FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Czy dyrektor przychodni straci posadę?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 19.08.2011, 23:48:33 Odpowiedz z cytatem
Rogn
Miętki
Miętki
Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 17
Skąd: Łódź, czasami Zelów
Register IP:


Administratorzy pewnie widza moje IP.zapewniam panią, że nie jest ono zelowskie, jest ono kleszczowskie Smile. No teraz znowu będą domysły. Mylne proszę pani.

Czy nadal będzie pani udawała, że nie widzi zarzutów stawianych pani przychodni.
Następnym kwiatkiem jest fałszowanie wizyt w poradni ginekologicznej.
Mam pisać dalej?. To będzie szkodziło pani firmie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1280x800
PostWysłany: 20.08.2011, 07:43:54 Odpowiedz z cytatem
seweryna
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 387
Skąd: Zelów
Register IP:


W Kwaśniewicach stanął w ogniu dom
W Kwaśniewicach stanął w ogniu dom
Jedzie, jedzie straż ogniowa, TRĄBKA GRA
SAM KOMENDANT DZIŚ PROWADZI WÓZ
Jadą, jadą odważni strażacy
A beczkowóz wzbija w niebo kurz…


To tekst pana P. Janczerskiego. Zaadaptowałam go z potrzeby chwili. Myślę, że i wybaczy.


Ostatnio zmieniony przez seweryna dnia 21.08.2011, 06:15:23, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 20.08.2011, 09:20:11 Odpowiedz z cytatem
Rogn
Miętki
Miętki
Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 17
Skąd: Łódź, czasami Zelów
Register IP:


No niestety normalnej dyskusji z panią prowadzić się nie da. W sumie nie dziwię się. W końcu jak można zparzeczać prawdzie. Zresztą pacjenci zweryfikują to. Ilość deklaracji świadczy jakim "cudownym" NZOZ jest ta placówka. Nie ważna jak działa, kto w nim pracuje. Ważne, że ma certyfikat ISO Suszę zęby . To jest własnie sposób myślenia osób "super" dbających o firmę.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1280x800
PostWysłany: 20.08.2011, 09:26:47 Odpowiedz z cytatem
gemini
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 90

Register IP:


Z zapartym tchem śledzę dyskusję, szczególnie posty Seweryny. I muszę jej przekazać jedną, dobrą radę. Droga Seweryno, muchomory mają zabójczy wpływ na ośrodkowy układ nerwowy Exclamation , a popijając je audiovidolem można go unicestwić Exclamation Więc strzeż się tego. Lepiej napij się czystej wody, spójrz w błękitne niebo, a wtedy żaden partykularyzm nie przekłamie twojej percepcji, nie będą Cię prześladować karmione chwalebnymi hymnami demony przeszłości, a wszelkie paradygmaty staną się jasne i oczywiste Exclamation
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 20.08.2011, 10:27:33 Odpowiedz z cytatem
seweryna
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 387
Skąd: Zelów
Register IP:


GRABIE

Miały grabie spryt do siana,
i stąd ta historia cała;

Trzonek wykład robił zębom,
jak do siebie grabić będą.
Po staremu poharcują,
z sianem sobie pofolgują.
Zanim skopią, skręcą, wzruszą,
wszerz przelecą, znów zawrócą,
zwiną wałek, z wałka kopki
w blaski wzrosną pod niebiosy.


Dziś pod ścianą i bez ruchu,
skośnie sterczą na podwórku.

Pan - światowy - w przyszłość patrzy,
po nowemu gospodarzy.
Pod krawatem spaceruje,
ręce z tyłu, pogwizduje,
popatruje w listki młode,
i drapie po ostrej brodzie.
A tymczasem wre robota;
wygolona jest już łąka,
Ursus się z Ursusem ściga,
tylko kurz się z pola wzbija.

A cóż się z grabiami stanie?
- W Muzeum jest miejsce na nie.
Niepotrzebne! Razem z cepem
mogą tylko wzruszyć mieszczkę.


Ostatnio zmieniony przez seweryna dnia 21.08.2011, 06:13:26, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 20.08.2011, 20:14:51 Odpowiedz z cytatem
seweryn
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 22

Register IP:


[ Szkoda by może zamykać temat bo robi się coraz ciekawszy i będzie pewnie jeszcze budził emocje przez pare miesięcy - ale z panią Seweryną
rzeczywiście dyskutować się nie da .
W odpowiedzi na mój post na temat tego jak potraktowano w jej przychodni
zchorowaną osobę którą tam zawiozłem głosu nie zabiera wczale . W zamian za to pisze ciś o motoryzacji i wtyczce w aucie a w odpowiedzi na posty forumowicza Rogn -a pisze jakies głupie wiersze o pożarze i grabiach .
Co do możliwości identyfikacji adresu IP komputera i ustalenia tą metodą kto i skąd tu pisze - to przszę się nie obawiać . Jest to owszem możliwe ale wymaga ujawnienia przez administratora sieci internetowej danych osobowych swego klienta. Jak sie domyślacie grozi to konsekwencjami karnymi i gigantycznymi karami finansowymi . Nie obawiam sie więc ,że ktoś wasze dane ujawni za pieniądze lub przez uprzejmość dla pani Seweryny . A jak to zrobi to prosze o sygnał a szybko zrobimy z tym porządek . Ponadto można stosować zmyłki dla tracerów IP więc jeśli sobie ktoś ( np. Seweryna ) tego życzy to mój dzisiejszy post objawi sie jako napisany z Wielkiej Brytanii lub innego kraju UE a następne będą z Chin lub Alaski .
Przechodząc do meritum tematu to mamy trzecią juz osobę ( myślę o Rogn- ie ) która potwierdza ,że Ożarek nie bedzie już szefem przychodni .
W tej sytuacji dyskusja na temat losów gminnej służby zdrowia pod wladza obecnej pani burmistrz jest więc aktualna .
A do pani Seweryny mam prośbę niech wytrzeźwieje i pisze po ludzku aby szło coś z jej pisania pojąć. Co do moich preferencji motoryzacyjnych to nia mam Matiza ani Nubiry a jeżdżę aktualnie japończykami bo sa bardziej niezawodne. A co do kupowania certyfikatów ISO do dokładnie tak to jest płacimy za audyt wstepny wdrożenie systemu i późniejszy nadzór nad nim i to wszystko - rosnie góra niepotrzebnych poapierów w firmie a szef jest szcęśliwy , że ma ISO - ot tyle.


Ostatnio zmieniony przez seweryn dnia 21.08.2011, 07:52:29, w całości zmieniany 1 raz

_________________
seweryn
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1024x768
PostWysłany: 20.08.2011, 20:40:24 Odpowiedz z cytatem
seweryna
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 387
Skąd: Zelów
Register IP:


Nie przypuszczałam, że sukces odniesiony przez konkurencję, aż tak bardzo boli. Wygląda na to, że negatywna ocena audytu, chorobliwie podsyciła w Panu O. uczucie zawiści o to, że ktoś inny ma coś porządnego i najlepiej by było mu to odebrać lub zepsuć. Zawistnik jest nieszczęśliwy, gdy sąsiadowi powodzi się lepiej. Łatwiej jest mu wyszukać wady u konkurencji , niż uświadomić sobie, że czuje zawiść z powodu osiągnięć tejże konkurencji. Świadomość, że nie może posiąść obiektu zawiści, a przecież w tym przypadku chodziło o liczący się w świecie Certyfikat Jakości, wywołała chęć zniszczenia konkurencji w ogóle i wreszcie pozbawienia jej wówczas tegoż Certyfikatu...

A przecież konkurencja jest podporą i motywacją zmuszającą do rozwoju. Trzeba być w czymś lepszym od innych, to wtedy wzrośnie ego i poczucie własnej wartości. Gdzie te czasy, kiedy ludzie gratulowali sobie osiągnięć, dzielili radością z sukcesów, niekoniecznie tych na światową skalę. Tutaj najwyraźniej widać, jak bardzo ten sukces boli emocjonalnie.
Z drugiej strony, żeby pogratulować, to trzeba mieć klasę, a tutaj??? ……hmmm.
Nie odpowiadam na zaczepki słowne, bo temat dotyczy stanowiska dyrektora SPZOZ , a piszący tutaj próbują rozmyć zasadniczy problem i zlinczować Bogu Ducha winną konkurencję, w myśl zasady „Kowal zawinił a Cygana powiesili”. Myślę, że „mniej mów, a więcej rób” będzie właściwym mottem w toczącej się dyskusji nad skutkami tego nieszczęśliwego audytu.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 20.08.2011, 20:54:41 Odpowiedz z cytatem
seweryna
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 387
Skąd: Zelów
Register IP:


"Seweryn" pisze: "....w zamoan zato pisze ciś o motoryzacji i wtyczce w aucie a w odpowiedzi na posty forumowicza Rogn -a pisze jakies głupie wiersze o pożarze i grabiach . "

Odpowiadam: "Bo tylko Mamba może mieć, czego nie może byle cieć...." Pudelsi


Ostatnio zmieniony przez seweryna dnia 21.08.2011, 06:07:24, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 21.08.2011, 05:54:41 Odpowiedz z cytatem
seweryna
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 387
Skąd: Zelów
Register IP:


Pisanie w stylu, cyt. „A do pani Seweryny mam prośbę niech wytrzeźwieje” jest chamstwem z Pana strony i NIE ŻYCZĘ SOBIE takich insynuacji w przyszłości. Jest to kolejny dowód na to, że jest Pan chory z nienawiści, bo jak wcześniej pisałam, tylko człowiek chory na nienawiść podejrzewa wszystkich o wszystko co najgorsze, tylko nie siebie, o to, że jest chory. Ale jest to również wołanie o pomoc. A pewnikiem jest, że choroba ma postać zaawansowaną, skoro pisze Pan o tych Nr. IP, ustalaniach skąd kto pisze, jakichś dociekaniach, ujawnianiach, poszukiwaniach, zmyłkach i robieniu porządku.

Dalej „Seweryn” pisze: cyt. „A do pani Seweryny mam prośbę niech …….. pisze po ludzku aby szło coś z jej pisania pojąć.” Rozumiem, że chodziło o post z 19.08, którego Pan nie zrozumiał oczywiście. A wie Pan, że ja nawet nie podejrzewałam, że Pan go zrozumie. Mało tego, ja celowo napisałam takim językiem, żeby Panu udowodnić jak mało Pan rozumie. Zapewniam jednak, że są osoby, którym ten styl pisania nie sprawił kłopotów.

O wstawianych wierszach, pisze „Seweryn” tak: - cyt. „a w odpowiedzi na posty forumowicza Rogn -a pisze jakies głupie wiersze o pożarze i grabiach „. O, one są Panie "Sewerynie" tylko pozornie o pożarze i grabiach, bo w rzeczywistości o takich ludziach jak Pan i takich sytuacjach jak tutaj na forum, stworzonych przez napastników z rozpaloną głową. No ale cóż, z Poezją jest tak jak z ambrozją, a ta nie jest dla wszystkich. Zdaję sobie sprawę, że niektórym łatwiej jest porąbać sążeń drzewa, niż ją zrozumieć . Czym Pan jeździ też mnie nie interesuje. Pisząc o WTYCZCE ISO najzwyczajniej sobie dworuję z Pańskiej indolencji intelektualnej, bo jak inaczej rozmawiać z kimś, kto pisze, że ISO jest towarem, który jego szef już sobie kupił. A dworuję tu i ówdzie ostro, za radą naszego zacnego satyryka Pana Stanisława Tyma, który pisał na łamach poczytnego pisma, że do kogoś, kto nie rozumie poezji i przenośni należy mówić łopatą. Zrozumiał?

A co do ISO to Pana rozumowanie jest bardzo uproszczone. Dla Pana to ”zwyczajny zakup i góra niepotrzebnych papierków”, bez elementarnej wiedzy do czego służy i jakie zobowiązania nakłada na firmę. Wyjaśnił więc Pan wszystkim, w tym momencie dlaczego ten audyt w SPZOZ miał negatywny wynik.


Ostatnio zmieniony przez seweryna dnia 21.08.2011, 08:33:12, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 21.08.2011, 08:29:39 Odpowiedz z cytatem
seweryn
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 22

Register IP:


No cóż przyznaję publicznie i uczciwie , że wypowiedzi i poezji zamieszczanych tu przez Sewerynę nie pojmuję wcale . Mam wiec prośbę
jak ktoś wie o czym ona pisze to niech wrzuci tu jakieś tłumaczenie co by mozna jakąś sensowną dyskusję , która mieści się w temacie wątku o usunięciu dr. Ożarrka , dalej prowadzić.
Co do wyników audytu to zapewniam panią ,że nie mielismy z tym żadnego problemu i tak jak pisałem wdrożyliśmy ( czyli kupiliśmy) ISO bez żadnego problemu a większość ppracowników dowiedziała się o tym jak zobaczyli na każdym papierze ,że firma nasza ma ISO.
Jeżeli chodzi o tożsamoać Seweryny to jak ktoś ma pewność to niech się wypowie konkretnie bo ja nie mam wystarczającej pewności czy jest to pani Jola G. z którą kiedyś się zciąłem . Jest w tej zacnej firmie , w której nawet pielegniarki są tak wykształecone ,że recepty piszą same jeszcze jedna pani pielęgniarka , która kiedyś zajmowała się szczepieniem dzieci w starej przychodni przy urzędzie i która w kampanii wyborczej była bardzo aktywna , ale jej nazwisko mi teraz uciekło - może ona to Seweryna ?
O potrzebie wytrzeźwienia pisałem w kontekście tego ,że nie tylko ja zauważam ,że w pani wypowiedziach jest coś mocno nie tak .
Nie wiem też czemu pani sugeruje ,że Sweryn , Kowalski i Rogn to ta sama osoba - zapewniam panią w imieniu własnym i kolegów ,że każdy z nas potrafi sie wypowiadac samodzielnie jak tylko chce cos powiedzieć .
Na zakańczenie proszę o merytoryczne wypowiedzi bo przecież , kampania wyborcza sie już dawno skończyła a tematem wątku są losy gminnej służby zdrowia pod rzadami Pani Świerczyńskiej .

[/list]

_________________
seweryn
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1024x768
PostWysłany: 21.08.2011, 10:05:04 Odpowiedz z cytatem
seweryna
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 387
Skąd: Zelów
Register IP:


Prosił Pan o wskazanie gdzie w wstawionych przeze mnie wierszykach jest poezja, no to Panu wyjaśnię. N.p w tym fragmencie: „Jedzie, jedzie straż ogniowa, TRĄBKA GRA…” Straż to jedzie po to, żeby coś zgasić - ROZPALONE GŁOWY SZCZEGÓLNIE jej pilno. A Trąbka, to jest proszę Pana takie coś, co, gdy się „nadmucha” to zaczyna grać. Tak jak tutaj niektórzy na forum. A co będzie grać, to już zależy od tego, kto dmucha. Ja dmuchałam w kierunku, żeby udowodnić, że nie należy się dziwić odwołaniu dyrektora SPZOZ ze stanowiska, bo nikt nie chce pracować z kimś, kto jest zawistny, zazdrosny, nieobliczalny w wypowiedziach, nie ma szacunku dla prawa i ludzi i t.p.……. No i „TRĄBKA” odegrała. A co ? No, to, o czym wszyscy mieliśmy okazję się przekonać, a czego Pani Burmistrz była wcześniej świadoma.

Bo Poeta, panie „Seweryn”, to jest taki gość, którego obdarzyła natura, chytrym spojrzeniem i lekkością pióra. Może cię wynieść w aureoli, lub wzrokiem rozebrać i głupka z siebie zrobisz.

To tyle, co miałam do powiedzenia w temacie „Czy Dyrektor Przychodni straci posadę”. Dziękuję wszystkim, którzy ze mną dyskutowali odkrywając się do nagości. A cha, a bazować na zbieżności z cudzymi nickami w przyszłości nie radzę, bo jest to obrzydliwe.


Ostatnio zmieniony przez seweryna dnia 24.08.2011, 10:38:20, w całości zmieniany 2 razy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 21.08.2011, 14:48:31 Odpowiedz z cytatem
Rogn
Miętki
Miętki
Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 17
Skąd: Łódź, czasami Zelów
Register IP:


„Seweryna” pisze
To tyle, co miałam do powiedzenia w temacie „Czy Dyrektor Przychodni straci posadę”.

Ja widzę tylko wylewanie pomyj na Dyrektora Ożarka i wszystkich którzy starają się jego bronić.

Mam tylko nadzieję, że pani Burmistrz przejrzy na oczy i nie będzie słuchała osób wykorzystujących znajomość z nią do załatwiania swoich prywatnych spraw.

W tym temacie pisać już nie będę, ale jeżeli pojawi się temat służby zdowia w Zelowie to z chęcią podyskutuję w nim Smile.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1280x800
PostWysłany: 21.08.2011, 20:29:39 Odpowiedz z cytatem
seweryn
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 22

Register IP:


A ja pewnie jeszcze coś napisze jak tylko sie coś ciekawego pojawi .
nadal przoszę o wsparcie w tłumaczeniach tekstów pani Seweryny

    _________________
    seweryn
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
          MSIEWinXP1024x768
    PostWysłany: 22.08.2011, 16:42:16 Odpowiedz z cytatem
    seweryna
    Stara wyga
    Stara wyga
    Dołączył: 15 Lis 2010
    Posty: 387
    Skąd: Zelów
    Register IP:


    Ach, tak na pożegnanie.



    Zasłyszane na Mieście

    Wyskoczył raz osioł z zagrody na drogę,
    świata chciał używać, przejadł mu się owies.
    Patrzy, a tu przed nim, tak jak sięgnie okiem,
    kapucha dorodna, zapragnął więc pojeść.

    Wskoczył w jakieś włości, ze sprytem szarmanckim,
    rozgryzł ze trzy główki, ale dostał czkawki.
    Tak czkał do południa, aż tu nagle – co to?
    Na pochyłym drzewie, patrzy, siedzi kozioł.

    Wskocz – woła – osiołku! I mruży doń oczy.
    - Z góry popatrzymy, jaki świat uroczy.
    Osioł bez namysłu, w ślady kozła poszedł
    i tak posiedzieli w koronie lat z osiem,

    Aż obrośli w piórka, roztyli do granic,
    ale kiedy drzewko całkiem oskubali,
    coś zaczęło zgrzytać i zrobił się zamęt,
    złamała się gałąź pod tych dwóch ciężarem.

    Pierdyknęli na dół, huk był przy tym spory,
    jeden z nich kark skręcił, drugi złamał rogi.
    Trzody się zebrały, rechoczą i kwiczą,
    bo spadając na dół rozbili koryto.

    Osiołek z koziołkiem leżą naprzeciwko,
    rozumki nietęgie, ale głośno ryczą.
    Usłyszała pszczółka ten zwierzęcy lament,
    przyfrunęła z sadu, ugryzła ich w zadek.

    Z pyskami w murawie i w zadkach ze żądłem,
    żałując koryta, ryczą coraz głośniej.
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
          FirefoxWinNT1280x800
     Czy dyrektor przychodni straci posadę? 
    PostWysłany: 03.09.2011, 08:15:16 Odpowiedz z cytatem
    seweryn
    Plastyczny
    Plastyczny
    Dołączył: 02 Sie 2011
    Posty: 22

    Register IP:


    Jaka ulga minął tydzień a nowego wiersza nie ma . Nie muszę się więc zastanawiać czy to ja jestem tak nie rozgarnięty ,że poezji nie rozumię , czy ta wiersze Seweryny sa tak głupie i bez sensu .
    Temat watku w zasadzie wyczerpany . Moje źródła wywiadowcze też donoszą ,że Pani Burmistrz się z dr. Ożarkiem dogadała i będzie szefem przychodni jeszce tylko przez trzy miesiące a później ma tu zagwarantowaną pracę jako lekarz . Trzymamy więc Panią Burmistrz za słowo ,że się bezmyślnie nie pozbędzie z tej przychodni jedynego na ten moment internisty i jednego z lepszych lekarzy tam pracujących .
    A jak by ktoś był ciekaw co nowego w lokalnej polityce - to trwa aktualnie intensywne poszukiwanie spełniającego warunki formalne
    drugiego kandydata na stanowisko dyrektora SPZOZ w Zelowie . Wszystko po to co by papiery na konkurs złożył i się podłożył tak aby ten pierwszy co ma być dyrektorem ( i został juz przez władzę namaszczony na to stanowisko ) mógł konkurs w majestacie prawa wygrać .

    _________________
    seweryn
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
          MSIEWinXP1360x768
     Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Nie możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Wszystkie czasy w strefie GMT  
    Strona 3 z 3  
    Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
      
      
     Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


    Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
    Create by Danon