FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 62, 63, 64  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 29.02.2012, 10:02:52 Odpowiedz z cytatem
kaktus
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 60

Register IP:


Omega napisał
Cytat:
Pawlak stwierdził że gmina była zadłużona na 42%( za byłego Burmistrza Malinowskiego) a za czasów Burmistrz Świerczyńskiej wzrosło prawie do 48% jak pamiętamy pani Burmistrz miała nie zadłużać gminy

U. Świerczyńska odkąd objęła urząd nie robi nic tylko biadoli na temat zadłużenia. A tak naprawdę, to ona - dodajmy za przyzwoleniem Rady Miejskiej, żeby była jasność - zarzyna gminę kredytami, których wysokość przeraża. W tym roku gmina zaciągnie kredyty w wysokości prawie 8,5 miliona złotych Czy to nie szaleństwo ? Tak wysokich kredytów nigdy nie było w naszej gminie. Dołóżmy do tego - jak się słyszy - kłopoty finansowe SPZOZ i ZUK i mamy komplet. Skok na banjo! Tylko ŚWIERCZYŃSKO - BERLIŃSKA KOTERIA długości liny nie sprawdziła Smuteczek Smuteczek Smuteczek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 29.02.2012, 15:26:32 Odpowiedz z cytatem
fuyate
Miętki
Miętki
Dołączył: 06 Lis 2011
Posty: 6

Register IP:


Chciałabym bardzo pogratulować Pani Burmistrz wysokiej kultury osobistej.
Jako rodzic jednego z dzieci biorących udział w dzisiejszym konkursie tanecznym dostrzegłam, że nie każdy nauczyciel może liczyć na gratulacje ze strony p.Burmistrz.
A zwykłe podanie ręki jest już barierą nie do pokonania.
Niby niuans ale jednak może to wiele mówić o człowieku.
Jednak wiele już wyjaśnia fakt, iż osoba, która nie doświadczyła tego "zaszczytu" jest spokrewniona z byłym kandydatem na radnego.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariWinXP1280x1024
PostWysłany: 02.03.2012, 15:30:23 Odpowiedz z cytatem
Kabanosy_Sa_Git
Miętki
Miętki
Dołączył: 02 Mar 2012
Posty: 4

Register IP:


cenzura cenzura Nie powiem! (omg) Nie powiem! (omg) Nie powiem! (omg)


Ostatnio zmieniony przez Kabanosy_Sa_Git dnia 10.03.2012, 13:14:55, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinNET1024x768
PostWysłany: 02.03.2012, 16:29:06 Odpowiedz z cytatem
Diiderot
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 66

Register IP:


Ale tu się miło zrobiło . Poziom wpisów jasno świadczy o piszących . Nic dodać nic ująć.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
PostWysłany: 03.03.2012, 08:18:44 Odpowiedz z cytatem
MIESZKANIEC
Miętki
Miętki
Dołączył: 27 Lut 2012
Posty: 5

Register IP:


W czwartek było w Urzędzie gminy CENTRALNE BIURU ANTYKORUPCYJNE
CBA Czy ktoś wie więcej?
A miało być tak pięknie przejrzyście bez przekrętów a okazuje się ze plama istne be Język
.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 03.03.2012, 13:03:34 Odpowiedz z cytatem
chichot losu
Miętki
Miętki
Dołączył: 02 Mar 2012
Posty: 11

Register IP:


Słyszałem, że sprawdzali inwestycje z wcześniejszego okresu, czyżby czas na rozliczenia poprzednich władz.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1280x960
PostWysłany: 03.03.2012, 13:51:17 Odpowiedz z cytatem
kaktus
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 60

Register IP:


Ha, ha, ha
Sprawdzali inwestycje z 2011 roku Exclamation
I choćbyś się zapluł Chicocie Losu (raczej Ofiaro Losu), to niczego nie zmienisz. Chodzi o sprawy z 2011 roku, czyli z okresu rządów ŚWIERCZYŃSKO - BERLIŃSKIEJ SITWY. Jeżeli jest inaczej to niech czynniki oficjalne zaprzeczą.
CENTRALNE BIURO ANTYKORUPCYJNE SPRAWDZAŁO SPRAWY Z OKRESU RZĄDÓW URSZULI ŚWIERCZYŃSKIEJ I WINCENTEGO BERLIŃSKIEGO
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 03.03.2012, 15:26:44 Odpowiedz z cytatem
gemini
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 90

Register IP:


Teraz wiecie dlaczego uniemożliwiano radnemu Robertowi Pawlakowi wykonywanie mandatu radnego Idea
Dopominał się o wyjaśnienia dotyczące unieważniania przez regionalną Izbę Obrachunkową kolejnych uchwał budżetowych. To było bodajże w październiku lub listopadzie 2011. Odpowiedzi nie uzyskał. Skargę ŚWIERCZYŃSKO - BERLIŃSKA KOALICJA odrzuciła. Samego radnego Pawlaka Rada Miejska z poduszczenia przewodniczącego Berlińskiego odsunęła od pracy w komisji rewizyjnej. Radny Łyp (trzy komisje w Radzie + dwie córki na gminnych etatach) tak zmanipulował pracę komisji, że Robert Pawlak nawet nie był poproszony na komisję. Nawet nie miał szans na wypowiedzenie swojego zdania. Evil or Very Mad
Teraz Berliński i Łyp będą się musieli wytłumaczyć dlaczego uniemożliwili radnemu Pawlakowi pracę w komisji i uzyskanie informacji o finansach gminy. Evil or Very Mad
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 03.03.2012, 16:15:02 Odpowiedz z cytatem
kaktus
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 60

Register IP:


Gemini dąży do Rewolucji Exclamation
Jestem przeciw Exclamation
[b]WINCENTY BERLIŃSKI BEZ DIETY Question TO NIEMOŻLIWE Exclamation

DIETY BERLIŃSKIEGO BĘDZIEMY BRONIĆ JAK ... SOCJALIZMU. Exclamation
Towarzysz BERLIŃSKI, jako stary, doświadczony członek
PZPR wie o czym mowa Twisted Evil
Towarzyszu BERLIŃSKI jesteśmy z WAMI Exclamation [/b]
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 03.03.2012, 16:38:06 Odpowiedz z cytatem
eujot
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 120
Skąd: Zelów
Register IP:


kaktus napisał:
Gemini dąży do Rewolucji


Ktoś tu chyba ma rozdwojenie jaźni...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX1440x900
PostWysłany: 03.03.2012, 17:07:50 Odpowiedz z cytatem
kaktus
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 60

Register IP:


Witaj E-UJADACZU Exclamation Exclamation Exclamation
Bardzo licho w drużynie ŚWIERKOWEJ SZYSZKI skoro muszą się posiłkować takimi cieniasami jak E-UJADACZ Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
TOWARZYSZU BERLIŃSKI Exclamation Exclamation Exclamation
Zróbcie coś Exclamation
Zewrzyjcie szeregi Exclamation
Czy naprawdę został Wam tylko Łyp i E-Ujadacz Question Question Question Exclamation
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 03.03.2012, 23:19:45 Odpowiedz z cytatem
chichot losu
Miętki
Miętki
Dołączył: 02 Mar 2012
Posty: 11

Register IP:


Kaktus ale cię zabolał mój nick pamiętaj , że co wejdziesz na to forum i zobaczysz moje wpisy to ten nick będzie ci przypominał że po poprzedniku Świerczyńskiej zostało tylko wspomnienie i "chichot losu" i żadne wypociny wasze na tym forum tego nie zmienią . Z biegiem czasu pewnie i obecna burmistrz pożegna się ze swoim stanowiskiem . Mam jednak nadzieje, że zrobi to w sposób godny i nie zaszyje się gdzieś jak jej poprzednik. Chociaż nie lubię Millera to tu pasują jak ulał jego słowa " że nie ważne jak mężczyzna zaczyna ale jak kończy". Jak kończył poprzedni burmistrz to wszyscy co się interesują tym co dzieje się w mieście widzieli i mogli ocenić. Jak mógł tak przegrać z "Urszulką" tego nie wiem.

Natomiast Kaktus jak myślisz, jeśli myślisz, co po twoich wpisać trudno zauważyć, że ofiarą losu są wszyscy tak jak ty to się mylisz. Wierz mi na słowo, nie proszę abyś to zrozumiał , że tak nie jest, większość społeczeństwa to normalni ludzie nic na to nie poradzę że ty miałeś pecha. Weź się chłopie w garść musisz żyć z tym dalej.

Tak na koniec Berliński, który przez 14 lat był poplecznikiem Malinowskiego jako Przewodniczący Rady Miasta też mi się nie podoba i osobiście czekam na zmiany.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
PostWysłany: 04.03.2012, 08:13:52 Odpowiedz z cytatem
kaktus
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 60

Register IP:


Do Chichota Losu
Bełkotem próbujesz przykryć strach przed nadejściem nieuniknionego. Nie wiem co mnie może zaboleć w twoim wpisie. Pokazałem ci, że po prostu łżesz, bo napisałeś
Cytat:
Słyszałem, że sprawdzali inwestycje z wcześniejszego okresu, czyżby czas na rozliczenia poprzednich władz.

Tymczasem prawda wygląda tak, że CBA w czwartek w Urzędzie Miejskim wykonywało czynności związane z wyjaśnieniem nieprawidłowości powstałych za RZĄDÓW URSZULI ŚWIERCZYŃSKIEJ. I wszystko Exclamation
I co tu kogo mogło zaboleć, żałosna Ofiaro Losu, który sama sobie zgotowałaś Evil or Very Mad

Reszta twojej wypowiedzi to już tylko wrzask i plucie jadem, by zagłuszyć coraz bliższe odgłosy burzy. Smuteczek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 07.03.2012, 16:03:15 Odpowiedz z cytatem
chichot losu
Miętki
Miętki
Dołączył: 02 Mar 2012
Posty: 11

Register IP:


Kaktus ty Kasandro zelowska.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
 Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie 
PostWysłany: 07.03.2012, 17:02:07 Odpowiedz z cytatem
kaktus
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 60

Register IP:


CENTRALNE BIURO ANTYKORUPCYJNE SPRAWDZA DZIAŁALNOŚĆ BURMISTRZ ŚWIERCZYŃSKIEJ W ROKU 2011

Ofiara Losu napisała
Cytat:
Kaktus ty Kasandro zelowska.

WoooW WoooW WoooW czyli 3 x WooooW Exclamation Exclamation Exclamation
Ofiaro Losu, DZIĘKI Exclamation Exclamation Exclamation Stokrotne Dzięki Exclamation Exclamation Exclamation
Tego się nie spodziewałem, żeby być nazwany imieniem KASANDRY, nieomylnej, największej wieszczki wszystkich czasów. Kasandra to także wspaniała, wielka postać klasycznej historii i literatury, a przy tym tak JEDNOZNACZNIE POZYTYWNA - od homerowej Iliady do poezji Jacka Kaczmarskiego. Czuję się zaszczycony. Bardziej niż gdyby na przykład, no powiedzmy WINCENTY BERLIŃSKI dostał poczwórną dietę za poprowadzenie sesji Rady.
Ale mniejsza o moją mile połechtaną próżność.
Chodzi o coś więcej Exclamation Skąd u Ofiary Losu ta nagła, brzmiąca jak wyrok refleksja Question
Cytat:
Kaktus ty Kasandro zelowska
.Czyżby w związku z bytnością w ostatni czwartek CBA u burmistrz Świerczyńskiej, coś do Ofiary Losu dotarło, coś jednak wie, coś przeczuwa ...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 50 z 64  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 62, 63, 64  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon