FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Dni Zelowa 2011

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 15.06.2011, 15:48:13 Odpowiedz z cytatem
poliop
Miętki
Miętki
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 5

Register IP:


ZOBACZCIE TĄ STRONĘ
http://andrzejdebkowski.bloog.pl/id,329768210,title,Dni-Zelowa-2011,index.html


Wysłany: 15.6.2011, 17:00:23

Panie Dębkowski jeżeli Pańska praca to jest dla Pana " istna harówka" to niech Pan łaskawie poprzestanie na pisaniu swoich wierszy.
Jakie Pan widział tłumy ludzi na koncertach ( pewnie więcej było ochroniarzy)
Jakim prawem pisze Pan, że ktoś przyszedł się nachlać piwa. Wg Pana toku rozumowania to piwa przyszli się nachlać ci którzy siedzieli w tym " MAŁPIM GAJU" , który Pan im zorganizował, a w ogóle jak Pan śmie twierdzić, że w Zelowie było normalnie. Jest Pan godny pożałowania.

Odnośnie grupy DON Kasyl ( czy jak mu tam) nie przypominam sobie, w historii dni zelowa ( no może poza BOYS) aby jakaś kapela puściła płytę.


Wysłany: 15.6.2011, 17:19:21

Szanowna Pani Burmistrz Zelowa.

Jeżeli Ma Pani wszystkich takich pracowników jak Pan DĘBKOWSKI to serdecznie współczuję.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariWinXP1680x1050
PostWysłany: 16.06.2011, 09:19:00 Odpowiedz z cytatem
robson161
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 85
Skąd: Zelów, ul. Kościuszki
Register IP:


Niech Pan Dębkowski pisze sobie co chce i jak chce. Nie oczekujmy od niego, że wszystko będzie nam się podobać. Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Jednocześnie jestem zbulwersowany faktem napisania że Pan Dębkowski jest jakimś nie wiadomo jakim złym pracownikiem, bo wydaję mi się, że nikt z piszących na forum go za dobrze nie zna. Z drugiej strony kieruję gorący apel do poszanowania swojej pracy, gdyż Panie Dębkowski wielu ludzi chciałoby pracować na takim stanowisku jak Pan obecnie, i nie wypowiadali by się że harują. Widzimy że później autor stara się opanować i napisać, że nie narzeka. Próbujmy nie wyrywać też z kontekstu pojedynczych zdań, bo jeśli tak będziemy robić to samemu wpadniemy we własne sidła. Odsyłam do bloga Pana Andrzeja Dębkowskiego.

Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinNT1680x1050
PostWysłany: 16.06.2011, 11:56:28 Odpowiedz z cytatem
starwea
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 181

Register IP:


ja bylem świadkiem wielu takich bulwersujących zachowań z tego pana strony

_________________
http://www.ermail.pl/link/VjlJJlYJNeejAlmaV7eT2CXTmcCXA2Je
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1366x768
PostWysłany: 17.06.2011, 07:33:45 Odpowiedz z cytatem
gemini
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 90

Register IP:


co by nie mówić tegoroczne Dni Zelowa to kompromitacja przede wszystkim ekipy p. Świerczyńskiej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 17.06.2011, 10:38:12 Odpowiedz z cytatem
PIXI
Miętki
Miętki
Dołączył: 17 Cze 2011
Posty: 10

Register IP:


Były minęłyUśmiech... dni Zelowa, kto chciał to się bawił kto nie chciał to olał. Git że była ochrona i wogóle. Organizacja taka sobie, z plakatami faktycznie porażka. Ale całość nie była aż tak kompromitująca. Ja miałam jedynie żal do zespołu Laudate... powinny kobitki zmienić sobie repertuar może albo więcej piosenek pouczyć bo troszkę nudą zalatuje Confused . Inne zespoły też ok, przypadł mi nawet do gustu wystep o tym kosmicie czy jakoś tam noo i dzieci też super "tańcowały" LOL
Myślę, że z czasem Zelów podniesie sobie poprzeczkę co do organizcji dni Zelowa:)

_________________
"Chwytaj dzień jak najmniej ufając przyszłości"
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      MSIEWinNT1280x800
PostWysłany: 17.06.2011, 16:17:47 Odpowiedz z cytatem
gemini
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 90

Register IP:


problem w tym, że poziom to już był. ekipa p. świerczyńskiej na czele z panią od promocji sprowadziła go niziutko. Język


Ostatnio zmieniony przez gemini dnia 18.06.2011, 12:01:22, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 17.06.2011, 19:30:06 Odpowiedz z cytatem
PIXI
Miętki
Miętki
Dołączył: 17 Cze 2011
Posty: 10

Register IP:


A ja nie mam zdania co do ekipy pani Świerczyńskiej czy pana Malinowskiego. Za kadencji p.Malinowskiego dni Zelowa odbywały się na terenie straży pożarnej i szczerze to był ścisk i nie było gdzie kroku postawić. Później dopiero wpadli na pomysł Włókniarza i jest lepiej jeśli chodzi o wielkość terenu, tylko momentalnie wydaje się, że mało ludzi.
A poza tym, zawsze znajdzie się ktoś komu się nie dogodzi i takie osoby będą obwiniały ludzi, którzy jednak się w jakiś sposób napracowały (czytaj- harówka Mruga 2 )przy dniach Zelowa. Cool

_________________
"Chwytaj dzień jak najmniej ufając przyszłości"
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      MSIEWinNT1280x800
PostWysłany: 17.06.2011, 20:08:00 Odpowiedz z cytatem
gemini
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 90

Register IP:


Pixi, moi znajomi ze Zelowa mówią, że p. Malinowski jako pierwszy odważył się przenieść imprezę na stadion i zrobiono to bardzo dobrze. A o atmosferze organizacyjnej tegorocznych dni zelowa niech świadczy taki dialog, który słyszałam na własne uszy: jeden pan (chyba ten, o którym mowa we wpisach) do jednej pani - jak ci się nie podoba to se (Wykrzyknik!) sama rób


Ostatnio zmieniony przez gemini dnia 18.06.2011, 12:04:10, w całości zmieniany 2 razy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 17.06.2011, 22:46:18 Odpowiedz z cytatem
PIXI
Miętki
Miętki
Dołączył: 17 Cze 2011
Posty: 10

Register IP:


Co do organizacji to tez nie byłam zachwycona Confused ale to może być kwestią gustu. Ja się np cieszę, że p.Malinowski wpadł na tak genialny pomysł by taka impreza odbywała się na stadionie.
A co do kultury innych osób tohhmm... jakies tam zgrzyty powinny być załatwiane na prywatnie a nie w pracy, jakby na to nie patrzeć.
Później się wieść niesie w świat, że kadra domu kutury Mruga 2 tak pięknie się szanuje LOL

_________________
"Chwytaj dzień jak najmniej ufając przyszłości"
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      MSIEWinNT1280x800
PostWysłany: 17.06.2011, 22:49:05 Odpowiedz z cytatem
PIXI
Miętki
Miętki
Dołączył: 17 Cze 2011
Posty: 10

Register IP:


A teraz pozostaje nam czekać na kolejne dni Zelowa i na kolejne rewelacje Cool
Aż już mnie ciekawość pożera co będzie Suszę zęby Twisted Evil

_________________
"Chwytaj dzień jak najmniej ufając przyszłości"
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      MSIEWinNT1280x800
PostWysłany: 18.06.2011, 10:34:04 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


Witam wszystkich,

przyznam że ciekawe rzeczy się wypisuje szczególnie podobają mi się wypowiedzi pana Badziaka bo przecież on się na wszystkim zna najlepiej ale mniejsza z tym niema się co z koniem kopać .

Pragnę poddać pod dyskusję jeszcze jeden aspekt tej sprawy Uśmiech...

Rok 2010 był rokiem przed wyborami samorządowymi i tu nagle co Pytajnik Super impreza na Dni Zelowa co nie ukrywam że mnie bardzo cieszyło bo tak powinno być ale czy tylko ja widzę zmożone zainteresowanie tą imprezą przez poprzednie władze czy przypadkiem pan Sławek nie robił to pod wybory Pytajnik

Nie posiadam jeszcze takich informacji ale postaram się dowiedzieć ile kosztowały imprezy z 2008 czy 2009 to wtedy sami zobaczycie czemu lub komu tak naprawdę ta impreza miała służyć.

Pragnę jeszcze dodać że z przepisów wynika że tego typu imprezy podlegają pod imprezy masowe np. w tym roku w Radomsku tego typu impreza nie została zgłoszona jako impreza masowa i sprawa została zgłoszona do prokuratury do 8 lat pozbawienia wolności .

_________________
" DŻIHAD TO DŻIHAD "
LICZY SIĘ TYLKO PRAWDA
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 18.06.2011, 10:42:29 Odpowiedz z cytatem
PIXI
Miętki
Miętki
Dołączył: 17 Cze 2011
Posty: 10

Register IP:


Zgadzam się z poprzednikiem. Szczerze to byłam ciekawa jak przebiegnie w tym roku ta impreza masowa. I uważam, że jeszcze heh parę lat LOL i będzie lepsza frekfencja .

_________________
"Chwytaj dzień jak najmniej ufając przyszłości"
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      MSIEWinNT1280x800
PostWysłany: 18.06.2011, 17:29:37 Odpowiedz z cytatem
Diiderot
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 66

Register IP:


Czytam ten temat i tak sobie myślę czy impreza o której temat traktuje się jej uczestnikom podobała czy nie to jest każdego idywidualna ocena. Chciałbym się natomiast dowiedzieć ile dni Zelowa kosztowały w 2010 a ile w 2011 roku. Zastanawiam się też czy dni Zelowa powinny być organizowane w tej formie to znaczy sprawadzania zespołów i płacenie im dziesiątek tysięcy złotych , czy być może powinien to być rodzaj festynu . Co do organizacji dni Zelowa jako imprezy masowej to uważam, że nie mogła być ona organizowana inaczej aby to potwiedzić wystarczy przeczytać ze zrozumieniem art. 3 ustawy o imprezach masowych. W tym miejscu chciałbym odnieść się do jednej z wcześniejszych wypowiedzi w której jako przykład dobrze zorganizowanej imprezy dawano Juwenalia, gdyby piszący w tej sprawie przeczytał art. 2 ust. o imprezach masowych to dowiedziałby się ,iż impreza taka nie jest w myśl ustawy imprezą masową i nie dotyczą jej przepisy powyższej ustawy. Ciekawi mnie też czy dni Zelowa w 2010 roku były organizowane jako impreza masowa jeśli nie to organizator popełnił przestępstwo z art. 58 ust. o imprezach masowych i być może sprawą powinna zająć się Prokuratura, ponieważ nie ulwega najmniejszej wątpliwości że na dniach Zelowa w 2010 roku bawiało się w czasie koncertów jednocześnie więcej niż 1000 osób.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
PostWysłany: 19.06.2011, 20:57:39 Odpowiedz z cytatem
badboys2
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 54
Skąd: zelów
Register IP:


generalnie podpisuje sie pod tym co napisal na blogu pan debkowski.

po1. czego wy sie po dniach zelowa spodziewacie? nie przesadzacie troche? jakie podnoszenie poprzeczki? nie mamy kasy by pozwolic sobie na zaproszenie wielkich gwiazd. do tego jes cholernie ciezki okres w samorzadach, wszedzie tna, oszczedzaja, wiec tymbardziej wydawanie kasy na takie imprezy powinno ograniczyc sie do minimum.

2. dni zelowa to powinno byc swieto miasta. podobaja mi sie przemarsze strazackich kapel, pokazy taneczne naszych dzieciakow czy starszych babek z kola wiejskiego kurow/kurowe. to moze i wydawac sie smieszne i wiejskie ale co my innego mamy do zaprezentowania?!

3. co do samej organizacji, o wszedzie w polsce na wiekszych imprezach ogrodki piwne sa odgrodzone. tak bylo na mistrzostwach europy w koszykowce (bylem m.in. w lodzi i katowicach), tak bylo takze na innych wiekszych imprezach, na ktorych mialem okazje byc. rok temu doszlo do rozroby kiboli gdzies za stadionem, wiec moim zdaniem dobrze sie stalo, ze ochorony bylo wiecej niz zwykle.

4. latwo mozna jechac ludzi po nazwiskach, siedzac za kompem. ale debkowski ma sporo racji piszac o tym, ze te pojedyncze glosy powinno miec sie gdzies. wplynelo jakies oficjalne pismo do DK odnosnie "zlej" organizacji dni zelowa? no wlasnie. ci, ktorzy narzekaja z reguly nic nie robia. a prawda jest taka, ze przy zorganizowaniu takiej imprezy jest naprawde sporo pracy. skad maja to wiedziec ci, ktorzy nic nie robia?

reasumujac. wyluzujcie troche, szczegolnie nowi userzy. dla mnie ta impreza nie roznila sie niczym od pozostalych. a juz szczytem glupoty jest rozliczanie za te dni zelowa p.swierczynskiej. gemini mozesz to rozwinac?

piszac o ekipie masz na mysli ludzi z domu kultury? ci sie chyba nie zmienili od paru lat.

_________________
ron artest
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
 Dni Zelowa 2011 
PostWysłany: 19.06.2011, 21:58:04 Odpowiedz z cytatem
Maja34
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 05 Maj 2011
Posty: 27

Register IP:


Wszystko wszystkim ale chociaż ten raz w roku mieszkańcom jakiś wyjątek się należy. Co to było za "macanie" toreb? Chore. Skanowali ludzi jak przestępców aż odechciewało się tam wchodzić i przebywać a kto chciał i tak się opił, kto chciał i tak się bił więc po co to wszystko? Do tego wyznaczone miejsce do picia alkoholu, śmiechu warte. Najlepiej pozamykać ludzi w klatce. To miała być super impreza? W Bełchatowie czy Łasku takich rzeczy nie widziałam ale podobno Zelów miastem cudów Uśmiech...

3. co do samej organizacji, o wszedzie w polsce na wiekszych imprezach ogrodki piwne sa odgrodzone. tak bylo na mistrzostwach europy w koszykowce (bylem m.in. w lodzi i katowicach), tak bylo takze na innych wiekszych imprezach, na ktorych mialem okazje byc. rok temu doszlo do rozroby kiboli gdzies za stadionem, wiec moim zdaniem dobrze sie stalo, ze ochorony bylo wiecej niz zwykle.

Co Ty porównujesz? mecz koszykówki do Dni Zelowa? No gratuluję. Co z tego, że bili się za stadionem? A niech sobie łby pourywają. Najważniejsze aby inni, normalni ludzie dobrze się bawili. To w Łasku były większe 'gwiazdy' niż w Zelowie a jakoś nikt cyrku z tego nie zrobił a przecież powinno być conajmniej dwa razy tyle ochrony aby się wyrobili z zaglądaniem do toreb Mruga 2 Beznadzieja i jeszcze raz beznadzieja. Bawić się można przy wszystkim, to fakt ale nie w takiej sytuacji gdzie tego nie wolno tamtego nie wolno. Najlepiej stać w miejscu i milczeć, ot co. Impreza na "odwal się" i tyle. Mogli przeznaczyć te pieniądze na coś ciekawszego.. Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 4 z 5  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon