FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Wsparcie dla pogotowia ratunkowego które też s

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

 Wsparcie dla pogotowia ratunkowego które też s  
PostWysłany: 07.12.2011, 16:32:51 Odpowiedz z cytatem
jerry1
Miętki
Miętki
Dołączył: 07 Gru 2011
Posty: 1

Register IP:


W dniu 30.11.2011 r. Łódzki Oddział NFZ rozstrzygnął ogłoszony 25.10.2011 r. konkurs na udzielanie świadczeń w zakresie ratownictwa medycznego w województwie łódzkim.
Zgodnie z informacją zamieszczoną na stronie internetowej NFZ, Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie przegrał przetarg na dalsze świadczenie usług w zakresie ratownictwa medycznego.
W wyniku postępowania konkursowego nowym dysponentem zostało prywatne pogotowie ratunkowe z oddalonego od Bełchatowa o 140 km Grodziska Mazowieckiego (Centrum Medyczne "Riemer").
Z dniem 31.12.2011 o godz. 24:00 zespoły wyjazdowe ratownictwa medycznego obecnie pracujące w skłądzie: kierowcy WSRM, ratownicy medyczni, pielęgniarki i lekarze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego przy Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie zakończą wykonywanie swojej pracy, która przez lata polegała na ratowaniu zdrowia i życia ludzkiego mieszkańców regionu bełchatowskiego.
Zwracamy się z prośbą złożenia podpisu przeciwko decyzji NFZ, która może doprowadzić do znacznego ograniczenia dostępu chorych do świadczeń medycznych i/lub ich pogorszenia. W związku z zatrudnieniem całkiem nowych ludzi może się również znacznie wydłużyć czas dotarcia karetki na miejsce wezwania.

Jeśli popieracie obecny oddział i obsługę pogotowia ratunkowego wejdźcie pod link: http://www.petycjeonline.pl/petycja/ratownictwo-medyczne-w-powiecie-belchatowskim/570
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon