FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 62, 63, 64  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 20.01.2011, 23:07:17 Odpowiedz z cytatem
elpolakito
Miętki
Miętki
Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 12

Register IP:


Kolego KSR-Z po prostu dziwi mnie podejście rodowitych ludzi z Zelowa którzy dopatrują się przekrętów w firmach rodzimych, które to zarabiają i odprowadzają podatki do UM w Zelowie. To na takich firmach Zelów zarabia.
Jaki zysk będzie miał UM z tego , że przykładowo remont drogi "x" przeprowadzi firma z Warszawy.....nic. Po prostu cudze chwalicie swego nie znacie.
Zmieniając temat co do wyborów pana Malinowskiego zgubiła pewność siebie, a nasz nowy burmistrz przeprowadził wzorową kampanię. Życzę aby tak samo wzorowo szło kierowanie naszym miastem.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1229x691
PostWysłany: 20.01.2011, 23:13:02 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


Cytat:
Jaki zysk będzie miał UM z tego , że przykładowo remont drogi "x" przeprowadzi firma z Warszawy.....nic.


A jaki zysk miał Urząd miasta po remoncie nowej siedziby przez firmę "S" jak trzeba było ściany suszyć Suszę zęby? Jak grzyb wchodzi i ściany pękają.
Dawno już nie byłem więc nie wiem jak wygląda to teraz ale nie którzy pracownicy się parę razy śmiali jak to jest zrobione Suszę zęby

Inna sprawa że kiedyś kolega się żalił że też wystartował w przetargu a i tak stivex wygrał Uśmiech kwaśny chociaż miał lepsze warunki i cenę

_________________
Zelów - Tutaj nie ma przyszłości dla młodzieży
Jedynie co tu przetrwało to Kawiks i Lumpex:DSuszę zębySuszę zęby!
Postarajmy się by coś tu zmienić !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1584x990
PostWysłany: 20.01.2011, 23:35:00 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


Po części się z tobą zgadzam tylko czemu zawsze te same rodzime firmy i to boli bo wystarczy zobaczyć na stronie U.M. Jak wyglada BIP (informacje o przetargach itp) nie ma nic podobno ma się to zmienić ale za pana M. było jak było sam wiem wiele o sztucznie wystawianych ofertach przez inne zaprzyjaźnione firmy by wygrała firma jaka miała wygrać Wykrzyknik Potrzebna była na szybko kontroferta i się znalazła i jak zobaczysz w papierach to wszystko gra bo wygrała najtańsza oferta tylko i tak cena jest grubo ponad średnią rynkową i koło się zamyka .

_________________
" DŻIHAD TO DŻIHAD "
LICZY SIĘ TYLKO PRAWDA
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX320x480
PostWysłany: 21.01.2011, 10:11:04 Odpowiedz z cytatem
agent
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 22
Skąd: miejscowy
Register IP:


The End


Ostatnio zmieniony przez agent dnia 04.07.2011, 05:48:55, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 21.01.2011, 13:19:44 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
Inna sprawa że kiedyś kolega się żalił że też wystartował w przetargu a i tak stivex wygrał Uśmiech kwaśny chociaż miał lepsze warunki i cenę


Stivex zawsze wygrywał przetargi, bo miał układ z Malinowskim i dlatego tak było. Ciekawe czy Stivex również wejdzie w układ z nową Panią Burmistrz Pytajnik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 21.01.2011, 13:54:51 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Ukasy napisał:
Cytat:
Inna sprawa że kiedyś kolega się żalił że też wystartował w przetargu a i tak stivex wygrał Uśmiech kwaśny chociaż miał lepsze warunki i cenę


Stivex zawsze wygrywał przetargi, bo miał układ z Malinowskim i dlatego tak było. Ciekawe czy Stivex również wejdzie w układ z nową Panią Burmistrz Pytajnik


sprawdziłeś czy Twoja wiedza znowu wynika z wizyty u fryzjera tudzież informacji z 4 czy 5 ręki Pytajnik

układy są wszędzie i jeszcze nie znaleźli się tacy którzy by to zmienili
Stivex jest wielką firmą z pewnością latami pracowali na to co teraz mają i jak są postrzegani , dla mnie są drogą firmą , ale biorąc pod uwagę że w przetargach często biorą udział firmy z łodzi , warszawy i innych miast oczywiste jest to że są konkurencyjni , składa się na to wiele np sa na miejscu , maja swoich pracowników lub mogą zatrudnić na czas określony naszych bezrobotnych , czego nie zrobi żadna "obca" firma

"orlika" budowali "obcy" i co zwineli się

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 21.01.2011, 13:57:45 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
sprawdziłeś czy Twoja wiedza znowu wynika z wizyty u fryzjera tudzież informacji z 4 czy 5 ręki


Tego akurat dowiedziałem się od samego siebie Suszę zęby Suszę zęby
Deesis Twoje poczucie humoru mnie rozwala Suszę zęby LOL Uśmiech... Suszę zęby Uśmiech... LOL
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 21.01.2011, 14:38:12 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Nareszcie sesja :

http://www.zelow.pl/index.php?subaction=showfull&id=1295617946&archive=&start_from=&ucat=&
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 21.01.2011, 21:27:00 Odpowiedz z cytatem
swierkowaszyszka
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 22

Register IP:


Przecież to jak było za poprzedniego Burmistrza każdy widział. Nawet jak przetarg na wykonawstwo inwestycji wygrała inna firma, to i tak się zaopatrywała w firmie S...., co było widać na banerach " Tę budowę zaopatruje S..." więc może dowodów brak ale z pewnych faktów można było sobie układankę poskładać. A poza tym kto był kierownikiem budowy przy inwestycjach drogowych w okolicy ul. Północnej i innych. Jak nie wiecie to sprawdźcie. Siateczka była i oby się skończyła. Dziadowskie inwestycje które były przeprowadzane w Zelowie były na sztukę robione i tyle. Wyrwać kasę z gminy bo na takich inwestycjach zarabia się najwięcej. Żeby taka Kilińskiego nie miała deszczówki a strażacy musieli nocami pompować wodę w takim strategicznym miejscu. Za takie inwestycje to powinien prokurator głowę suszyć poprzedniej władzy. Pieniądze wyrzucone w błoto. Ile razy na Kilińskiego przy rowie chodnik się zapadał. Jeśli chodzi o dowody to przecież żyjemy w Polsce, tutaj nagród nie dostają ci którzy afery wykrywają a ci którzy biorą w nich udział.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 21.01.2011, 22:15:20 Odpowiedz z cytatem
elpolakito
Miętki
Miętki
Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 12

Register IP:


"swierkowaszyszka" chyba nie chcesz powiedzieć że jak firma na terenie Zelowa wygrała przetarg to miała wytyczne od pana M. że ma się zaopatrywać w firmie S? Na jakim Ty świecie żyjesz? Kupujesz tam gdzie Ci się opłaca, a że firmy są z daleka to nie opłaca im się wozić towaru więc kupują najkorzystniej na miejscu. Tak mi się wydaje przynajmniej. Prawo rynku.


Kolego "agent" sam sobie walni baranka. Jak na razie nie napisałeś nic sensownego tylko krytykujesz wszystkich "Kurna facet złap się za j..a i walnij baranka może ci się rozjaśni w tej łepetynie"
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1229x691
PostWysłany: 21.01.2011, 22:43:14 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


UKASY NIE PISZ POSTU POD POSTEM TYLKO GO EDYTUJ

Masz już chyba najwięcej postów na tym forum, a robisz taki bajzel, że aż głowa mnie boli.

Jedyne co Stivex zrobił dobrze to ruszył klub ZKS.
Podejrzewam że po przegranych wyborach była tam 3-dniowa żałoba (zamiast trumny przysłowiowa czarna koperta, świeczki zastąpił długopis Suszę zębySuszę zębySuszę zęby)

Tęsknie za grypsami pana Pawlaka:D

_________________
Zelów - Tutaj nie ma przyszłości dla młodzieży
Jedynie co tu przetrwało to Kawiks i Lumpex:DSuszę zębySuszę zęby!
Postarajmy się by coś tu zmienić !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1584x990
PostWysłany: 21.01.2011, 22:48:56 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


elpolakito napisał:
"swierkowaszyszka" chyba nie chcesz powiedzieć że jak firma na terenie Zelowa wygrała przetarg to miała wytyczne od pana M. że ma się zaopatrywać w firmie S? Na jakim Ty świecie żyjesz? Kupujesz tam gdzie Ci się opłaca, a że firmy są z daleka to nie opłaca im się wozić towaru więc kupują najkorzystniej na miejscu. Tak mi się wydaje przynajmniej. Prawo rynku.


Kolego "agent" sam sobie walni baranka. Jak na razie nie napisałeś nic sensownego tylko krytykujesz wszystkich "Kurna facet złap się za j..a i walnij baranka może ci się rozjaśni w tej łepetynie"


Tylko jak się wygrywa przetarg to towar kupuje od producenta np. Kanalizacja i wszystko ci przywiozą na budowę a jakieś braki kupujesz na miejscu a nie że kupujesz wszystko od jednego i nikt mi tego nie wmówi bo się na tym znam . Żadna hurtownia nie ma dobrych cen na wszystko a w przypadku naszej inwestycji która miała miejsce prze kilkoma laty tak było że wszystko kupiła firma w st...e a była sama z Zdunskiej Woli chyba nie tak daleko biorąc pod uwagę że w Łasku masz Inplast (producent materiałów do kanalizacji )

_________________
" DŻIHAD TO DŻIHAD "
LICZY SIĘ TYLKO PRAWDA
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX320x480
PostWysłany: 22.01.2011, 09:24:31 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
UKASY NIE PISZ POSTU POD POSTEM TYLKO GO EDYTUJ

Masz już chyba najwięcej postów na tym forum, a robisz taki bajzel, że aż głowa mnie boli.


Nie mam najwięcej postów na tym forum. Suszę zęby Exclamation WykrzyknikWykrzyknik!
Tak mi się pisanie na tym forum spodobało, że ciężko mi jest się od niego oderwać. Ale słuszna uwaga Krytyku.
Mam nadzieję, że KSR-Z tradycyjnie wybiera się na sesję z dyktafonem Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 22.01.2011, 10:44:21 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


Oczywiście że nagranie będzie bo ma być naprawdę wiele ważnych spraw poruszonych .

_________________
" DŻIHAD TO DŻIHAD "
LICZY SIĘ TYLKO PRAWDA
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX320x480
 Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie 
PostWysłany: 22.01.2011, 10:57:23 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


KSR-Z napisał:
Oczywiście że nagranie będzie bo ma być naprawdę wiele ważnych spraw poruszonych .


Chyba najważniejszą sprawą na sesji będzie :

Cytat:
Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany w budżecie Gminy Zelów na 2011 rok.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 25 z 64  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 62, 63, 64  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon