FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Oficjalna data spotkania forumowiczów

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 24.06.2004, 10:07:28 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Ostatnio jechałem do bujen na rowerze i przy samej ulicy leży tyle pościnanych i połamanych gałezi, że spokojnie można by stego zrobić dosyć duze ognisko. Możnaby było je pozbierać. Mam na dzieje że jeszcze SGN i Meier i może ktoś jeszcze przeszedł by sie i byśmy to pozbierali.

Ja bym proponował sobotę aby zebrać to drewno
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 24.06.2004, 12:44:57 Odpowiedz z cytatem
Katarzyna:)
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 62
Skąd: Zelów
Register IP:


Cartman się zadeklarował...Ale to nie oznacza, że inni nie mają mieć w to żadnego wkładu. Bo wtedy byłoby niesprawiedliwie.

_________________
Sprawiedliwa wolność jest tylko halucynacją
Czekającą na krawędzi odległego horyzontu
A my wszyscy jesteśmy obcymi w globalnej iluzji
Pragnącymi i potrzebującymi niemożliwego nieba
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 24.06.2004, 14:51:11 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Gdybym mieszkał w Zelowie to bym skołował drewno Smuteczek Ale niestety mieszkam w Bełchatowie więc nawet gdybym chciał to trudno by mi było przywieźć drewno z Bełchatowa do Zelowa Smuteczek

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 24.06.2004, 18:07:06 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


długo się zastanawiałam, czy zapisać się na to ognicho. teraz już się wpisuję, bo wiem, że niestety nie będę mogłą być Crying or Very sad i to nie przez drewno, bo to da się skołować, ale po prostu wyskoczyły mi inne plany. no, nic. życzę miłej zabawy!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 24.06.2004, 18:54:03 Odpowiedz z cytatem
bloczek
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 31 Maj 2004
Posty: 28
Skąd: Anglia/Wisbech
Register IP:


Witam.
Moge wiedzziec ile osob bedzie na tym spotkaniu?Pytajnik Ja w sumie jestem z Bełchatowa ale moze i bym przyjechal zawsze sie pozna pare ciekawych osob co prawde troszke juz niektorych znam(2 osoby) ale to nie wazne ile po to sa te spotkania zeby sie zapoznac przeciez.Pozdraw




The D`n`B Creww Member
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 25.06.2004, 08:00:21 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


Witam
Dawno nie pisałem na forum. A to dlatego ze jestem zajety bardzo (dla wtajemniczonych to powiem że chodzi o server....... Smuteczek )

Ale do rzeczy!! czytam i czytam i widze że jest jedna wielka kicha!! Nikt sie o nic nie stara (no prawie nikt - jest kilka osób). Zaraz koniec czerwca a postępy niemal że zerowe!WykrzyknikWykrzyknik Ja to Danon proponuje...... jak już wspomniałeś wcześniej!Wykrzyknik Wszyscy by chcieli korzystać a o opał się nikt nie kwapi!! Ja rozumiem że ktoś nie ma warunków (np. ludzie z okolic)
Ale jak sie postarają to bedzie.
Jak by co, ja moge Danon pomuc przy transporcie drewna, i moge cosik udostępnić nawet drewna - coś tam sie znajdzie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
 Oficjalna data spotkania forumowiczów 
PostWysłany: 01.07.2004, 09:22:37 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Czyli wszystko jasne, chętnych nie ma, a tych co dali jaki kolwiek znak życia mogę na palcach jednej ręki policzyć i jeszcze by zostało... więc.... ODWOŁUJE SPOTKANIE, bynajmniej swój udział w nim i tym samym zamykam temat! Powodzenia!

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 4 z 4  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
  
  
 Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon