczną w to wierzyć, to stanie się katastrofa. Bo wszyscy przestaną pracować, uczyć się i wogóle. Bo po co to wszystko robić, męczyć się, jak w 2012 roku będzie koniec świata? Oczywiście to znowu jest moja filozofia... :P Ale jak się by sprawdziła, to koniec świata nastąpiłby jeszcze przed tym 2012 rokiem...

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 30.04.2005, 11:25:48 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Text jest po czesci mój po czesci musailem szukać w necie... O Nostradamusie szukałem w Internecie a wszystko reszte to moje jak nie wierzysz. A co tu dużo mówić ludzie uwieża dopiero przed samym końcem jak zaczną sie dziwne rzeczy dziać. A ty to w nic nie uwieżysz dopiero jak zobaczysz to uwieżysz jak dotkniesz uwiezysz heh... Tak też bylo z jednym z apostołów. Przekonał sie jak dotknołWykrzyknik
Lepiej wiedzieć coś na ten temat niż nic.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 30.04.2005, 13:33:15 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


To był św. Tomasz... A ja jestem św. Michał... :P

Nie chcę się kłócić, wiara to indywidualna sprawa każdego z nas. Każdy inaczej o niej się może wypowiedzieć... Ja akurat jakoś nie wierze w tą przepowiednie i tyle. Nic nie da się zrobić... :P Być może uwierzę tuż przed końcem świata, jak ludzie przed potopem w Biblii... Kto wie? :>

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 30.04.2005, 14:55:45 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


No własnie ty uwieżysz tuż przed końcem Uśmiech... Albo jak to sie stanie heh... no ja w to wierze pół na pół tylko dlatego że naukowcy przewidują koniec świata a jak naukowcy przewidują to możemy sie obawiać :-]
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 30.04.2005, 20:16:55 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Korea Płn. gotowa do próby z bombą atomową
Teraz próba póżniej atak :/
Mianowicie ze Koreanczcy mogą nam pomóc i przyspieszyć koniec swiata :/ nie tylko oni jest wiele krajów które posiadają Broń Masowego rażenia.

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
Korea Północna przygotowuje się od marca tego roku do przeprowadzenia podziemnej próby z bombą atomową i wszystko zapowiada jej sukces - utrzymują źródła dyplomatyczne cytowane przez japońską agencję Kyodo.
Stany Zjednoczone, według Kyodo - powiadomiły swych sojuszników, w tym Japonię, iż Phenian jest zdecydowany przeprowadzić próbną eksplozję atomową.

Korea Północna oznajmiła 10 lutego, że jest już w posiadaniu broni atomowej i jednocześnie oświadczyła, że wycofuje się "na czas nieokreślony" z sześciostronnych rozmów na temat swego programu zbrojeń atomowych.

Rozmowy te prowadziła ona z przedstawicielami Korei Południowej, Chin, Rosji, Japonii i USA.

Kyodo powołuje się na anonimowego przedstawiciela Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej z siedzibą w Wiedniu, według którego "jest rzeczą bardzo prawdopodobną, że jeśli Korea Północna przeprowadzi próbę, zakończy się ona sukcesem".

Waszyngton miał, według japońskiej agencji, zwrócić się do Chin, aby jako jedyny kraj mający jeszcze pewien wpływ na Phenian, starały się przekonać tamtejsze władze, by zawiesiły przygotowania do próbnej eksplozji bomby atomowej.

Pekin nie odpowiedział jednak na tę prośbę.
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
Ja tym koreańczykom to nie zabardzo wieże.. poprostu nie lubie ich rzadu kto wie co może im odbić Wykrzyknik

Źródło: http://info.onet.pl/1090409,12,item.html
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 01.05.2005, 11:26:43 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Pytanie na wstępie: Kornik wstąpiłeś do sekty?

Powołujesz się na opinie ludzi które nie są podparte żadnymi "solidnymi" dowodami.

O końcu świata ludzie mówili zawsze.

To dlatego w średniowieczu kościół mógł się tak szybko rozwijać, gdyż wykorzystywał ludzką niewiedzę i wpajał ludziom rzeczy fikcyjne aby zyskać wierny i właśnie jedną z metod było mówienie że niedługo będzie koniec świata, przez co ludzie chodzili do kościoła. Co do tego końca świata to pisałem wcześniej w jakich trzech przypadkach może on nastąpić.

A co do roku 2012 to jedna wielka bujda, chodź z drugiej strony ciekawa!

Ale pewni będzie z tą datą jak z tymi poprzednimi: 1996, 1998, 1999, 2000.

Ale kornik szukaj dalej, szukaj może znajdziesz coś ciekawego. Powodzenia.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 01.05.2005, 11:38:48 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Jestem katolikiem. Ale wiesz obawiam sie swoje nędzne życie Uśmiech krzywy
Bo wiesz jakoś ta sprawa jest nagłosniona kiedyś tak nie było a teraz jest to nagośnione... Uśmiech...

Zeby mnie nikt nie zrozumial źle chodzie do kościoła i jestem wierzacym.Wykrzyknik

A co to komisja śledcza??
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
 Przepowiednia? 
PostWysłany: 01.05.2005, 14:53:31 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Jak nagłośniona? Gdzie to słyszałeś? Ja tylko troche z radia się o tym dowiedziałem (o papieżu), a po za tym to nic! Nigdzie nie mówili o roku 2012, ani w radiu, ani w telewizji... Więc nie można mówić, że to jest nagłośnione...

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 3  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon