FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Gratulacje dla zelowskiej policji!!!

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 23.12.2010, 15:58:08 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Diiderot napisał:
A ja proponuję
Zwolnić wszystkich policjantów bo jak widać po wypowiedziach na forum nie są nikomu w Zelowie do niczego potrzebni i poczekać na przejęcie pilnowania ładu w mieście np. przez kibiców Widzewa lub dresiaży byłego burmistrza. Z tego co wiem radzili sobie przed ciszą wyborczą pod słupami ogłoszeniowymi lepiej od Policji. Nie wiem czy będzie bezpieczniej na pewno będzie ciekawiej.


a ty masz inne zdanie o naszej policji Pytajnik to proszę podziel się

chciałabym przeczytać coś w czym byli dobrzy
puki co zasłynęli z pogoni za kurczakiem

wiele razy zostalam okradziona i tylko jedna sprawa zakończyła się wyrokiem skazującym ale tylko dlatego że złapalam złodziei na gorącym uczynku i podałam policji nazwiska sprawców , resztę spraw umorzono

nie potrafią interweniować wtedy kiedy jest przemoc w rodzinie , byłam świadkiem ich interwencji to ręce mi opadły , nie znają podstawowych przepisów o czym wskazuje "wymyślony " taryfikator według którego wypisują mandaty

jedyne co jeszcze potrafią to eskortować kibiców , bo aż 4 auta sa im do tego potrzebne i robią to za nasze pieniądze , a mi stróż prawa kojarzy się raczej z czymś innym niż to co prezentuje nasza policja

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 23.12.2010, 16:58:47 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
A ja proponuję
Zwolnić wszystkich policjantów bo jak widać po wypowiedziach na forum nie są nikomu w Zelowie do niczego potrzebni i poczekać na przejęcie pilnowania ładu w mieście np. przez kibiców Widzewa lub dresiaży byłego burmistrza. Z tego co wiem radzili sobie przed ciszą wyborczą pod słupami ogłoszeniowymi lepiej od Policji. Nie wiem czy będzie bezpieczniej na pewno będzie ciekawiej.


Policjanci są potrzebni, ale niech zajmują się prawdziwymi przestępstwami, a nie nie zapiętymi pasami. Zgadzam się z deesis, że kiedy jest kradzież i nie poda im się nazwiska to wszystkie sprawy umarzają. I tak jest nie tylko z kradzieżami lecz również z morderstwami itp.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 31.12.2010, 09:40:26 Odpowiedz z cytatem
DziadekAU
Zbanowany
Zbanowany
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 93
Skąd: sromutka
Register IP:


trzeba sie odwolac przeciez to SKANDAL WykrzyknikWykrzyknik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP
PostWysłany: 03.02.2011, 14:58:43 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


Mógłby ktoś zweryfikować wiadomość która otrzymałem... Podobno w Zelowie nie będzie już komisariatu policji funkcjonującego 24h tylko od godzin rannych do wieczora... "dyżurki" też ma nie być..

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1680x1050
PostWysłany: 03.02.2011, 22:11:41 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


zadzwoń i zapytaj
a zresztą i tak nic nie robią wiec czy bedą noca czy nie to jeden czort , bełchatów zdaje się być bardziej profesjonalny

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 03.02.2011, 22:35:20 Odpowiedz z cytatem
eujot
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 120
Skąd: Zelów
Register IP:


Na Kościuszki od ulicy Wąskiej do św. Anny jest zakaz zatrzymywania się, ciekawe tylko po co tam stoi, skoro Zelowska Policja nie potrafi wyegzekwować jego przestrzegania. Może za bardzo zakumplowali się z kierowcami i za to ich odstrzelą. Tutaj wszyscy się dobrze znają, i głupio im wlepić mandat sąsiadowi...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX1440x900
PostWysłany: 03.02.2011, 22:51:55 Odpowiedz z cytatem
emaster
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 47

Register IP:


eujot napisał:
Na Kościuszki od ulicy Wąskiej do św. Anny jest zakaz zatrzymywania się, ciekawe tylko po co tam stoi, skoro Zelowska Policja nie potrafi wyegzekwować jego przestrzegania. Może za bardzo zakumplowali się z kierowcami i za to ich odstrzelą. Tutaj wszyscy się dobrze znają, i głupio im wlepić mandat sąsiadowi...


raz na jakiś czas wpada policja z łasku, oni już tutaj nie mają znajomych i nie ma taryfy ulgowej, jechałem 3 razy z łasku za policją, łapankę zaczynają już od bachorzyna, jakoś w Gorczynie, Czestkowie i Buczku nigdy nikogo nie zatrzymali, ciekawe dlaczego?
Gdy tylko zbliżają się do zelowa i widzą auto na tablicach EBE, nagle wszyscy ich zdaniem łamią przepisy ruchu drogowego i wszystkim należy wystawiać mandaty. Dlaczego nie są tacy cwani na swoim terenie?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinNT1440x900
PostWysłany: 04.02.2011, 06:06:35 Odpowiedz z cytatem
szmarek
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 21 Lis 2005
Posty: 47

Register IP:


Cytat:

raz na jakiś czas wpada policja z łasku

Jurysdykcja komisariatu z Łasku kończy się w okolicach Toruńskich zakładów na Bachorzynie, nie mają prawa, obowiązku ani podejrzewam chęci zapuszczać się do Zelowa, chętnie za to czatują w Buczku.
Po Zelowie krąży czasem czarna skoda superb z videorejestratorem albo oznakowane auta z Bełchatowa.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWin20001024x768
PostWysłany: 04.02.2011, 11:55:47 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


szmarek napisał:

Po Zelowie krąży czasem czarna skoda superb z videorejestratorem albo oznakowane auta z Bełchatowa.


http://www.forum.zelow.pl/viewtopic.php?t=1294

Ta Skoda Superb jest już znana mieszkańcom. Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 19.04.2011, 09:17:33 Odpowiedz z cytatem
poliop
Miętki
Miętki
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 5

Register IP:


Co Wy chcecie od policjantów jak komendant stwierdził, że jego podwładni mają tyle pracy, że nie mogą rozmawiać z obywatelami naszej gminy bo im nie starcza na to czasu. mogą tylko przyjmować protokoły przesłuchiwać, żadnej ROZMOWY. Nie wiem albo komendant nie ten-tego albo za mały mają czas pracy Pytajnik?Wykrzyknik!

A co do pasów to lepiej nich sami zapinają, bo mam kilka ciekawych nagrań.

A co do pasów.
Czyn zabroniony musi być społecznie szkodliwy.
Czy jak nie zapnę pasów w samochodzie spełnia to przesłanki czynu zabronionego?

A zresztą , ludzie, co tu się wysilać jak wystarczy złapać rowerzystę po trzech piwach i wynik jak ta lala-PRZESTĘPSTWO WYKRYTE, ach te statystyki piękne czasy, kiedyś wypuszczali powietrze z koła.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariWinXP1680x1050
PostWysłany: 19.04.2011, 10:45:34 Odpowiedz z cytatem
DrHouse
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 05 Gru 2010
Posty: 54

Register IP:


poliop napisał:
A co do pasów to lepiej nich sami zapinają, bo mam kilka ciekawych nagrań.


to zrób z tego użytek człowieku. gdybym ja takie miał to już dawno ktoś by musiał beknąć za to i tyle.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1680x1050
PostWysłany: 20.04.2011, 08:16:23 Odpowiedz z cytatem
szmarek
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 21 Lis 2005
Posty: 47

Register IP:


DrHouse napisał:
poliop napisał:
A co do pasów to lepiej nich sami zapinają, bo mam kilka ciekawych nagrań.


to zrób z tego użytek człowieku. gdybym ja takie miał to już dawno ktoś by musiał beknąć za to i tyle.


I tu Was panowie rozczaruję. Policjant nie ma obowiązku zapinania pasów podczas wykonywania obowiązków służbowych Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWin20001024x768
PostWysłany: 20.04.2011, 08:41:04 Odpowiedz z cytatem
DrHouse
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 05 Gru 2010
Posty: 54

Register IP:


szmarek napisał:
DrHouse napisał:
poliop napisał:
A co do pasów to lepiej nich sami zapinają, bo mam kilka ciekawych nagrań.


to zrób z tego użytek człowieku. gdybym ja takie miał to już dawno ktoś by musiał beknąć za to i tyle.


I tu Was panowie rozczaruję. Policjant nie ma obowiązku zapinania pasów podczas wykonywania obowiązków służbowych Uśmiech...


to się tyczy jazdy na sygnale jako pojazd uprzywilejowany czy tak w ogóle, nawet jak jedzie na chwile do domu na obiad służbowym samochodem?
bo przecież to się nagminnie zdarza, że służbowe auto stoi przed domem rodzinnym Pana Policjanta w godzinach jego pracy. żenada normalnie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1680x1050
PostWysłany: 20.04.2011, 11:22:10 Odpowiedz z cytatem
szmarek
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 21 Lis 2005
Posty: 47

Register IP:


DrHouse napisał:
szmarek napisał:
DrHouse napisał:
poliop napisał:
A co do pasów to lepiej nich sami zapinają, bo mam kilka ciekawych nagrań.


to zrób z tego użytek człowieku. gdybym ja takie miał to już dawno ktoś by musiał beknąć za to i tyle.


I tu Was panowie rozczaruję. Policjant nie ma obowiązku zapinania pasów podczas wykonywania obowiązków służbowych Uśmiech...


to się tyczy jazdy na sygnale jako pojazd uprzywilejowany czy tak w ogóle, nawet jak jedzie na chwile do domu na obiad służbowym samochodem?
bo przecież to się nagminnie zdarza, że służbowe auto stoi przed domem rodzinnym Pana Policjanta w godzinach jego pracy. żenada normalnie.


Oczywiście w godzinach pracy czyli na służbie, niekoniecznie jadąc na sygnale. A jak udowodnisz, że nie podjechał do domu "po ważną notatkę" albo zapomnianą pałkę służbową? Trzeba się pogodzić, że niektórzy mają przywileje i z nich korzystają a inni ich nie mają. Jak Ci bardzo przeszkadza zapinanie pasów zacznij się leczyć na kręgosłup albo znajdź zaprzyjaźnionego lekarza. Wystawienie zaświadczenia o przeciwwskazaniach z korzystania pasów podczas jazdy samochodem kosztowało kiedyś 50zł. Mina policjanta łapiącego za "niemanie" pasów podejrzewam, że bezcenna.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWin20001024x768
 Gratulacje dla zelowskiej policji!!! 
PostWysłany: 20.04.2011, 11:29:49 Odpowiedz z cytatem
DrHouse
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 05 Gru 2010
Posty: 54

Register IP:


szmarek napisał:
DrHouse napisał:
szmarek napisał:
DrHouse napisał:
poliop napisał:
A co do pasów to lepiej nich sami zapinają, bo mam kilka ciekawych nagrań.


to zrób z tego użytek człowieku. gdybym ja takie miał to już dawno ktoś by musiał beknąć za to i tyle.


I tu Was panowie rozczaruję. Policjant nie ma obowiązku zapinania pasów podczas wykonywania obowiązków służbowych Uśmiech...


to się tyczy jazdy na sygnale jako pojazd uprzywilejowany czy tak w ogóle, nawet jak jedzie na chwile do domu na obiad służbowym samochodem?
bo przecież to się nagminnie zdarza, że służbowe auto stoi przed domem rodzinnym Pana Policjanta w godzinach jego pracy. żenada normalnie.


Oczywiście w godzinach pracy czyli na służbie, niekoniecznie jadąc na sygnale. A jak udowodnisz, że nie podjechał do domu "po ważną notatkę" albo zapomnianą pałkę służbową? Trzeba się pogodzić, że niektórzy mają przywileje i z nich korzystają a inni ich nie mają. Jak Ci bardzo przeszkadza zapinanie pasów zacznij się leczyć na kręgosłup albo znajdź zaprzyjaźnionego lekarza. Wystawienie zaświadczenia o przeciwwskazaniach z korzystania pasów podczas jazdy samochodem kosztowało kiedyś 50zł. Mina policjanta łapiącego za "niemanie" pasów podejrzewam, że bezcenna.


mnie nie przeszkadza zapinanie pasów, uważa ze jest to konieczne i zapinam. ale wkurza mnie jak inni którzy powinni swiecić przykładem nagminnie tego nie robią. nie zależy im na dawaniu dobrego przykładu, na bezpieczeństwie?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1680x1050
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 3 z 3  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon