FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Zima!

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 16.01.2011, 08:15:25 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Meier napisał:
chyba pożałowali nam asfaltu w asfalcie na ta nawierzchnię na piotrkowskiej i sienkiewicza:P
Jechałem sobie dzisiaj z bełchatowa do zelowa i nigdzie nie ma tylu dziur co na tych dwoch ulicach (biorąc pod uwagę moje pobieżne obserwacje:D)


Te dwie ulice są najważniejszymi w Zelowie, bo porusza się po nich najwięcej samochodów.
No cóż jest koniec zimy. Suszę zęby Już prawie nie ma śniegu na ulicach i pada tylko deszcz. Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 16.01.2011, 11:11:09 Odpowiedz z cytatem
starwea
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 181

Register IP:


też tak uważam TAM JAK SIE OMIJA JEDNĄ DZIURE TO SIE WPADA W DRUGĄ

_________________
http://www.ermail.pl/link/VjlJJlYJNeejAlmaV7eT2CXTmcCXA2Je
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1366x768
PostWysłany: 16.01.2011, 15:02:00 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Ukasy napisał:
Meier napisał:
chyba pożałowali nam asfaltu w asfalcie na ta nawierzchnię na piotrkowskiej i sienkiewicza:P
Jechałem sobie dzisiaj z bełchatowa do zelowa i nigdzie nie ma tylu dziur co na tych dwoch ulicach (biorąc pod uwagę moje pobieżne obserwacje:D)


Te dwie ulice są najważniejszymi w Zelowie, bo porusza się po nich najwięcej samochodów.
No cóż jest koniec zimy. Suszę zęby Już prawie nie ma śniegu na ulicach i pada tylko deszcz. Suszę zęby


koniec zimy Pytajnik już zapowiadają kolejne opady śniegu i niskie temperatury , przy kolejnych roztopach może się okazać że nie będzie już asfaltu na tych ulicach

przy dużym ruchu nie ma opcji wyminięcia dziury , i tak jak starwea napisała jedną dziurę się wymija niestety w kolejną się wpada

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 16.01.2011, 15:08:06 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
koniec zimy Pytajnik już zapowiadają kolejne opady śniegu i niskie temperatury , przy kolejnych roztopach może się okazać że nie będzie już asfaltu na tych ulicach

przy dużym ruchu nie ma opcji wyminięcia dziury , i tak jak starwea napisała jedną dziurę się wymija niestety w kolejną się wpada


Na razie nie widać powrotu zimy i mamy dodatnią temperaturę, a ja nie wierzę w meteorologów, bo wszystko się może jeszcze zmienić z tym powrotem zimy.
Jeśli po kolejnych roztopach nie będzie już asfaltu to proponuję firmom, które je budowały, większy nakład w swoją pracę, bo da się wykonać asfalt, który przetrwa dekady... Suszę zęby Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 16.01.2011, 20:38:43 Odpowiedz z cytatem
karola945
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 42

Register IP:


Kiedy się wjeżdża do zelowa- nie ważne z której strony - to widać, słuchać i czuć.
Widać bo tych dziur nie sposób nie zauważyć, słychać- bo aż sie zamochód trzesie i w bagażniku wszystko lata, czuć - bolącą pupę od podskakiwania na siedzeniach. Tym bardziej po okresach zimowych kiedy nie ma już lodu na ulicach i pozostały dziury. Na zakręcie koło Saskiej Tęczy jak jedzie się w stronę Łasku dziury wielkością dosięgają środka ulicy. i według mnie to jest najgorsze dziurawe miejsce w zelowie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinNT1366x768
PostWysłany: 17.01.2011, 10:37:58 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
Na zakręcie koło Saskiej Tęczy jak jedzie się w stronę Łasku dziury wielkością dosięgają środka ulicy. i według mnie to jest najgorsze dziurawe miejsce w zelowie.


Pewnie chodzi o ulicę Zachodnią. Suszę zęby Uśmiech...

Cytat:
i czuć


Czuć to ja czuję psią kupę na ulicach, bo jak widać nikomu się nie chce sprzątać zwierzęcych odchodów.

Ja czekam na powrót zimy, bo przynajmniej część problemów będzie rozwiązana. LOL
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 17.01.2011, 14:33:46 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


chodzi o zakręt z ulicy Kościuszki w ulice Zachodnią , Ukasy

jeśli chodzi o psie kupy , czy w ogóle kiedykolwiek ludzie w Zelowie sprzątali po swoich pupilach Pytajnik nie , tylko w okresie kiedy nie ma śniegu psy prowadza się na trawniki a kiedy jest śnieg , właścicielowi jest obojętne gdzie jego pupil narobi , najlepiej żeby narobił pod klatką bo jest zimno i nie chcę się spacerować

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 17.01.2011, 14:57:09 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


deesis napisał:
chodzi o zakręt z ulicy Kościuszki w ulice Zachodnią , Ukasy

jeśli chodzi o psie kupy , czy w ogóle kiedykolwiek ludzie w Zelowie sprzątali po swoich pupilach Pytajnik nie , tylko w okresie kiedy nie ma śniegu psy prowadza się na trawniki a kiedy jest śnieg , właścicielowi jest obojętne gdzie jego pupil narobi , najlepiej żeby narobił pod klatką bo jest zimno i nie chcę się spacerować


Z tego co wiem, można dostać za nie posprzątanie kupy mandat. Po ulicach powinna chodzić straż miejska i pilnować ludzi.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 17.01.2011, 16:20:35 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


znasz kogoś kto został ukarany Pytajnik bo ja nie

w Zelowie nie ma nawet pojemników na odchody , wiec nikt nie sprząta

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 18.01.2011, 11:35:39 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
znasz kogoś kto został ukarany


Ja znam taką osobę.
Pies zrobił kupę na trawie, a akurat zaraz potem przechodziła tam straż miejska i dostał mandat, ale nie wiem ile.

Cytat:
w Zelowie nie ma nawet pojemników na odchody , wiec nikt nie sprząta


A właśnie powinno być coś takiego, bo w większych miastach tak jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 18.01.2011, 12:18:40 Odpowiedz z cytatem
kolanko
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 88
Skąd: zelów
Register IP:


ja też mam pieska ale bardzo małego więc robi bardzo małe kupki więc mnie to nie dotyczy Język

_________________
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 18.01.2011, 13:14:17 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Zobaczcie to :

Cytat:
Słowa uznania i serdeczne podziękowania kierujemy do strażaków z 3 jednostek OSP - Zelowa, Kociszewa i Łobudzic, a także strażaków PSP z Bełchatowa, którzy w miniony weekend ratowali przed zalaniem stację transformatorową w Zelowie i gospodarstwa domowe w Pożdżenicach. Akcja wypompowywania wody rozpoczęła się w sobotę od godz. 11.00 i zakończyła się w niedzielę koło godz. 12.00. Na miejscu sytuację monitorowała Burmistrz Zelowa Urszula Świerczyńska, a także Starosta Bełchatowski Szczepan Chrzęst.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 18.01.2011, 13:34:26 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


Cytat:
ja też mam pieska ale bardzo małego więc robi bardzo małe kupki więc mnie to nie dotyczy Język


To podaj adres gdzie mieszkasz to też Ci zrobie "małą kupkę" pod domem to zobaczymy jaki będziesz zadowolony


Psy obowiązuje taka sama dyscyplina i reguły współżycia jak ludzi.
Wolność jednych nie może być kosztem drugich.
Cytat : Dzień świra

http://www.youtube.com/watch?v=wCyhy4JUGMg


Jeżeli nie potraficie sprzątać po swoich pupilach to pomyślcie o rybkach w akwarium, one zarosną brudem i bedzie musieli sprzątać.

Za granicą jest nie do pomyślenia żeby zostawiać odchody po swoich psach, parę razy byłem i widziałem , widać my jeszcze cywilizowani nie jesteśmy

_________________
Zelów - Tutaj nie ma przyszłości dla młodzieży
Jedynie co tu przetrwało to Kawiks i Lumpex:DSuszę zębySuszę zęby!
Postarajmy się by coś tu zmienić !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
PostWysłany: 18.01.2011, 14:31:21 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


cholera muszę się z Tobą zgodzić Krytyku ;P

jest dokładnie jak napisałeś , analogicznie do historii z rybkami wyglada posiadanie kota , chomika , szynszyla , ptaszka , w domu po zwierzętach też nie sprzątacie Pytajnik
nieważne czy narobi mało czy dużo , kupa zawsze śmierdzi

a już maxymalnie mnie wkurza jak widzę starszą panią która zmierza ze swoim pupilkem w kierunku piaskownicy i tam piesek załatwia swoją potrzebę , a latem do piaskownicy przyjdzie małe dziecko i będzie bawiło się psimi odchodami

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
 Zima! 
PostWysłany: 18.01.2011, 15:04:32 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
a już maxymalnie mnie wkurza jak widzę starszą panią która zmierza ze swoim pupilkem w kierunku piaskownicy i tam piesek załatwia swoją potrzebę , a latem do piaskownicy przyjdzie małe dziecko i będzie bawiło się psimi odchodami


Tak wygląda zabawa pod blokiem Szkolna 7 Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 7 z 8  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon