FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 62, 63, 64  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 21.07.2011, 05:06:07 Odpowiedz z cytatem
omega
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 31

Register IP:


WoooW
Zelów w „Złotej Dziesiątce” rankingu samorządów Rzeczpospolitej 9 miejsce w Polsce a 2 w Łódzkim.
Jak to miło że pani Burmistrz "przypisuje sobie takie zacne miejsce"
Wiadomo że budżet i to miejsce należy się byłemu burmistrzowi Malinowskiemu za 2012 będzie jeszcze lepiej, jak ruszy 484
Dziękujemy i żałujemy panu
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 21.07.2011, 06:44:26 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Tomcio napisał:
Co ciekawego było na Radzie? Szkoda że nie ma już nagrań Smuteczek


Pewnie użytkownikowi KSR-Z popsuł się dyktafon albo pojechał na wakacje LOL

A tak na serio to nie mam pojęcia, nagrań z sesji nie ma już od paru miesięcy, ostatnie było gdzieś w lutym. Trzeba chodzić na sesje, ale niektórzy pracują do 16, a sesje są zazwyczaj o 13 lub 14.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 21.07.2011, 12:29:43 Odpowiedz z cytatem
RZ-51
Miętki
Miętki
Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 18

Register IP:


witam.
nie było mnie tu długi czas, ale czytajac wypociny "Pana Omegi M" na wymioty mi się zbiera. najłatwiej jest chwalić samego siebie:) . szkoda że nie wspomina Pan w ogóle o wszystkich tych źle poprowadzonych inwestycjach i przetargach które odbywały się za czasów Pana M, a się nie pokończyły, z którymi teraz musi sobie radzić obecna władza. przypomnę tylko temat planetarium.....!
nawiążę jeszcze do tematu miejsc postojowych: wychodzi tu niewiedza osób, które obwiniaja Panią Burmistrz. Dla jasności za wykonanie tych miejsc Odpowiada Powiatowy Zarząd Dróg a nie Burmistrz. Polecam na przyszłość najpierw troszkę poczytać i zagłębić się w przepisy.
jeśli chodzi o 484 to zapomniał pan napisać że Pan M kończąc swój byt w Zelowie zapewnił jedynie niewielką część funduszy potrzebnych na tą inwestycję, a zebranie reszty środków pozostało na głowie obecnej władzy.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1280x960
PostWysłany: 21.07.2011, 13:04:05 Odpowiedz z cytatem
kaktus
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 60

Register IP:


No tak RZ-51. Ty dopiero lubujesz się w kłamstwie i pomówieniu. Aż ocieka z każdego zdania. Po kolei
1. Jakie inwestycje czy przetargi były źle poprowadzone czy niedokończone z winy poprzedniego burmistrza? Ale konkretnie i z dowodami.
2. Budowa obserwatorium przy LO przebiega zgodnie z umową i będzie zakończona W terminie
3. Burmistrz Malinowski zapewnił całość środków na inwestycję w drodze wojewódzkie 484. Gdyby montaż finansowy nie był dopięty, to Urząd Marszałkowski nie podpisałby umowy z gminą na dofinansowanie budowy ze środków europejskich. A stało się to w lipcu 2010 roku. I przypomnijmy, że wartość dotacji unijnej, zagwarantowanej w tej umowie to 85% wartości inwestycji (przy kosztorysowej wartości zadania szacowanej na ok. 70 milionów zł stanowiło to ok.53 miliony zł). Zdanie kłamcy RZ-51 85% to niewielka część. Ma kłamca RZ-51 problem z wyobrażeniem o podstawowych wielkościach matematycznych. Reszta środków była zagwarantowana w budżecie na 2011 rok i w wieloletnim planie inwestycyjnym, które to dokumenty są autorstwa burmistrza Malinowskiego, a pani Świerczyńska nic nie zmieniała w nich. Środki te to fundusze własne, pożyczki i kredyty.
RZ-51 jesteś kłamcą! Tacy jak ty, jak nie posłużą się łgarstwem, opluciem kogoś czy pomówieniem nie są w stanie prowadzić rozmowy.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 21.07.2011, 18:41:20 Odpowiedz z cytatem
omega
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 31

Register IP:


Pudło RZ-51. Mylisz się co mojej tożsamości, ale nie powiem to miłe być pomylonym ze Sławkiem Malinowskim. Ciebie nikt z nim nie pomyli. Ale do rzeczy. Bardzo prawdziwe, a przez to dla p.Świerczyńskiej bolesne, jest stwierdzenie, że sukces Zelowa w rankingu „Rzeczypospolitej’ to zasługa burmistrza Malinowskiego. Nagradzano gminy za rok 2010. Więc przypisywanie sobie przez U.Świerczyńską jakichkolwiek w tym zasług jest po prostu obrzydliwe moralnie, jeżeli wie ona co to znaczy.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 22.07.2011, 09:20:47 Odpowiedz z cytatem
RZ-51
Miętki
Miętki
Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 18

Register IP:


z tonu wypowiedzi Kaktusa widzę że jest on bardzo zdesperowany.
odpowiadam na pytania:
nr 1: zagadnienie orlika w zelowie....i kilka innych....
nr 2: część robót w planetarium jest wykonana niezgodnie z projektem....
nr 3: skad się wzieło 85%....JAKIŚ ŻART:)
na tym kończę wpis na tym forum - nie będę się zniżał do wypowiedzi kaktusa i omegi, gdyż prowadzą oni na tym forum intensywną kampoanię wybielenia Pana M i ich wypowiedzi są conajmniej godne pożałowania.
sądzę tylko że to trochę za późno! mieszkańcy wybrali już nową władzę, nie dali mandatu zaufania poprzedniemu Burmistrzowi. z tego co widać to już nawet część radnych od Pana M już odeszła. teraz czekamy tylko aż wyrzucą Przewodniczącego Rady (śmiac się chce jak się słyszy że osoba na takim stanowisku nie potrafi sama funkcjonować, tylko ciągle musi się konsultować z Panem M za nasze pieniądze)
ŻEGNAM
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1280x960
PostWysłany: 22.07.2011, 09:44:46 Odpowiedz z cytatem
kaktus
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 60

Register IP:


No tak! Kłamczuch RZ-51 nic nowego nie powiedział - wypluł z siebie kolejną dawkę jadu i myknął z forum. Diablątko Utwierdził (czy raczej utwierdziła - bo ta opcja jest bardziej prawdopodobna) nas w przekonaniu, że na prymitywnym kłamstwie, obmowie i poniżaniu ludzi kończy się jego/jej intelektualny repertuar dyskusji. Język
Pochwalam natomiast RZ-51 twoją tchórzliwą rejteradę z forum Brawo! Jeszcze trochę, abyś zapędził się tam gdzie twój kumpel EKO i jego wzorem musiałbyś swoje posty usuwać i sam sobie buźkę kneblować. Pozdrawiam kłamco RZ-51 i po chrześcijańsku życzę ci wszystkiego dobrego Papa 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 22.07.2011, 10:00:35 Odpowiedz z cytatem
RZ-51
Miętki
Miętki
Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 18

Register IP:


NIE ONA TYLKO ON!
nie będę już się wypowiadał na tym forum!
wypowiedzi kaktusa - TOTALNE DNO!Wykrzyknik!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1280x960
PostWysłany: 22.07.2011, 11:24:44 Odpowiedz z cytatem
kaktus
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 60

Register IP:


Za to cię kochaliśmy RZ-51, za wyrafinowany intelekt, cudowny styl i zniewalającą elokwencję. Diablątko
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 22.07.2011, 11:55:43 Odpowiedz z cytatem
Diiderot
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 66

Register IP:


Dawno nie byłem na Forum , ale to co przeczytałem na kilku ostratnich stronach napawa mnie dużym niesmakiem. Widzę , że forum stało się nie miejscem wymiany poglądów, ale miejscem niewybrednych ataków zwolenników i przeciwników poszczególnych opcji. Dlatego wnoszę o więcej opanowania i wypowiedzi merytorycznych . Czytając ostatnie wpisy zastanawiam się, czy na tak niskim poziomie jak gmina powinno uprawiać się politykę, czy robić wszystko niezależnie od opcji aby w Naszej Gminie żyło się lepiej. Każda ze stron ma swoje sukcesy ale i porażki , ocenę ich jednak zostawmy w czasie głosowania przy urnie wyborczej bo to jest dobrodziejstwo demokracji.

W tym miejscu moje jedno pytanie do OMEGI, gdzie mogę przeczytać, że pani Świerczyńska przypisuje sobie zdobycie 9 tego miejsca w rankingu za 2011 rok swojej osobie przecież wtedy burmistrzem był pan Malinowski. Proszę o konkretną odpowiadź.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
PostWysłany: 22.07.2011, 13:50:01 Odpowiedz z cytatem
starwea
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 181

Register IP:


podpisuję się pod pytaniem Diiderot gdzie ?

_________________
http://www.ermail.pl/link/VjlJJlYJNeejAlmaV7eT2CXTmcCXA2Je
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariWinNT1366x768
PostWysłany: 22.07.2011, 14:54:27 Odpowiedz z cytatem
elpolakito
Miętki
Miętki
Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 12

Register IP:


Słuchajcie, RZ-51 wie swoje , reszta swoje, mniejsza z tym. Ja mam pytanie czy w związku z przebudową drogi 484 pomyślano o miejscach parkingowych w okolicach rynku i ul. Kościuszki?? Przecież w środę i weekend zero szans na zaparkowanie. Jak rozkopują całą drogę to mogą pomniejszyć pasy zieleni kosztem miejsc parkingowych. Kolego RZ-51 Ty jesteś strasznie "obcykany" w przetargach i wykonywanych robotach, może coś wiesz?Pytajnik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1503x845
PostWysłany: 23.07.2011, 10:28:03 Odpowiedz z cytatem
Maja34
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 05 Maj 2011
Posty: 27

Register IP:


Czy miejsca parkingowe dano po znajomości?

Na ul. Kilińskiego w Zelowie pojawiły się dwa miejsca do parkowania dla osób niepełnosprawnych. Świetny pomysł? Nie według wszystkich. Pojawiły się opinie, że koperty namalowano przed konkretnym domem dzięki politycznym powiązaniom właścicielki tej posesji.
- Koperty namalowano przed domem Jolanty Gandziarek - mówi Robert Pawlak, radny z Zelowa. - To wicewójt gminy Bełchatów, która politycznie jest powiązana ze starostą, burmistrzem Zelowa i kierownikiem Powiatowego Zarządu Dróg (ulica Kilińskiego to droga powiatowa - przyp. red.). Ciekawe, czy gdyby zwykły człowiek poprosił o koperty przed domem, namalowano by je?

Do starostwa złożył pismo protestacyjne w tej sprawie. Podpisało się pod nim sto osób. Jolanta Gandziarek wojną o koperty przed jej domem jest zaskoczona. Powiatową komisję bezpieczeństwa poprosiła o likwidację parkingu w okolicy jej domu. Jak mówi, często to miejsce było wykorzystywane jako darmowy garaż, a pozostawione samochody tak utrudniały widoczność, że wyjechać z bramy było nie sposób.
- Komisja mój wiosek odrzuciła, ale zaproponowała dwie koperty dla niepełnosprawnych - tłumaczy Jolanta Gandziarek. - Sama mam orzeczenie o niepełnosprawności, w domu obok też mieszkają takie osoby. A w okolicy kopert brak.

- Tylko w tych dwóch posesjach mieszka w sumie pięć osób niepełnosprawnych - mówi Krzysztof Borowski, rzecznik starostwa. - To nie są miejsca tylko dla pani Gandziarek, ale dla wszystkich niepełnosprawnych, którzy chcieliby tu zaparkować. Protest dziwi, bo podobne koperty są przy pl. Dąbrowskiego i tam nie budziły sprzeciwów.

Czy koperty dostała po znajomości? Borowski mówi, że starosta dopiero z pisma protestacyjnego dowiedział się, gdzie mieszka pani Gandziarek.
- Występowałam w tej sprawie jako osoba prywatna, do głowy by mi nie przyszło, by wykorzystywać swoje stanowisko. Ani starosta, ani burmistrz pojęcia nie mieli o tej sprawie - mówi Jolanta Gandziarek.

O tym, że sprawa ma charakter polityczny, mówi natomiast Urszula Świerczyńska, burmistrz Zelowa. Ale jej zdaniem jest to akcja wymierzona w nią. Sama odżegnuje się od pośredniczenia w sprawie kopert. - Pojęcia o nich nie miałam - mówi. - Dla mnie ta akcja to próba zdyskredytowania mnie w oczach mieszkańców. Dziwię się tylko, że radny, czyli osoba zaufania publicznego, próbuje to robić kosztem niepełnosprawnych.

- Jestem za powstawaniem miejsc dla niepełnosprawnych, ale czy pani Gandziarek są potrzebne aż dwa? - zastanawia się radny Pawlak. - Mam wrażenie, że chodzi o to, by nikt jej nie zastawiał miejsca przed domem. Nie ja jeden odbieram ten gest szefów starostwa jako przysługę, oddaną koleżance.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1024x768
PostWysłany: 23.07.2011, 12:56:40 Odpowiedz z cytatem
Diiderot
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 66

Register IP:


A ja sobie tak myślę, w sprawie kopert , jeżeli powstały one w tym miejscu, chociaż miejsce nie każdemu może się podobać, to będąc wykonane zgodnie z prawem na miejścu pani Gandziarek pozwałbym do sądu o naruszenie dóbr osobistych pana Pawlaka, może następnym razem nim zacznie kogoś dyskredytować to się nad tą sprawą zastanowi. Jak zauważyłem w naszym mieście często kłamstwo i niedopowiedzenia służą do walki politycznej o czym dobitnie świadczy wyrok sądu w Piotrkowie Tryb zmuszający poprzedniego burmistrza do przeproszenia pani Świerczyńskiej za rozpowszechnianie nieprawdy na jej temat w trakcie kampanii wyborczej. Być może kilka wyroków sądowych nauczyłoby niektóre osoby tego, że nim się kogoś o coś oskarży to ma się na to dowody. Ponadto podniosłoby kulturę walki politycznej w naszym mieście.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
 Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie 
PostWysłany: 23.07.2011, 13:34:22 Odpowiedz z cytatem
Maja34
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 05 Maj 2011
Posty: 27

Register IP:


"nie wciskać ludziom ciemnoty!Wykrzyknik

Bzdura, że Chrząst nie znał miejsca zamieszkania Gadziarek. To kumple z jednej opcji politycznej(ziemia i PSL). Niby dlaczego w mysl układu PSL/Ziemia - PiS (tu Ładziak) Gadziarek została wicewojtem Bełchatowa, a wiceburmistrzem Zelowa został przyjaciel Ładziaka, W. Wyczachowski. Nieznana Chrzęstowi szeregowa czlonkini ziemi/PSL nagle została wójtem?! Komu Borowski wciska tą ciemnote? Poza tym Borowski też Ziemia/PSL. Powiedzą coś innego? W życiu! Zapytam wobec tego, dlaczego Gadziarek nie "wywalczyła" miejsc parkingowych, czyli nie oczyścila dojazdu do swojej posesji zanim została wójtem? Przecież wtedy też miała orzeczenie! Ale teraz nie dość, że ona jest na stanowisku, to burmistrzem Zelowa jest szefowa PSL, a Chrzęst zasiadł na stołku starosty. Hulaj dusza!"

"Świerczyńska wszędzie widzi spisek na swoją personę

Co ta Swierczyńska taka zakompleksiona? Wszędzie widzi ataki na swoją osobę? Najpewniej coś w jej działaniach jest nie tak, skoro wszedzie doszukuje się spisków. Poza tym to taki stały wist, aby skierować oskarżenia na inny tor, zaatakować nowym oskarżeniem, aby odwrócić uwagę od problemu.
Jedyne co potrafią to kręcić."

Oto dwa komentarze, które były pod artykułem. Tak do poczytania i może uświadomienia sobie pewnych spraw Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 43 z 64  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 62, 63, 64  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon