FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> KINO

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 29.06.2004, 08:11:44 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Teraz przypomniało mi się jeszcze kilka filmów fantastycznych, które bardzo mi się podobały: "Przyczajony tygrys, ukryty smok", 'Shaolin Soccer", "Daredevil".

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 09.08.2004, 16:05:29 Odpowiedz z cytatem
sgn
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 83
Skąd: Zelów
Register IP:


Nie pamiętam już czy było tu wspomniane o tym filmie ale ostatnio (po raz 6 albo 5) oglądałem u Meiera (hyhyhyh wtajemniczoni wiedzą o co chodzi), "Enemy at the Gates" czyli "Wróg u Bram", po prostu najlepszy film wojenny wg mnie jaki wyszedł.... może niektórzy powiedza żę lepszy jest szeregowiec Ryan ale wg mnie ten film wygrywa...... ta muzyka.....
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 10.08.2004, 09:24:29 Odpowiedz z cytatem
Sassa
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 28 Mar 2004
Posty: 50
Skąd: No z .... Zelowa
Register IP:


Tak Sgn Tak... "Wróg u bram" to chyba najlepszy film ale obejrzyjcie sobie tez na TVN "Kompania Braci". "KB" to serial ale wojenny. Polecam Język

_________________
Sasek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 11.08.2004, 07:53:05 Odpowiedz z cytatem
teosik
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 19 Mar 2004
Posty: 76
Skąd: Zyluf
Register IP:


ja ostatnio oglądałem film 50 pierwszych randek. Nie chce zdracać fabuły bo jest poprostu bomba !

-Fabuła bomba
-gra aktorska super
-mors & pingwin r0x0r :]
-dzieci jamajczyka Uśmiech krzywy]]

polecam film każdemu jest wypasiony ! opłaca sie wydać kase na kino albo poświęcić troszke transferu Uśmiech krzywy

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 18.08.2004, 06:54:32 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Niedawno oglądałem film "Spiderman 2". Uważam, że "dwójka" jest lepsza od "jedynki". Świetnie efekty specjalne przemawiają na korzyść tego filmu Uśmiech... A wy co sądzicie "Spidermanie 2"Pytajnik

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 18.08.2004, 10:19:45 Odpowiedz z cytatem
Koefe
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 22 Mar 2004
Posty: 75
Skąd: Zelów
Register IP:


He he Nightclawer, coś dla ciebie - Jim Carrey w filmie "Zakochany bez pamięci" Język Nic, tylko wyrywać jaką laskę i do kina z nią Język Oczywiście do Bełka bo w Zelowie kina ani widu ani słychu...

PS. Słyszał któś cóś o filmie pod tytułem "RRRRrrrr"Pytajnik? Ambitna nazwa, nie?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 19.08.2004, 20:46:13 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Na film "Zakochany bez pamięci" na pewno się wybiorę Uśmiech... Niestety pójde do kina sam bo nie mam dziewczyny Smuteczek Zresztą może to i lepiej bo ja jak idę do kina to idę po to, żeby obejrzeć film i w tym momencie tylko film mnie interesuje Uśmiech... Wiem, że pod tym względem trochę odbiegam od innych ludzi chociaż wydaje mi się, że nie jestem sam Uśmiech... Co do tego filmu "RRRRrrrr" (czy jakoś tak): widziałem ten film i mnie osobiście się nie podobał. Nie preferuje takiego humoru, jaki pokazany jest w tym filmie ale oczywiście każdy powinien sam obejrzeć film i go ocenić a nie sugerować się opinią innych. To chyba na tyle Uśmiech...

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 16.02.2005, 19:30:38 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


a oglądaliście "Efekt Motyla"? Mam ten film od Koefe i jestem Mu za to bardzo wdzięczna Uśmiech... chociaż moja kumpela nie zajarzyła tego filmu a inny koleś wystraszył się i nie dokończył filmu, ja mimo to polecam Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 17.02.2005, 11:18:27 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


"Efekt motyla" podobał mi się. Ostatnio oglądałem film, który naprawdę wrył mi się w psychikę Uśmiech... "Requem dla snu". Film jest po prostu świetny i do tego ta muzyka Uśmiech... Po prostu miodzio Uśmiech... Po obejrzeniu tego filmu nigdy nie wezme żadnego narkotyku nawet jakby mi ktoś zapłacił. Kumple oglądali ten film po trawie i grzybach..... nie doszli nawet do połowy..... przerazili się no i nie udało mu się ich namówić na obejrzenie tego filmu do końca Smuteczek Gorąco polecam Uśmiech...

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 24.02.2005, 17:45:52 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


To skoro juz o "Reqiem for a dream" mowa, to polecam drugi film Darena Aronofskiego (nie jestem pewien jak się to pisze), mianowicie Pi. To dopiero jedzie po psychice.
Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 05.03.2005, 16:57:58 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Byłem w kinie na "Aviatorze". Nowy Scorsese nie powalił mnie na kolana, choć jest bardzo dobrze zrobiony. Znakomite zdjęcia i kostiumy (były Oscary) i rewelacyjna Kate Blanchet!Wykrzyknik! Ale i DiCaprio znakomity. Nawet epizody grają znakomici aktorzy, Willem Defoe był może minutkę na ekranie, Jude Lowe może dwie.
Film sprawiał wrażenie jakby był zrobiony pod Oscary, jakby kręcono go według podręcznika "Jak zrobić perfekcyjne kino". Dlatego chyba czasem był tak dopracowany, że aż odrobinę nudny, ale to moja prywatna opinia.
Tak czy owak wart obejrzenia.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 05.03.2005, 22:12:27 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Jest duzo filmów ktore obejżane na kompie nie wywołują żadnych emocji, a wystarczy je obejżeć na "pożadnym sprzęcie" i od razu stają się ciekawsze.....

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 06.03.2005, 14:51:43 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Masz rację Meier, problem w tym, że wierz mi jest bardzo trudno znaleźć wiele pozycji na dwd a jeszcze trudniej w kinie. Zwłaszcza jeśli jesteś wymagającym kinomanem i nie zadawala Cię ogólniedostępna sieczka z Los Angeles.
Pewne rzeczy można znaleźć tylko w sieci, lub w Filmotece Narodowej. Problem w tym, że ta instytucje nie jest zbytnio zainteresowana wyporzyczaniem swoich zbiorów. Wiem to z autopsji.
Jednak generalnie warto jest oglądać filmy na dobrym sprzęcie a najlepiej w kinie. Dobrym kinie!
Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 06.03.2005, 16:36:43 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Na torentach czasami można znaleźć jakiś ciekawy filmik na dvd i to czesto z najlepszym dzwiękiem - DTS. Jest bardzo duża rożnica między DD a DTS i jeżeli już marnować praktycznie 1/3 limitu pobierania (jezeli ktos ma neo 512) to sciągać tylko te najlepsze.

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 KINO 
PostWysłany: 09.03.2005, 12:31:29 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


odlądałam w poniedziałek film "Hitch". Smiechu co nie miara, aż mnie policzki bolały Suszę zęby LOL film nawet pomysłowy, przyjemny, ale nie był najwyższych lotów. Takie romansidło.
Ale jesli chcecie się pośmiać, to idźcie Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 4 z 5  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon