FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Forum & Strona -> Pytamy lud o Forum:]

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

Co sądzicie o tym FORUM???????
Jest Glanc!
35%
 35%  [ 7 ]
Może być.
35%
 35%  [ 7 ]
Eeeeeee, przeciętny.
15%
 15%  [ 3 ]
Ble!!!
0%
 0%  [ 0 ]
Sir_Bart miał racje!!!
15%
 15%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 20


PostWysłany: 05.05.2004, 20:20:59 Odpowiedz z cytatem
a
Zbanowany
Zbanowany
Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 12

Register IP:


O przepraszam bardzo mój starszy siedzi na forum chociarz ma juz z 50 pare lat tylko ze klopot w tym ze nie wie jak sie tym forum obsugiwac a mi sie nie chce mu tumaczyć LOL
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 07.05.2004, 18:56:38 Odpowiedz z cytatem
Katarzyna:)
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 62
Skąd: Zelów
Register IP:


Forum to fajna sprawa. Można poznać opinię ludzi na dany temat. Fajnie, że ktoś w Zelowie to wymyślił.

_________________
Sprawiedliwa wolność jest tylko halucynacją
Czekającą na krawędzi odległego horyzontu
A my wszyscy jesteśmy obcymi w globalnej iluzji
Pragnącymi i potrzebującymi niemożliwego nieba
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 16.05.2004, 20:00:34 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Niektórych ludzi to ja nie rozumiem. Po co się zarejestrowują na forum jeżeli się na nim wogóle nie wypowiadają albo mają tylko jednego posta. Jak by te wszystkie osoby, które mają 0 postów zaczęły coś pisać i tworzyć nowe tematy to napewno forum by dostało speeda Suszę zęby
Jeżeli macie coś do napisania to piszcie przecież wkońcu po to to jest Język LOL

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 17.05.2004, 07:41:04 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Wierz mi Meier, że jest wiele powodów dla których spora część zarejestrowanych użytkowników ma zero lub tylko kilka postów. Jak widzisz ja sam mam zaledwie kilka postów. W moim przypadku brak postów spowodowany jest tym, że nie ma takiego tematu, na który chciałbym się wypowiedzieć. Większość tematów dotyczy Zelowa i spraw z nim związanych. Trudno mi się wypowiadać na temat Zelowa skoro ja nie jestem jego mieszkańcem. Temat związane z piciem w Zelowie, z neostradą , z LANParty (to tylko niektóre przykłady) wogóle mnie nie dotyczą i naprawdę nie wiem jaki komentarz dawać w takich tematach. Myślę, że część zarejestrowanych użytkowników ma ten sam lub podobny problem co ja. Uważam, że jest kilka rozwiązań takiej sytuacji, np. powinno być więcej tematów, na które mogliby się wypowiedzieć wszyscy (np. tematy związane z domem, rodziną, kolegami, życiem, miłością). Przynaje ci jednak rację. Gdyby każdy coś napisał forum nabrałoby jak to określiłeś "speeda". Zresztą uważam, że nawet teraz każdy mógłby się wypowiedzieć choć na jeden temat. Ja jestem tego przykładem Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Pytamy lud o Forum:] 
PostWysłany: 18.05.2004, 16:24:39 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


Nightcrawler skoro nie ma takich tematów w których chciałbys się wypowiedzieć zawsze jest opcja dodaj nowy temat i wtedy będziesz mógł się podzielić z nami co chodzi ci po głowie.






Pozdrawiam Uśmiech...

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Forum & Strona
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 2  
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon