FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Idol a sprawa Kryształa

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 23.11.2004, 10:53:56 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Z tymi dziećmi, no... może faktycznie trochę przesada. Jeśli widizals mnie w Koszalinie, to wynika z tego że aby znaleźć to Forum musiałaś troche poklikać w necie. Gratuluję. Czy aby mieszkasz w Koszalinie?
A jeśli chodzi o Idola, to myślałem że takie programy sa robione dla takich ludzi jak ja. okazało się jednak, że dla bardziej opanowanych, bo mnie roznosiłoSmuteczek A sam fakt uczestniczenia w tym to nic trudnego, wystarczy chcieć i wierzyć. Ale jak sama dokładnie zauważylaś , łatwiej jest ściągać buchy i patrzeć w niebo. Byłem , widziałem, nauczyłem się wielu rzeczy. A teraz koncerty z REDRUM. Dobrze że mam zespół, na tym opieram swoją psychikęUśmiech... Póki co to stabilny grunt.
P.S.
Zapraszam na koncert do zelowskiego pubu Forum (czy ta nazwa coś Wam mówi?Uśmiech..., 26 listopad 2004, wjazd 3 zl. Pozdrawiam.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 23.11.2004, 19:26:45 Odpowiedz z cytatem
Krawędź
Miętki
Miętki
Dołączył: 17 Lis 2004
Posty: 4

Register IP:


dobrze ze dzialasz w REDRUM. na waszej stronie widzialam ze gracie troche koncertow dobrze ze koszalin nie byl przypadkowy na waszej "trasie". Pewnie ciezko jest ustawiac tyle koncertow musicie ciezko pracowac. Koszalin... no coz znalazlam sie tam.. a w zasadzie nie bylam tam obecna.. pojawilam sie dopiero pozniej, narodzilam sie dla swiata troszke gdzie indziej i w innym wymiarze. Ale o tym kiedy indziej - jaranie - no coz dobrze ze mnie to narazie nie dotknelo, zabija podobno caly entuzjazm i uaktywnia syndrom antymotywacyjny Podziwiam Cie za to ze chce ci sie robic cos - ze nie przepierdalasz czasu na głupoty takie jak jaranie czy glupkowate patrzenie sie w szlany ekran tylko pracujesz nad spelnieniem swoich marzen - moi przyjaciele mowia ze nikt nie chce rockowych koncertow, ze ta muzyka nie ma przyszlosci ale widze ze u was jest to mozliwe.. czemu tak sie dzieje?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Idol a sprawa Kryształa 
PostWysłany: 25.11.2004, 10:19:43 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Krawędź napisał:

- moi przyjaciele mowia ze nikt nie chce rockowych koncertow, ze ta muzyka nie ma przyszlosci ale widze ze u was jest to mozliwe.. czemu tak sie dzieje?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 2  
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon