FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 61, 62, 63, 64  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 26.10.2012, 12:27:22 Odpowiedz z cytatem
MIESZKANIEC
Miętki
Miętki
Dołączył: 27 Lut 2012
Posty: 5

Register IP:


Dowiedziałem się od znajomego że na sesji padła kwestia FORUM
A mianowicie pani Burmistrz nie podobają się wpisy na forum.
Pani BURMISTRZ dosłownie chce zamknąć forum czyli ograniczyć wolność mieszkańców Zelowa do swobodnego wypowiadania się na różne kwestie.
WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW
Prawdopodobnie radni będą zajmować się tą sprawą i decydować.
Ciekawe jest to że wypowiedzi na byłego Burmistrza Malinowskiego były negatywne jednak nie zamykał FORUM ( 14 lat) a pani Burmistrz Świerczyńska chce zamknąć forum po 2 latach Brawo! Brawo! Brawo!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1247x704
PostWysłany: 31.10.2012, 06:51:39 Odpowiedz z cytatem
medel
Miętki
Miętki
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 17

Register IP:


Co do usuwania postów przez Admina, wiadomo że to nie jego wina.
Po prostu dostał nakaz.. usuniesz wpisy lub wylecisz i zerwiemy umowę.
To są taktyki stosowane przez obecną władze, niczym Białoruś.
Tak usunięto niewygodnego pana Mariusza U kierownika z Referatu Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska oraz kierownika ZUK pana Tomasza I chłopaki byli niewygodni.
A POSTĘPOWANIE PROKURATORSKIE WOBEC BURMISTRZ TRWA
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1247x704
PostWysłany: 01.11.2012, 14:58:18 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


MIESZKANIEC napisał:
Dowiedziałem się od znajomego że na sesji padła kwestia FORUM
A mianowicie pani Burmistrz nie podobają się wpisy na forum.
Pani BURMISTRZ dosłownie chce zamknąć forum czyli ograniczyć wolność mieszkańców Zelowa do swobodnego wypowiadania się na różne kwestie.
WoooW WoooW WoooW WoooW WoooW
Prawdopodobnie radni będą zajmować się tą sprawą i decydować.
Ciekawe jest to że wypowiedzi na byłego Burmistrza Malinowskiego były negatywne jednak nie zamykał FORUM ( 14 lat) a pani Burmistrz Świerczyńska chce zamknąć forum po 2 latach Brawo! Brawo! Brawo!


Nic tylko Pogratulować Brawo! Brawo! Brawo!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      SafariWinXP1280x1024
PostWysłany: 02.11.2012, 13:40:42 Odpowiedz z cytatem
DrHouse
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 05 Gru 2010
Posty: 54

Register IP:


a ja się pytam dlaczego te marne 'poezje' krystka są tutaj tolerowane... ile można?
niech sobie krystek własny wątek założy i tam się wyżywa poetycko... krystek dobrze jednak wie, że tutaj to ktoś przypadkiem zerknie a tam pies z kulawą noga nie zajrzy... tylko dlaczego inni mają przez to cierpieć?
masakra jakaś...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 02.11.2012, 20:28:40 Odpowiedz z cytatem
eujot
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 120
Skąd: Zelów
Register IP:


gemini napisał:
Danon pewnie zaraz usunie mój wpis


I dobrze, bo znowu coś bredzisz, a odpowiedzialności za swoje słowa wziąć się boisz. I niech admin przy okazji zrobi porządek z postami krystek.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX1440x900
PostWysłany: 02.11.2012, 20:50:30 Odpowiedz z cytatem
eujot
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 120
Skąd: Zelów
Register IP:


gemini napisał:
Wymoderowane: TREŚĆ USUNIĘTA ZE WZGLĘDU NA ZŁAMANIE REGULAMINU


Widze, że w głowie Ci się nie mieści, że można nie być po żadnej ze stron w wojnie, którą toczysz.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX1440x900
PostWysłany: 04.11.2012, 11:09:32 Odpowiedz z cytatem
moderator_
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 27 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: Okolica
Register IP:


gemini i kaktus - pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. Jeśli nie potraficie się wypowiadać kulturalnie i tylko ukrywacie się pod swoimi nickami to może lepiej w ogóle nie piszczcie. Przy kolejnych takich postach konta blokujemy.

gemini - co do odpowiedzi na Twoje pytanie to posty zostały usunięte ze względu na złamanie regulaminu. Przecież było wyraźnie napisane. Dla przypomnienia regulaminu podaje link do ponownego zapoznania się:
http://www.forum.zelow.pl/viewtopic.php?t=54

krystek - swoją twórczość umieszczaj w innym temacie. Posty przeniesione:
http://www.forum.zelow.pl/viewtopic.php?t=1539


Ostatnio zmieniony przez moderator_ dnia 04.11.2012, 20:30:57, w całości zmieniany 3 razy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX1440x900
PostWysłany: 04.11.2012, 11:28:10 Odpowiedz z cytatem
gemini
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 90

Register IP:


Oczywiście wpisy eujota bezstronnego ( ha! ha! ha!) pozostały.
Naprawdę wierzycie, że to da się zatrzymać ?
Odpowiedź wkrótce.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 04.11.2012, 12:28:52 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Nowy moderator na forum Pytajnik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 05.11.2012, 18:27:26 Odpowiedz z cytatem
gemini
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 90

Register IP:


Eujot jest już także wycinany !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 06.11.2012, 07:54:45 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


26.10.2012 informacja, że forum ma być zamknięte. 27.10.2012 Na forum pojawia się nowy administrator "moderator_".

Widzę że Władze i tu na forum wprowadziły "swojego człowieka" i to w dodatku z poważnymi uprawnieniami administratora. No proszę, proszę. Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać...

I śmiem twierdzić że jest to użytkownik posługujący się również kontem "eujot"
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      SafariWinXP1280x1024
PostWysłany: 06.11.2012, 18:57:22 Odpowiedz z cytatem
eujot
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 120
Skąd: Zelów
Register IP:


C4rtm4n napisał:
26.10.2012 informacja, że forum ma być zamknięte. 27.10.2012 Na forum pojawia się nowy administrator "moderator_".

Widzę że Władze i tu na forum wprowadziły "swojego człowieka" i to w dodatku z poważnymi uprawnieniami administratora. No proszę, proszę. Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać...

I śmiem twierdzić że jest to użytkownik posługujący się również kontem "eujot"


Skoro zostałem wywołany do tablicy, to śpieszę donieść, że to nie ja jestem tajemniczym moderatorem_

Poza tym, co to za pomówienia w ogóle? Wybacz C4rtm4n, ale jak masz zamiar wróżyć z fusów i pisać głupoty, to lepiej będzie jak sobie darujesz.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX1440x900
PostWysłany: 07.11.2012, 22:34:55 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Moje nie dopatrzenie, zwracam honor
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      SafariWinXP1280x1024
PostWysłany: 10.11.2012, 00:16:53 Odpowiedz z cytatem
eujot
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 120
Skąd: Zelów
Register IP:


Moje trzy grosze…

Dziś miałem wątpliwą przyjemność odbyć spacer po ulicy Kościuszki. Przyznam, że nieczęsto tam zaglądam. To co zobaczyłem skłoniło mnie do napisaniu kilku słów o tym, co myślę na temat prowadzonych tam inwestycji oraz na temat samej burmistrz Urszuli Świerczyńskiej. Jednym słowem - bagno.

Od ulicy Szkolnej do Domu Kultury nie ma chodnika, a że jest mokro, to nie radzę przedzierać się tam w wyjściowym obuwiu. Nie ma wyjścia, trzeba iść ulicą, która nie wygląda lepiej, ale przynajmniej jeszcze jeden, częściowo asfaltowy, pas się uchowała i spokojnie można się zmieścić z samochodami, które o dziwo, jeszcze tamtędy jeżdżą. A jak ich nie ma, to jezdnia jest cała nasza. Niemniej nadal trzeba być czujnym, aby nie utopić butów w jakiejś zabłąkanej kałuży.

Ktoś, kto zaplanował ten remont w taki sposób, powinien codziennie pierwszy pojawiać się na placu budowy i własnoręcznie doprowadzić do jak najszybszego zakończenia wszystkich przeciągających się prac.

Niestety jeżeli nic się nie zmieni, a myślę, że to mało prawdopodobne, po remoncie miasto zostanie oszpecone szerokim na pięć metrów betonowych chodnikiem, który jest już układany od końca remontowanej ulicy. Wydaje mi się, że dla większości mieszkańców taki widok będzie nieprzyjemną niespodzianką. Nie przewidziano żadnego miejsca na zieleń, ani na ścieżkę dla rowerów, a przy takiej szerokości pobocza, nie byłoby z tym żadnego problemu. Widać, że inwestycja realizowana jest bele jak. Nikt nie zatroszczył się o jakość tego projektu i co z tego również wynika, jakość przestrzeni publicznej jaka powstanie. Będzie taka jak ten projekt, tania i tandetna. Chodnik w obecnej formie najpewniej będzie wykorzystany jako miejsce parkingowe, przez co jeszcze bardziej będzie szpecił miasto.

Z tego powodu chciałem pogratulować Pani burmistrz dobrego samopoczucia. Tegoż samego gratuluję radnym, wszystkim razem i każdemu z osobna. Gratuluję również mieszkańcom miasta, że mają w nosie to, że ktoś ich kopie w tyłek i że problemu z tego nie robią. Oby tak dalej, to na pewno wszystkim będzie żyło się lepiej.

Jeżeli chodzi o mnie, to po niespełna dwóch latach rządzenia miastem i gminą, Burmistrz Zelowa - Urszula Świerczyńska, w moich oczach stała się osobą niekompetentną, która nie potrafi prowadzić inwestycji. Ponadto nie realizuje obietnic wyborczych i brak jej pomysłu na rozwój miasta i poprawę sytuacji mieszkańców. Za to przyznano jej podwyżkę wynagrodzenia. Być może za wcześnie na takie sądy, jednak wydaje mi się, że to najwyższy czas aby zacząć wytykać błędy, bo jest jeszcze szansa na ich poprawę. Z przyjemnością odwołam te słowa i mam nadzieję, że będę miał okazję to zrobić, ale to co zobaczyłem, nie nastraja optymistycznie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX1440x900
 Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie 
PostWysłany: 10.11.2012, 03:19:56 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


podpisuję się pod tym postem powyżej.
Coś tam w ogóle się dzieje? Co przyjezdzam to tylko gorzej to wygląda a postępów brak.

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 62 z 64  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 61, 62, 63, 64  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon