FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> KINO

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 31.05.2004, 12:35:33 Odpowiedz z cytatem
n0x
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 108
Skąd: Zelów
Register IP:


proponuje do obejrzenia wam nowy film kina EUROPEJSKIEGO.
film pod tytulem BUDY (kumple).
film naprawde dobry i europejski. calkiem inny niz kino amerykanskie ktore przesciga sie w robieniu wiekszej ilosci wybuchow o ohhow i ahhhow.
naprawde polecam ten film

_________________
nie nawidze przekupstwa w zelowie i korupcji a także CIEBIE Władziu bo to my mamy dbać o bezpieczeństwo na drogach Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 31.05.2004, 14:08:17 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Hiv napisał:
"The Haunting" i ten dom na wzgórzu (The House of the Haunting Hill), bo chyba o to chodzi... To strasznie kieprawe filmy... Nie polecam nikomu... Strata czasu!



"the Haunting" to bardzo dobry horror tylko ty sie nie znasz na tym gatunku. Jest na pewno lepszy od jakichś beznadziejnych horroro podobnych (a nawet śmiesznych)filmach typu "Dziewiąte Wrota" czy Filmów z seri "Noc Żywych trupów" Jak byś obejżał którychś z tych filmów to byś zmienił zdanie co do "The Haunting"

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 31.05.2004, 21:28:40 Odpowiedz z cytatem
Hiv
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 71
Skąd: Łódź - Zelów
Register IP:


Oglądałem wszystkie 3 i wiele wiele innych i podtrzymuje swoje zdanie... W domu mam ponad 350 filmów, 95% obejrzanych więc niejeden już widziałem i wiem co mówię! I darujmy sobie jakieś horroro podobne wynalazki... Suszę zęby Żaden z tych trzech nawet nie zbliża się do klasyki gatunku! Też znalazłeś porównanie... Mruga 2

_________________
www.demografik.pl
www.blog.demografik.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 01.06.2004, 07:23:13 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


A jakie wam się podobają komedie?? Ja zachęcam do obejrzenia filmów: "Straż wiejska", "Dogma", "Jay i cichy Bob kontratakują", "Little Nicky", "Out Cold". Filmy te są dla mnie śmieszne i wszystkie te , które wymieniłem mógłbym oglądać po kilka razy. Podkreślam, że jest to tylko i wyłącznie MOJE ZDANIE. Nie wszyscy muszą się z nim zgodzić ale nie powinni też krytykować. Zresztą każdy powinien sam obejrzeć film i się przekonać czy jest dobry czy nie. Nie powinien się kierować opinią innych o filmie bo wiadomo, że taka opinia jest czysto subiektywna.

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 01.06.2004, 17:49:27 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Jeszcze tylko zapomnialeś dodac film "Wieczny Student". TO też jest bardzo dobra amerykańska komedia. Oglądałem go kilka razy i jakoś mi się nie znudził:)Polecam:)

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 02.06.2004, 08:17:59 Odpowiedz z cytatem
Koefe
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 22 Mar 2004
Posty: 75
Skąd: Zelów
Register IP:


A oglądaliście może Truman Show? Jakiś czas temu właśnie leciał w TV. Film daje trochę do myślenia... Można się nieco zastanowić nad swym życiem. Mnie przypomina trochę matrixa :]
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 02.06.2004, 09:28:37 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Mnie podobał się "Truman show". Lubię wszystkie filmy z Jimem Careyem. Oglądaliście może film "Majestic"? W tym filmie też gra Jim Carey. Moim zdaniem świetny film.

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 02.06.2004, 18:13:38 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Jak już mówimy o Dżimim Kareju to mnie się najbardziej podobał film "Ja Irena i Ja" Moim zdaniem najlepsza komedia w jego wykonaniu. Mozna się dużo pośmiać.

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 12.06.2004, 11:20:21 Odpowiedz z cytatem
sgn
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 83
Skąd: Zelów
Register IP:


"The Haunting" to nawet nawet film, ciekawy, z tego co pamiętam (oglądałem go z 2 lata temu) to chodzi o film (polish "nawiedzony"). Ostanio dopiero doszedł do mnie Phone Booth i musze powiedzie, ze trzymal mnie w napiciu. O Kill Bill vol. 2 mial ciekawsza fabule niz vol. 1 ale vol. 1 mial lepsza muyzke.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 12.06.2004, 11:57:26 Odpowiedz z cytatem
teosik
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 19 Mar 2004
Posty: 76
Skąd: Zyluf
Register IP:


ej no qrna a nie zapomnieliście chyba o najważniejszej komedii Dżima kerego "Ace Ventura : psi detektyw" i "Ace Ventura : Zew natury" to są też genialne filmy. Taki mały offtopic : Ja uwielbiam "Jackass". hehe to sie fajnie ogląda mi można pozlewać sie z tych kolesi

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 12.06.2004, 23:37:17 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


byłam ostatnio na filmie POWRÓT. debiut rosyjskiego reżysera. dużo nagród. polecam.
gorąco.
komentarza nie napiszę.
CUD
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 13.06.2004, 07:14:41 Odpowiedz z cytatem
Katarzyna:)
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 62
Skąd: Zelów
Register IP:


Ja byłam tydzień temu na filmie "Troja" ( dla nieuświadomionych-Brat Pitt gra jedną z głównych ról ). Film nie był aż tak pasjonujący, ale wydaje mi sie, że warto go jednak obejrzeć.

_________________
Sprawiedliwa wolność jest tylko halucynacją
Czekającą na krawędzi odległego horyzontu
A my wszyscy jesteśmy obcymi w globalnej iluzji
Pragnącymi i potrzebującymi niemożliwego nieba
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 13.06.2004, 13:13:14 Odpowiedz z cytatem
sgn
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 83
Skąd: Zelów
Register IP:


Widze że nikt nie wspomniał o filmie "Bułgarski pościg"..... Teosik, Meier i Poldosz napewno wiedzą o co chodzi.

To jest dopiero wypas komedia polecam wszystkim miłośnikom wypaśnych filmów.. ehhehehehe
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 13.06.2004, 13:26:22 Odpowiedz z cytatem
teosik
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 19 Mar 2004
Posty: 76
Skąd: Zyluf
Register IP:


a zapomniałem o tym wypaśnym filmie a jego nazwa dokładna to :"Bulgarski pościkk". Męskie rządzą WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
 KINO 
PostWysłany: 14.06.2004, 07:35:58 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


"Bulgarski pościkk" jest wypaśny pod każdym względem.
Exclamation Świetna Fabuła
Exclamation Super Muzyka
Exclamation Efekty specjalne na najwyższym poziomie
Exclamation Aktorzy zasługują na Oskara"
Exclamation Całość Bajeczna

Ten film nie da sie opowiedzieć. Jego trzeba zobaczyć Exclamation Exclamation
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 5  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon