FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Pizzeria

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

Czy chczesz, żeby w Zelowie otworzyli pizzerie?
TAK!
93%
 93%  [ 40 ]
Nie... :[
6%
 6%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 43


PostWysłany: 09.03.2005, 12:22:42 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


dziękuję za pozdrowienia od kucharza pełnego w mące Uśmiech... Skoro będzie pomieśczenie dla niepalących w Forum, to po prostu bombowo!WykrzyknikWykrzyknik Oklaski i podzięki dla Was Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 10.03.2005, 08:37:53 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


Wczoraj (to znaczy dzień po otwarciu) byliśmy w Fenixie wypróbować placki.
Placki jak placki, takie jak w Bełchatowie. Niestety trafiła nam nie mała "Gafa" ale podejrzewam, że jak stwierdził Danon: "ja mam zawsze pecha" i to dlatego. Smuteczek Ale ogólnie lokal spox. Jedynym minusem jest to że maja ciepły browar....

_________________
Rzeczy niemożliwe wykonuje od ręki, na cuda potrzebuje więcej czasu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 11.03.2005, 08:41:12 Odpowiedz z cytatem
forum
Miętki
Miętki
Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 4

Register IP:


No więc tak- dzbanuszki mamy takie, jakie mamy:) Pasują do wystroju i w ogóle- bardzo mi się podobają:))) Ale jeśli komuś braknie, to przecież można poprosić w barze- się doleje:D
Mwl, dzięki serdeczne za pomoc, ale Danon przesłał mi mapę na maila, także jest już ok. Jeszcze raz dzięki:)
Co do cen, jeszcze nie wiem, jakie są w Fenixie, bo nie mają ulotek, także nic narazie nie mogę zrobić, ale z tego, co mówią mi moi klienci, którzy byli tam na pizzy, to jednak u nas jest taniej. Nie wspominając już o browarze, który tam ponoć kosztuje 4,50 zeta, a u nas Tyskie (zimne:) z nalewaka: 3,30:))), a z butelki 3,60 (Tychy, Lech).
Pozdrawiam wszystkich,
B.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 11.03.2005, 14:35:42 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Hehe, nie ma za co! :) Trzeba sobie pomagać! :)

Powrócę jeszcze raz do sosów... Jeżeli można dolewać, to dobrze. :) Tylko nadal pozostaje problem z pizzą na wynos. Nie dało by się tego rozwiązać w ten sposób, o którym napisałem wcześniej? Dla przypomnienia: żeby chociaż do familijnej były dołączone sosy w większych pudełkach... Tak jak to jest w Fenixie. Bo do familijnej sosu jest na prawdę za mało... :(

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 11.03.2005, 16:07:06 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Co do tych sosow to popieram pudełko powinno być o połowe większe, jak ktos chce wziasc troche wiecej to brakuje. Jak ostatnio zamawialem to na styk mi starczylo.

Co o fenixa: bylem na otwarciu (jako jeden z pierwszych kilentow), przyszlismy dokladnie o 11.30 a tu zamkniete czekamy od 12 az laskawie wyszedl jakis kolo co powiedzial nam na otwarcie o 13(jak tu sie nie wnerwic) ale spoko przyszlismy za godzine i pod drzwiami bylo juz z 15 osob ale spokojenie weszlismy usiedlismy i jeszcze byly wolne miejsca, zamowilismy 3 pizze ale ze zamowilismy jako ostatnio to dostalismy dopiero po 50 min,( ale mozna bylo im to wybaczyc bo dawali pizze "do degustacji" za freeko wystarczylo podejsc i wziasc.
Co do cen to we forum tajniej (bardzo male roznice ale taniej) i na dodatek te ceny browarow, jednak ten czerwony sos mnie tam przyciaga(ale jak tylko zroia pomieszczenie we forum u gory to raczej tam bede chodzil).

Slyszalem od kumpli ktorzy byli pod wieczor w fenixie to pododno czekali zeby wogole dostac sie do srodka 45min a na pizze ponad 2 godziny!Wykrzyknik!

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 11.03.2005, 19:31:00 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Właśnie zjadłem pizzę z Fenixa. Niestety musiałem wziąć na wynos, bo nie było gdzie usiąść... :( Pizza bardzo dobra, sosy też. Jak dla mnie, czerwony chyba lepszy niż ten z Forum, o białym nie będę się wypowiadał, bo go nie lubię. Lepszy z tego względu, że lepszy... :) Nie wiem czemu, po prostu jakoś lepiej smakuje (być może też dlatego, że w Forum w sosach są przyprawy jakby mniej 'zmielone'). Co do wnętrza w Fenixie, to jestem bardzo zachwycony! :) Wszystko ładne, nowe, wygląd praktycznie taki sam jak w Fenixie w Bełchatowie. No tylko niestety, jak już wspomniałem, nie było gdzie usiąść (piątek, godzina 18.00), mimo tego, że lokal i tak jest bardzo duży. Na pizze musiałem czekać niecałe pół godzinki.

Jak dla mnie, to Fenix jest na plus. I to duży. Oczywiście nie zrezygnuję też z Forum! Ale wydaje mi się, że prowadzący pub powinni zacząć myśleć nad jakąś porządną reklamą (może jakaś promocja, czy coś), bo jeżeli tak dalej pójdzie, to wszyscy zaczną na pizze chodzić do Fenixa. Wiem, że już (prawie?) gotowe jest drugie pomieszczenie w Forum, ale obawiam się, że to może nie wystarczyć... :( Nie wiem jak z cenami dowozów pizzy w Fenixie, ale może tu by im zrobić jakąś konkurencję? Może dowóz pizzy na terenie Zelowa za symboliczną złotówkę? Albo całkowicie za darmo przy zamawianiu familijnej, dwóch pizzy, albo powiedzmy przy zakupie powyżej 20 złotych... Proponuję to porządnie przemyśleć, pozdrawiam! :)

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 12.03.2005, 14:37:41 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Duzym problemem forum jest to ze bardzo mało osób o was wie!! Czasami jak mowilem komus ze ide na pizze do forum to sie dziwili ze wogole cos takiego tam jest (i to nie sa odosobnione przypadki). Zrobcie pozadna reklame gdzies bo wasza pizzeria nie przezyje otwarcia fenixa.

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 12.03.2005, 17:56:28 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Tak sie złożyło, że również byłem razem z Meierem na otwarciu Fenixa. Pierwszy szok dla mnie to była cena piwa 4,50!WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik drugi szok to "MOKRA" pizza. Mimo iż była za darmo to lała się zniej woda, że o mało nie polałem sobie garnituru i wtedy bym miał niezły problem. Również gdy zapłaciłem było to samo, nie to co w Forum - nic sie nie leje i sie wszystko trzyma.

Nie mam jeszcze zaufania co do sosów w Fenixie a dokładnie do "białego". A co jak Bartek doda tam cos od siebie?Pytajnik Suszę zęby. Biały sos już został ochrzszczony "Sowim Mleczkiem" przez Meiera.
Co do Forum to jest bardziej przystępne pod względem cen piw jak również oryginalnych nazw pizz np Jann Marie Di Rokitti. Jednak minusem jest ten dym. Jadnak dla tak dobrej pizzy i taniego w porównaniu do Fenixa piwa jestem gotów znieść ten przykry zapach.

Co do dowozu to mógłby być tanszy ale dwa złote też są do przyjęcia.
Ostatnio zamówiliśmy sobie pizze na trening Break Dance na małą salke do naszego LO i przywieziono nam. Tylko że czekaliśmy od zamówienia do zrealizowania 40 min, ale rozómiemy to, ze może być dużo zamówień i ten czas oczekiwania jest wpełni uzasadniony. Do momentu przywiezienia zdążyliśmy pożądnie zgłodnieć i szybke 3 pizzy zniknęły. Po ich zjedzeniu ciężko już sie ćwiczyło. Sosy są boskie zwłaszcza biały co do czerwonego to może być.

Mam jeszcze jedno pytanko co do muzyki, bo jest naprawde klimatyczna. Czy mozna by przynieść swoją muzyke jeśli była by nas duża grupa osób tak okolo 10 to czy można by było ja puścić. Jak coś to np mogłbym ją podrzucić na kilka dni przed zorganizowanym przyjsciem na pizze abyście mogli ja przesłuchać czy sie nadaje.

Czekam na otwarcie górnej częsci dla niepalących i
Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 12.03.2005, 23:03:12 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


Byłam dziś w Fenixie na pizzy oczywiście. Wybrałyśmy się tam na 15:00 więc wtedy było oprócz nas jeszcze dwóch małych chłopaszków, ale jak wychodziłyśmy o 16:30 nie było już wolnych miejsc. Zamówiłam oczywiście jedynkę, bo to najlepsza pizza pod słońcem (subiektywna opinia oczywiście). Sosy są takie, jak w każdym Fenixie, czyli pycha (mówię tylko o sosie czerwonym, bo tamtego ja nie lubię). Pizza... była pychotka. Mamy prawdziwą pizzerią w Zelowie <brawo> Uśmiech...
I moim zdaniem nie możemy stwarzać z Fenixa i Forum konkurencji. Bo to są dwa różne "bary", klimaty, tradycje i do każdego będę wracać. Bez wyróżniania żadnego. Po prostu wreszcie Zelów jest też otwarty wieczorami. Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 16.03.2005, 21:36:00 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Wie ktoś może jak się ma sprawa z dowozem do domq pizzy z Fenixa? Bo coś mi się ostatnio o uszy obiło, że już (ponoć) można zamawiać... Niby widziałem ze dwa razy biały samochód z reklamą na dachu obok pizzeri, ale nie wiem, czy jest możliwe zamawianie pizzy przez telefon... Pozdrawiam! :)

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 16.03.2005, 23:30:21 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Dowozu narazie chyba nie ma, ale coś obiło mi się o uszy, że szukają kierowcy więc....... Uśmiech...

PS.
Jeśli ktoś chciałby sobie zamówić picke przez telefon to: 633 81 88

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 17.03.2005, 20:26:05 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


no dobra, chcieliśmy pizzerie... więc się doczekaliśmy.... nie jednej ale nawet dwóch Suszę zęby wiec dalej.... co jest na naszej liście życzeńPytajnik? Kino? Teatr? Aquapark? Hotel? Dom uciech cielesnych? kolejny hibermarket? a moze jakaś elektrownie Pytajnik? pomarudzimy troszke tak samo jak z tą pizzeria i napewno coś z tego będzie... Uśmiech...

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 17.03.2005, 20:43:50 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


ja chcę ósmą aptekęWykrzyknik! LOL
ale tak na serio to zamykają sklep "u Szajblera" Smuteczek a wg mnie sprzedawali tam najlepsze wędliny w mieście Crying or Very sad
jutro kolejna moja wizyta w pizzerii Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 17.03.2005, 21:15:50 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Łeee tam, aptekę... Ja bym chciał fryzjera... :D

A co do postu Zelowiaka... Brakuje ci domu uciech cielesnych? Zobacz sobie na wypowiedź Danona. Możesz sobie ze swojego domq taki zrobić. Wystarczy zamówić 'pickę' przez telefon... :P

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
 Pizzeria 
PostWysłany: 22.03.2005, 17:09:12 Odpowiedz z cytatem
djvolt
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 26
Skąd: Zelów
Register IP:


Bylem dzisiaj zlożyć swoją propozycje pracy jako kierowcy. Mam praktyke dwuletnią kierowania autkiem służbowym po naszej gminie LOL Od szefa (byłem w Bełchatowie) otrzymałem odpowiedź że na razie nie planuje rozwożenia pizzy po Zelowie Crying or Very sad Tłumaczył się że nie wie ilu będzie chętnych na dowóz na wynos i na razie "myśli" co z tym zrobić. Wiem że zamawiając dowóz pizzy - przyworzą ją z Bełchatowa WoooW (za dopłatąQuestion) Więc zostawiłem CV i wróciłem do domu Idea

Arrow Jakieś komentarze??
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 6 z 9  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon