FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Szkoła & Sport -> Koszykówka w Zelowie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 10.04.2005, 11:02:12 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Co sądzicie aby w Zelowie wybudowano boisko do koszykówki. Nie mówię tu o sali, ale naprzykład wyłożone kostką ,wymiarowe boisko na powietrzu, ogrodzone siatką. Takie coś by było według mnie dobrą sprawą bo w Zelowie jest kilkanaście osób, które lubią grać w kosza. Taka inwestycja nie powinna być nawet strasznie droga. Działka jest gminy, wystarczy kupić kostkę (metr kwadratowy około 25 zł), siatka do ogrodzenia i 2 kosze.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 10.04.2005, 13:11:10 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


kiedyś (nie wiem czy teraz też tak jest) były na dzień dziecka mecze w koszykówkę na placu koło orzełka. Ale to nie to samo, co grać kjiedy się chce na prawdziwym boisku. jestem za!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 10.04.2005, 17:56:10 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


a ja bym wolał pole golfowe....

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 10.04.2005, 18:25:32 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Ja bym chciał basen... :) Ale tak na poważnie, to nie jest to głupi pomysł. Jestem jak najbardziej ZA! :)

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 15.04.2005, 14:29:58 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Fajnie by było wkoncu można bylo by gdzieś pujść... Ale trzeba dobrac dobre miejsce na takie boisko, wyłorzyć kostką, ustawic kosze... ale najpierw wykupic plac lub złorzyć podanie odnośnie takiego pomysłu, chodzic z petycja po podpisy, ktos by musial na to wyrazic zgode.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 16.04.2005, 07:43:05 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Boisko do koszykówki ma wymiary 28.66m na 15m czyli pole powierzchni wynosi 429.9m2. Czyli wyłożenie kostką boiska to koszt rzędu 10747,5 zł jeśli m2 kostki brukowej kupimy po 25zł. Dodatkowo dwa kosze do kosz około 4000zł. I siatka na ogrodzenie ze słupkami to kosz około 8tys. Więc całość to kosz około 25tys zł.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 20.04.2005, 23:10:39 Odpowiedz z cytatem
jordi.com
Miętki
Miętki
Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 9
Skąd: zelów
Register IP:


bkb napisał:
Co sądzicie aby w Zelowie wybudowano boisko do koszykówki.


Wybudowano, dobrze ujęte. Nie wiem kto Ci ma to wybudować, bo chyba nie malinowski burmistrz pan. Jak będziesz miał pomysł kto, to mogę się pod tym podpisać.

bkb napisał:
Boisko do koszykówki ma wymiary 28.66m na 15m czyli pole powierzchni wynosi 429.9m2.


Nie wiem po co takie duże, połowa wymiarowego by wystarczyła. Zresztą, nie ma co marzyć, bo takie boisko pewnie nie powstanie. Póki co, zapraszam koszykarzy na boisko na stadionie. Co prawda, nie ma kostki ani 500m2, ale gra się fajnie Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX1024x768
PostWysłany: 21.04.2005, 16:24:45 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


jordi.com napisał:

Wybudowano, dobrze ujęte. Nie wiem kto Ci ma to wybudować, bo chyba nie malinowski burmistrz pan. Jak będziesz miał pomysł kto, to mogę się pod tym podpisać.


Nie no jordi, jak sam burmistrz ma wybudować boisko. Do tego trzeba ekipy, czy ty byś sam budował boisko jak byś był burmistrzem.

jordi.com napisał:

Nie wiem po co takie duże, połowa wymiarowego by wystarczyła. Zresztą, nie ma co marzyć, bo takie boisko pewnie nie powstanie.


Jak budować to już porządne, wymiarowe, a amatorów nie potrzeba.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIE5-Win2000800x600
PostWysłany: 24.04.2005, 20:11:34 Odpowiedz z cytatem
jordi.com
Miętki
Miętki
Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 9
Skąd: zelów
Register IP:


bkb napisał:

Nie no jordi, jak sam burmistrz ma wybudować boisko. Do tego trzeba ekipy, czy ty byś sam budował boisko jak byś był burmistrzem.


Jakbyś chwilkę pomyślał i jeszcze raz przeczytał mój post, że nie chodzi o burmistrza, tylko o sensowność pytań "Co sądzicie, żeby wybudowano ...". Taka prawda, sens znikomy. Oczywiście nie odbieram Ci prawa do fantazji, tylko post z tymi wymiarami świadczy o tym, że traktujesz to poważnie. A poza tym, nie czepiaj sie słów, bo to niedobrze o Tobie świadczy, zwłaszcza, że sam robisz z siebie głupka.

bkb napisał:

Nie mówię tu o sali, ale naprzykład wyłożone kostką ,wymiarowe boisko na powietrzu, ogrodzone siatką.
...
Jak budować to już porządne, wymiarowe, a amatorów nie potrzeba.


Skoro nie dla amatorów, to po co kostka, dla profesjonalistów takich jak Ty, dużo lepsza będzie sala.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX1024x768
PostWysłany: 24.04.2005, 20:36:52 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


jordi.com napisał:

A poza tym, nie czepiaj sie słów, bo to niedobrze o Tobie świadczy, zwłaszcza, że sam robisz z siebie głupka.


W szczegółach tkwi sens. tkwi

jordi.com napisał:

Skoro nie dla amatorów, to po co kostka, dla profesjonalistów takich jak Ty, dużo lepsza będzie sala.


Na sali już się nagrałem wystarczająco, teraz chciałbym na świeżym powietrzu, gdzie mógłbym grać i jednocześnie oglądać zachód słońca. Niestety w Polsce pada często deszcz, a parkiet jest zrobiony z drewna (przypominam jakbyś zapomniał), więc pod wpływem wody by się rozkleił. I tak inwestycja nie ma sensu.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 25.04.2005, 17:39:56 Odpowiedz z cytatem
Dnn
Miętki
Miętki
Dołączył: 21 Kwi 2005
Posty: 15
Skąd: Zelów
Register IP:


Co do wymiarów boiska to przecież jedno nie wymiarowe już mamy i tak tam nikt nie gra bo co to za frajda jeśli można rzucaj kosze z drugiego końca boiska akurat w tej kwestii byłbym za pełno wymiarowym boiskiem a nie za kwadratem o wielości 8m na 8m . A wiec jeśli jedno trochę kiepskie już mamy to może postarać się o cos lepszego. Jednak ja chyba bym wolał zamiast kostki trochę przyzwoitego betonu lub asfaltu to chyba nawet taniej by wyniosło i moim zdaniem lepiej gra się na asfalcie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIE5-Win2000800x600
PostWysłany: 25.04.2005, 20:03:16 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Danon_16 napisał:
Jednak ja chyba bym wolał zamiast kostki trochę przyzwoitego betonu lub asfaltu to chyba nawet taniej by wyniosło i moim zdaniem lepiej gra się na asfalcie.


Asfalt na pewno nie byłby tańszy. Bo trzeba policzyć jeszcze przyszykowanie terenu (kamienie i żwir), aby asfalt był mocny i nie wyginał się tak jak w ZSO. Oczywiście pod kostkę też trzeba nawieść piasku i go ubić odpowiednio ale kostka jest trwalsza i łatwiej się ją kładzie (boisko mogłoby mieć idealne wymiary) Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 26.04.2005, 13:53:35 Odpowiedz z cytatem
Dnn
Miętki
Miętki
Dołączył: 21 Kwi 2005
Posty: 15
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
kostka jest trwalsza i łatwiej się ją kładzie

dobra godzę się z tym stwierdzeniem ale pod warunkiem ze jest ona założona w odpowiedni sposób bo sam dobrze wiesz ze jeżeli zakładali by tą kostkę tacy "specjaliści" jak na naszych działkach to byłby to niezbyt ciekawy efekt Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWin2000800x600
 Koszykówka w Zelowie 
PostWysłany: 26.04.2005, 14:56:28 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Jeżeli kostkę by kładli fachowcy, którzy pracowali przy kładzeniu jej na działkach, to boisko mogłoby wyglądać, jak to z 'Cubasy'. Chyba wiadomo, o co chodzi...

Co do boiska jeszcze. Oczywiście jestem jak najbardziej za, ale nie wydaje mi się, aby takie nasze rozmowy na forum doprowadziły do tego, aby boisko rzeczywiście powstało. Trzeba ten projekt przedstawić naszym 'władzom'. Jeszcze słowo o tej kłótni. Nie wiem, czy ma ona jakiś sens, bo wydaje mi się, że chyba nie ma osoby, która tak na prawdę nie chciałaby mieć nowego boiska do kosza. Bo kto jest na tyle głupi, żeby nie chcieć czegoś nowego w naszym Zelowie?

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Szkoła & Sport
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon