FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Reklama -> Usługi reklamowe - AGENCJA REKLAMOWA: OBSESJA REKLAMY

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 31.01.2011, 09:30:34 Odpowiedz z cytatem
Monikaa
Miętki
Miętki
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 4
Skąd: Zelów/Bełchatów
Register IP:


Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu szeroko pojętej reklamy, od projektu po realizację, czyli: logo dla firmy wraz z dokumentacją, wizytówki, foldery, ulotki, plakaty, pieczątki, gadżety, reklamy na środkach transportu, druk wielkoformatowy, tablice informacyjne, banery, kasetony podświetlane, stojaki, zaproszenia okolicznościowe, itp. Nasze projekty to unikatowe prace,
które gwarantują pełną rozpoznawalność Państwa marki i wyróżnienie jej spośród konkurencyjnych ofert. Wszystko, dlatego, że kochamy się... w sukcesach Naszych Klientów. Współpracujemy z dostawcami, którzy są liderami na rynku reklamy,
dzięki czemu ich produkty są wysokojakościowe a w połączeniu
z naszymi usługami tworzą idealną całość odpowiednią do potrzeb
Naszych klientów. Staramy się dążyć do tego, aby nasze prace
cechowały świeżość, estetyka i etyka.
Możemy dla Was zrobić naprawdę wiele...
Sprawdźcie sami, jak i co robimy.

www.obsesjareklamy.pl
usługi świadczymy na terenie Bełchatowa i Zelowa
adres siedziby: Bełchatów, ul. W. Polskiego 27B
tel. 790 600 479
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinNT1366x768
PostWysłany: 01.02.2011, 00:17:33 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


Szczerze..? Na widok strony www. naszła mnie ochota na naukę nowego stwierdzenia.. Veni Vidi Terri. To w pełni oddaje moje zażenowanie jakością strony firmowej agencji reklamowej. Jak dla mnie nie powinna być upubliczniania w takim stanie roboczym. Firma nie ma jeszcze wyrobionej renomy na rynku i nie powinna sobie na starcie podcinać skrzydeł ukazując swoja twarz potencjalnym klientom w takim wydaniu. Jak dla mnie. pierwsze wrażenie.. "Zdecydowanie raczej nie"

Aczkolwiek firma jest rodzima i życzę Wam sukcesów.. Uśmiech...

Ps. tekst "kochamy się w sukcesach naszych klientów" budzi bardziej uśmiech na twarzy niż pewność w profesjonalizm.

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1680x1050
PostWysłany: 01.02.2011, 08:49:23 Odpowiedz z cytatem
Monikaa
Miętki
Miętki
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 4
Skąd: Zelów/Bełchatów
Register IP:


A skąd wiadomo, że nie ma renomy? Strona jaka jest taka jest, wiem że nie powinno tak być, no ale cóż niektóre firmy działające na rynku doczekały się strony po kilku latach a nie należą do wybitnych...
Jakbym mogła to chętnie kupiłabym trochę wolnego czasu na uzupełnienie jej.
Ale podziękować za "sukcesy" Uśmiech... i zapraszam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinNT1366x768
PostWysłany: 15.02.2011, 16:04:01 Odpowiedz z cytatem
przemysław_zeló
Miętki
Miętki
Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 2
Skąd: łodzkie
Register IP:


Hmm.... być może jest to nie reklama swojej reklamy ale świadectwo na to iż jest ktoś kto chce się rozwinąć na rynku i poprostu daje o sobie znak czy wszyscy zaraz piszą złotą czcionką. Spokojnie nie każdy zaraz ma zlote góry trzeba zapracować na to ! I Pani Monika próbuje chęci ma więc wszystko na dobrej drodzę a złe słowa to tylko od konkurencji pewnie się pojawią . Zajmuję sie montażem reklam czy to baner czy kaseton czy inny nośnik i miałem róznych firm wykonanie w ręcach . Nie pisze po to by polecać ale i nie krytykuje . pozdro dla pani Moniki może potrzebuje kogoś do montażu może konstrukcje pod reklamy alu. czy stal spawamy malujemy montujemy na terenie . kont. 663-789-762
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 21.02.2011, 00:37:20 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


Pani Przemysławie.. z całym szacunkiem.. ale strona internetowa agencji reklamowej jest jak Wieża Eiffla dla Paryża.. jest wizytówkąWykrzyknik W tych czasach nie wystarczy zaistnieć aby klienci zwalali się do firmy drzwiami i oknami. W tej branży jest tak duża konkurencja, że trzeba się bić o każdego klienta.. zwłaszcza, że potencjalny klient nie musi wychodzić z domu aby przebierać w ofertach firm. Dlatego przywiązałem dużą uwagę to estetyki wykonania samej strony. Z Tego co napisała Pani Monika, jest Ona świadoma jakości jaką prezentuje strona.

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1680x1050
PostWysłany: 22.02.2011, 22:49:50 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


Cytat:
Pani Przemysławie.. z całym szacunkiem.. ale strona internetowa agencji reklamowej jest jak Wieża Eiffla dla Paryża.. jest wizytówkąWykrzyknik W tych czasach nie wystarczy zaistnieć aby klienci zwalali się do firmy drzwiami i oknami. W tej branży jest tak duża konkurencja, że trzeba się bić o każdego klienta.. zwłaszcza, że potencjalny klient nie musi wychodzić z domu aby przebierać w ofertach firm. Dlatego przywiązałem dużą uwagę to estetyki wykonania samej strony. Z Tego co napisała Pani Monika, jest Ona świadoma jakości jaką prezentuje strona.


Każdy ma taką stronę na jaką go stać, bądź taką na jaką stać jego specjalistów designerów, nie ma się co podniecać i zaraz krytykować - to Zelów a nie Chicago Język Dziewczyna dopiero zaczyna a wy od razu z grubej rury... Tak Tak stara metoda polaczka , najlepiej obśmiać itd. bo pewnie panie "zelowiak" jesteś z tej samej branży... Eh szkoda mi was wasze pozbawione oleju ośrodki mózgowe są mniejsze od ToyToya.

Pani Moniko życzę powodzenia i proszę się nie przejmować - pana Zelowiaka troche w przełyku ścisneło Język

_________________
Zelów - Tutaj nie ma przyszłości dla młodzieży
Jedynie co tu przetrwało to Kawiks i Lumpex:DSuszę zębySuszę zęby!
Postarajmy się by coś tu zmienić !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1584x990
PostWysłany: 23.02.2011, 00:47:57 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Nie bardzo wiem gdzie w postach Zelowiaka widzisz żeby się z czegokolwiek obśmiewał, ale już zdążyłeś ułożyć od tego swoja filozofie i głupie oskarżenia...
Chłopak podszedł do tego z kultura i najnormalniej w świecie wytknął kilka błędów, które jednak są jeśli chodzi o stronę. Dlaczego uważasz, ze strona z naszych okolic ma być gorsza od strony robionej w innym miescie? Wykonanie strony, która by godnie reprezentowała firmę nie jest rzeczą, która wymaga zaawansowanej techniki. Takie mamy teraz czasy i trzeba się z tym liczyć.
A jeśli chodzi o krytykę na starcie to może ona przynieść tylko zmiany na plus - jeśli wlascicielka wyciagnie z tego wnioski.
Z drugiej strony Zelowiak zrobił dodatkową reklamę firmie, bo zaczęła się o niej dyskusja i napewno więcej osob tutaj zajrzy.

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 23.02.2011, 20:43:01 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


Jak Firma powstaje to nie zawsze uda się aby strona była od razu fenomenalna ponieważ na głowie masz sto innych rzeczy.
Trudno jest jaka jest... zobaczymy czy firma wytrzyma rok i co bedzie wtedy jej wizytówka.

głupie oskarżenia...

Cytat:
To w pełni oddaje moje zażenowanie jakością strony firmowej agencji reklamowe


A to co jest Uśmiech... ?

Cytat:
A jeśli chodzi o krytykę na starcie to może ona przynieść tylko zmiany na plus - jeśli wlascicielka wyciagnie z tego wnioski.


lub zamknie i będzie kolejną bezrobotną Uśmiech...

_________________
Zelów - Tutaj nie ma przyszłości dla młodzieży
Jedynie co tu przetrwało to Kawiks i Lumpex:DSuszę zębySuszę zęby!
Postarajmy się by coś tu zmienić !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1584x990
PostWysłany: 03.03.2011, 20:25:09 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


Krytyku Prawdziwy... Dziękuje, że mnie cytujesz. choć zapewne nie jestem tego godzien, ale mam prawo napisać co myślę.. a Ty możesz się zgodzić albo nie... Szkoda tylko, że nie zacytowałeś tego, że mimo mojej krytyki życzyłem sukcesów... cóż też miewam pamięć wybiórczą :]...a jako moderator zwracam Ci uwagę, nie masz prawa obrażać mnie ani żadnego innego użytkownika tego forum (motyw z ToyToy).

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1680x1050
PostWysłany: 03.03.2011, 20:58:59 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


A ja jeszcze dodam od siebie Krytyku Prawdziwy, odróżniaj prawdziwą krytykę od obśmiewania

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1680x1050
PostWysłany: 18.04.2011, 21:42:31 Odpowiedz z cytatem
Monikaa
Miętki
Miętki
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 4
Skąd: Zelów/Bełchatów
Register IP:


Hmmm, bardzo ciekawe to co piszecie. Znalazlam ostatnio wiecej czasu i wkrotce powiadomie o zmianie mojej strony. Heh, nie wiedzialam ze tak sie temat rozwinie. Jedyne co moge narazie dodac to podziekowania za "krytyke" dobra czy tam zla. Uśmiech...
pozdrawiam wszystkich a ja wracam do mojej strony...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinNT1366x768
PostWysłany: 04.10.2011, 19:57:15 Odpowiedz z cytatem
miranda.pl
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 63
Skąd: Zelów
Register IP:


Prawdziwa cnota krytyk się nie boi
Ignacy Krasicki Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1366x768
 Usługi reklamowe - AGENCJA REKLAMOWA: OBSESJA REKLAMY 
PostWysłany: 23.11.2011, 23:42:37 Odpowiedz z cytatem
Monikaa
Miętki
Miętki
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 4
Skąd: Zelów/Bełchatów
Register IP:


Ło matko zajęło mi to strasznie dużo czasu, ale cóż począć jak brak czasu Smuteczek
I tak 1/2 skończona. Padam z sił
Teraz rozpoczynam ponownie temat:

www.obsesjareklamy.pl Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinNT1366x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Reklama
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon