FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Nieruchomości po dawnym Fanarze

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 19.01.2011, 09:13:18 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


fan_ dzięki za zdjęcia, zawsze chciałem tam wleźć z aparatem, ale jak widzę nie będzie już na co

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1680x1050
PostWysłany: 05.02.2011, 11:43:16 Odpowiedz z cytatem
Babcia Stasia
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 27
Skąd: Mauryców
Register IP:


wiecie może kiedy wyburzą ten komin Question jestem bardzo niecierpliwa, bo ja chce zrobić zdjęcie komina jak już będzie wyburzony
fan_ wiesz coś więcej Question

_________________
http://paranormalna-gmina-zelow.phorum.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 05.02.2011, 15:54:19 Odpowiedz z cytatem
fan_
Miętki
Miętki
Dołączył: 17 Sty 2011
Posty: 5

Register IP:


Babcia Stasia napisał:
wiecie może kiedy wyburzą ten komin Question jestem bardzo niecierpliwa, bo ja chce zrobić zdjęcie komina jak już będzie wyburzony
fan_ wiesz coś więcej Question



ciężko powiedzieć, kotłownia jeszcze nie wyburzona do końca także jeszcze komin stoi..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1024x768
PostWysłany: 07.02.2011, 12:10:52 Odpowiedz z cytatem
dawid198819
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 24
Skąd: zelów
Register IP:


Dobrze że miasto zarabia na dzierżawie tych terenów przedsiębiorcom ale to jest tylko na pare lat. Nie da sie ukryć że obiekt ten jest przestarzały i powoli zamienia się w ruinę. Bez konkretnego planu remontu i bez zagospodarowania odpowiedniego tych obiektów dalsze utrzymywanie nie ma sensu. albo należy znaleźć konkretnego inwestora co zdaję sobie sprawę nie jest zapewne łatwe albo wyburzyć i np na tym placu wybudowac jakieś osiedle bądź lokale zastępcze. Tego brakuje w zelowie moim zdaniem.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1280x800
PostWysłany: 07.02.2011, 12:11:17 Odpowiedz z cytatem
dawid198819
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 24
Skąd: zelów
Register IP:


Dobrze że miasto zarabia na dzierżawie tych terenów przedsiębiorcom ale to jest tylko na pare lat. Nie da sie ukryć że obiekt ten jest przestarzały i powoli zamienia się w ruinę. Bez konkretnego planu remontu i bez zagospodarowania odpowiedniego tych obiektów dalsze utrzymywanie nie ma sensu. albo należy znaleźć konkretnego inwestora co zdaję sobie sprawę nie jest zapewne łatwe albo wyburzyć i np na tym placu wybudowac jakieś osiedle bądź lokale zastępcze. Tego brakuje w zelowie moim zdaniem.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1280x800
PostWysłany: 07.02.2011, 13:54:21 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Babcia Stasia napisał:
wiecie może kiedy wyburzą ten komin Question jestem bardzo niecierpliwa, bo ja chce zrobić zdjęcie komina jak już będzie wyburzony
fan_ wiesz coś więcej Question


Już kotłownia jest praktycznie cała wyburzona, teraz koparki wywożą gruz po tym zniszczonym budynku. Dzisiaj widziałem jak po drabince wchodzili na ten komin.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 07.02.2011, 17:28:48 Odpowiedz z cytatem
lukasz_zel
Miętki
Miętki
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 3

Register IP:


zdjęcia z września 2010

















Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1024x768
PostWysłany: 17.02.2011, 13:25:49 Odpowiedz z cytatem
lukasz_zel
Miętki
Miętki
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 3

Register IP:


http://www.youtube.com/watch?v=aSLvr3n5n2g


Filmik wykonany podczas rozbiórki komina. Pozdrawiam,
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1024x768
PostWysłany: 17.02.2011, 16:08:38 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


lukasz_zel napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=aSLvr3n5n2g


Filmik wykonany podczas rozbiórki komina. Pozdrawiam,


Widziałem na żywo. Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
A co będzie w miejscu kotłowni Pytajnik Pusty plac Pytajnik
Nie wiedziałem, że ten komin miał 46 metrów.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 17.02.2011, 21:34:31 Odpowiedz z cytatem
eujot
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 120
Skąd: Zelów
Register IP:


Skończyła się w Zelowie pewna epok. W dzieciństwie wszystkie wycieczki poza miasto, oceniałem po odległości od tego komina, który stanowił doskonały punkt nawigacyjny w okolicy.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX1440x900
PostWysłany: 17.02.2011, 23:06:41 Odpowiedz z cytatem
emaster
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 47

Register IP:


dawid198819 napisał:
Dobrze że miasto zarabia na dzierżawie tych terenów przedsiębiorcom ale to jest tylko na pare lat. Nie da sie ukryć że obiekt ten jest przestarzały i powoli zamienia się w ruinę. Bez konkretnego planu remontu i bez zagospodarowania odpowiedniego tych obiektów dalsze utrzymywanie nie ma sensu. albo należy znaleźć konkretnego inwestora co zdaję sobie sprawę nie jest zapewne łatwe albo wyburzyć i np na tym placu wybudowac jakieś osiedle bądź lokale zastępcze. Tego brakuje w zelowie moim zdaniem.


wiesz czego najbardziej brakuje w zelowie? bezrobocie sięga 15%, może warto pomyśleć o nowych miejscach pracy a nie o nowych mieszkaniach. Serce się kroi jak się patrzy co się dzieje na terenie byłego Fanaru, wszystko popada w ruinę. Orientuje się ktoś ile kiedyś tam osób pracowało? Wyobrażacie sobie jakby teraz wyglądała ta fabryka gdyby rozwijała się przez te lata? Myślę ze był by to jeden z największych zakładów produkcyjnych w naszej okolicy.

można gdzieś znaleźć jakieś fotografie jak wyglądał fanar za czasów jego działalności?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinNT1440x900
PostWysłany: 18.02.2011, 12:26:25 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


eujot napisał:
Skończyła się w Zelowie pewna epok. W dzieciństwie wszystkie wycieczki poza miasto, oceniałem po odległości od tego komina, który stanowił doskonały punkt nawigacyjny w okolicy.


Jest jeszcze komin na cegielni w Zelowie i kościoły Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby

Cytat:

wiesz czego najbardziej brakuje w zelowie? bezrobocie sięga 15%, może warto pomyśleć o nowych miejscach pracy a nie o nowych mieszkaniach. Serce się kroi jak się patrzy co się dzieje na terenie byłego Fanaru, wszystko popada w ruinę. Orientuje się ktoś ile kiedyś tam osób pracowało? Wyobrażacie sobie jakby teraz wyglądała ta fabryka gdyby rozwijała się przez te lata? Myślę ze był by to jeden z największych zakładów produkcyjnych w naszej okolicy.


W latach 70. XX wieku pracowało tam ponad 2500 osób. Być może Fanar gdyby jeszcze istniał dorównywał by wielkości elektrowni w Bełchatowie, ale to tylko alternatywna przyszłość. Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Nieruchomości po dawnym Fanarze 
PostWysłany: 18.02.2011, 17:49:24 Odpowiedz z cytatem
lukasz_zel
Miętki
Miętki
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 3

Register IP:


Jak ktos ma jakies stare zdjecia Fanaru to niech wrzuci Mruga 2 chcialem zoabczyc jak to kiedys wygladalo Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 2  
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon