FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 62, 63, 64  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 04.02.2011, 15:45:21 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


No wymiary przede wszystkim Suszę zębySuszę zębySuszę zębySuszę zęby


A jeżeli kolanko tak napisał to cóż, matka go nie "umi" wychować to forum go wychowa Uśmiech...

_________________
Zelów - Tutaj nie ma przyszłości dla młodzieży
Jedynie co tu przetrwało to Kawiks i Lumpex:DSuszę zębySuszę zęby!
Postarajmy się by coś tu zmienić !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1584x990
PostWysłany: 04.02.2011, 16:18:59 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Ukasy napisał:
Cytat:
ty debilu" lub "ty chuju".


a było coś takiego , czy to bujna wyobraźnia tego "kogoś"


Ja przynajmniej takie coś widziałem (ocenzurowany post użytkownika kolanko). Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby


a to przepraszam musiało mi to gdzieś umknąć
myślałam że chodzi o mojego chama ;P ale nikt tego nie ocenzurował

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 04.02.2011, 16:21:08 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Cytat:
A jeżeli kolanko tak napisał to cóż, matka go nie "umi" wychować to forum go wychowa Uśmiech...


hahahaha oplułam kawą monitor

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 04.02.2011, 20:22:37 Odpowiedz z cytatem
robson161
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 85
Skąd: Zelów, ul. Kościuszki
Register IP:


Ja nie widzę problemu gdyż post został dawno edytowany. Najbardziej dziwi mnie jednak fakt, że wieść o tym że takie słowa padły rozprzestrzeniła się w bardzo szybkim tempie, a jeszcze szybciej dotarła do osób które mogły zgłosić skargi, a takimi osobami przede wszystkim są radni postulowani na naszym forum. Jednocześnie Ci radni uważają, że bardzo mało ludzi używa internetu i nie jest potrzebna pełna wiedza na temat gminy naszym mieszkańcom. To co dzieje się dzisiaj w Zelowie niestety ale bardzo przypomina chowanie brudów pod dywan. Zwracam się z ogromną prośbą do radnych, którzy zapewne to forum czytają, o czym chociażby mogą świadczyć skargi o godne sprawowanie urzędu radnego.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1440x900
PostWysłany: 04.02.2011, 22:45:53 Odpowiedz z cytatem
Styrzal z kopyta
Miętki
Miętki
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 16

Register IP:


Nie rozumiem tylko dlaczego ludzie wysokiej kultury osobistej i nienagannych manier nie mają odwagi by ich filmowano? Przeciez to oczywiste że pospolity Zelowiak nie może w tygodniu w samo południe zjawić się na sesji. W erze internetowej globalizacji świetnym pomyslem jest nagrywanie sesji i udostępnianie jej w sieci a zarazem paranoją odrzucenie tego wniosku. Zwracam się z pytaniem do szanownych radnych jakie argumenty przemawialy za decyzją odrzucenia tego wniosku? Co złego dostrzegły wasze umysły w takim przedsięwzięciu? Proszę o konkretną odpowiedz!
Moim skromnym zdaniem w małym, biednym Zelowie rozpowszechnia się styl polityki zaczerpnięty z zupełnie bezowocnego systemu polegającym na tym iż każda truistycznie pozytywna ustawa jest odrzucana tylko i dlatego ponieważ jest wystosowana przez „wrogi obóz”. Naprawdę nie tego oczekujemy od ludzi którym w zaufaniu powierzyliśmy losy naszego miasta.
Chciałbym dodać również że obsmarowywanie przez radnych Pani Burmistrz zarzutami z kosmosu, cały mezalians związany z zaprzysiężeniem jak również dążenie do odwołania ze stanowiska to istny przykład braku szacunku dla demokratycznej decyzji mieszkańców Zelowa.
Co sesja utwierdzam się w przekonaniu że radni stracili obraz rzeczywistości i zupełnie zapomnieli po co i w jakim celu zostali wygenerowani.

„Zgoda buduje, niezgoda rujnuje”
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinNT1920x1080
PostWysłany: 04.02.2011, 23:20:46 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


jestem pewien że będą chcieli odwołać panią burmistrz stąd ta maskarada... Ludzie nie zobaczą tej żenady więc nie będą poinformowani i mają szanse zagłosować na Pana M.

_________________
Zelów - Tutaj nie ma przyszłości dla młodzieży
Jedynie co tu przetrwało to Kawiks i Lumpex:DSuszę zębySuszę zęby!
Postarajmy się by coś tu zmienić !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1584x990
PostWysłany: 05.02.2011, 13:08:29 Odpowiedz z cytatem
AFI
Miętki
Miętki
Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 12

Register IP:


Polecamy lekturę:

http://www.zelow.bai.pl/?aktualnosci=infobai_info_wiecej&id_nius=12315
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1366x768
PostWysłany: 05.02.2011, 13:11:53 Odpowiedz z cytatem
Nemezis
Miętki
Miętki
Dołączył: 03 Lut 2011
Posty: 10
Skąd: Zelów
Register IP:


Twarda babka. Współczuję jej współpracowników z RM.

_________________
Mam Internet i nie zawaham się go użyć!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1366x768
PostWysłany: 05.02.2011, 19:56:22 Odpowiedz z cytatem
agent
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 22
Skąd: miejscowy
Register IP:


zero dyskusji


Ostatnio zmieniony przez agent dnia 04.07.2011, 05:46:28, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 05.02.2011, 21:41:37 Odpowiedz z cytatem
Diiderot
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 66

Register IP:


Skoro Rada ma się odbyć na małej sali a jest ona otwarta dla wszystkich mieszkańców Zelowa i program jest tak ciekawy to proponuję wszystkim, którzy czytają to forum i mają możliwość aby udać się na to posiedzenie. Jak przyjdzie do tej małej sali ze 100 osób i radni w tym przewodniczący poczują oddech społeczeństwa na plecach to może następne posiedzenia wrócą do Domu Kultury. Ja osobiście załatwiam sobie w spracy wolne i idę na posiedzenie Rady. Jak przyjdzie dużo osób to może być ciekawie.
Druga moja myśl jest taka, iż pan Berliński zwołując posiedzenie Rady na małej sali chce ukryć przed społeczeństwem "sukcesy" poprzednich władz w sprawie budowanych obiektów takie jak niewłaściwy nadzór właścicielski, niezgodne z prawem zmiany w projektach lub wykorzystanie przez wykonawców do budowy tych obiektów materiałów niezgodnych ze specyfikacją przetargową co jeśli jest prawdą może skutkować cofnięciem dotacji Unijnych.


Ostatnio zmieniony przez Diiderot dnia 06.02.2011, 09:11:36, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
PostWysłany: 05.02.2011, 22:22:58 Odpowiedz z cytatem
AFI
Miętki
Miętki
Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 12

Register IP:


Oczywiście, że będziemy.


Redakcja
www.zelow.bai.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1366x768
PostWysłany: 05.02.2011, 22:35:57 Odpowiedz z cytatem
Nemezis
Miętki
Miętki
Dołączył: 03 Lut 2011
Posty: 10
Skąd: Zelów
Register IP:


W Zelowie robi sie coraz ciekawiej. Najpierw nastaje sie na wolność słowa na forum, bo się nasze wypowiedzi radnym nie podobają ( a może by tak uniezależnić forum od urzędowej strony? nikt by się już krytyki nie czepiał), a teraz radni się przed nami chowają. Będę na pewno. Oooo...i dziennikarze też będą. Robi się wesoło. I dobrze, może niektórzy wreszcie zobaczą, że Zelów to nie koniec świata, psy tu szczekają odpowiednią stroną a w kalendarzu mamy 2011 rok a nie siermiężny PRL!

_________________
Mam Internet i nie zawaham się go użyć!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1366x768
PostWysłany: 06.02.2011, 00:01:18 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


będą jajka... Suszę zęby licze na nie zawodnego krs-z i jego nagranie , nie ma nikt kamery żeby to nagrać ewentualnie aparatu Suszę zęby?

Mówcię o tym wszystkim... Suszę zęby niech przyjdą i zobaczą tą żenadę Suszę zęby

_________________
Zelów - Tutaj nie ma przyszłości dla młodzieży
Jedynie co tu przetrwało to Kawiks i Lumpex:DSuszę zębySuszę zęby!
Postarajmy się by coś tu zmienić !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1584x990
PostWysłany: 07.02.2011, 15:16:49 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


zelow.pl napisał:
VII sesja Rady Miejskiej w Zelowie
W dniu 10 lutego br. o godz. 13.00 w Domu Kultury w Zelowie, ul. Kościuszki 74 odbędzie się VII sesja Rady Miejskiej.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie quorum.

2. Przyjęcie porządku obrad.

3. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany w Wieloletniej Prognozie Finansowej na 2011 rok.

4. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany w budżecie Gminy Zelów na 2011 rok.

5. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zaciągnięcia pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi ( rozbudowa systemów wodno - kanalizacyjnych w Zelowie i Łobudzicach w gminie Zelów ).

6. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zaciągnięcia pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi ( budowa sieci wodociągowej w ul. Zofii, Górna w Zelowie ).

7. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały dotyczącej uchwalenia planów pracy Komisji Rady Miejskiej w Zelowie na 2011 rok.

8. Interpelacje i zapytania radnych.

9. Wolne wnioski i informacje.

10. Zakończenie sesji.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie 
PostWysłany: 07.02.2011, 18:50:01 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


Czyli jednak w Domu Kultury.. ja się stawię Mruga 2

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1680x1050
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 31 z 64  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 62, 63, 64  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon