FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Forum & Strona -> Propozycja. Wyłączenie przeglądania forum

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 24.09.2004, 14:58:50 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Wyłączenie przeglądania forum dla gości?

Do tej pory forum było dostępne (przeglądanie) dla każdego niezarejestrowanego... może czas to zmienić?

Mam propozycję aby wyłączyć przeglądanie for dla osób niezalogowanych, wymusiłoby to rejestracje na forum i tym samym zwiększyło liczbę forumowiczów Suszę zęby

Co wy na to?

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 24.09.2004, 16:56:31 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Ja jestem za Uśmiech... Tak jak już wspomniałeś zwiększy to liczbe rejestracji na forum. Z drugiej jednak strony nie liczy się ilość forumowiczów. Bo co z tego, że będzie bardzo dużo osób zarejestrowanych a nie będą nic pisać na forum. Chyba lepiej jest mieć mniej forumowiczów a za to takich, którzy będą się dużo udzielać Uśmiech...

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 24.09.2004, 18:12:31 Odpowiedz z cytatem
piotrk
Miętki
Miętki
Dołączył: 20 Wrz 2004
Posty: 8

Register IP:


ja jestem przeciw bo przynajmniej 50% wogole oleje to forum bo nie będzie im sie chcialo rejestrować.....

_________________
Pozdrawiam

www.kedziak.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 25.09.2004, 08:45:36 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


ja jestem przeciw... nie powinniśmy być grupą zamkniętą... Dzięki forum widać, że Zelów żyje też internetowo. I to jest też dobry powód na to, by odwiedzać nasze miasto, skoro tak czynnie włączamy się w życie miasta. I chciałabym też znać np. sugestie "outsiderów".
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 25.09.2004, 14:57:50 Odpowiedz z cytatem
Estera Rogut
Miętki
Miętki
Dołączył: 14 Mar 2004
Posty: 1
Skąd: Zelów
Register IP:


Czasami są na forum takie nudy że nie chce się ich czytać.Ciekawi ludzie mają ciekawe rzeczy do powiedzenia(napisania).Jeśli kogoś zainteresuje udział w dyskusji to się wtedy zaloguje, Uśmiech... a nie tylko dlatego by zobaczyć kto co pisze.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 26.09.2004, 12:27:10 Odpowiedz z cytatem
Katarzyna:)
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 62
Skąd: Zelów
Register IP:


Ja również jestem zdania, że zamknięte Forum byłoby bardziej odpowiednie, niż takie, na które każdy może wejść..( często tylko po to, aby poprzeglądać sobie opinie użytkowników, nie mając zamiaru niczego skomentować )Choć patrząc z innej perspektywy...Możliwość przeglądania opinii innych umożliwia podjęcie decyzji o tym, czy dana osoba zdecyduje się na zarejstrowanie. Dlatego też ma to zarówno dobre, jak i złe strony.

_________________
Sprawiedliwa wolność jest tylko halucynacją
Czekającą na krawędzi odległego horyzontu
A my wszyscy jesteśmy obcymi w globalnej iluzji
Pragnącymi i potrzebującymi niemożliwego nieba
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 26.09.2004, 15:11:05 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Nomja tezmusze byc przeciw ponieważ bedzie to tylko wiecej użytkowinków a postów i tak im sie pisac nie bedie chcailo ak chesz to mozesz tak zrobic ale watpie czy komus sie bedzie chailo nacisnac na rejestracja :] a jezeli juz kliknie i sie zarejestruje to wtedyy nie bedzie pisal postów no i bedziesz mial wtedy mnustwo użytkowników po 0 postów :]
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Propozycja. Wyłączenie przeglądania forum 
PostWysłany: 26.09.2004, 16:53:50 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


PRZECIW: niektorzy sa takimi cepami ze wogole nie wiedza jak sie zarejestrowac, a po co tu tacy idioci.
A tak przy okazji to sobie mozemy zobaczyc ile osob widzialo to co tu piszemy a takto nic nie bedziemy wiedziec.

PS. Jeżeli kogos interesuje to co sie tu dzieje to i tak sie zarejestruje

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Forum & Strona
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon