FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Forum & Strona -> zelow.pl - zmiana wyglądu

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 14.03.2011, 22:31:59 Odpowiedz z cytatem
eujot
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 120
Skąd: Zelów
Register IP:


Co to za grafika i kolory na stronie www.zelow.pl? Poprzednia wersja, o ile mnie pamięć nie myli, była od początku istnienia "portalu" i w swoim czasie trzymała poziom. Obecna wersja kolorystycznie nie odbiega od wersji poprzedniej, chociaż białe tło mocno razi, a jakość dokonania konwersji kolorów też pozostawia wiele do życzenia. Jednak przede wszystkim baner wygląda gorzej niż źle. Wstyd na cały internet, wręcz pachnie amatorszczyzną :/

Aż nie chce mi się wierzyć, że to sprawka Danona, ale linki w stopce strony mogą na to wskazywać (Link Webdesign 2003 Danon, wskazuje na adres pi@zelow.pl, podobnie jak link do webmastera).

Czemu ma służyć taka zmiana? Rozumiem, zmiana kolorów, ale niech strona pozostanie na podobnym poziomie...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX1440x900
PostWysłany: 15.03.2011, 10:26:00 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Muszę się podpisać pod tekstem eujot'a.
Zmiany były potrzebne, bo stara strona faktycznie wyglądała jak z 2003 roku. Od tego czasu Internet bardzo się zmienił.
Tymczasem obecne zmiany wydają się raczej krokiem w przeszłość niż próbą odświerzenia wyglądu i dostosowania go do aktualnych trendów.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      SafariMacOSX1440x900
PostWysłany: 15.03.2011, 13:12:00 Odpowiedz z cytatem
agent
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 22
Skąd: miejscowy
Register IP:


Jak w starym porzekadle:jednemu nie podoba sie teściowa drugiemu córka.Tu właśnie ten przyklad.Jest inaczej to prawda,ale czy źle?Uważam,że dobrze,iż zniknął ten monotonny zielony kolor.Więcej radosnych kolorów,a nie smutku.Układ strony nie zmienił sie zbytnio.Dla mnie bardziej czytelny.W urzędzie od tego typu działalności są trzy osoby zajmujace sie informatyką więc niech działają i życze im owocnej pracy.Nie wszystko co stare jest dobre.Stare dobre są np. skrzypce,wino i teściowa Uśmiech...
Studenci z Łodzi z którymi rozmawiałem stwierdzili,że Zelów ma bardzo dobrą stronę internetową. Jak powiedzieli:jedna z lepszych. Poradźmy lepiej osobom które sie tym zajmują co jeszcze można w niej usprawnić,a nie krytukujmy za podjęcie dzialań.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1440x900
PostWysłany: 15.03.2011, 17:09:46 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Podpisuje się pod postem eujot. Kolorystyka mdła a baner robiony w Wordzie Uśmiech...Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      SafariWinXP1280x1024
PostWysłany: 15.03.2011, 19:39:57 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Stronie po 8 latach przydał by się mały lifting, ale te zmiany które obecnie wprowadzono, z przykrością muszę stwierdzić, że są na miarę lat 90' ubiegłego wieku. Kolor okey, kwestia gustu, ale top... tragedia. Dobrze byłoby szybko to zmienić.

agent, nie można opierać się o porzekadła ale kwestię estetyki.

Ja w tej chwili nie jestem odpowiedzialny za to co dzieje się na www.zelow.pl, tak dla jasności Uśmiech...

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1680x1050
PostWysłany: 15.03.2011, 23:35:56 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


Danon napisz do UM aby usunęli Twój podpis pod stroną... nie chciałbyś pewnie aby Cię ktoś utożsamiał z obecnym stanem.

Agent.. zapytaj teraz studentów z Łodzi co sądzą o nowym zmianach Mruga 2
Poza tym tu nikt nie chce krytykować informatyków za działania ku polepszeniu funkcjonowania strony.. chwała Bogu, że wychodzą z inicjatywą.. ale możemy krytykować ich za efekt tych działań, a forum to najlepsze miejsce dla wyrażania takich opinii... Dla mnie niestety top wyszedł marnie.

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1680x1050
PostWysłany: 16.03.2011, 14:14:39 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
Aż nie chce mi się wierzyć, że to sprawka Danona, ale linki w stopce strony mogą na to wskazywać (Link Webdesign 2003 Danon, wskazuje na adres pi@zelow.pl, podobnie jak link do webmastera).


Danon tworzył tą stronę w 2003 roku i dlatego jest napisane, że jest autorem tej strony.

Również podpisuje się pod eujota. Ciekawe kiedy to zmienią Pytajnik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 16.03.2011, 15:57:27 Odpowiedz z cytatem
Urlep
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 26

Register IP:


jezeli chodzi o kolorystyke strony to nie za fajnie to wyglada ale i tak jest lepiej niz przez pewien krotki czas, strona miala wtedy zolte tlo poprostu az razilo w oczy, na szczescie troche sciemnili te kolory

strona sama w sobie mysle ze moze byc, ale jedna rzecz od bardzo dlugiego czasu mnie denerwuje to wielkosc zdjec i brak mozliwosci ich powiekszenia
moze to ma na celu oszczedzanie przestrzeni w co watpie ze nie ma pieniedzy aby umozliwic ich trzymanie w lepszych formatach Mruga 2

ale fakt jest taki ze modernizacja by sie przydala...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1440x900
PostWysłany: 02.07.2012, 10:03:55 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


NIe wiem od kiedy, ale właśnie zauważyłem nowy image głównej strony miasta, wykonaną przez renomowaną firmę. W sumie wszystko ok, nawet te kolory tęczy które mi kojarzą się - i nic na to nie poradzę - z Paradą Wolności. Widzę jeden problem i zastanawiam się jedynie czy to przypadek czy (co by było dużo bardziej szokujące) świadome działanie? O co biega? Już tłumaczę: brak buttona do tego forum! Cicho sza. Zastępczego też nie ma. Może zatem to tylko niedopatrzenie? Oby... Pozdrawiam

_________________
www.myspace.com/redrumpoland - szarpidruty z "Pekinu"Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      SafariWinNT1366x768
PostWysłany: 02.07.2012, 11:49:31 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


W "Informatorze Zelowskim" było napisane, że zelow.pl zmienia wygląd.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 02.07.2012, 21:04:37 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Nie tylko Tobie się to z tym kojarzy. Co mnie razi to brak możliwości przeczytania poprzednich wpisów. I ciekawi mnie ile taka stronka kosztuje bo jak robiono biegi w parku to już ze 3 tygodnie wcześnie podano na stronę jakiś papierek-dokument ileż to gmina musi przeznaczyć na te biegi. Zatem poproszę teraz informacje ileż to my Podatnicy zapłaciliśmy za tą stronęPytajnikWykrzyknik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      SafariWinXP1280x1024
PostWysłany: 20.07.2012, 13:37:05 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


HA Cisza Uśmiech...Uśmiech...Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      SafariWinXP1280x1024
PostWysłany: 21.07.2012, 14:13:23 Odpowiedz z cytatem
gemini
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 90

Register IP:


C4rtm4n napisał
Cytat:
HA Cisza

Ona po polsku ci nie odpisze, bo nie umie...
Ty po ukraińsku też nie dziamiesz...
Wszystko jest kwestia JĘZYKA Język 2 Język 2 Język 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 08.08.2012, 08:34:48 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Aj to lubie najbardziej w informacjach na stronie zelowa cytuje news:

http://zelow.pl/pl/news/turniej-pi%C5%82karski-%E2%80%9Eoldboy%E2%80%9D-im-krzysztofa-surlita

Cytat:
W sobotę, 4 sierpnia, na stadionie „Włókniarza” Zelów odbył się Turniej Piłkarski „OLDBOY” im. Krzysztofa Surlita. Turniej poprzedziła uroczystość złożenia kwiatów pod tablicą upamiętniającą wychowanka zelowskiego klubu.

Obok członków rodziny, przyjaciół piłkarza oraz władz klubu z Prezesem Marią Korzynek na czele, w uroczystości udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych, Burmistrz Zelowa Urszula Świerczyńska, powiat reprezentował Zastępca Starosty – Marek Jasiński. Nie zabrakło również przedstawicieli kibiców łódzkiego Widzewa, w którym Krzysztof Surlit święcił największe triumfy jako zawodnik, zdobywając z tym klubem dwukrotnie mistrzostwo Polski.

Tegoroczny Turniej im. Krzysztofa Surlita zbiega się z 90-leciem Włókniarza Zelów oraz z 55. Rocznicą nadania praw miejskich Zelowowi. We wrześniu przypada również piąta rocznica śmierci wybitnego piłkarza.


Czego chcieć więcej w tym newsie. Są wymienieni z imienia i nazwiska wszyscy oficjele naszej gminy i powiatu, multum zdjęć.
Ale żeby napisać kto z kim grał jakie były drużyny i wyniki tego turnieju to już niestety miejsca na to zabrakło.
Ach jakie to przykre ...

Długo nie było szukać takich kwiatków, bo to kolejne powiązanie ze sportem:

http://zelow.pl/pl/wydarzenie/i-kolejka-wakacyjnej-ligi-pi%C5%82ki-no%C5%BCnej-o-puchar-burmistrza-zelowa-urszuli-%C5%9Bwierczy%C5%84skiej

Ale kto gra, jakim systemem - nic, ważne kto jest w tytule...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      SafariWinXP1280x1024
 zelow.pl - zmiana wyglądu 
PostWysłany: 28.08.2012, 18:25:49 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Podobno jestem tchórzem bo zadaje tu pytania. Tak twierdzi pani której nie znam. Jak kto mówią kto pyta nie błądzi choć nie wiem czy mi przystoi bo pyta to brzydkie słowo...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      SafariWinXP1280x1024
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Forum & Strona
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 2  
Idź do strony 1, 2  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon