FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Czy w Zelowie mamy dość rozrywki?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 30.11.2010, 21:45:41 Odpowiedz z cytatem
karola945
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 42

Register IP:


Nie dziwie się. Jakby był jakiś klub Karaoke to ok, pewnie dużo by ludzi chodziło. ale 'mini playback show' w SP2? To jest dla dzieci a nie dla młodzeży lub młodych dorosłych.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinNT1366x768
PostWysłany: 01.12.2010, 08:59:55 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


karola945 napisał:
Nie dziwie się. Jakby był jakiś klub Karaoke to ok, pewnie dużo by ludzi chodziło. ale 'mini playback show' w SP2? To jest dla dzieci a nie dla młodzeży lub młodych dorosłych.


Mini Playback Show lub Karaoke powinien być organizowany co najmniej raz w roku w Domu Kultury. Niestety oprócz "interesujących" wystaw, break-dance i przedstawień typu "Calineczka" nie ma nic interesującego w Domu Kultury.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 31.12.2010, 16:52:57 Odpowiedz z cytatem
DziadekAU
Zbanowany
Zbanowany
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 93
Skąd: sromutka
Register IP:


w zelowie wogole nie ma rozrywki brakuje tu wszystkiego dobrze ze mieszkam w sromutce Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP
PostWysłany: 02.01.2011, 20:12:25 Odpowiedz z cytatem
karola945
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 42

Register IP:


taaaak... w sromutce jest centrum rozrywki. Rolling Eyes
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinNT1366x768
PostWysłany: 03.01.2011, 13:13:15 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


karola945 napisał:
taaaak... w sromutce jest centrum rozrywki. Rolling Eyes


No właśnie. A w Zelowie nie ma. Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
PostWysłany: 03.01.2011, 16:32:38 Odpowiedz z cytatem
DziadekAU
Zbanowany
Zbanowany
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 93
Skąd: sromutka
Register IP:


ano tak zapomnialem o centrum rozrywki
ale nie ma bali i pubow
zal zal zal
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP
PostWysłany: 03.01.2011, 21:25:19 Odpowiedz z cytatem
emaster
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 47

Register IP:


W którąś niedziele na początku grudnia odbierałem kumpla z lotniska, który przyleciał z Irlandii do Polski na święta, jadąc ulicą Kościuszki od strony łasku rozejrzał się i wybuchł śmiechem HAHAHA! miasto tętniące życiem! (czyt. podtekst), było to około godziny 22.00. W Zelowie nie ma praktycznie gdzie wieczorem wyjść, na ulicach pustki tak jakby to było opuszczone miasto, natomaist gdy jestem w większym mieście o tej porze (Łódź, Pabianice) to te miasta "tętnią życiem"
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinNT1440x900
PostWysłany: 04.01.2011, 17:07:37 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


emaster napisał:
W którąś niedziele na początku grudnia odbierałem kumpla z lotniska, który przyleciał z Irlandii do Polski na święta, jadąc ulicą Kościuszki od strony łasku rozejrzał się i wybuchł śmiechem HAHAHA! miasto tętniące życiem! (czyt. podtekst), było to około godziny 22.00. W Zelowie nie ma praktycznie gdzie wieczorem wyjść, na ulicach pustki tak jakby to było opuszczone miasto, natomaist gdy jestem w większym mieście o tej porze (Łódź, Pabianice) to te miasta "tętnią życiem"


Są niektóre miejsce gdzie można zobaczyć dużo ludzi np. pod Gastronomixem o 22:00 jak ostatnio wracałem to była 8 osób, również w parku na Targowicy jest dużo młodzieży, ale niestety to prawda, że nawet w Bełchatowie miasta "tętnią życiem" w najmniej odwiedzanych miejscach.
ZELÓW MIASTO TĘTNIĄCE ŻYCIEM W DZIEŃ, ALE NIE W NOCY Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 04.01.2011, 17:15:34 Odpowiedz z cytatem
DziadekAU
Zbanowany
Zbanowany
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 93
Skąd: sromutka
Register IP:


a czy w gastonomixie jest do kupienia hamburger z kotletem PytajnikPytajnikPytajnik?

_________________
Mam bana Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP
PostWysłany: 05.01.2011, 14:22:56 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


DziadekAU napisał:
a czy w gastonomixie jest do kupienia hamburger z kotletem PytajnikPytajnikPytajnik?


Człowieku i tak zostałeś zbanowany z tego forum i to ja się teraz z Ciebie śmieje. Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
A z tym hamburgerem to każdy jest w środku z kotletem niedorozwoju Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 09.01.2011, 17:06:30 Odpowiedz z cytatem
gośka
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 28 Mar 2004
Posty: 55
Skąd: Zelów
Register IP:


czekałam az ktos cos napisze na ten temat.po co tu sie kłucic i wypominać rzeczy. Dałam przykłady to tylko usłyszałam sprzeciwy.po co pisać? zróbmy cos a nie rozkładajmy ręce, albo inaczej Nie było wogóle tematu i tyle. Pozdrawiam Uśmiech... Rolling Eyes
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 09.01.2011, 21:01:05 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


a co myślicie o fitness klubie ale takim naprawde profesjonalnym , trenerzy , zajęcia dla panów , pań i dzieci czy znalazł by się w Zelowie obiekt gdzie można coś takiego otworzyć Pytajnik

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 10.01.2011, 12:48:46 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


deesis napisał:
a co myślicie o fitness klubie ale takim naprawde profesjonalnym , trenerzy , zajęcia dla panów , pań i dzieci czy znalazł by się w Zelowie obiekt gdzie można coś takiego otworzyć Pytajnik


Przydało by się, bo teraz tyle się mówi o otyłości. W takim miejscu można by było spalić zbędne kalorie. Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
PostWysłany: 10.01.2011, 13:33:23 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


deesis napisał:
a co myślicie o fitness klubie ale takim naprawde profesjonalnym , trenerzy , zajęcia dla panów , pań i dzieci czy znalazł by się w Zelowie obiekt gdzie można coś takiego otworzyć Pytajnik


Wszystko ładnie, pięknie ale Zelów to raczej nie miasto na takie inwestycje patrząc od strony opłacalności

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1680x1050
 Czy w Zelowie mamy dość rozrywki? 
PostWysłany: 10.01.2011, 13:57:04 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Danon napisał:
deesis napisał:
a co myślicie o fitness klubie ale takim naprawde profesjonalnym , trenerzy , zajęcia dla panów , pań i dzieci czy znalazł by się w Zelowie obiekt gdzie można coś takiego otworzyć Pytajnik


Wszystko ładnie, pięknie ale Zelów to raczej nie miasto na takie inwestycje patrząc od strony opłacalności


ja wiem czy to malo opłacalne , rozmawiajac z ludzmi wykazuja zainteresowanie , tylko teraz pytanie czy sa zainteresowani bo chętnie by chodzili na takie zajęcia czy to tylko taki slomiany zapał

a jesli chodzi o to ze akurat w zelowie ten interes nie miał by szans to znam większe "zadupia" a fitness kluby prosperują

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 6 z 7  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon