FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Gdzie są Patyki dokładnie jakby się chcia

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 18.04.2005, 05:36:42 Odpowiedz z cytatem
Marcin_Belchatow
Miętki
Miętki
Dołączył: 18 Kwi 2005
Posty: 2

Register IP:


Szukałem na mapie ale niema takiej nazwy miejscowości to jest chyba nazwa własna prawda moglibyście mi powiedziec gdzie leżą ,jak np dojechać z Bełchatów ,byłbym bardzo wdzięczny wszystkim .A i czy wstęp jest tam wolny??Wielkie dzięki.Pozdrawiam.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWin98800x600
PostWysłany: 18.04.2005, 09:13:20 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Jak jedziesz od strony Bełchatowa do Zelowa do w Łobudzicach (prze kościołem) musisz skręcić w prawo. Potem jedziesz prosto i jest taki rozjazd mały to skręcasz w lewo. Następnie cały czas prosto i po lewej stronie są PATYKI. Zobaczysz na pewno plażę więc będziesz wiedział że to tu. Tylko w czasie wakacji płaci się za wiad samochodem (3zł), za namiot (doba 5 zł).
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 18.04.2005, 09:48:11 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Na mapie masz stanicę harcerską (prawy dolny róg mapy, dla przypomnienia: http://www.zelow.pl/mapa.jpg ). Idąc dalej, za stanicę, dojdziesz na patyki... :) Proste, co nie? A jeżeli nie wiesz którędy dojechać na stanicę, to jadąc z Bełchatowa, musisz skręcić w prawo za stacją benzynową a potem cały czas prosto. Mówie tu o innej drodze niż napisał bkb, żeby nie było nieporozumień. Tylko w moim przypadku auto musiałbyś zostawić przy stanicy i od niej iść kawałek na nogach. Ale przynajmniej nie trzeba latem płacić 3 zł... ;)

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 18.04.2005, 11:35:09 Odpowiedz z cytatem
Marcin_Belchatow
Miętki
Miętki
Dołączył: 18 Kwi 2005
Posty: 2

Register IP:


Ej dzięki chłopaki a sie chciałem spytać czy teraz sobie mozna tam pojechaćPytajnik LOL

np. rowerem sobie,szkoda że nie ma MZK na patyki Confused sprawdzałem i od nas nie jedzie.Ale głownie to chciałem sie spytać czy mozna tam wejść np teraz czy nie ma zakazu
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWin98800x600
 Gdzie są Patyki dokładnie jakby się chcia  
PostWysłany: 18.04.2005, 12:05:20 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Możesz wjeżdzać i wchodzić o każdej porze dnia, w dzień czy w nocy. Nikt nie pilnuje ani nie stróżuje, bo praktycznie nie ma czego. Jedynie w okresie wakacji tj chłopaki pisali są szlabany i trzeba płacić za wjazd, ale to też tylko w ciągu dnia. Więc nie ma problemu, wjeżdzaj kiedy chcesz. Można robić ogniska, latem pograć w siatkę plażową, jest most (ale raczej spać się pod nim się nie da Uśmiech... ), jest tama (można postać i popatrzeć, niektórzy nawet skaczą z niej do wody), czyli jest co robić. Wieczorami często to miejsce odwiedza policja... i dobrze.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon