FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 62, 63, 64  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 30.11.2011, 20:49:25 Odpowiedz z cytatem
swierkowaszyszka
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 22

Register IP:


kaktuso-pawlak daj spokój. Wczorajszy twój szyderczy śmiech wobec wszystkich zebranych na sali to był przejaw twojej inteligencji i szacunku do ludzi którzy w większości pochodzą z twojego okręgu. Szumisz nie tam gdzie trzeba. Zamiast kopert trzeba się było wziąć za wyjazd z ul Żeromskiego w ul. Kilińskiego. Widoczność na tym fragmencie skrzyżowania jest praktycznie w obie strony zerowa. Takim posunięciem pewnie zyskał byś większą przychylność mieszkańców. Twoje 10% z opłatą adiacencką to pic na wodę. Dobrze wiedziałeś, że tak będzie a ty ruszysz tym ludzi i pójdą za tobą. Daj spokój piesku i nie baw się w politykę bo sikasz pod wiatr. Skoro zostałeś wybrany to ganiaj sobie spokojnie za własnym ogonem do końca kadencji. Jeśli jesteś osobą inteligentną i wykształcona powinieneś wiedzieć co wypada a czego nie nawet jeśli nie zgadzasz się z osoba burmistrz. Buractwo, chamstwo, brak szacunku do wyborców, małostkowość, prostactwo to cechy które ci przyświecają. No ale przecież jakoś trzeba się dowartościować jak się ma kompleksy.

Czemu gemini i kaktus dołączyli praktycznie tego samego dnia na forum, Ba mają prawie tyle samo postów. Czy to aby nie rozdwojenie jaźni?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariWinXP1920x1080
PostWysłany: 01.12.2011, 07:53:07 Odpowiedz z cytatem
kaktus
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 60

Register IP:


Do ŚWIERKOWEJ SZYSZKI
Ależ piękny autoportret użytkownika ŚWIERKOWA SZYSZKA. Teraz nikt nie będzie miał kłopotów z rozszyfrowaniem cóż to za persona zelowskiego życia publicznego kryje się za tą ksywką. No, ale zróbmy zgadywankę - kim może być ŚWIERKOWA SZYSZKA, skoro:
* zamiast mówić - ryczy
* zamiast gestykulować - wierzga
* zamiast przekonywać - napada i ubliża
i w ogóle robi to wszystko z gracją rozjuszonej bawolicy.
Taka właśnie jesteś Świerkowa Szyszko według sporządzonego własnoręcznie autoportretu Exclamation Taką się sama pokazałaś: INTELEKTUALNIE Exclamation , MORALNIE Exclamation , FIZYCZNIE Exclamation
Polecę ci to, co innym twoim pomagierom - za mało jadu. Jesteś przecież dziewczynką dużą, obszerną, wdzięków potężnych, więc nie sprawi ci kłopotów wyprodukowanie w swoim duuuużym ciele jeszcze większej ilości jadu. No, ŚWIERKOWA SZYSZKO,daj z siebie więcej nienawiści, jeszcze więcej oszalałej furii. Wyrycz, jak tylko ty potrafisz, swoją wściekłość. My będziemy patrzeć jak kreślisz dalej swój autoportret. Twisted Evil
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 01.12.2011, 11:11:49 Odpowiedz z cytatem
omega
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 31

Register IP:


Do ADMINISTRATORA czy zachowanie swierkowaszyszka jest adekwatne do forum ? Moim zdaniem nie .
Słyszałem od rodziców że na spotkaniu padł wniosek Radnego Pawlaka o zmniejszenie opłaty adiacenckiej do 10% i przywitany został oklaskami. Wyborcy z okręgu nr 1 mieli nadzieje że Juliusz Marks poprze go . Jednak się zawiedli, o czym pisze Kaktus. Radni z Gminy Razem myślą już tylko o własnym interesie, a nie o mieszkańcach .
Śledząc stronę BIP na zelowskiej stronie wszedłem na interpelacje radnych. Ciekawostką jest , że na temat skrzyżowania Dzielna - Żeromskiego radny Pawlak składał wniosek o założenie sygnalizacji, więc niech ludzie od p. Świerczyńskiej, w tym swierkowaszyszka nie powielają kłamstw o działalności R. Pawlaka.
Zaczyna mnie nudzić, że pani Burmistrz zasłania sie tym że Gmina zadłużona jest i nic nie można zrobić. Poprzedni Burmistrz był w takiej samej sytuacji i nie BIADOLIŁ tylko pozyskiwał Kasę na inwestycje. Gdyby fundusze na 484 i inne inwestycje nie były pozyskane przez Malinowskiego to pani Świerczyńskiej, przy wtórze p. Berlińskiego, Marksa i inych, nic by nie zostało tylko BIADOLENIE.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 02.12.2011, 02:07:08 Odpowiedz z cytatem
Diiderot
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 66

Register IP:


Chyba przestanę wchodzić na ten temat gdyż poziom prowadzonej dyskusji sięga dna, trzeba poczekać aż ludziom tu piszącym przejdzie to wtedy być może zacznie się prawdziwa dyskusja na temat rozwoju Zelowa a przestaną się tu odbywać osobiste wycieczki kilku forumowiczów. Ponadto winię za poziom tej dyskusji admina . Moim zdaniem powinien reagowac na panoszące sie w postach chamstwo.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1519x949
PostWysłany: 02.12.2011, 08:51:31 Odpowiedz z cytatem
gemini
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 90

Register IP:


Woolter, przepraszam... Diiderot napisał
Cytat:
poziom prowadzonej dyskusji sięga dna

W 100% zgadzam się z Diiderotem - swoim ostatnim, lumpowskim, knajackim, kołtuńskim wpisem ŚWIERkowaszyszka sięgnęła dna. Smuteczek Mało tego, i chyba Diiderot się ze mną zgodzi, że ŚWIERkowaszyszka tym wpisem, tym jak się wyraża o innych ludziach zanurzyła się w moralnym szambie po sam czubek głowy, dyskwalifikując się jako dyskutantka. Exclamation
Ale ja bym się o nią nie martwił - chce się ŚWIERkowaszyszka taplać w rynsztoku, niech się tapla. Exclamation
A dla Diiderota wielki szacun Brawo! za ocenę ŚWIERkowejszyszki
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 02.12.2011, 10:54:05 Odpowiedz z cytatem
Antek
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 16 Mar 2004
Posty: 62
Skąd: Zelów
Register IP:


kaktus napisał:
ŻAŁOSNY SPEKTAKL ŚWIERCZYŃSKO – BERLIŃSKIEJ KOALICJI
.....no i bijący ich wszystkich na łeb na szyję, znany mocarz intelektu xxxxxxxxxxxxxxxxxxx.
................... Suszę zęby


Chyba lekko przesadziłeś. Gdzie jest moderator. Rozumiem pisać, oceniać poczynania, ale to co piszesz świadczy tylko o Tobie.

bez szacunku Antek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinNT1366x768
PostWysłany: 02.12.2011, 11:31:10 Odpowiedz z cytatem
kaktus
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 60

Register IP:


Nie bardzo rozumiem. Antek napisał:
Cytat:
Chyba lekko przesadziłeś. Gdzie jest moderator. Rozumiem pisać, oceniać poczynania, ale to co piszesz świadczy tylko o Tobie.

Czuje się dziwnie, bo Antek atakuje mnie za to, że dobrze napisałem o panu Marku Smudze. To już na tym forum nic życzliwego o nikim napisać nie wolno?! Ma być tylko sama nienawiść?Wykrzyknik! Smuteczek
Antek może mnie atakować ile chce, a podtrzymuję swoje zdanie, że Marek Smuga jest mocarzem intelektu i , że ze wszystkich osób towarzyszących U.Świerczyńskiej i W.Berlińskiemu na spotkaniu w dniu 29 listopada jest intelektualnie najsprawniejszy (z całym szacunkiem dla Jolanty Gandziarek, Agnieszki First i p. Rybaka, których w swoim poście wymieniłem; ale tak po prostu jest) Exclamation
Powiem więcej. Marek Smuga wypadł o wiele korzystniej od Wincentego Berlińskiego, bo zadał mu konkretne pytanie, a ten nie odpowiedział ani słowem.
Takie jest moje zdanie. A ty, Antek, jeżeli masz inne zdanie o panu Marku Smudze, to wygłoś je, a nie czepiaj się mnie. Evil or Very Mad
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 02.12.2011, 12:41:25 Odpowiedz z cytatem
medel
Miętki
Miętki
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 17

Register IP:


Mam pytanie czy prawdą jest że w budżecie Gminy na 2012 rok nie ma żadnych planowanych inwestycji.
Chcielibyśmy konkretnych działań od pani Burmistrz w kampanii było wszystko możliwe teraz nic.........................WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik
Ups
Dobrze to już byłoPytajnik?
Na początku był brak współpracy z radnymi teraz cała świta głosuje jak pani Burmistrz sobie życzy i co z tego, BRAK Pomysłu na GminęWykrzyknik!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 02.12.2011, 14:28:35 Odpowiedz z cytatem
kaktus
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 60

Register IP:


Bardzo jesteśmy - my mieszkańcy Gminy Zelów - tego pierwszego budżetu przygotowanego przez panią Świerczyńską.
Jesteśmy ciekawi ile jest warte słowo polityka, który podczas przedwyborczej debaty głośno deklaruje : TRZEBA ODDŁUŻYĆ GMINĘ
Jesteśmy ciekawi czy poza inwestycjami, które rozpoczął poprzednik lub w całości zapewnił na nie pieniądze obecna burmistrz i wspierająca ją KOALICJA śWIERCZYŃSKO - BERLIŃSKA są w stanie cokolwiek zrobić.
To są pytania na dyskusję o budżecie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 02.12.2011, 14:50:34 Odpowiedz z cytatem
z100
Miętki
Miętki
Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 4

Register IP:


Patrząc na to wszystko tutaj co się dzieje na tym forum można dojść do prostego wniosku. Otóż wszystkie te wpisy do niczego nie prowadzą i są po prostu zbędne. Jak to ujął kaktus „opluwanie się nawzajem jadem” i pisanie postów pod wpływem … (emocji) – bo czym że są wpisy umieszczane przez: kaktus, omega, gemini czy medel jak nie takim samym pluciem, nic nie wnoszą i najwyższy czas dać już sobie z tym spokój a zabrać się do PRACY. Przegrywać też trzeba umieć z honorem, a jak się nie może przeboleć porażki i tego że już się nie ma jak dawniej, jak to się zwykło określać Klakierów, u swojego boku to nie trzeba w szaleńczym akcie desperacji skakać sobie do gardeł wykorzystując do tego celu zawsze posłusznego i wiernego, gotowego oddać swoje życie, radnego o wielkim Sercu dla mieszkańców- Roberta Pawlaka. LOL

Apeluję więc o odrzucenie już topora wojennego, wszakże już przeszło rok minął od wyborów, … a może warto pomyśleć o jakimś miłym geście pojednania w końcu już niedługo Mikołajki, może warto wymienić się na zgodę jakimś drobnym upominkiem i zapomnieć już o wszystkim… Mruga 2
Uśmiech... Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1280x1024
PostWysłany: 02.12.2011, 14:53:09 Odpowiedz z cytatem
Diiderot
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 66

Register IP:


Do Gemini


Nie dodawaj mi słów których nie napisałem. Wypowiadziałem się tylko o poziomie tej dyskusji a nie personalnie o forumowiczach tu piszących . Kto kogo i w jaki sposób na tym forum atakuje każdy może ocenić czytając napisane tu posty. Ja nie chcę być przez żadną ze stron wciągany z tą dyskusję . Z tego powodu proszę o nieprzekręcanie moich wypowiedzi i nie prowokowanie mnie do opowiedzenia się po którejś ze stron. Pisząc tutaj czasami chcę stonować temperaturę tego forum, gdyż uważam, że mojemu miastu w żaden sposób nie pomoże opluwanie się zwalczających frakcji tylko wspólna praca dla jego dobra. Ponadto uważam , że robiebie polityki na szczeblu tak lokalnym jak gmina jest nieporozumieniem, politykę mamy na górze i to powinno wystarczyć. Na dole powinna być natomiast zdroworozsądkowa praca wspólna a nie wojna nie wiadomo o co. W ten sposób można w tej zawiści przegrać dobro Zelowa ale chyba nie o to chodzi , dlatego wypowiedziałem sie na temat tego co jest w tym temacie pisane.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1024x768
PostWysłany: 02.12.2011, 16:21:18 Odpowiedz z cytatem
gemini
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 90

Register IP:


No proszę ekipa ŚWIERKowejszyszki sięga po nowe środki dyskusji - jakieś pseudo-refleksyjno - moralizatorskie teksty. Prawdziwa dydaktyka polityczna. Niestety tyle w niej obłudy, że o aspiracjach do praktycznego wykorzystania nie ma mowy. Po kolei.
Do Diiderota
Teraz odgrywasz pięknoducha, rozjemcĘ, aniołka pokoju. Bo co ? Bo ukazują się wpisy krytyczne o U.Świerczyńskiej i jej ekipie. Kiedy pluto i ubliżano - po stokroć bardziej i ordynarniej - Sławomirowi Malinowskiemu jakoś to Ciebie nie brzydziło, nie spieszyłeś z moralizatorskimi wstawkami, polityka w Gminie ci nie przeszkadzała. Ba! Czułeś się w tamtej atmosferze jak ryba w wodzie!
Do z100
A ty, obiektywny mediatorze, wysublimowany esteto, zgorszony jesteś tylko wpisami kaktusa, gemini, omegi. Przekraczający wszelkie granice chamstwa wpis ŚWIERkowejszyszki nie gorszy cię wcale. Ale to jeszcze nic - najwartościowsza jest twoja refleksja o zbędności wpisów na forum. Świetnie - postaw sprawę jasno: ZAMKNĄĆ FORUM Exclamation
A co do innych wątków Twojej wypowiedzi - gdyby były formułowane nie pod wpływem... estetycznego uniesienia, a w duchu konkretnych stwierdzeń. chętnie bym się odniósł. Niestety próba zrozumienia tego to jak łapanie piskorza.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 02.12.2011, 19:05:06 Odpowiedz z cytatem
z100
Miętki
Miętki
Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 4

Register IP:


Do Gemini

Czy ja w swoim poście napisałem cokolwiek o ZAMYKANIU FORUM PytajnikWykrzyknik Zwróciłem jedynie uwagę o bezsensowności umieszczania wpisów w takiej formie arogancji i agresji POWTARZAM (zarówno z jednej jak i z drugiej strony), postów które nie mają na celu wnosić żadnych informacji a jedynie „dokopać” przeciwnikowi.

Jak byś czytał o drobinę uważniej mój poprzedni wpis to nie zarzucałbyś mi że jak piszesz „zgorszony jestem tylko wpisami kaktusa, gemini, omegi” NIE nie tylko, wpis Swierkowejszyszki też uważam za niepotrzebny. Ale pewnie tego też nie zrozumiesz bo jak sam napisałeś dla Ciebie „próba zrozumienia tego to jak łapanie piskorza” więc radzę uzupełnić braki w edukacji i zdobyć odpowiednie narzędzie, by można było złapać „piskorza” Język i czytanie ze zrozumieniem nie sprawiało trudności LOL

Dalszą polemikę na tym poziomie uważam za zbędną. LOL Język
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1280x1024
PostWysłany: 02.12.2011, 19:30:34 Odpowiedz z cytatem
gemini
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 90

Register IP:


Do Z 100.
Nie będę zaczynał od początku, bo widać wyraźnie, że wytknięcie Ci prawdy zabolało i niestety uruchomiło pokłady słabo, chyba jednak, skrywanej agresji.
Z okazji Mikołajek oczywiście serdecznie pozdrawiam i zamiast Twojego ulubionego jak widać Język przesyłam tysiąc Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
 Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie 
PostWysłany: 03.12.2011, 00:21:13 Odpowiedz z cytatem
Diiderot
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 66

Register IP:


Do Gemini

Skoro mnie tak krytukujesz to mam propozycję, zadaj sobie trocha trudu przeczytaj moje poprzednie posty na tym forum i zacytuj fragmenry moich wypowiedzi w których równałem z blotem poprzedniego burmistrza lub obecną władzę. Jeśli tego nie znajdziesz nie sprowadzaj mnie do swojego poziomu. Być może różnimy się tym , że ja nie jestem zainteresowany w żaden sposób przejmowaniem władzy w Zelowie ani jej sprawowaniem i dlatego stać mnie na wmiarę obiektywne oceny tego się dzieje, zgodnie z moimi przekonaniami, a nie podyktowane partykularnymi interesami zwalczających sie stron. Gemini nie wszystkich trzeba obrażać. Ja staram sie nie obrażać na tym forum nikogo dlarego nie życzę sobie abyś ty czepiał się mnie. Pisząc swoje wypowiedzi nie stosuje przymiotników pejoratywnych i to chyba rożni mnie od kilku piszących tu forumowiczów.
Ponadto moim prywatnym przekonaniem jest , że w polskim ustawodastwie winno być określone, że władze lokalne tj. wójt, burmistrz i prezydent miasta maksymalnie mogą sprawować swoje funkcję przez 2 kadencje, gdyż dalsze zasiadanie ludzi na tych samych stołkach powoduje oddalanie sie władzy od społeczeństwa oraz powstawanie niezdrowych powiązań czego żywym przykładem w naszej okolicy może być gnima Kleszców.


Ostatnio zmieniony przez Diiderot dnia 03.12.2011, 16:39:22, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 48 z 64  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 62, 63, 64  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon