FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> SPZOZ w Zelowie - agonia czy zapowiedź rozkwitu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 31.08.2011, 20:36:30 Odpowiedz z cytatem
Rogn
Miętki
Miętki
Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 17
Skąd: Łódź, czasami Zelów
Register IP:


O Seweryn czego Ty mi życzysz? Shocked W chwili obecnej praca na takim stanowisku to ciężki kawałek chleba Wink. Masz na głowie, radę społeczną, panią burmistrz, radę miejską. I większość z nich bez przygotowania ekonomicznego. O znajomości realiów w służbie zdrowia nie wspomnę.

Poza tym w tej przychodni potrzebny jest lekarz dyrektor. Inne oczywiście zdanie ma pani Burmistrz.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1280x800
PostWysłany: 01.09.2011, 08:54:52 Odpowiedz z cytatem
seweryn
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 22

Register IP:


Forumowicz Bomba zastanawiał się co z resztą personelu i nikt jakoś na to nie odpowiedział . Moim zdaniem w takiej firmie oczywiste jest ,że za zmianą dyrektora pójdą zmiany personelu. Pytanie tylko jak nowa władza się do tego zabierze . Jak ktoś bywa w tej przychodni to widzi ,że zwłaszcza do południa pań w rejestracji jest łagodnie mówiąc lekki nadmiar a ewidentnie brakuje lekarzy . Jeśli nowy szef lub szefowa zrobi tak jak sugeruje Rogn żeby pozbyć się rejestratorek a w to miejsce zatrudnić lekarza - to jestem za i będę go chwalił .
Z drugiej strony podobno pracownicy dostali znów podwyżki czy tam jakieś wyrównania więc pewnie kasy nie brakuje więc nie ma potrzeby redukować personelu .
Obawiam się jednak ,że część personelu straci pracę bo przecież nowy dyrektor , jako nie lekarz -a więc w tak małej firmie darmozjad , który dochodu nie generuje - będzie musiał wyskrobać jakąś kasę dla siebie .
Sądząc po wymogach jakie trzeba spełniać na tym stanowisku to raczej będzie to kasa większa niż brał dr. Ożarek . Najgorszą wersją będzie jak nowy uzna ,że lekarze tam za dużo zarabiają i zacznie z nimi wojować - wtedy szybko powiedzą mu pa pa i się interes skończy , pacjenci zostaną bez leczenia a pani burmistrz z ręka w nocniku .
Życzę wszystkim aby moje czarnowidztwo się nie spełniło .


Ostatnio zmieniony przez seweryn dnia 03.09.2011, 07:57:45, w całości zmieniany 1 raz

_________________
seweryn
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariWinNT1280x720
PostWysłany: 02.09.2011, 18:42:12 Odpowiedz z cytatem
Rogn
Miętki
Miętki
Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 17
Skąd: Łódź, czasami Zelów
Register IP:


Panie Sewerynie napisałem już co może być z personelem.
Uspokoję troszkę personel, prawdodopobnie będą wszyscy pracowali. Oczywiście musi być spełnione kilka warunków. A jeden główny, musi być KASA. Będzie kasa, będzie praca. Nowego dyrektora czeka kontraktacja świadczeń z NFZ, jak się ładnie sprawi, to będzie kasa.
Oczywiście to nie jest dobre rozwiązanie, bo będzie dalej szara rzeczywistość. Każde przedsiębiorstwo musi się rozwijać, inaczej przestaje być konkurencyjne. Niestety Dyrektor Ożarek o tym, zapomniał. A może nie zapomniał, tylko miał związane ręce.

Według mnie zmiany są potrzebne. A sama zmiana dyrektora nic nie zmieni. Zresztą jest to zmiana podyktowana polityką.

Pani Seweryno, znowu zapomniała pani zażyć tabletek. Te czerwone też trzeba połykać. To nie czopki, ich się nie zakłada doodbytniczo. Poszę się zgłosić do swojego lekarza, bo znowu będzie pani biegać za kotami Suszę zęby .
Aaaa i proszę iść do fryzjera, bo te odrosty brzydko wyglądają.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1280x800
PostWysłany: 03.09.2011, 07:54:41 Odpowiedz z cytatem
seweryn
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 22

Register IP:


Obawiam się ,że pani Seweryna tych czerwonych tabletek nie zapomniała tylko one jej już niestety nie pomagają o ostatnio psychiatra mówił ,że silniejszych to już nie ma .
Ale tak na poważnie to ja też mam poczucie ,że w przychodni gminnej nastąpił jakiś zastój i marazm. Niby wszystko działa jak trzeba ale jednocześnie nie widać nic nowego i nie ma ( a ja przynajmniej nic o tym nie wiem ) jakiejś wizji rozwoju . Z drugiej strony za wizję rozwoju i plany na przyszłość odpowiada raczej właściciel czyli gmina więc raczej tu jest przyczyna , że poprzednia władza sobie to odpuściła .
Nowa władza jak widać intensywnie zabrała się do roboty tylko ,że moim zdaniem od tej najmniej potrzebnej strony czyli od wojny z dotychczasowym dyrektorem i księgową .
Jakiś tam drobniejszy sprzęt na wyposażenie dla rehabilitacji kupują na bieżąco no ale np. aparat do USG jest ten sam odkąd pamiętam czyli jakieś ze sześć lat już chyba i w porównaniu z aparatami jakie widzę chociażby w bełachtowskich gabinetach to wygląda już lekko zabytkowo ( chociaż może jest jeszcze wystarczający - tego nie wiem bo nie znam się na tym ) . Ale to i tak nic w porównaniu z wystrojem gabinetu i autem służbowym samego dyrektora przychodni - tak na oko najnowszy mebel ma chyba ze trzydzieści lat a samochód ze dwadzieścia ale z drugiej strony nie ma to przecież wpływu na jakość obsługi pacjentów .
Jeżeli nowa dyrekcja zacznie reformy od zakupu pięknych mebelków i pojazdów dla siebie i pań z rejestracji - to kasa się szybko rozejdzie i braknie jej na badania dla pacjentów - a nie nie o takie reformy chodzi w tej przychodni .
Oczywiście pracować mogą dalej wszyscy jak wystarczy kasy a starczyć może na długo bo nadal minimalne wynagrodzenie to jakieś 1340 zł brutto czyli 800 zł na rękę więc będzie z czego zjeżdżać - pytanie tylko czy pracownicy ( zwłaszcza lekarze i pielęgniarki )nie zechcą sobie znaleźć lepiej płatnej pracy w innych placówkach .

_________________
seweryn
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1360x768
PostWysłany: 15.09.2011, 15:59:15 Odpowiedz z cytatem
seweryn
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 22

Register IP:


Dzień dobry

No to się dzieje dalej w temacie . Pani Burmistrz ogłosiła konkurs na stanowisko dyrektora SPZOZ ( ogłoszenie jest na stronie głównej www.zelow.pl ) . Oczywiście ogłoszenie jest takie ,że dalej nic nie wiadomo a zwłaszcza od kiedy , w jakim wymiarze no i za ile nowy dyrektor będzie pracować . W sumie może i te informacje nie są potrzebne bo przecież znany już zapewne naszym władzom zwycięzca konkursu wszystko już wie a ogłoszenie jest po to co by się jakiś drugi znalazł aby mogło się całe przedstawienie odbyć bez powtórki .
Jak ktoś ma jakieś typy to niech obstawia kto wygra konkurs.

_________________
seweryn
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariWinNT1366x768
PostWysłany: 16.09.2011, 14:11:28 Odpowiedz z cytatem
seweryn
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 22

Register IP:


A ja tradycyjnie już proszę o tłumaczenie i wyjaśnienie od pani Seweryny
po co ten wiersz i o co tu chodzi bo jakoś nie widzę jego sensu w tym temacie.

_________________
seweryn
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariWinNT1366x768
PostWysłany: 23.09.2011, 14:31:04 Odpowiedz z cytatem
seweryn
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 22

Register IP:


Dzień dobry . Nie pisałem nic długo z nadzieją ,że pani Sewerynie okres manii wierszotwórczej minie , no ale się na to nie zanosi . Od rodziny się wiele nie dowiemy co się dzieje . Proponuje więc tu piszącym ,że jak ktoś ma taką możliwość to niech tę poezję wydrukuje i podrzuci do oceny do jakiegoś dobrego psychiatry to może postawi na tej podstawie rozpoznanie i się dowiemy co dolega pani Sewerynie .
A wracając do tytułowego pytania w tym wątku to chyba nic się nie dzieje .
Zmian jeszcze nie widać a agonia przychodni dopiero się zacznie . Na razie z tego co widziałem to dyr. Ożarek pracuje normalnie a z tego co słyszę Pani Burmistrz intensywnie poszukuje następcy i wierzy głęboko ,że znajdzie odpowiednio naiwną osobę co się na to porwie.

_________________
seweryn
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariWinNT1366x768
PostWysłany: 25.09.2011, 07:33:43 Odpowiedz z cytatem
seweryn
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 22

Register IP:


No cóż jak zwykle proszę p tłumaczenie na polski a jak pani nie potrafi tego przetłumaczyć to o następny wiersz. Tak sobie myślę ,że i, więcej tej poezji tym łatwiejsze zadanie dla psychiatry - łatwiej będzie postawić diagnozę a może i jakieś nowe leki uda się dobrać . Tak więc pani Krystyno - do dzieła .

_________________
seweryn
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1360x768
PostWysłany: 26.09.2011, 19:34:30 Odpowiedz z cytatem
gemini
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 90

Register IP:


Seweryna napisała
Cytat:
Panie Sewerynie, vel tentamtego, doceniam Pana wrażliwość, ale proszę nie utożsamiać się z peelem moich wierszy, bo ten psychiatra będzie zmuszony zajmować się Panem, zamiast mną.

I wszystko jasne w mik... przepraszam w mig. Te wiersze, te wpisy, to wszystko, żeby ten psychiatra nie zajął się kim innym. Czyli, co wiersz to konsultacja... i ten psychiatra jest tam, gdzie trzeba. Chytrze Wykrzyknik! Ale psychiatrze współczuję. Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 27.09.2011, 10:06:21 Odpowiedz z cytatem
gemini
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 90

Register IP:


Dobra, nic tu po mnie. Przynajmniej na razie. Na tego typu kosmiczno - mistyczno - erotyczne odloty jestem rzeczywiście za cienki. Niech czuwa psychiatra! Miłego szybowania przez kosmosy z Seweryną Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby

PS - Jednak to strasznie nieszczęśliwa kobieta. Ciągle zachodzę w głowę, co ona bierze?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 30.09.2011, 09:42:57 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


zmoderowano
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      SafariWinXP1024x768
PostWysłany: 01.10.2011, 18:06:14 Odpowiedz z cytatem
kowalski
Miętki
Miętki
Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 6

Register IP:


Danon proszę Cię zablokuj jej konto na IP, e-mail i cokolwiek jeszcze by jej wypociny się tutaj nie pojawiały bo nie da się jej czytać.

To nie czytaj i nie pajacuj.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 01.10.2011, 18:56:07 Odpowiedz z cytatem
eujot
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 120
Skąd: Zelów
Register IP:


Uprzejmie proszę administratora o posprzątanie tego śmietnika i zbanowanie śmieciarza, bo widać po polsku nie rozumie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX1440x900
PostWysłany: 01.10.2011, 21:07:34 Odpowiedz z cytatem
seweryn
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 22

Register IP:


Dzień dobry
Popieram prośby kolegów aby administrator formum coś z tym zrobił .
Jeżeli to forum ma czemuś służyć to nie może być tak ,że jedna osoba robi z dyskusji śmietnik wrzucając tam niezliczoną ilość debilnych wierszy.
Temat dalszych losów gmminnej służby zdrowia jest dla mieszkańców Zelowa na tyle istotny , że zasługuje na poważną dyskusję .

_________________
seweryn
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1024x768
 SPZOZ w Zelowie - agonia czy zapowiedź rozkwitu 
PostWysłany: 02.10.2011, 01:02:35 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Tfurczość Pani Seweryny przerzucona do wątku ŻYCIE TO NIE TEATR

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1680x1050
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 3  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon