FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> NeoSztrase

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 10.03.2004, 20:49:24 Odpowiedz z cytatem
Cezary
Miętki
Miętki
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 2
Skąd: Zelów
Register IP:


Wiesc niesie ze w najblizszym czasie bedzie mozliwe pociagniecie w naszym miescie uslugi Neostrada, najwiekszego polskeigo zlodzieja- tepsy. czy ktos cos o tym wie?Pytajnik

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 10.03.2004, 21:15:52 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Faktycznie Czarku wieści o neozdradzie latają w te i we wte od jednego spragnionego stałki biedaka do drugiego napaleńca. Ale jak to już w naszej mieścinie bywa, dużo się mówi a mało robi. Smuteczek
Sam już byłem pełen nadzieji kiedy zadzwonili do mnie z tepsy z pytaniem czy jeżeli pojawiłaby się usługa neo.... to czy byłby pan gotów zdecydować się na nią i zrezygnować z biednego SDI?
Ale na tym się skończyło Rolling Eyes
A ci z Bełchatowa jak zwykle o niczym niewiedzą. Nawet nie wiedzieli, że były takie telefony do użytkowników esdei Język

Słyszałem ostatnio, że mają wznowić zakładanie SDI, ale czy to prawda..... bo jak narazie marne 23 modemy na Zelów to śmieszna liczba.

Pozostaje nam tylko czekać i bombardować tepse, może się w końcu zlitują się nad Zelowem.

PS.
A jeszcze lepszym rozwiązaniem było by DSL

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 10.03.2004, 21:45:05 Odpowiedz z cytatem
n0x
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 108
Skąd: Zelów
Register IP:


no ten dsl jest nielzym rozwiazaniem. danon mozesz zapodac jakies blizsze namiary gdzie o tym sie dowiadywac??
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 10.03.2004, 22:01:03 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Wszystkiego ** powinienieś dowiedzieć się w bełchatowskiej tepsie.
Ale postawmy sprawę jasno: nie jeden tam był i wyszedł bardziej zbulwersowany zanim tam wszedł Nie powiem! (omg)
Poprostu dla nich Zelów jest zbyt małym "rynkiem" aby uruchomić taką usługę jak neozdrada, a co dopiero DSL, mało chętnych itd.....
A u nas to jest tak: czego nie widzą tego nie chcą

Założyliby nie ważne ilu by było chętnych a napewno ludzie chętniej by się na to decydowali niż jeździć do nich, zostawiać podania i czekać na zmiłowanie, ot co.



** - wszystko i nic

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 14.03.2004, 01:26:04 Odpowiedz z cytatem
Puaro
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 160
Skąd: Miasto CUDÓW :)
Register IP:


Jak będzie NEO to i będzie DSL Exclamation Exclamation Exclamation
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 15.03.2004, 16:05:20 Odpowiedz z cytatem
n0x
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 108
Skąd: Zelów
Register IP:


No ale póki co to nic tu nie ma.
Podobno tepsa rozszeżyła działania i rozdała nowe modemy SDI. To się postarali.
Ja jednak bym proponowłl utwożenie sieci WLAN w zelowie a później z tego net zrobić to już formalność Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 16.03.2004, 20:26:13 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


Uśmiech... ja byłem sie pytałem i powiedzieli mi w bełchatowie w tepsi że jak będzie 16 osób chętnych na neostrade w ZELOWIE to założą mówil też że póki co od 1 stycznia 2004 będa zakładać SDI dalej, ale póki co ja już czekam 3 miesiąc i nic. Sąsiad też złożył podanie cekał i czekał aż w końcu zadzwonili do niego i powiedzieli że przyjada mu założyć SDI w poniedziłek i do tej pory nie przyjechali....
hehehhehe
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 20.03.2004, 15:26:28 Odpowiedz z cytatem
n0x
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 108
Skąd: Zelów
Register IP:


to cie klamali bo jest wiecej chetnych a oni i tak to zlewaja. niby przyznali nam kolejna szafke SDi ale chyba na papieze bo nadal jej nie zalozyli.
i tak tpsa wali w .....
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 20.03.2004, 18:38:43 Odpowiedz z cytatem
Antek
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 16 Mar 2004
Posty: 62
Skąd: Zelów
Register IP:


Najlepsze jaja się dzieją bo: Ktoś dzwoni do użytkowników SDI i proponuje przejście na NEO a w TPSIE Bełchatów nic nie wiedzą.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 22.03.2004, 22:15:58 Odpowiedz z cytatem
Krzycho
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 29
Skąd: Zelów
Register IP:


NeoSztrase W ZELOWIEEEEEE...... a kaktus na RĘCE WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik Twisted Evil
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 25.03.2004, 20:20:24 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Najlepsze jest to, ze na oficjalnej stronie neostrady [www.neostrada.pl] można sobie sprawdzić, czy sie jest w zasięgu. I ja naprzykład jestem! Czyli mogę [niby] bez problemów ją sobie zafundować...

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 26.03.2004, 22:03:39 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


ja tam mam jeszcze nadzieje na neta bo koleś co składał podanie o sdi w październiku to dostał w marcu czyli jak ja składałem w styczniu to jeszcze parę miesięcy a może im sie zechce ruszyć d*** i zrobić to co do nich należy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 06.04.2004, 18:53:54 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Nikt nic nie wie, nie ma neostrady, nie ma sdi a tu macie!
Neostrade założyli w naszym liceum...
Najbardziej ciekawi mnie to że nikt o niczym nie wie, a tu nagle zakładają heh...
Czyżby wreszcie ruszyli swoje szanowne d..............?
Jeśli tak to "rewolucje" czas zacząć Suszę zęby
Neostrada a za nią DSL........ ło ho ho co to się dzieje, Zelów wychodzi na prostą hehhe
Każdy kto nie wierzy może sobie sprawdzić:

Aby sprawdzić, czy usługa Neostrada lub DSL jest dostępna w Twojej centrali, wybierz numer kierunkowy miasta i wpisz swój numer telefonu.
dla neostardy: www.neostrada.pl i dla DSL: www.internetdsl.pl

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 07.04.2004, 09:18:17 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW
NIEWIERZE!! NIEWIERZE!! NIEWIERZE!! NIEWIERZE!! NIEWIERZE!! NIEWIERZE!! NIEWIERZE!! NIEWIERZE!! NIEWIERZE!! NIEWIERZE!!
WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW

A jednak.............. to prawda Bóg istnieje i wysłuchał modlitwy mieszkańców Zelowa. Zastanawia mnie tylko jaką trzeba będzie ponieś ofiarę..........
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
 NeoSztrase 
PostWysłany: 07.04.2004, 18:36:07 Odpowiedz z cytatem
momus
Miętki
Miętki
Dołączył: 30 Mar 2004
Posty: 2
Skąd: Zelów
Register IP:


Ludzie Neostrada w Zelowie jest już od 3 tygoni LOL
tylko, że teraz jest w całym mieście
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 2  
Idź do strony 1, 2  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon